גרנדה מילאן מפרקת את יונייטד בדרך לאתונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/4/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי מעלה את בילי, ישר מהנוער למשחק כל כך מכריע....

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאלדיני צריך לידו שחקן ותיק ומנוסה כדי שיוכל ללמוד כמו שצריך את סודות המשחק

בכל אופן, עכשיו אומרים שכנראה בונרה יפתח, למרות שיש עוד סיכוי שמאלדיני יהיה זה שישחק לצד נסטה

3. Andrea21 Member

אפשר לחשוב שבונרה וקאלאדזה כן לרמות האלה.
    אבל הלוואי שאני טועה סה"כ כולנו רוצים שמילאן תנצח ולא חשוב מי ישחק.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ'לוטי הודיע שלמרות שכלל אותו בסגל, מאלדיני לא ישותף מחר.

קלאדה או בונרה?
    אני מעדיף את קלאדזה

5. מיכל3 Member

גם אני בדיוק ראיתי את הידיעה הזאת באתר הרשמי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

גרוע, גרוע מאוד..אבל אין ברירה ואני מעדיפה את בונרה. זה שקלאדזה מנוסה יותר, זה לא אומר שהוא עדיף עליו. קלאדזה לפעמים עושה טעויות שעולות לנו בשערים מעצבנים ושטותיים, על בונרה אני יותר סומכת למרות שהוא פחות מנוסה ממנו במעמדים כאלה. אבל יש לי הרגשה עכשיו משום מה שאנצ'לוטי יתן לקלאדזה לפתוח..

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמדובר בחצי גמר מול 80,000 האוהדים שלנו בסאן-סירו, אני מעדיף את השחקן המנוסה יותר. גם אם מבחינת פוטנציאל הוא פחות טוב.

7. Andrea21 Member

חבר'ה המשחק אצלנו בבית,בסן סירו,70 אלף רוסונרים,טירוף.

גם אם אני מחר עולה בהרכב לעמדת הבלם,אנחנו חייבים לנצח תמשחק הזה,חייבים,אין תירוצים.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חייב להיות המשחק של סופרפיפו. האיש אולי לא זוכה ליותר מדי סופרלטיבים, אבל יש לו 43 שערים בליגת האלופות ב-61 משחקים בלבד. האיש הוא וינר והיום זה משחק לוינרים. פורצה מילאן! פורצה איטליה!

9. Raulito Madridista

אני היום בעד מנצ'סטר יונייטד. אני רציתי גמר בין צ'לסי למנצ'סטר, זה כבר לא ייקרה, העיקר לא לקבל כבר את הגמר של לפני שנתיים. אני מקווה שנראה בסאן סירו משחק שדומה למה שהיה באולד טראפורד, כי צ'לסי וליברפול ב210 הדקות ששיחקו כדורגל, בכלל לא הרשימו והיה משחק משעמם מאוד. מילאן צריכה היום רק 1-0 קטן על מנת לעלות לחצי הגמר. אסור למנצ'סטר יונייטד לטעות, ולשחק כמו ריאל מדריד נגד באיירן לדוגמא, אז קאפלו העלה הרכב לא יצירתי שהמטרה הייתה לשמור על שער נקי. יונייטד עולה בהרכב נכון מאוד לטעמי, פרגוסון מנוסה במעמדים כאלו. שלושה שחקניפ במרכז המגרש כמו פעם קודמת. רונאלדו נעלם קצת בתקופה האחרונה, לכן, אני מצפה מראיין גיגס להיות המוציא לפועל של היונייטד. רוני בתקופה נהדרת וכובש גם בצ'מפיונס בשלבים המכריעים, וההגנה של מילאן צריכה להיזהר. במפגש הקודם בין השתיים, שגאטוסו שיחק, יונייטד התקשתה נגד מילאן, ששלטה יותר בכדור, בייחד עם פירלו. גאטוסו חוזר להרכב, ובייחד עם אמברוסיני ופירלו יהיה קרב מעניין במרכז המגרש. פלטשר היה פחות טוב במשחק הקודם, מי שהלהיב אותי במשחק שלו הוא קאריק שגם הצטרף להתקפה נהדר והחטיא פעם אחת ממצב קורץ. אצל מילאן, אינזאגי בצדק מקבל מקום בהרכב. ג'ילארדינו נגע בכדור חמש פעמים במשחק הקודם. אינזאגי הוא שחקן של מאני טיים, יש לו ממוצע של שני שערים בשלושה משחקים בליגת האלופות ונגד באיירן לדוגמא הוא לא איכזב. לא מבין למה הוא רק אופצייה שנייה של אנצ'לוטי. חסרון של מאלדיני ישפיע על מילאן מבחינת המנהיגות, אבל בונרה לא איזה שחקן מהנוער והוא יודע את העבודה גם הוא. המעבר של מנצ'סטר מהגנה להתקפה מהיר מאוד וזה ההיתרון שלה. השער השלישי נגד רומא לדוגמא, השער האחרון נגד מילאן. סיידרוף יהיה השחקן שאמור לספק לקאקא את הכדורים. קאקא לבד עשה שני שערים במשחק הקודם, אני הייתי ממליץ לפרגוסון שסקולס ייקח אותו אישית. אני מאוד מאמין במנצ'סטר של השנה ויש לי תחושה שהם בגמר.

10. Wave Member

אני לא הייתי ממליץ בחום לפרגי להגיד לסקולס לשמור אישית את קאקא, הוא סוחב איתו 2 צהובים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אין ממש ברירה. אם לא תהיה עליו שמירה, אז זה לא משנה כמה צהובים יסחוב פול סקולס, כי מנצ'סטר יונייטד לא תהיה בגמר. שחקני המפתח של מילאן חייבים לקבל שמירה הדוקה. מנצ'סטר יונייטד צריכה לשחק בעיקר הגנתי, כיוון ששער אחד של מילאן והיא כמעט בודאות מחוץ לסיפור.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין אותכם,קלאדזה,כן כן דווקא הוא מתאים הכי מתאים חוץ ממלדיני,הוא משחק מצוין והראה יציבות לא מעט פעמים,גם בליגת האלופות.זה בטוח עדיף על החוסר אונים של בונרה.
    הבעיה הכי גדולה במנצ'סטר לדעתי היא סקולס,הוא בסיכון אדיר.אם הוא לוקח את קאקא אישית כל תיקול יכול להיות צהוב,מצד שני מישהו חייב לעשות את זה.

13. Wave Member

זה לא בהכרח אומר סקולס, יש גם את פלצ'ר , קאריק וסמית' (אם ייפתח).
    מלדיני בחוץ?

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי אנצ'לוטי כן.חבל שהמשחק בשבוע שעבר אולי היה האחרון שלו באירופה.שייפרוש עם גביע...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/07
  15. Mehmet Member

לא אוהב את שתי הקבוצות, אז אני רק אקווה למשחק איכותי כמו שבוע שעבר, למרות שיש לי הרגשה שזה לא יקרה...