גראם סונס מונה למנג'ר ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏6/9/04.

1. I M M O R T A L Member

קוין קיגן- הנה נתתי לך תשובה קוין קיגן הוא האיש
    גם סמל עבר של המועדון, גם לא מצליח במנצ'סטר סיטי וגם האוהדים אוהבים אותו

(בע"ה ההודעה הזאת לא תמחק)

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/04
  2. KirkH Member

תגיד אתה דביל? ואני הייתי אומר ארסן ונגר או מורינו אז מה? מישהו ישחרר אותם? אם את ברוס ואולירי לא שיחררו למה שיתנו לקיגן ללכת? למה שקיגן ירצה ללכת?

היות ואנחנו חיים במציאות אי אפשר לקחת את מי שרוצים...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב ביקשתי להפסיק את הויכוח המיותר שלכם, המשכתם. כל התגובות הלא קשורות נמחקות.

4. I M M O R T A L Member

טוב אז אין לי מה לענות לך ות'אמת אני חושב שאין שום דבר רע כשיש מאמן כמו גרהם סונס, מאמן מצויין עם הרבה ניסיון, ותפסיקו לבכות שזאת החתמה לא נכונה, מה קרה? סונס הוא לא שם מספיק גדול בשביל קבוצה "ענקית" כמו ניוקאסל?

5. BOSS Member

סונס פתח גם חלש עם 2 נקודות ב 4 משחקים. אני לא מוצא הבדל בינו לבין רובסון... בעצם רובסון הוא אגדה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אבל אני מאמין שהרענון הזה יעזור לניוקאסל להתקדם למטרה שלה: מקום בגביע אופה. הרבה דברים תלויים במשחק הראשון של המאמן - אז בהצלחה לניוקאסל נגד סכנין! שימו איזה 5-0 לא צריך יותר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. THE STRETFORD END Member

סטיב ברוס מודה שניוקאסל פנו אליו אבל הוא חתם לא מזמן על חוזה חדש בבירמנגאהם ושמח לקיים אותו.

7. robson Member

למה לו להכניס ראש בריא למיטה חולה?....
    אפשר להגיד הרבה דברים על ברוס, טיפש הוא לא וכנראה יאמר לזכותו גם לא חמדן מכיוון שסביר להניח שניוקאסל הציעו לו חוזה "משופר".

8. ArsenalFan Member

גריים סונס כבר מתחיל לערוך שינויים בצוות האימון בסנט ג'יימס' פארק, כשדין סונדרס יגיע ביחד איתו מבלקבורן כמאמן של הקבוצה הבוגרת בניוקאסל.

בינתיים בבלקבורן מינו את טוני פארקס כמנג'ר הזמני עד למציאת מנג'ר חדש. לפי המועדון, 20 בקשות למילוי המשרה כבר הוגשו וההנהלה תתכנס בכדי לדון בהן. השמות הבולטים שעלו בימים האחרונים כמחליפים לסונס בבלקבורן הם מארק יוז, ז'ראר הוייה, וולטר סמית' וגורדון סטראכן. עוד שמות שעלו: פול ג'ול (מנג'ר וויגאן), גלן הודל, ג'ו רויל ואפילו החזרה של אלן שירר למקום שבו הוא כן לקח תואר עלתה...

9. robson Member

כל הכבוד לסונס...גם הוריד את בלקבורן לאשפתות {מקומה הטיבעי}, והוא גם הולך לסיים את המלאכה בסנט ג'יימס פארק.
    {כמובן איך אפשר לשכוח לו את השנים באימון הסקאוזרס?....}, נשאלת השאלה מתי הוא ימונה כמנג'ר ארסנל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. ArsenalFan Member

כשהגיהנום יקפא. הבא בתור אחרי ונגר (בעוד עשור או שניים, אם זה תלוי בי)- רק דיוויד או'לירי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. eastlands Member

סונס היה אופציה חמישית ,ולמרות זאת הוא קפץ על המציאה לפי דעתי סונס פשוט פחד ממצבו בבלאקבורן ,הוא פחד מהפסד בניוקסל בשבת ואז עם מאזן של 2 נקודות מ5 מישחקים,ועונה גרועה אשתקד הוא היה בסכנת הדחה בבלאקבורן. ההצעה באה עבורו כחלום,ולמרות זאת אני מאמין שהוא יעשה עבודה טובה.
    אני מחכה לביקור של ניוקאסל בארץ ,כמובן שאני הולך (כל קבוצה אנגלית שתגיע לארץ מילבד הקבוצה מסטרטפורד)

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין בדיעה שניוקאסל יכלו לגרד מנג'ר טוב יותר. מי יאמן את הרוברס עכשיו?
    אני חושב שאם בלקבורן ממנים מאמן טוב הם יכולים להגיע למקום לא רע. יש להם שחקנים מצויינים דוגמת פרידל, אמרטון, בארי פרגוסון וג'ונתן סטיד. אם רק יבוא מאמן שישתלט קצת על ההגנה הרעועה שלהם, הם יכולים לתפוס מקום באירופה.

והצחיק אותי לקרוא אנשים שחושבים שקיגן יחזור לניוקאסל. קודם כל, הוא פוטר משם, זה כבר מקטין את הסיכויים שלו, ועל פי התקופה בה סיים שם את כהונתו, נראה מיותר ולא רציונלי שהוא ימונה למאמן הטיין. רבאק, פיטרו אותו בשביל רוד פאקינג חוליט!

13. THE STRETFORD END Member

Hotspur
    קיגאן בזמנו התפטר,הוא לא פוטר.

14. KirkH Member

שוב, מספיק עם הקשקשת, שמות. ולא כמו אימורטל, עדיף כאלה שגם היו זמינים וגם רצו בתפקיד.

15. NewcastleFan Member

איפה קיגן ואיפה חוליט.בינהם היה קני דלגליש שבתקופתו ניוקאסל היתה בית אבות רץ עם פיליפ אלבר,גבין פיקוק.והשיא: איאן ראש וג'ון בארנס.