גרנדה מילאן מפרקת את יונייטד בדרך לאתונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/4/07.

1. Andrea21 Member

איך הסתבכנו עם השער הזה בדקה ה-90 שבוע שעבר יאללה.

עכשיו אנחנו חייבים מהפתיחה לתקוף,וגם אם נבקיע שער אחד אסור לשגת,חייבים להמשיך לתקוף ולהבקיע את השני.
    אני מקווה מאוד שסופרפיפו וקאקא יעשו תעבודה.

2. Dimitar Berbatov Member

אני כבר לא יכול לחכות למשחק הערב, איזה משחק גדול הולך להיות לנו. מילאן אחרי ההפסד לפני שבוע באולד טראפורד תבוא כאשר היא חייבת לכבוש כדי לעלות לגמר, מה שהיא לא רגילה לעשות ומנצ'סטר עם המתפרצות הקטלניות שלה והיכולת האישית של שחקנים תוכל להפתיע מהצד השני, מה שמבטיח לנו משחק גדול.
    לפחות לפי ההרכב המושער כרגע אנצ'לוטי מעדיף לשחק עם חלוץ אחד ולא עם שני חלוצים. לדעתי זאת תהיה טעות של מילאן לשחק עם חלוץ אחד ולא עם שנייים ולוותר על אמברוסיני (אבל מה אכפת לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ). ההגנה שלנו תצטרך לשמור חזק מאוד על פיפו אינזאגי. בניגוד למשחק באולד טראפורד שבו פתח ג'ילארדינו שלא הורגש, פיפו הוא חלוץ יותר מסוכן שהזזדמנות אחת מספיקה לו כדי לכבוש. לדעתי מי שצריך לשמור את קאקה הו פלטשר. פלטשר הוא פייטר אדיר, לא מפסיק לרוץ 90 דקות והוא יודע להגן מצוין. פלטשר המשחק הקודם ניטרל לחלוטין את פירלו ואני מקווה מאוד שהוא יצליח לעשות את זה לקאקה למרות שזה יהיה קשה.
    החדשות הטובות מבחינתנו הם החזרה של ריו ווידיץ' מפציעה. אבל כרגע נראה שרק אחד משניהם יפתח ולא שניהם ביחד המרכז ההגנה, מה שאומר שאושה ישחק מגן ימני ובראון ישחק לצד אחד משניהם. חסרון גדול יהיה אברה שלא יוכל לשחק עקב אותו צהוב טפשי, נקווה שהיינצה לא יעשה פשלות כמו שהוא רגיל לעשות.
    לדעתי פרגי צריך לעלות באותו מערך שעלה נגד מילאן במשחק הראשון כאשר פלטשר, קאריק וסקולס בקישור, גיגסי ורונאלדו בצדדים ורוני חלוץ בודד. זה היה טוב מאוד במשחק הראשון וצריך להמשיך עם זה. ואם נקלע לפיגור מוקדם (חס וחלילה) תמיד תהיה האפשרות להכניס את סמית ולעבור ל 4-4-2.

הכל כבר נאמר, עכשיו רק נותר לקוות שנזכה לראות גמר אנגלי בין ליברפול למנצ'סטר :aaa021:

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עבור יונייטד, ליגת האלופות הייתה העונה המטרה המשנית, כאשר לכל אורך העונה הליגה הייתה המטרה הנעלה והחשובה. לכן, בליגה היו לא מעט קונצרטים אדומים, לעומת כדורגל בינוני בצ'מפיונס למעט שני משחקים (הניצחון הביתי על בנפיקה, וכמובן השביעייה מול רומא). מאחר והאליפות למעשה הובטחה בשבת, יהיה מעניין לראות מה יקרה כאשר ליגת האלופות הפכה למטרה הראשונה. על הנייר, מצבנו טוב יותר מזה של מילאן, הניצחון בליברפול נתן דחיפה מורלית עצומה, והפצועים בהגנה מתחילים לחזור לעומת מילאן שבה מאלדיני ייעדר. יונייטד צריכה לתקוף, בגלל שערי החוץ שמילאן השיגה, ולכן אני לא אוהב את זה שככל הנראה רוני יעלה הערב לבד בחוד.

4. -=Messi=- Member

אני כ"כ אופטימי לגבי מילאן הערב. ופה יש סיבה להיות אופטימי מאשר רומא חסרת הניסיון. מילאן של השנים האחרונות הקבוצה שיש לה הכי הרבה ניסיון. בלי פרדיננד קשה לי לראות את מנצ'סטר חוטפת פחות מ2, לדעתי הם יקבלו בראש בלי פרדיננד, השאלה כמה יבקיעו כי זאת עדיין ההתקפה של מנצ'סטר. כל עוד מאלדיני ישחק בריא ושלם, מילאן בגמר. כמובן אם גטוסו ישחק גם.

Forze Milan

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טעות בידך. העונה, ההשפעה של וידיץ' על יונייטד לא פחותה מאשק זו של ריו, ולכן גם אם וידיץ' ישחק וריו לא אפשר להיות אופטימי.

6. -=Messi=- Member

אבל עדיין קשה לבטל את החורים שיש במרכז ההגנה בלי פרדיננד. אתה חושב שמילאן הייתה מבקיעה את הגול הראשון והשני, אם פרדיננד היה משחק? אני לא חושב

7. Jose Mourinho Member

שקאקה בשוונג גם לוידיץ' ופרדיננד יחד יהיה כמעט בלתי אפשרי לעצור אותו.

8. Andrea21 Member

אוי אלוהים,מתחילים הפרפרים בבטן.

הימור שלי - מילאן מנצחת 2-1.

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אין הרבה מה להגיד.
    אני לא חושב שנזכה לראות משחק טוב יותר משבוע שעבר.
    מאמין ומקווה שמילאן תעשה את זה, והיא בהחלט יכולה לעשות את זה, סך הכל שער אחד!
    אסור להפקיר את ההגנה כי ספיגה יכולה להכניס אותנו לבעיה גדולה. לכן אני קצת מוטרד מהעדרותו של פאולו.

siamo qui
    che cantiam
    con il cuore
    diavolo vinci per noi!!!

10. טומי טיילור Member

מה שיחזיק אותנו במשחק הזה זה לא ההגנה עם וידיץ', (שסוף סוף חזר ברוך ה') אלא השלישיה החזקה- קאריק, פלטשר סקולס ואולי גם אושה שיכול לתמוך בקישור.
    כולם יודעים שבניגוד לאתמול היום נראה כדורגל אמיתי. ואני מקווה שנוכל לנטרל את אינזאגי כמו שעשינו לגילארדינו במשחק הקודם.
    בהצלחה לשדים!

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתם לא ניטרלתם את ג'ילארדינו. הוא ניטרל את עצמו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף את קלאדזה על בונרה, לפחות בשלב הזה. קלאדזה בשיאו היה בלם מהשורה הראשונה, החטיפה של אחיו ושורה ארוכה של פציעות פגעה בו, אבל הוא עדיין עדיף.

אגב, עם במשחק הזה ובבלמים עסקנו, אז לדעתי וידיץ' שחקן טוביותר מפרדיננד.

שוב, בהצלחה למילאן!

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גורקוף ואוליביירה אפילו לא בסגל

14. Giallorossi Member

לאאאאאאאאאאאאאא

ארבל וזוהר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx.

חייבים להמציא פונקציה שיהיה אפשר לשמוע את הקהל ולעשות מיוט רק על השדרים.

מקווה שבסיום הערב תהיה נציגה איטלקית באתונה, ושחזור של הגמר של 04/05.

FORZA ITALIA

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערוץ 160 בHOT בלי ארבל וזוהר.

מה קשור גשם ?!