דוד אמסלם פורש מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏24/7/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

היית שם?

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל אני יודע מחברים קרובים מה הלך שם. אלה אנשים שגם אם היו משקרים לתקשורת, ודאי שלא היו משקרים לי. דוד אמסלם פשוט התנער מאחריות ואפילו רמז לאוהדים של ביתר ירושלים להתנהג באלימות. איש קטן.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגיד את זה ככה,אם הוא באמת עשה דברים כאלה צריך בכל מגרש לקלל אותו עד שהוא יעוף מהכדורגל,לא מספיק שיש לנו יותר מידי אוהדים שהם אנשים קטנים וטיפשים,אנחנו לא צריכים אנשים קטנים גם בתוך הכדורגל עצמו(לא שחסר שם כאלה)
    הבעיה בדברים האלה שבדרך כלל תמיד מישהו שמע את זה ממישהו ובסוף מגלים שזה כלום או שיש פשוט סתם אנשים שמנפחים כל דבר קטן ועושים אותו ענק.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שגם האוהדים של נתניה לא היו צדיקים, אחרי שהם זרקו אבנים על אוהדי בית"ר בעונת 07/08 גיליתי את הפרצוף האמיתי שלהם.
    גנבו לכם את החפצים? לכו למשטרה ולא לאמסלם.

בקשה למנהלים: תעבירו את ההודעות האחרונות בנושא לדיון של נתניה או בית"ר, זה לא הדיון המתאים.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. פעם אחת ולתמיד (מה שלא ימנע ממך להמשיך להעלות את זה) - למה שבדקה 83, כשהתוצאה היא רק 1-0 לכם והמשחק יכול להתפתח לכל כיוון, יהיו אוהדים של מכבי נתניה שיזרקו עליכם אבנים מחוץ למגרש? אלה היו סתם אנשים מפגרים, שיכול להיות שהם אוהדים של קבוצה אחרת או אפילו לא אנשים שאוהבים כדורגל וסתם התחזק להם להרגיש חשובים לכמה רגעים.

ב. הדיון שמתפתח כאן הוא חיוני, כי הוא עוסק בניתוח האישיות של הכדורגלן דוד אמסלם בהתאם לעובדות או הדעות שמובאות לכאן. לא כל אשכול פרישה חייב להסתכם בהודעות נוסח "חבל, היה גדול, נתגעגע".

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת איזה תירוץ חלש.
    סתם עברו שם אנשים והחלו לזרוק אבנים, הרי יש בכל משחק אוהדים שלא נכנסים ומן הסתם הם הופכים לחשודים המיידיים.

אמסלם היה שחקן טוב ובן-אדם גדול.

7. oFiRzZz Member

למה שאוהדי נתניה יזרקו עליכן אבנים במצב שהמשחק יכול להתפתח לכל מצב ? חסרים ערסים ממוצעים בנתניה ?

אני מכיר את האנשים שהלכו למשחק , הם לא אנשים שמחפשים לריב .
    אני מאמין שהם ניפחו במעט , אבל אמסלם לא יצא נקי , בכלל לא .

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כמו שעכשיו אני יטען שבכל מקרי האלימות שבהם היו מעורבים אוהדי בית"ר אלו לא היו אוהדי בית"ר אלא ערסים ירושלמים, למה חסרים ערסים ירושלמים?
    אוהדי נתניה לא היו תמימים אתמול ולא סתם קרה מה שקרה.

9. Don Joan Roman Member

אוהדי נתניה יכולים לברבר מה שהם רוצים וכמה שהם רוצים, אבל כשאיזה פושטק בן 17 בא לדוד אמסלם שגדול ממנו ב-20 שנה ואומר לו "יא בן אלף זונות, תגיד להם שיביאו את הציוד אם לא נשרוף לך את האוטו" (וזה המלל הפחות חריף וחמור מבין הדברים שנאמרו לדוד), זה אומר דרשני, גנבו לכם ציוד? מאה אחוז לא בסדר, לכו למשטרה ותתלוננו, לא רוצים להתלונן במשטרה? קחו את הרגליים ולכו הביתה, באים לאמסלם כמו בריונים ואז מתלוננים, מי שצריכים להתבייש זה הצהובים מנתניה ואלו שגנבו להם את הציוד, ולא דוד אמסלם שכל חטאו במשחק היה הרצון לחזור הביתה לשלום.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/09
  10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם,2 צדדים שני גירסאות שונות.
    אני משער שאמסלם לא יצא איזה מלאך אבל גם בטח לא שטן.
    אני משער שמה שבאמת קרה זה שבאו לאמסלם קיללו אותו ואיימו עליו(לא כולם) והוא התעצבן ולא רצה לעזור.
    בטח כרגיל סיפור שיצא מכל פרופורצייה.