גראם סונס מונה למנג'ר ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏6/9/04.

1. toon-UPON-tyne Member

חח שפרד הוא אדם שנוא בניקאסל מאז שהוא החליף את גון הול ויש עצומות רבות שקוראות להעיף אותו, ההתבטאויות שלו אכן אומללות לגמריי.
    אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל האוהדים הגרועים של מנצסטר זה עובדה קיימת.
    וקשקשן זה רק אתה, מספיק חברים שלי נסעו למשחק באולד-טרפורד, אוהדי מנצסטר, שאמרו איזה אוהדים גרועים יש לכם.

בהקשר הכלכלי, ניוקאסל היא בערך כמו כל שאר הקבוצות באנגליה חוץ ממנצסטר יונייטד שהיא הקבוצה שלוקחת את הסטחנות למימדים חדשים. החולצות רק מבטאות את הסחטנות הזאת, הקבוצה היחידה באנגליה שמחליפה בדר"כ חולצה כל שנה ומוכרת 3 חולצות.
    להזכיר לך, דרך אגב, מנצסטר השתתפה בגביע העולם לקבוצות בשביל הכסף, על חשבון הגביע שהוא מסורת הכדורגל הגדולה ביותר עבור כל אוהד אנגלי. מנצסטר זה ריאל מדריד מס 2 - ככה זה וזה אחת הסיבות, מני רבות, למה היא הקבוצה השנואה באנגליה.

2. toon-UPON-tyne Member

דרך אגב, אני חושש מאד שהמינוי של סונס יביא לקיצה של קריירת בלאמי בניוקאסל. לא נראה לי שסונס ידע איך לטפל בו...
    אני מקווה שאני טועה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/9/04
  3. KirkH Member

כל הקטע עם המינוי של שירר למנג'ר זה הדבר הכי טיפשי וחובבני שיצא לי לשמוע זה זמן רב. אפשר לחשוב שזה ששחקן היה סופר סטאר על המגרש נותן לו איזה שהוא מושג לגבי איך להיות מנג'ר - אז מילא זה, אבל להיתלות על זה כאילו זה יהיה הצעד שיציל את ניוקאסל? למה מי זה אלן שירר? מתי הוא עשה חילוף מנצח פעם אחרונה?
    יש היום איזו שהיא מגמה באנגליה של הצלחות לשחקנים שפורשים ועוברים אל מאחורי הקווים, אבל אף אחד מהם לא אימן בפרמיירליג, בטח שלא כמנג'ר.
    מתחילים בקטן, לוקחים קבוצה קטנה מליגה נמוכה, לומדים את העבודה, אם רואים שזה הולך - אז בכיף, אבל ככה?

אוהדי ניוקאסל יכולים לבכות עד מחר, היצפלד בחיים לא היה לוקח את הזברות, בטח ובטח שלא אחרי סגירת חלון ההעברות. הבחור הוא פריק של הגנות, נראה לכם שהוא היה מכניס את הראש שלו לביצה שקוראים לה "ההגנה של ניוקאסל"?

אף מנג'ר בעל שיעור קומה לא היה מועמד רציני לתפקיד, הניסיונות הנואשים של שפרד לשחרר את אולירי / ברוס מקבוצותיהן מוכיח את זה מעבר לכל ספק.

שוב בין הודל, וונבלס וסונס אני באמת לא מבין איך אפשר לדרוש יותר...

ולגבי זה שאתה לא תופס מסונס מנג'ר איכותי, לפחות תביא איזה משהו מוצק, לגמד את כל תקופת האימון שלו זה סתם לא רציני. לקחת אליפות בסקוטלנד זה לא קל כמו שאתה עושה את זה, אפילו אם יש רק שתי קבוצות, סונס אם תרצה או לא העלה את סוטון מרמה של מאבקי הישרדות לכיוון מרכז הטבלה והשאיר את בלקבורן עם הראש מעל המים בלי שחקנים ובלי כסף. אלה הישגים יפים לכל הדעות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/04
  4. ג'רמיין דפו Member

לקחת אליפות בסקוטלנד גם דודה שרה יכולה.

5. I M M O R T A L Member

הוא אוהב את ברקוביץ' אולי נראה אותו מסיים קריירה בניוקאסל

6. toon-UPON-tyne Member

שמע, אמרת שמבחינתי אני נותן לו טיפה קרדיט ואני לא נעול על העמדה שבא אני עכשיו, אם הוא יוכיח שאני טועה אז תוך שנייה אני יודה בטעותי. אבל נראה לי שהוא לא מתאים לתפקיד.

7. THE STRETFORD END Member

שנוא או לא שנוא ההנהלה בראשו דופקת את האוהדים!עובדה!

"אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל האוהדים הגרועים של מנצסטר זה עובדה קיימת.
    וקשקשן זה רק אתה, מספיק חברים שלי נסעו למשחק באולד-טרפורד, אוהדי מנצסטר, שאמרו איזה אוהדים גרועים יש לכם"

איך אתה רוצה שיהיה אפשר להתייחס אליך ברצינות שכל מה שיש לך להגיד זה חברים שלי היו,חברים שלי אמרו...

כשתסע אתה ותחווה בעצמך תוכל לדבר!

"להזכיר לך, דרך אגב, מנצסטר השתתפה בגביע העולם לקבוצות בשביל הכסף, על חשבון הגביע שהוא מסורת הכדורגל הגדולה ביותר עבור כל אוהד אנגלי."

שוב אתה טועה!
    יונייטד חוייבה לנסוע ע"י ההתאחדות שהצמידה אותה לקיר משום שאנגליה נאבקה באותו הזמן על הזכות לארח את המונדיאל ב 2006,סירוב של האלופה היה מבחינת ההתאחדות כיריקה בפרצוף של התאחדות הכדורגל העולמית דבר שהיה סותם כליל את הסיכוי של אנגליה לאירוח המונדיאל(חבל שזה לא עזר בסוף),
    יונייטד לא יכלה לשחק בשני טורנירים באותו הזמן(משחקי הגביע ואליפות בברזיל נערכו באותו הזמן)כשיונייטד ביקשה לדחות את משחקה בגביע,לתת לה לעבור סיבוב מבלי לשחק או כל פיתרון אחר נענה בשלילה(אגב היא היתה מחזיקת הגביע לאחר שניצחה בגמר את....ניוקאסל!).

אתה מבין ילד,תלמד תעובדות אחר כך תקשקש

"מנצסטר זה ריאל מדריד מס 2 - ככה זה וזה אחת הסיבות, מני רבות, למה היא הקבוצה השנואה באנגליה"

למה אתה חושב שמזיז למישהו מאוהדי יונייטד שהיא שנואה?להיפך אנו שמחים על כך!
    זה נובע כי אנחנו המועדון הגדול והטוב מכולם,עם הכי הרבה אוהדים(גם באנגליה וגם בעולם)וכי אנחנו מצליחים!עובדה!

8. ArsenalFan Member

השאיר את בלקבורן עם הראש מעל המים? הוא העלה אותה לפרמיירשיפ ולקח אותה לאירופה, כולל זכייה בגביע הליגה. זה לא עניין שהולך ברגל... העונה שעברה הפכה לסיוט, וגם העונה זה לא נראה שבלקבורן תהיה קבוצה מי יודע מה ושוב היא תילחם בתחתית, אבל אני לא יודע עד כמה ניתן להאשים את סונס כשמעליו הכסף לא נשפך בדיוק כיד המלך, והמזל לא שיחק לטובתם. אלמלא סונס, אני לא בטוח שבעונה שעברה בלקבורן הייתה נשארת ויהיה גם מעניין מאוד לראות מי יהיה המחליף שלו באיווד פארק. האוהדים של בלקבורן עדיין בשוק...

בניוקאסל השאלה היא אם סונס הוא בחירה נכונה גם לעתיד, וזה קצת פחות ברור בגלל שהניסיון של סונס עדיין לא כולל בנייה של קבוצה לשנים ארוכות, אבל ההימור עצמו הוא לגיטימי וסונס ראוי לצ'אנס הזה. מה שבטוח, המינוי של סונס הוא צעד נכון של ניוקאסל בכדי להציל את העונה הזו מקטסטרופה מוחלטת. אם הם היו בוחרים בונבלס או בגלנדה, זה היה עצוב מאוד.

ואם אפשר להישאר בנושא עצמו, ולא לטחון את אותו דיון בפעם ה-700 אלף זה יהיה נחמד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/04
  9. I M M O R T A L Member

פרגוסון בעצמו אמר פעם שהאוהדים של היונייטד מפונקים וכל מה שהם עושים זה לשבת לשתות בירה ולאכול צ'יפס(או שזה היה נקניקיות)

10. THE STRETFORD END Member

עוד קשקשן,
    ואתה בוודאי יכול להביא הוכחה לדברים שכתבת נכון!

11. ArsenalFan Member

זה היה רוי קין, ואלו היו סנדוויצ'ים. בכל מקרה, בין גריים סונס לאוהדי מנצ'סטר יונייטד מפרידה תהום עמוקה מאוד, אלא אם כן אתם רוצים שסונס יהפוך לאוהד יונייטד או שיהיה המנג'ר של יונייטד בקרוב (אוהדי יונייטד בפורום יכולים להפסיק להתחלחל...), תישארו בנושא עצמו בבקשה. הדיון הזה עדיין עוסק במינוי של סונס למנג'ר ניוקאסל שהוא, אגב, עדיין לא רשמי. בינתיים הוא "רק" התפטר מבלקבורן.

12. THE STRETFORD END Member

I M M O R T A L
    "אין לי שום סיבה להמציא דברים,שמעתי שהוא אמר את זה , אבל אתה בטח יודע יותר טוב אתה מקבל אימיילים מפרגוסון "

שמעת,איפה שמעת?
    אתה טועה זה חבר שלך שמקבל אי מיילים אישים מוונגר אני קיבלתי מיפה ירקוני.

ArsenalFan
    א.אני מאחל לסונס שייכשל בניוקאסל,אין לי רצון לראות את שירר לוקח תואר בעונתו האחרונה.
    ב.קשה לי לראות את סונס מגיע אי פעם לאולד טראפורד כשפרגי יפרוש,
    למרות שאני חושב שהוא מנג'ר מצויין ולי אישית לא היתה בעיה אם הוא היה מגיע.

13. robson Member

פרגוסון לא הולך כל כך מהר, ואין שום סיבה שהוא יילך אז מספיק עם הספקולציות של מי יחליף את הגאון.
    עכשיו לפני התגובה על מיניו הצפוי של סונס, עדיין לא מובן לי איך הגעתם מדיון על מינוי מאמן לגו'רדיז האומללים לדיון על
    טיב הקהל באולד טראפורד,
    כל אלה שכותבים על הקהל של היוניטד קצת לא מובנים לי...מישהוא ממכם היה אי פעם באולד טראפורד שהוא מדבר?....
    אתם כולכם מעתיקים דברים ששמעתם רק אלוהים יודע איפה ורושמים את זה כאילו חויתם את זה בגוף ראשון,
    אני אתווכח על טיב הקהל של היוניטד רק עם אדם שהיה פיזית באולד טראפורד.

ולעצם העיניין, עם כל הכבוד לסונס הוא לא האיש שיוציא את ניוקאסל מהבור בו היא נמצאת, האיש שאחראי
    לשנים הרעות ביותר אצל הסקאוזרס
    הוא לא בחירה חכמה במיוחד, אבל מה לעשות שניוקאסל היא לא מציאה גדולה....בטח עם יו"ר כמו שפרד
    וכוכב על בדמותו של שירר שימררו את החיים לכל מי שיגיע....
    מה שכן אפשר להתרווח בנחת ולחכך ידיים בהנאה למראה התמונות שמגיעות מסנט ג'ימס פארק...
    {בקרוב גם באיזלינגטון...אמן!}

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה עלוב.

סונס? זה הכי טוב שהג'ורדיז יכלו למצוא?
    נו טוב, יחרבן אתכם וישאיר אתכם במקום ומטה, ממש כמו שעשה בבלקבורן.

15. KirkH Member

נו באמת, מה זה?
    את מי כבודו היה ממנה להיות מנג'ר ניוקאסל היום? ולא אל תגיד לי בבקשה היצפלד כי הוא לא רצה את הקבוצה - וזה אם ניקח את הדברים של אוהדי הג'ורדיז כאן כעובדה, הוא בא לדבר עם היו"ר ולא לקח את התפקיד.
    אז מי כן? מי בדיוק היה כל כך מתאים להצעיד את ניוקאסל לעידן פוסט שירר?