דיוויד בקהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/08.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

ושלא תבינו לא נכון, אנחנו בכיף ניקח עוד אחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/08
  2. Dimitar Berbatov Member

חתיכת הקפצה, לא יודע עד כמה זה קשור לכאן (זה הדיון הכי מתאים שמצאתי..),
    http://sports.walla.co.il/?w=/316/1513340

כמה שאני אוהב את בקהאם והוא אחד השחקנים האהובים עליי ביותר, אני לא יכול שלא להסכים. כל ההתנהלות של דייויד בגלאסקי היתה כל-כך לא הוא. מנסים לסגל לו תכונות של פריננסה בגלל המראה והאישה, תכונות שמתאימות יותר לרונאלדו, וכל מי שראה אותו יודע שגם במשחק חסר חשיבות הוא ייתן ספרינט של 35 מטר בשביל לחלץ כדור (טל כתב על זה באחד המשחקים של הנבחרת), וגם במשחקים הוא תמיד רציני, מפוקס ומשקיען.

אבל כמה כשזה נשמע עצוב נראה שהוא בא לגלאסקי רק בשביל הכסף וזלזל בקבוצה שנתנה לו אותו.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך דונובן יכול להעביר על בקהאם ביקורת גם על העונה האחרונה כשהוא בכלל הושאל לגרמניה בעונה האחרונה.
    ועדיין, לא מופתע בכלל אם הדברים נכונים. גם שחקן סופר מקצועני יתקשה מאוד במקומות שבהם הכדורגל הוא משני. לא סתם בקהאם קושר בכל התקופה שלו למעבר למילאן וקבוצות אחרות, ואני חושב שהרבה ביוזמתו.
    בקהאם עשה טעות כשהלך אחרי הכסף, טעות שהזכירה לי שוב כמה פרגוסון גאון וכמה ההחלטה למכור את בקהאם (למרות שהיינו צריכים לקבל יותר מריאל) הייתה נכונה בזמנו.

הבנתי שבקהאם מקושר כעת לטוטנהאם. מקווה מאוד שהשמועה נכונה. למרות הכאב לראות אותו באנגליה עם מדים של קבוצה אחרת, כמו אואן, זה יכול להיות הצאנס האחרון שלו לחזור לרמות הגבוהות ביותר כולל נבחרת אנגליה.

נ.ב
    הייתי משנה את הנושא של הדיון כעת למהו הצעד הבא של דיויד בקהאם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/09
  4. 亚历山大帕托 Member

אם אני לא טועה, דונובן שיחק בבאיירן רק בתקופת פגרה עד שהליגה האמריקאית התחילה.
    ומה הקשר בין ההחלטה של הגאון לגרש אותו לבין המעבר שלו לגלקסי?

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך בדיוק זה כמו אואן? אולי אם בקהאם יחזור ויחתום בליברפול אז זה יהיה כמו אואן...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקשר הוא פשוט, למרות האהבה הגדולה לבקהאם, ועד היום אני שומר לו חסד נעורים עם החולצה שלו עם מספר 7 של SHARP בארון (החולצה הראשונה שלי של היוניטד), פרגוסון ידע מתי למכור אותו. ברגע שאישתו הנוראית החלה לקחת את הקרירה שלו לאזורים שהם לא נטו כדורגל, ברגע שלצד ההקרבה שבקהאם תמיד נתן הייתה אישתו שפגעה לו בקרירה (ונגדו אפשר להגיד שהוא נתן לה לעשות זאת), זה היה הזמן להגיד שלום.
    כל התקופה במדריד הייתה רצופה תקריות של נסע לחתונה של ההוא מאמריקה, לא חושב רק על כדורגל וכיוצא בזה. נכון, בקהאם בעזרת הקרבה רבה על המגרש החזיר את האמון של קאפלו בו, אבל שוב עשה טעות והקשיב לאישתו והלך לכדורגל האמריקאי.
    לאורך כל הקרירה (מרגע שיוקו הגיעה) אנחנו רואים את ההתנגשות בין המקצוענות של בקהאם על המגרש, לחובבנות שלו מחוץ למגרש שמתבטאת בכניעה מוחלטת לאישתו. הוא מבין שהכדורגל האמריקאי לא מתאים לו, ולכן הוא חיפש לעבור למילאן בזמנו. עכשיו הוא מחפש לדעתי לחזור לאנגליה, והרבה בגלל התשוקה שלו לשחק כדורגל ברמות הגבוהות.

אני רק אומר שפרגוסון זיהה את המגמה מראש, פרגוסון ראה מראש שבגלל יוקו בקהאם לא מפוקס לגמרי בכדורגל, ולא משנה כמה הוא יתן מעצמו, בכדורגל אתה צריך שקט נפשי כדי להצליח ולא התנהלות שבוחרת את המקום הבא בקרירה שלך לפי המקום הכי נוח לעשות בו קניות לדעתך אישתך.

אז כן, למרות שאז הדבר היה כואב בצורה בלתי רגילה, למרות שאז כתחליף הובא פורטוגלי צעיר שלא ראיתי אותו ברמות הגבוהות לפני שהגיע אלינו ושהראה בהתחלה חוסר תכליתיות מדהימה (כמעט מצחיק להיזכר בזה היום), פרגוסון צדק כמו שהוא תמיד צודק. פרגוסון ראה את הנולד לפני כולנו.

אני בכל מקרה מאוד מקווה לראות את בקהאם בלונדון. גם אם הסיבות הם לא מקצועיות ואחרי אמריקה ומילאנו האישה רוצה לעשות קניות בלונדון, לפחות הפעם בקהאם יגיע למקום שבאמת משחקים בו כדורגל ואולי יחזיר את הקרירה שלו למקום.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתכן שלא הובנתי נכון. דיברתי על העובדה שכמו אצל מייקל אואן, מעבר של בקהאם עכשיו לאנגליה זה סיכוי אחרון עבורו אולי להיכלל בסגל של קאפלו למונדיאל בשנה הבאה (סיכוי קטן אבל קיים, עונה טובה באנגליה בנוסף לניסיון והקרבה שהבחור יביא ובהחלט הדבר אפשרי), וכמובן סיכוי אחרון שלו להשאיר טעם מתוק בפרישה שלו.
    תמיד תשאר לו הקדנציה ביוניטד, אין ספק, אבל אני חושב שסיום הקרירה באנגליה תהיה מכובדת ומעשירה לקרירה שלו הרבה יותר מאשר לסיים את הקרירה ביחד עם שחקנים כמו קרופניק באמריקה.

8. Gass12 Member

על זה נאמר בצרפתית ... Cherchez la femme.
    ואם נחזור טיפונת למקורות שלנו .. מחד אשת קורח שדירבנה אותו למרוד במשה ואהרון.
    ומאידך אשת און ששיכרה אותו בכמה בקבוקי יין ומנעה ממנו להצטרף למרד.
    ..
    נו מילא ויקטוריה לא צריכה להיות חכמה היא מספיק יפה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. אבו Member

לא הבנתי מה החבר'ה מLA רוצים מדיוויד בקהאם?

10. 亚历山大帕托 Member

יותר נכון - מה הוא רוצה מהאוהדים שבצדק כועסים על ההתנהגות המזלזלת שלו כלפי גלקסי? מה הוא עושה תנועות טיפוס כאילו הוא הולך להתעמת איתם באופן פיזי? ממש טיפשי מצידו.

11. AronB Member

זה לא רק זה שהוא הלך למילאן, זה קשור בבירור בלנדון דונובן.
    שלמרבה האירוניה, גם הוא היה חצי עונה בבאיירן.

12. 亚历山大帕托 Member

דונובן לא קשור והם כבר השלימו. אוהדי גלקסי התחילו לעשות לו בלאגן הרבה לפני. חוץ מזה, דונובן הלך לשחק בבאיירן רק בתקופת הפגרה, וכמובן לא ניסה לצאת מהחוזה עם גלקסי תוך שימוש בעורכי דין ומריבות תקשורתיות עם ההנהלה.

13. בועז Member

כל הסיפור עם בקהאם הזוי. אפשר לכעוס עליו שהוא הגיע רק כדי לסחוט כסף. אבל הבחורים שפיתו בן אדם בכסף לא יכולים להתלונן שהוא תעב בצע. האוהדים מתוסכלים ובצדק, נמאס כבר לראות את שחקני הכדורגל מקבלים כל כך הרבה כסף עבור כל כך מעט תמורה. בקהאם הרס לעצמו בגדול עם המעבר לשם, זה הסריח והוא אפילו לא התאמץ להראות שהוא לא עושה את זה בשביל הכסף. הוא ניסה קצת, אבל מי קונה את הבולשיט הזה חוץ מאמריקאים פאטתיים שזוללים כל טיפה של אבק כוכבים שמפזרים עליהם. אחרי כמה סיבובי טוק שואו, סיפורים בערוץ E, דוגמנות וקידום עסקים אישיים(כולל התחככויות עם כוכבי הוליווד) הוא נזכר שהוא הגיע לשחק כדורגל, עלה קצת על הדשא, היה קצת פצוע, שיעמם לו כי היה רגיל לטופ העולמי של הכדורגל ופתאום הגיע למקום שפוטבול משחקים עם הידיים. הוא היה צריך לחשוב על זה מלכתחילה ולא בדיעבד, כי כמו שהוא רואה עכשיו, הוא קשור בחוזה במקום שהוא לא רוצה להיות בו, ולראשונה(או שניה, אם נתחשב במה שקרה עם פרגוסון) במקום בו לא רוצים אותו.