דיוויז'ן 1: הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏6/10/03.

1. Hammers Fan Member

עכשיו ראיתי שכתבת יורו ספורט מקודם ולא פוקס ספורטס...

תתעלמו...

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן זה פוקס ספורטס ולא יורוספורט (הם מראים רק סקי.....). אני ראיתי פעם אחרונה איפסוויץ'-סטוק ביום ראשון שעבר.... לדעתי זה משתנה מפעם לפעם ואני ממליץ לך לבדוק מראש בלוח השידורים או לבקש מחברים לבדוק. בתור מנהל הפורום אני גם אנסה לברר בנוגע לשעות המדויקות של השידורים.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב שחקנים צעירים ומבטיחים בליגה הזו לא הזכרתם את ניל מלור, החלוץ האירי הג'ינג'י שמושאל לפטישים מליברפול. ראיתי אותו במשחק אחד בתחילת העונה (מול פרסטון) והוא די הרשים אותי. ערן האם הוא בכלל מקבל דקות משחק קבועות בקבוצה שבה דפו וקונולי הם החלוצים? ואיך הוא מסתדר עם הפיזיות של דיויז'ן 1 עד כה?

4. Hammers Fan Member

אני מבולבל לגמרי בקטע של יורוספורט ופוקס ספורטס, מישהו מוכן להסביר לי איפה משודרים משחקים ואיך (סיכום מחזור, משחקים, תקצירים)?

פטריק, גם אני מאוד מתרשם ממלור המשתפר, אומרים שהוא פשוט קורע את עצמו באימונים ומאוד משתדל לעשות את המיטב. הוא תורם בעיקר בפן הפיזי בהתקפה, בעיקר בגלל שקונולי ודה-פו מאוד נמוכים לעומת הבלמים המפלצתיים בליגה הזו.

טרבור ברוקינג נהג לשחק ב4-3-3 בזמן ששימש כמנג'ר זמני, כך שמלור קיבל כמעט את מלוא הדקות, השאלה איך פרדו ישתמש בו. המשחק הבולט ביותר שלו עד כה היה באפטון פארק לפני כמה שבועות בדרבי צמרת נגד קריסטאל פאלאס, כשמלור כובש צמד מתוך שלושת השערים שלנו (3-0).

אני צופה לו עתיד ורוד לצידם של בארוש ואואן באנפילד, הוא מן חלוץ משלים מבחינה פיזית, משהו בסגנון אמיל הסקי עם שכל...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/03
  5. Reyes Member

למיטב ידיעתי פוקס ספורטס משדרים הכל ויורוספורט לא משדרים כלום מהליגה הראשונה.
    עכשיו למשל יש שפילד - רידינג ומחר ב-20:00 יש שידור חוזר של קארדיף - ווסטהאם.

6. Hammers Fan Member

באמת? יש שידורים ישירים באופן קבוע?

עכשיו הדלקתי פוקס ספורטס ואני רואה את שפילד - רידינג.

לא האמנתי שאני בכלל אזכה לראות את ווסטהאם בטלוויזיה שירדנו ליגה...

7. Reyes Member

אני לא בטוח שיש שידורים ישירים, אני משער... ואם אין, לפחות יש חוזרים.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישירים בטוח אין ככה שאת המתח של משחק בלייב לא תחווה אבל זה באמת נחמד לראות את מעללי קבוצתך בשדיורים דחויים ב3-4 ימים..... נותן לך פרספקטיבה מלאה על המשחק.... בכל אופן אני זוכר שבחופשים היו משחקים בימי שני בחצות בערך..... אבל עכשיו מי יישאר לראות את זה....... בכל אופן העניין דורש בירור ואני אחזור עם תשובה....

9. Reyes Member

במשחק אתמול (קראלינג קאפ) בוייט הארט ליין נעצרו 93 אוהדי ווסטהאם שהתפרעו לאחר המשחק, כך טוען האתר הספרדי 'ליברדירקטו'.
    תחילה השוטרים נכנסו לפאב של אוהדי טוטנהאם שגרמו בעיות ומאוחר יותר עצרו קבוצת אוהדי ווסטהאם בגלל אי סדר.
    מספר אנשים נפצעו ואוהד אחד פונה לבי"ח כתוצאה מויכוח...
    http://www.libredirecto.com/images/90/125890.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/03
  10. Hammers Fan Member

אי אפשר לומר שהחוליגניזם פסח על אפטון פארק, פשוט חבל שיש את הקומץ הזה שעושה שם רע לאוהדים.

ממה שהבנתי גם האוהדים של טוטנהאם היו מעורבים בבלאגן לא פחות, הרי מדובר בפאבים שלהם...

חבל שכך המשחק נגמר, כי האוהדים ביציע נתנו הצגה בכל מה שקשור לאווירה.

11. Reyes Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39514000/Xxx/_39514039_royle_get_203.Xxx
    מנג'ר איפסויץ', ג'ו רויאל, נבחר למנג'ר החודש בדיוויז'ן 1.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39234000/Xxx/_39234270_deane203_emp.Xxx
    ווסטהאם הביאה את בריאן דין בן ה-35 בהעברה חופשית מלסטר. בעונה שעברה כבש דין 13 שערים ב-33 משחקים.

12. ofer16 Member

מנג'ר החודש נבחר בדר"כ לפי מאזן קבוצתו בחודש החולף, ולאיפסוויץ' היה מאזן מצויין. חמישה נצחונות ותוצאת תיקו אחת הם כנראה המאזן הכי טוב שיהיה לנו בחודש אחד העונה. אני אשמח להתבדות, כמובן.

13. Julian Joachim Member

מי נבחר לשחקן החודש בדיוויז'ן 1?

ואגב כשרונות, הוא אולי לא מוכשר במיוחד, אבל בזמנו סקוט יאנג (אם אני לא טועה בשם), שהוא גם וולשי לדעתי, העיף את לידס מהגביע (זה היה לפני שנתיים) בהארכה באצטדיון המילניום... מישהו יודע מה קורה איתו היום? היה לא רע בהגנה, ולמרות שהוא בלם אם אני לא טועה, הוא גם הוכיח שליטה לא רעה בכדור.

14. Hammers Fan Member

אלן פרדו מאוד מפתיע אותי בנחישות וההחלטיות שלו, הוא לא מתמזמז עם רכש.

בקושי עברו שמונה ימים מאז שהתמנה לתפקיד והוא הצליח להביא שלושה שחקנים שמילאו חורים משמעותיים בסגל.

היידן מולינס, כוכב קריסטאל פאלאס הגיע בסכום שעדיין לא נחשף, וממלא תפקיד חשוב בקישור האחורי.

רובי סטוקדייל, מגנה הימני של בורו, הראה ניצוצות של כשרון במשחק וחצי ששיחק.

בריאן דין אמור להיות מחליף נוסף של קונולי ודה-פו לצידו של ניל מלור, כשהוא היחיד שעובר את גיל 24, תורם המון ניסיון ובעיקר כח פיזי בהתקפה (שגובהה הממוצע לא נראה לי עובר את ה1.70 מטר).

אני מאוד מרוצה, הסגל נראה רענן ומצויין.

15. Julian Joachim Member

סטוקדייל יש לומר מאוד מאוכזב מהדקות המעטות שקיבל בבורו בגלל הגעתו של מילס. אולי זו טעות של בורו לשחרר שחקן צעיר ומוכשר שיכול לתרום לא פחות ממילס במיוחד כשבמחזורים האחרונים בורו לא מדהימה במיוחד.

מדובר בהשאלה או רכישה?