דויד טרזגה - לאן ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Gianluigi Buffon, ‏11/6/07.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע באמת שאין לי כבר כח להיתווכח איתך שוב ושוב.
    אבל רק בשביל הקטע,אתה מעדיף ליראות את פרוטה ע"פ טרזגה?!
    באיזה מצב שלא מיתסלכים על זה טרזגה לא רואה אות ממטר ולא משנה באיזה שיטה,ובשיטה הנוכחית ועוד איך יש לו מקום,טוטי זז אחורה,ופורוטה עובר לשחק במקום פיזארו (שגם עליו היווכחת לא מעט ובסוף ראינו שהיה עדיך להביא שחקן כמו דיארה...).
    חבל על הוויכוח כי כרגע אין שום הצעה של רומא על השחקן,אני מרוד מקווה שתיהיה אחת כזו כי טרזגה הוא בדיוק מה שחסר לרומא,מלהפוך מקבוצה טובה,לקבוצה דורסת.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה פיננסית אין לרומא שום סיכוי בתחרות על טרזגה שהמובילות הם ולנסיה וליון.
    מה גם שטרזגה מעולם לא הסתכסך עם השחקנים והמאמן,הוא מאוד שמח כי הוא חלק מהקבוצה וככה הוא מרגיש.הסכסוך הוא עם ההנהלה הטיפשה שלנו שמראה כבר בפעם המי יודע כמה שהיא לא מזכירה אפילו את הטריו ויותר מכך היא איך אומרים באנגלי... ליצנים.

3. FORZAROEIS Member

היי מצטער על מקודם זה היה דחוף.
    ובאמת אתה צודק רומא אופציה נהדרת לפי דעתי היא תקבל אותו בחום
    וכן למה שארסנל לא תביא אותו? ארסן ונגר, ראינו לאורך עונת הכדורגל באנגליה שלפעמים הוא פקשש עם הצעירים ולטרזגה יש מספיק נסיון כדאי לנצל אותו עם הנרי ובנוסף עם ונגר לפי דעתי זה יכול להיות די מוצלח

ובקשר לחגיגות נראה לי שדי אפשר להבין אותו אחרי הכל הוא הרבה שנים ביובנטוס והוא אוהב את המועדון(היום לא את ההנהלה) אז כן הוא היה מאושר מההישג :aaa7:

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה משווה קשר עם חלוץ ומצפה שלא יהיה ויכוח?
    נראה לי אתה צריך מכתב רשמי מספאלטי כדאי להבין סוף סוף שטוטי בחיים לא יזוז אחורה.
    דבר שני, פרוטה בתור קשר אחורי לא טוב.
    דבר שלישי והכי מעניין, לפיזארו הייתה עונה טובה מאוד ברומא, לדיארה....אתה בטח יודע. אז מה ראיתם בדיוק? מה זה השטות הזאת? גם עכשיו אני בטוח ב100% שפיזארו הרבה יותר טוב מדיארה.
    ד.א יצא לי לראות קישור שבנוי מדה רוסי - דאקור(שחקן דומה לדיארה רק הרבה יותר טוב) וכמעט ירדנו ליגה כשהחלק הכי חלש אחריי ההגנה היה הקישור האחורי וחוסר היציריות שלו.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאקור ופיזארו טובים מדיארה?!

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט. (מדובר על אליו דיארה מליון ולא מחמודו דיארה מריאל מדריד)

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם הוא אלו דיארה ומאמדו דיארה ושניהם טובים מפיזארו.באמת לא ראית את ליון העונה?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את ליון, התאכזבתי מהשחקן, שמחתי שהוא לא הגיע לרומא.
    למרות זאת יכול להיות שיש לשחקן פוטנציאל להיות טוב אבל העונה הזאת של פיזארו הרבה יותר טובה משל דיארה עד כדי כך שאין מה להשוות בינהם בכלל.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אין מה להשוות אז אני אפילו לא אתחיל להתווכח איתך כי זה מיותר לגמרי.תישארו אם פיזארו זה בטוח יוביל אותכם רחוק.קשר בינוני שיכול להעמיק את הסגל ולא יותר.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בא להלל את פיזארו שיכול מאוד להיות שיאבד את מקומו בהרכב בעונה הבאה לאקווילני . אבל אי אפשר להתעלם מהעונה הטובה שהוא נתן ברומא שמצדיקה את החתימה שלו, לעומת דיארה שאין לו שום יצירתיות וראיית משחק, שחקן שיורד לגליץ' בתקווה שיהיה בסדר לא מתאים לרומא.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כניראה שכבר הספקת לישכוח,שפיזארו טוב כשרומא טובה,הוא לא עושה טובה לטובה יותר.
    כהוא מיתמודד עם קבוצות שיש להם קישור חזק,הוא פשוט נעלם,וזה אומר עליו הכול,ופה אני מסכים עם ביאנקונרי,שעם שחקן כמו פיזארו רחוק לא נגיע.

זה אחד המישפטים היותר דבילים ששמעתי.
    אולי תפיל את כל האשמה של אותה עונה איומה שלא התיחבר בה כלום על הקישור,קובי באמת....

אלו דיארה היה יכול להוסיף לרומא כח במרכז המיגרש,ולעשות עבודה שחורה,דבר שפיזארו ממש אבל ממש לא עושה,וטחנו את הנושא הזה יותר מידי פעמים,ויש פה לא מעט אנשים בפורום שיסכימו איתי בנושא הזה.

אני לא צריך שום מיכתב..
    אני אומר ששחקן כמו טרזגה ישדרג את רומא להיות קבוצה טובה יותר,ואני אישית יותר אוהב ליראות את טוטי משחק מאחורי החלוץ,שם הוא מביא את האיכויות שלו להרבה יותר מכיבוש שערים. וגם פה יש לא מעט אנשים שהסכימו איתי בנושא,אבל כל אחד והדעה שלו...
    פרוטה שחקן טוב,על זה אין וויכוח,אבל אם תשים במקומו חלוץ כמו טרזגה שהוא מהטופ,ואת טוטי תעביר אחורה,לא תיראה רומא טובה יותר ?!

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב,הבעיה היחידה ברומא-טרזגה הוא הכסף רומא לא יכולה להרשות לעצמה לרכוש את טרזגה,ואם כן אז זה על חשבון כל הרכישות של הקיץ וגם אז היא תאלץ לשלם לו שכר שלא יפול בהרבה משל טוטי.רומא לא תעמוד בזה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר היחידי פה שדבילי זה התגובה שלך. את מי אתה רוצה שאני יאשים את פריסק?? את אישתו של פראנדלי?? את מי? ההגנה הייתה זוועה, והקישור עוד יותר זוועה עם שחקן חזק ששובר התקפות אבל לא עושה עם זה שום דבר. היחידים שתיפקדו היו הטרידנטה עם טוטי-קסאנו-מונטלה

אני רואה שאני לא יצליח לשכנע אותך. אבל גם אתה לא תצליח לשכנע אותי. מה שאתה אומר נשמע טוב על הנייר, האנשים שמסכימים איתך לא רואים כל משחק של רומא כל העונה. שכל אחד ישאר בדעה שלו, כדורגל זה לא מתמטיקה.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידידי,

אולי כדאי שתחזור לנושא טרזגה? אין שום קשר בין טרזגה לרומא, בינתיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/07
  15. FORZAROEIS Member

את האמת לומר לך: רומא הסתדרה מספיק טוב עם ההרכב שלה בעונה שעברה וטרזגה הוא בסך הכל אופציה נהדרת לרכישה בשביל רומא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx