דיוויד בקהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/08.

1. George Best Member

אני לא מבין למה הנושא מצריך סקר...
    "להיות סלבריטי ולעשות שופינג עם ויקטוריה", נו באמת.
    איך אפשר להשוות את ההעברה שלו ללוס אנג'לס לזו למילאן?
    כל מי שעוקב אחרי נבחרת אנגליה מבין עד כמה בקהאם עדיין רעב להצלחות,
    אחרי כמה שנים פחות טובות ושנה + בארה"ב שם היה מחוץ לאור הזרקורים הוא יתן את כולו עבור מילאן,
    כמובן שהצלחה של בקהאם במילאן תמשיך לתת לו קרדיט בנבחרת.
    בטח שהוא לא מגיע לפתוח ולשחק בכל משחק 90 דקות, אבל המון נסיון, לא מעט יכולת והמון מוטיבציה - יש.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/08
  2. Landon Donovan Member

בעקרון ה-MLS מסתיימת בנובמבר, אבל עבור בקהאם היא תגמר ביום ראשון (לוס אנג'לס לא עלו לפליי-אוף), כך שנראה לי שזה יותר עניין של לחזור לכושר מאשר לשמור עליו.

אני מאוד מעריך את בקהאם, אבל אחרי העונה האיומה שלו בלוס אנג'לס אני לא בטוח שהוא עדיין יכול לתרום משהו ברמות האלו. אני אשמח אם הוא יצליח במילאן, אבל אני לא מפתח ציפיות...

3. Becks Member

הוא יגיע למילאן גם כדי לעשות קניות וגם כדי לעשות את מה שרק הוא יודע. הוא עדיין שחקן ענק, תמיד אמרתי את זה.

4. THE STRETFORD END Member

שאלת הסקר האם דיוויד בקהאם מגיע לאיטליה בכדי לעשות שופינג מורידה מערכו של הסקר והדיון,
    הופך אותו לילדותי וחבל.

בכל פעם מחדש שעולה שמו של בקהאם השחקן ועכשיו כנראה כמושאל למילאן
    אני נבוך מהעובדה שעדיין צריך להגן או לפרט מי זה דיוויד בקהאם לכל אלה שממעיטים בערכו,
    דוגמנית,שופינג ושאר ירקות,הלו,מדובר באחד השחקנים הטובים ביותר באירופה במשך 10 שנים כמעט,
    מאמצע שנות ה 90 ועד אמצע שנות ה 2000!

מה,צריך להביא את סטטיסטיקת הבישולים שלו?השערים שלו?שכל אלה נעשו על במת הכדורגל המובילה בעולם בכדי לחדד את הנקודה באיזה כדורגלן מדובר?
    להביא את רשימת התארים שבהם זכה עם יונייטד וריאל מדריד כשבהם הוא ניגן כינור ראשון?
    להביא ציטוטים של 2 המנג'רים מהטובים אי פעם,פרגוסון וקאפלו לגביו,איך הם מהללים אותו,
    את השחקן שהוא,את היכולות שלו,את המקצוענות שלו,בכל אימון,בכל דקת משחק,
    או שפשוט כדאי לחפש את דקות המשחק האחרונות של בקהאם בנבחרת אנגליה נגד קזאסטן או בלארוס,
    דקות שנכנס כשהכל כבר היה סגור אבל הוא נלחם על כל כדור כאילו היה שחקן צעיר שמקבל הזדמנות ראשונה והוא עושה הכל בכדי להוכיח את עצמו,
    אגב,בכמה דקות נגד קזאחסטאן כשנכנס מחליף הוא עשה יותר דברים מועילים והכניס כדורי ת'כלס לאחרים יותר מכל דקות המשחק של וולקוט גם יחד,
    זה מה שקורה שבנוסף ליכולות כשחקן מצטרף נסיון של שנים,בקהאם בהגבהה אחת היה יותר אפקטיבי מכל ריצות הסרק של וולקוט באותו המשחק.

לו מילאן אכן מביאה איתו היא עושה עסקה מצויינת,
    מצד אחד כדורגלן מצויין,רעב לבמה הגבוהה של הכדורגל האירופאי,
    מקצוען למופת,
    וכן,גם הזדמנות עסקית מצויינת,בקהאם מביא לא רק את ההגבהות הטובות והמדוייקות בעולם אלא גם נספח מרצנדייז עצום,זה חלק מהמשחק גם כן כבר כמה שנים טובות.
    גם הליגה האיטלקית שמנסה להילחם לשינוי התדמית השלילית שתפסה בה תקבל שגריר נהדר.

מבחינה מקצועית פרופר,כמה הוא ישחק...מי יודע?
    בקהאם הראה בריאל מדריד וגם כיום בנבחרת אנגליה שלמרות תדמית הכוסית שיש לו(משום מה בעיקר בארץ,באירופה הוא מקבל כבוד והערכה של מלכים,נו טוב,התקשורת בארץ תמיד ניסתה להיות אובר חוכם)
    אין לו גינוני כבוד מיותרים,צריך להיכנס 5 דקות לסיום כשהמשחק גמור,הוא נכנס ונותן את הכל,
    צריך לשבת על הספסל,הוא יושב וזה לא מונע ממנו להמשיך לתת הכל באימונים(רק לחשוב כמה ילמדו מזה השחקנים הצעירים של מילאן,איך שחקן מתנהג ולא משנה איך קוראים לו ומה הסטטוס שלו או כמה כסף הוא כבר הרוויח)
    ישחק יותר או פחות,זה לא העיקר,זו עסקת חבילה,הוא חוזר לעוד כמה טעימות מכדורגל אירופאי,
    מילאן מרוויחה שחקן סגל מצויין נוסף.

5. raanana4ever Member

אני תוהה כמה מכניסות החולצות עם השם, האם משתלם להביא את בקהאם שיהיה שחקן סגל? בעלות שכר גבוהה כ"כ מביאים שחקן רוטציה? אני בספק שמכירת המרצ'נדייז מכסה את השכר שלו, ומוזר שבעל השכר הגבוה בקבוצה בא לעלות מהספסל... זה מצב שיכול להתברר מאוד לא בריא לקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/08
  6. xavi6 Member

בקאהם זה השחקן הכי מקצוען שאי פעם ראיתי. דנידין כתב פה שבקאהם רק הזיק לריאל, לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. במשך כל חיי לא ראיתי שחקן בריאל או בברסה או בכל קבוצה בעולם שהתנהג באצילות כמו בקאהם בתקופתו בריאל. המאמן והנשיא לכלכו עליו, תפסו עליו גל, והוא סתם ונלחם על מקומו ולבסוף גם יצא עם אליפות. אותה אליפות שייכת לבקאהם כי הוא היה שם ברגעים הכי חשובים, ואפילו דון קאפלו סתם את הפה. בקאהם הוא ה-סיבה לאליפות של ריאל לפני שנתיים. הזיק? לעולם לא לא ראיתי שחקן אחד שרץ כמו הבחור, לא ראיתי שחקן אחד שנלחם כמוהו. לרונלדיניו ולכול הכוכבים יש מה ללמוד מהבחור, והרבה.

אני לא בטוח שהוא מתאים לסגנון משחק של מילאן ולליגה האיטלקית בכלל, אבל שוב-זה בקאהם, הוא יסתגל כי הוא מקצוען, כי פייטר וכי הוא פשוט מלך אמיתי. גם אם הוא לא יהיה טוב, רצון ומלחמה הוא תמיד יתן. זה מבחינתי נקודת זכות גדולה, גם אם יכולת אין.

אלה שאמרו שהוא יבוא לעושת שופינג-אני לא מבין, אתם רציניים? כאילו, אין מספיק חנויות בלוס אנג'לס? הוא לא יכול לבוא לפגרה לעשות קניות שבועיים במילאנו? צאו מהבועה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/08
  7. George Best Member

לקרוא ולמסגר.
    כפי שכבר כתבתי - הסקר פשוט מעליב.

8. בועז Member

אני אוהב את דיוויד בקהאם. אני מתאר לעצמי שאוהדי מנצ'סטר יונייטד אפילו מאוהבים בו. הרי קשה שלא. הוא הביא לכולנו לא מעט רגעים מרגשים, הוא זמנו סחף אומה שלמה אחריו(לאו דווקא בגלל כדורגל גדול). לצערי ולצער רבים מכם, הוא אולי יכנס לרשימת 20 האנגלים המשפיעים ביותר בכדורגל האנגלי, אבל כל כך חבל לי על החיים שהיו לו מחוץ למגרש, שמונעים ממנו אולי להיות בחמישייה הראשונה,לפחות בעיניי.

היום כמזכירים את בקהאם, אי אפשר שלא להתייחס לחיים שלו מחוץ למגרש. בקהאם, הנשוי,בעלה של,הבוגד,האבא,הדוגמן,הקעקועים,זה שטס לארה"ב כדי לחיות הוליווד, כל אלה דברים שקצת הורסים לאוהדיו(ככדורגלן, לא ככוכב סרטים) . אפילו שזה מעולם לא פגם ביכולת שלו על הדשא. אם בקהאם היה נשאר באנגליה, אם בקהאם לא היה מתחתן עם הבחורה הזולה ההיא, אולי היום היה בן מלוכה חדש באנגליה.

אבל תראו את הנאמנות של הבחור למנצ'סטר יונייטד, דיברו על כך שהספייס גירל רוצה לחיות בלונדון והיו דיבורים על מעבר לארסנל, הבחור העדיף לצאת למדינות כמו ספרד,ארה"ב ואיטליה כדי לרצות את אשתו אבל לא לסכן את מעמדו בעיניי אוהד יונייטד ואנגליה כאחד עם מעבר ליריבה הגדולה.

9. ManUtd Fan Member

אני מאוהב בדיוויד בקהאם. הייתי מוכן לעשות הכל בשביל שיביא עונת פרישה אצל יונייטד, אבל אני מניח שזה כבר לא יקרה.
    בכל אופן, כרגע זה לא תהיה עסקת השאלה עד סוף העונה אלא למשך שלושה חודשים בלבד, עד תחילת עונת ה-MLS שמתחילה בתחילת אפריל. נכון לעכשיו, אין ספק שאין לו מקום בהרכב במילאן, אבל הוא יראה איזה מקצוען הוא וימשיך להתאמן כמו נער. הוא יכול להיות מועיל למילאן לא רק מבחינת המרצ'נדייז, אלא גם כשהוא עולה מהספסל, ועם הדיוק במסירות והבעיטות חופשיות שלו זה יכול להיות נהדר עבורם.
    לדעתי, זאת יכולה להיות עסקה נהדרת עבורם.

אני מקווה שהוא יהיה במילאן ליותר משלושה חודשים כי אני רוצה לראות אותו בטופ העולמי, ולא מביך את עצמו בליגה חסרת חשיבות (הכול בגלל אישתו הכלבה!).

10. SeRgInHo Member

לפי הסקר חשבתי בטעות שנכנסתי לוואן או לוואלה ולא לפורום האיכותי במדינה...הסקר הזה פשוט בושה לפורום, ומאד עצוב לי שזה דווקא בא מאוהד יונייטד שאמור להעריך את בקהאם יותר מכל אוהד אחר.
    לעשות שופינג? תגידו אתם רציניים? ככה אתם רואים ומכירים את בקהאם?

ביחד עם רוני וקין הוא השחקן האהוב עלי. אגדה. מקצוען למופת. הבועט והמוסר הכי טוב ב-10 השנים האחרונות.
    עכשיו אני יודע בעד מי להיות בליגה האיטלקית...

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לכל מי שמתלונן על הסקר:
    א. כמובן שלא כל האופציות בו מייצגות את דעתי.
    ב. האופציה השלישית היא לדעתי כלל לא מופרכת בהתחשב בכך שאת העונה האחרונה הוא בילה בליגה איומה ואת מירב העניין יצר בפרסומות ובתוכניות טלוויזיה.

12. THE STRETFORD END Member

כדאי שתבדוק את כמות הקהל באמריקה שהגיע למגרשים לראות אותו משחק ואז תחשוב אחרת.

13. SeRgInHo Member

תגיד, ככה אתה מכיר את בקהאם? אני לא מבין מאיפה יש לאנשים את החוצפה לבקר את השחקן הכי מקצוען בעולם ולהגיד שהוא בא להיות סלבריטי. שחקן שגם אם קבוצתו מובילה 8-0 והוא ייכנס לשתי דק', הוא עדיין ייתן את הכל; ירוץ, ייתקל, יינסה להבקיע ולבשל, ממש כאילו רק עכשיו עלה מהנוער ורוצה להוכיח לכל העולם מיהו באמת.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סטרטפורד-מבין כמות הקהל אי אפשר לבדוק כמה הגיעו מתוך עניין בבקהאם ככדורגלן וכמה הגיעו בגלל שזה בקהאם הכוכב.

הנקודה שלי האיש שהמקום האחרון אליו היה הולך שחקן שלא מעוניין בחיי הזוהר, כשהוא אחרי אליפות בריאל מדריד, בגיל 31 ובכושר מוצלח, זה אמריקה. זה לא סותר את העובדה שהוא נאמן ומשקיע.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/08
  15. בועז Member

סרג'יניו, סטרדפורד, למה לנסות לייפות את המציאות בכוח?

"כדאי שתבדוק את כמות הקהל באמריקה שהגיע למגרשים לראות אותו משחק ואז תחשוב אחרת."

"תגיד, ככה אתה מכיר את בקהאם? אני לא מבין מאיפה יש לאנשים את החוצפה לבקר את השחקן הכי מקצוען בעולם ולהגיד שהוא בא להיות סלבריטי. שחקן שגם אם קבוצתו מובילה 8-0 והוא ייכנס לשתי דק', הוא עדיין ייתן את הכל; ירוץ, ייתקל, יינסה להבקיע ולבשל, ממש כאילו רק עכשיו עלה מהנוער ורוצה להוכיח לכל העולם מיהו באמת. "

בשביל מה הוא טס לארה"ב? בשביל אתגר מקצועי? אני מניח שבריאל מדריד ובכלל ביבשת שהיא נמצאת בה הוא יכל למצוא הרבה יותר, אבל הוא טס לשחק כדורגל, בארץ בה הכל כל כך ממוסחר וכלכלי שאני לא אתפלא אם לשופטים גם כן יש לוגו של חברה כלשהי על החולצה. אז סיפורים על הקהל שבא לראות אותו(כאילו איזה מדד זה קהל אמריקאי, אפשר לחשוב שהקהל האמריקאי הגיע לראות את דיוויד בקהאם שחקן הכדורגל ולא את דיוויד בקהאם הסלבירטי). כמובן שגם הסכום הכספי שהוא קיבל בכלל לא היווה פקטור, הוא חשב שהוא ישנה סדרי עולם ויהפוך את ענף הסוקר לענף הפוטבול הרשמי.
    העובדה שהוא עובר למילאן היא רק דבר שמחזק את המחשבו האלה אצלי, הבחור עשה את הכסף שלו, הרחיב את קהל מעריציו, אבל הבין שהכדורגל , התאכלס , האהבה הבאמת גדולה שלו חסרה לו, ואני בטוח שהוא הפך עולמות בשביל שהמעבר הזה אכן יתבצע.