דיון דמעות המונדיאל

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י קינג לדלי, ‏30/5/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היום הבנתי בדיוק למה כל המאבקים עם האיטלקים בפורום. למעט המנהלים ועוד כמה בודדים, הם סתם מחפשים להרגיז. כל כך ילדותי שהם שמחים על הרחקה של שחקן גרמניה הלא עוול בחפו. באתי לכאן לפרוק קצת תיסכולים (דיון הדמעות, אני מקווה שהוא פתוח לא רק לאוהדי אנגליה), כאשר גרמניה שעשו הכל כדי לשחק יפה, הולכים לעוף בגלל האיטלקים.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

2. RealStretford Member

אגיד לך כך. נפלתם בפח של הלטינים - לא משנה מי הם - איטלקים, ארגנטינאים, פורטוגלים - רמאים שגאים ברמאות שלהם, כמו מרדונה ויד האלוהים שלו. האיטלקים גנבו פנדל בהצגה מול אוסטרליה, הארגנטינאים הולכים מכות אחרי הפסד (ואם זכור לי ממלחמת הפאלקלנדס, ללחם זה לא הצד החזק שלהם) וכל הגועל נפש של רונלדו ופיגו וחבריהם שכל שניה נופלים. נכון, יש אידיוטים שחושבים שזה 'כדורגל יפה' נדמה לי שגם הם גדלו על קדושת הרמאות.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי ששואל את עצמו למה אני כותב עכשיו, אני בצבא, היה פה איזה משהו שאני לא כל כך יכול להרחיב עליו שלכבודו הגעתי למשמרת לילה, הייתי בטוח שסיימתי איתו אבל לפני 45 דקות הייתי צריך לקום לטפל באיזה תקלה ועכשיו אני מקווה שהיא תסתיים ואוכל לגנוב עוד איזה שעת שינה לפני החופש שמחכה לי מחר.
    אגב, אם מישהו פעם נפעם מזה ששאני שעות בפורום, זה בגלל שאני צמוד לאייסוקר כשאני בתפקיד, וגונב בין לבין הצצה לפורום.
    למה אני כותב את זה פה? כי שלושה ימים אחרי אני עדיין קם עם הפנדל של רונאלדו, עדיין רואה את ג'וני טי בוכה כשאני עוצם עיניים.... אני לא יודע כמה זמן אני אסחוב את ההפסד הזה, אני מאלה שלוקחים הפסד ממש קשה ליומיים ואז חוזרים לשגרה, אבל הפעם זה כבר שבר כל שיא ואתמול התחיל ריב של צעקות עם חבר שטען שאנגליה נבחרת אפורה.
    לא יודע כמה זמן זה יימשך, הכעס המהול באכזבה, כבר הרגשתי כאב אחד גדול כשטוטנהאם פספסה את הצ'מפיונס ליג בררגע האחרון אחרי שעונה שלמה הייתי דבוק אליה במקום הרביעי, אבל עכשיו זה כפול ומכופל ולא עוזב אותי לרגע. אצל טוטנהאם עוד השגנו משהו, פה קיבלנו עלבון אחד גדול...
    רציתי לפתוח כמה דיונים חדשים לעונה החדשה, כנראה אני אדחה את זה לשבוע הבא, עד שהתסכל יעבור.
    ובינתיים העבודה שלי סיימה כמו שצריך, יש אישור לחזור לישון. לילה טוב, נתראה מחר.

4. RealStretford Member

על הקיר בסלון יש לוח קיר של המובדיאל של עיתון ה Sun

רק עכשיו הצלחתי לגרור את עצמי לכתוב את תוצאת המשחק מיום שבת, וזה עדיין כואב מאד.

עוד כמה פעמים אכתוב את המילים השנואות - lost on pens

כמובן שאחזור לצפייה הערב, אך זה כבר לא זה, מי יגיעה לגמר?, אולי צרפת תנקום את ה'רצח' של שחקנה על-ידי השוער הגרמני ב82? רק שהלטינים הרמאים לא יגיעו לגמר. היום איטליה הביתה, מחר פורטוגל

5. eastlands Member

גם אני עם הרצונות לראות את איטליה ופורטוגל עפים , אבל כמובן ששוב הכל ישתבש לטובת הרמאים , נוכלים ,שקרנים ,מהמרים ,בקיצור הורסי הספורט .

6. spurs229 Member

אז אתה אומר שפורטוגל נגד איטליה בגמר? בושה לכדורגל!

7. cantona#7 Member

חלפו כבר שלושה ימים אבל האכזבה נשארה גדולה.המחשבה שלא נחזור פעם נוספת לפוגי בשביל לראות את אנגליה באווירה שרק אפשר למצוא בפאב של אלון בכפר סבא,היתה כואבת מאוד.כאב לי נורא שדווקא עם חומר עם השחקנים הנפלא שיש בנבחרת מזה שנים לא הצלחנו לממש את הפוטנציאל בגרוש בבמה של טורניר בסדר גודל כזה.כאב לי אישית שזה היה מונדיאל אחרון של בקהאם,גיבור ילדות שלי,ולצערי אני לא יזכה לראות אותו לוקח את הנבחרת לזכייה במונדיאל.חלום שהיה לי כילד,בשביל שיוכלו לזכור אותו,וגם שידעו שהוא היה שחקן גדול,ולא סתם פנים יפות.

8. The UNITED Member

בוא'נה אני מה זה מזדהה איתך.

9. eastlands Member

גם אני עדיין שבור ,ומרוב כעס החלטתי להגיב בפורום "למה שונאים את האנגלים" (ממליץ גם לכם החברים להגיב לדברים האיומים של רון עמיקם) ולמרות שהבטחתי לעצמי לא להגיב לאפסים בארץ שתמיד מזלזלים במולדת היקרה שלנו .
    כתבתי לפני הטורניר שאנחנו מסוגלים בהחלט לעשות את זה הפעם , ואפילו לא חלמתי כמה זה היה הפעם אפשרי ללא מפגש בדרך לתואר עם ארגנטינה וברזיל. עצוב וכואב ,אבל תמיד תמיד אוהב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין לליבך עופר. אני בצבא מדבר עם הרבה אנשים על כדורגל וזה מדהים איך התקשורת שטפה לאנשים את המוח.
    אפשר לחשוב שהאיטלקים הציגו כדורגל גאוני, אפשר לחשוב שברזיל הייתה פסטיבל. אני מדבר עם חבר שלי שאומר שהוא מעדיף את פורטוגל על "הכדורגל המשעמם של אנגליה". אז אוקיי, באמת לא היינו במיטבנו, אבל לרצות את הרמאים האלה בחצי? כדורגל מעניין זה להשתטח ברגע שהיריב יוצא למתפרצת כדי שיוציאו כדור? זה ספורטיבי לעשות מה שהפורטוגלים עשו נגד הולנד?
    זה כואב, וזה גם מתסכל בגלל שאנחנו גרים במדינה שבחיים לא תבין את תפיסת הספורט בעיני ממציאי הענף. חבל מאוד.

11. Foggy_Dew Member

המונדיאל אוטוטו נגמר, לומדים לחיות עם עוד אכזבה...
    הדיונים על העונה הקרבה החלו.

לסיכום, קבלו למזכרת, בלינק המצורף, את האלבום לסיכום המפגשים בפוגי.

תודה נוספת ואחרונה לכל מי שנטל חלק. נהננו.
    להתראות במשחקי עונת 06/07 וביורו 2008 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

אלבום מונדיאל - אוהדי אנגליה בפוגי דיו

12. Rudess Member

http://futebolez.blogs.sapo.pt/arquivo/SorryEriksson.Xxx
    http://futebolez.blogs.sapo.pt/arquivo/rooneytuneswee.Xxx
    http://futebolez.blogs.sapo.pt/arquivo/roonie2.Xxx
    http://futebolez.blogs.sapo.pt/arquivo/roonie1.Xxx

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, האיטלקים לקחו. עצוב לומר את זה, אבל שוב נכשלנו, והמונדיאל ייזכר, בסופו של דבר, שוב לרעה.
    חשבתי הרבה מה לעשות עם הדיון הזה. בהתחלה שקלתי להפוך אותו לדיון החדש של הנבחרת, ברוח הדיונים לעונה החדשה שפתחנו כאן.
    אבל אז חשבתי שרוח המונדיאל הנפלאה שהייתה פשוט תפוג. כל מי שלקח חלק מתוך 480 הדקות המרגשות שהיו בפוגי העונה יזכור אותן להרבה זמן.
    אז אני פשוט אשאיר את הדיון הזה נעול, למזכרת, ונוכל להיזכר בו ב-2008, ב"ה ביורו עם בית נוח.
    בחרתי לסיים את הדיון עם אחד השירים שהושמעו יותר בפוגי, Daydream Believer של ה-Monkees. אחרי הכל, גם אנחנו מאמינים, וגם חולמים, בינתיים.

Oh, I could hide neath the wings
    Of the bluebird as she sings.
    The six oclock alarm would never ring.
    Whoops its ringing and I rise,
    Wipe the sleep out of my eyes.
    My shavin razors cold and it stings.

Cheer up, sleepy jean.
    Oh, what can it mean.
    To a daydream believer
    And a homecoming queen.

You once thought of me
    As a white knight on a steed.