גראם סונס מונה למנג'ר ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏6/9/04.

1. THE STRETFORD END Member

Jenas
    מאיפה הזילזול הזה בסונס?אצלך כנראה מדבר רק שמות מפוצצים!
    עם תקציב מוגבל בבלקבורן הוא הוביל אותם לזכייה בתואר(לא כמו דגליש שהצ'ק שקיבל מג'ק ווקר היה פתוח)
    ולאירופה.
    כשהסגל היה בריא ויציב הם שיחקו כדורגל התקפי ויפה ומנצחים בשנים באופן קבוע קבוצות גדולות כמו יונייטד עונה שעברה,ארסנל לפני שתי עונות ואם אני לא טועה ניצחו את ניוקאסל בסט גימסס פארק 1-0 עונה שעברה!

סונס מ'נגר מצויין,משטפח שחקנים צעירים ולא פוחד להמר עליהם כמו Jonathan Stead שהגיע מהאדרספילד והפך להצלחה בעונה שעברה.

יש לו נסיון עשיר,הוא זה שסיים את השלטון של סלטיק בסקוטלנד אחרי הרבה שנים והפך את ריינגרס בזמנו לקבוצה המובילה,אימן גם מחוץ לבריטניה.

לא יאמן ניוקאסל סוף סוף עושים את הצעד הנכון הראשון שלהם(בעצם השני אחרי ההחתמה של ניקי באט)
    ואתה בא בטענות!

2. NewcastleFan Member

אולי הוא בא לראות את ה"נשים היפות" שיש בניוקאסל כפי שפרדי שפרד אמר פעם.

3. toon-UPON-tyne Member

חחחח מה שלא יאמן זה כמה שאתה מגוחך. אז מה אם הם ניצחו תניוקאסל? זה כי ניוקאסל הייתה מייאשת כהרגלה תקפה כל המשחק וספגה משער מסכן של גלאכר או במקרה אחר שיוויון בשניה האחרונה של סטיד. אני זוכר לסונס את התקופות הגרועות שלו בליברפול ואח"כ סאופהמטון(יותר נכון זוכר את סאופהמטון וזוכר שחבריי באנגליה אוהדי ליברפול התלוננו עליו). התקופה שלו בריינגרס ממש לא מרשימה אותי ובכלל כל התארים שלו לא שויכו אליו כמאמן טוב אלא לשחקניו ולדעתי בצדק. אני אמרתי שאני ייתן לו את הספק ולא יותר - הערכה אליו כרגע אין לי.
    אבל לדעתי הכי רחוק שהוא יכול להוביל אותנו זה לגביע הליגה ואם כל הגבוד לתואר שאנחנו זקוקים לו נואשות, לדעתי סונס בליגה, יעשה מה שחוליט עשה לנו רק במימדים יותר קטנים.
    ואיתי ממש לא מדברים שמות, להפך. אני אף פעם לא רציתי שיבואו אלינו שחקנים עם שמות מפוצצים כמו ריבלדו או רונאלדיניו(למרות כל ההערכה שיש לי אליו). אין לך אפילו מה להותיא מילה בעניין הזה כאוהד מנצסטר יונייטד.....
    גם לונבלס יש נסיון עשיר, וגם מחוץ לבריטניה, ואפילו הרבה יותר מסונס, זה לא עושה אותו משהו מיוחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/9/04
  4. THE STRETFORD END Member

אתה המגוחך פה,"התקופה שלו בריינגרס ממש לא מרשימה אותי ובכלל כל התארים שלו לא שויכו אליו כמאמן טוב אלא לשחקניו ולדעתי בצדק"

לפי ההגיון שלך אין צורך במאמן או יד מכוונת כי השחקנים עושים את העבודה לבד!

איך הוא בדיוק נכשל בסאתהמטון?לא ירדו ליגה עם קבוצה בינונית ביותר להוציא שניים וחצי כוכבים,
    ועשו תוצאות לא רעות בכלל(6-3 על יונייטד בעונה שזכינו באליפות).

מי הביא את אייל ברקוביץ לאנגליה?מי העלה את בלקבורן ליגה?

"ואיתי ממש לא מדברים שמות, להפך. אני אף פעם לא רציתי שיבואו אלינו שחקנים עם שמות מפוצצים כמו ריבלדו או רונאלדיניו(למרות כל ההערכה שיש לי אליו). אין לך אפילו מה להותיא מילה בעניין הזה כאוהד מנצסטר יונייטד....."

על מה לעזעזל אתה מדבר?

5. toon-UPON-tyne Member

לפי ההגיון שלי, התארים של סונס באו בלי עבודה קשה מדי ובאי יציבות של הקבוצה שלו, להביא תארים עם ריינגרס זה סיכוי של 50-50 והיה לו תמזל הזה.
    ואתה שואל על מה אני מדבר בקשר לשמות כאוהד מנצסטר. לא סתם יש מיליון בדיחות על מנצסטר כקבוצה של אוהדים תאילנדים. אוהדים שצמאים רק להצלחות ונוטשים את הקבוצה ברגעי משבר, אוהדים שבאים לאיצטדיון כאילו זה הצגת תאטרון, לא מעודדים ורק מוחאים כפיים. מנצסטר זה הקבוצה שבנויה רק על שמות ולא על לב ונשמה. זה מה שאני מדבר עליו, בקיצור,קבוצה כמו ריאל מדריד.
    ובמקרים רבים ההודעות שלך הביעו אהבה לשחקני מנצסטר בגלל השם ולא היכולת.
    אצלי לא רק שמות גדולים נחשבים כמו שהצעת, אצלי נחשב מי שאני חושב שיכול להביא לקבוצה את מה שצריך. סונס לדעתי לא יכול להביא את זה.

6. Gooner Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx Someone's gonna get pissed.

7. THE STRETFORD END Member

Jenas
    כמה שטויות בהודעה אחת!

"התארים של סונס באו בלי עבודה קשה "
    "להביא תארים עם ריינגרס זה סיכוי של 50-50 והיה לו תמזל הזה."

בדיחה מהלכת אתה!

"אוהדים שצמאים רק להצלחות ונוטשים את הקבוצה ברגעי משבר"

בגלל זה ממוצע האוהדים באולד-טראפורד הוא הגבוה באנגליה עוד משנות ה-70 כשהיינו עונה אחת בליגה השנייה(ועדיין האצטדיון היה מלא) ובשנות ה-80 כשהיינו כושלים עונה אחרי עונה?

"אוהדים שבאים לאיצטדיון כאילו זה הצגת תאטרון, לא מעודדים ורק מוחאים כפיים"
    ומתי היית במשחק באולד-טראפורד?

"מנצסטר זה הקבוצה שבנויה רק על שמות ולא על לב ונשמה."

ומי זה גארי נוויל,רוי קין,סולשיאר ועוד?

"ובמקרים רבים ההודעות שלך הביעו אהבה לשחקני מנצסטר בגלל השם ולא היכולת"

השחקנים "שהגנתי" עליהם הכי הרבה בפורום הם האחים נוויל וניקי באט!!!נו איך תסביר את זה גאון?

ד"ש לרוניי.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע...

יש לי סימן שאלה לגבי המנג'ר הזה ואני לא יודע עד כמה הוא מתאים לקבוצה כמו ניוקאסל. אין ספק שהוא עדיף על ונבלס ועל הודל אבל אני לא בטוח שסונס יצליח בקבוצה כמו ניוקאסל. בגדול אני חושב שסונס עשה עבודה טובה בבלקבורן במיוחד לפני שנתיים אבל עכשיו זה סיפור אחר עם מועדון שהשאיפות שלו שונות לחלוטין מכל מועדון שעבד סונס בעבר (תקנו אותי אם אני טועה).

השורה התחתונה, היו אופציות טובות יותר, היו גם גרועות יותר. אז בואו ניתן לו קרדיט ונראה את התוצאות שהוא יציג עם ניוקאסל. המשחק הראשון שלו- בני סכנין. הוא יכנס לעבודה רק ביום שני הבא אחרי המשחק בין ניוקאסל לבלקבורן בליגה.

9. THE STRETFORD END Member

אדום בנשמה
    "אבל עכשיו זה סיפור אחר עם מועדון שהשאיפות שלו שונות לחלוטין מכל מועדון שעבד סונס בעבר (תקנו אותי אם אני טועה)"

אתה טועה הוא כבר היה בליברפול,מועדון עם שאיפות טיפה יותר גבוהות מניוקאסל!

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק פרח מזכרוני

11. NewcastleFan Member

לא רק אנחנו לא מרוצים מהמינוי.גם אוהדי ניוקאסל בבריטניה ממש לא מרוצים.וזה בלשון עדינה.לא ראוי לרשום פה את הקללות שרצות בפורומים השונים.וזה לא מאוהד אחר או שתיים זה מכולם ללא יוצא מן הכלל.
    הנה דוגמא:

http://67.18.37.18/1610/191/upload/av-1.Xxx

12. ג'רמיין דפו Member

סונס יוביל את ניוקאסל לבינוניות ועם כל האהבה שלי לניוקאסל הם הולכים בדרך של טוטנהאם בשנים עברו ובאותה מידה יכלו למנות את דייויד פליט הפליט. טוב עם כל החיבה למגפייס אנחנו אמורים למלא את החסר בשנים הקרובות-היכונו לביאת הYID ARMY

13. toon-UPON-tyne Member

לפחות אני לא כותב דברים כמו ד"ש לרוניי בסוף של הודעות לאוהדי ניוקאסל כמו איזה ילד קטן שחושב שזה איזהשהיא הקנטה או משהו.... והדברים שאמרתי, נכונים - סונס אף פעם לא עשה עבודת אימון מדהימה.

מכבי חיפה - מנצסטר - 60000 תאילנדים ביציע של מנצסטר באים להפועה מוחאים כפיים ומושתקים ע"י 7000 אוהדי מכבי. אני לא הייתי שם אבל מספיק חברים שלי היו ותארו את אוהדי מנצסטר כאילו הם באים לתאטרון.

ממש נשמות, יפה שהלב של מנצסטר הוא שחקן נורווגי שנמצא על הספספל (עם כל ההערכה שלי אליו כשחקן), אהבל דופק משחקים כמו גארי נוויל , ושחקן שנוא כמו רוי קין. עם כל זה שאתה מחשיב אותם כלב של הקבוצה, האוהדים באנגליה שרים רק על ההולנדי ושאר שחקני הרכש.

מנצסטר היא קבוצה מגעילה, מיני ריאל מדריד, קבוצה שלא אכפת לה מהאוהדים אלא רק מהכסף שהיא תוציא מהמזרח ולהרוויח כסף על חשבון האוהדים כשהיא מוציאה חולצה חדשה כל שנה (והתחילה בזה עוד בתחילת שנות ה90),מוציאה 3 חולצות וסוחטת את האוהדים כמה שהיא יכולה ומשאירה במגרש רק את העשירים, אוהדי התאטרון.

14. THE STRETFORD END Member

Jenas
    כמה שאין לך מושג.
    "קבוצה שלא אכפת לה מהאוהדים אלא רק מהכסף שהיא תוציא מהמזרח ולהרוויח כסף על חשבון האוהדים כשהיא מוציאה חולצה חדשה כל שנה"
    "60000 תאילנדים"
    "קבוצה שלא אכפת לה מהאוהדים אלא רק מהכסף שהיא תוציא מהמזרח ולהרוויח כסף על חשבון האוהדים "

אז להזכיר לך את ההקלטה המפורסמת שבו שאפרד אמר על האוהדים של ניוקאסל פראיירים שהם קונים חולצה ב 45 פאונד כשלניוקאסל עולה החולצה פרוטות!
    ועל אלן שירר אמר מרי פופינס!

להזכיר לך היכן קיימה ניוקאסל את מסע המשחקים שלה בקיץ האחרון!

מה לגבי האוהדים שההנהלה דפקה כשרימתה אותם בבניית היציע החדש והזיזה אותם מהמקומות שאליהם רכשו את המנוי שלהם!

חברים שלך סיפרו לך,אהה הבנתי,חברים,כשתיהיה באולד טראפורד תדבר איתי,חברים שלך...קשקשן!

"יפה שהלב של מנצסטר הוא שחקן נורווגי שנמצא על הספספל "

מה הקשר להיותו נורווגי?שחקן שנתן את הנשמה(ויכולת)בכל משחק,עלה בעיקר מהספסל ובמקום להתבכיין נתן את כולו למען הקבוצה,אוהדים אמיתיים יודעים להעריך זאת,כיום כשהוא פצוע וכנראה גמר את הקריירה ממשיכים לשיר את שמו בכל משחק!

15. ArsenalFan Member

אגב, הקטע שהכי חימם את הלב באותו יום שבו אוהדי חיפה ביקרו באולד טראפורד היה כשהם התחילו לשיר לאוהדי יונייטד ההמומים "ארסנל, ארסנל". כאוהד ארסנל זה היה משעשע ומרגש באותה מידה, אבל מה לעשות שאוהדי חיפה הוכיחו בקיאות קטנה מאוד בכדורגל האנגלי, כי השירה הזו עברה בלי כמעט שום מענה. אם הם היו שרים "ליברפול, ליברפול", אוהדי יונייטד גם היו מתעוררים...

לנושא עצמו (ואני מציע שבו נתמקד, ולא עוד פעם ניכנס לויכוחים הקבועים): אני חושב שסונס הוא פיתרון טוב בכדי להציל את העונה הזו מכישלון כמעט ודאי, וזה כנראה מה שעמד לנגד הנהלת המגפייז במינוי. The Day Our Hopes Died זו תגובה קיצונית של אוהדים מתוסכלים, שניתן להבין גם מדוע הם מתוסכלים מהמצב בשבועות האחרונים, אבל בסך הכל ברגע הזה סונס הוא האיש המתאים לעשות קצת סדר בסגל עם כישרונות ואגו באותה המידה. מתוך כל המהלכים הסהרוריים ששפרד וחבורותו עשו בניוקאסל בשבועות האחרונים, זה המהלך הראשון שיש בו היגיון. אצל סונס דאייר לא יעשה קונצים כאילו הוא מינימום דייגו ארמנדו מראדונה ואם הוא יעשה את זה הוא ייבעט החוצה על טיל, ואולי אפילו הוד רוממותו שירר יוכל לשבת על הספסל אם זה מה שהמאמן חושב. בנוסף, סונס כמו שצוין גם מחויב לכדורגל התקפי וגם מסוגל להחדיר קצת Team Spirit בניוקאסל.

לגבי העתיד והתקוות- אני באמת לא יודע. אם לניוקאסל יש תקוות רציניות לבנות אימפריה לשנים בכדורגל האנגלי, סונס זה הימור קצת גדול, אבל אם התקוות של אוהדי ניוקאסל מסתכמות בכך שאלן שירר יירש את כס המנג'ר, כנראה שהתקוות שלכם לא גדולות כל כך.