דיון האוטובוסים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י הגבר באדום, ‏31/10/07.

1. iverson13 Member

פעם שהייתי נוסע לבצפר היתי נוסע בטרנזיט והוא היה שם לנו סרטים וכאלה...(חצי שעה נסיעה..לבצפר..)

2. בית"רי מלידה Member

אני מוכן להתערב איתך שהיא היתה בלונדינית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. T0XiN Member

אם כבר אנחנו בכלי תחבוה אז ברשותכם העבור למספר חוויות טיסה שהיו לי:

כשטסתי לארה"ב דרך קנדה נשברה לנו המזוודה (כמה צפוי) אז התעצבנו על Air Canada והם היו ממש נחמדים הביאו לנו מזוודה חדשה + עשו בשבילינו את כל הטפסים של המעבר מקנדה לארה"ב ואפילו סחב בשבילינו את המזוודה.

עכשיו לקטעים הפחות נעימים:
    כשטסתי להולנד היה איזה אדיוט שהחליט לנצל עוד שעה בדיוטי פרי ולמרות שקראו לו עוד חמישים פעמים הוא לא עלה למטוס,בסוף אחרי שעה הוא החליט לעלות וכל המטוס כמעט עשו עליו עמבוש על העיקוב.
    באותה טיסה ישב מאחורי אדם וולגרי שהחליט לישון בכסא שלו,סבבה שישן אבל למה לדחוף את הרגל היכפה והמסריחה שלו בפינה של הכסא שלי? (יש כאילו מרווח בין הקיר לכסא אז הוא דחף שם את הרגל שלו) ולא משנה מה עשיתי הוא לא היה מוכן להזיז אותה.

בטיסה חזרה מפולין כאשר המטוס מפוצץ במאות ילדי טיפש עשרה ערסים מבית ספר אחר נפלתי קורבן להיות באמצע קרב אוכל שהתחולל במהלך הטיסה,בסוף קמתי ממקומי והלכתי להתיישב מקדימה במקום פנוי והיה לי שקט כל הטיסה.

כשחזרתי מסלובניה הטיסה החליטה להתעקב כשמונה שעות ואנחנו והקבוצה שלנו תקועים בנמל תעופה המיניאטורי של סלובניה שמונה שעות חסרי קול ללא אפשרות לצאת מחוץ לנמל תעופה וזה היה לפנות בוקר כשכולנו מתים מעייפות,למה זה קרה? כי זה היה בתקופה שהיו שיבושים במגדל הפיקוח אז כל הטיסות התעקבו ואנחנו איתם.

חוויה נוספת היא הטיסה חזרה מרודוס,בבוקר נודע לנו שהמטוס יתעקב בכמה שעות טובות מכוון שהמטוס היה אמור להגיע מברלין לישראל ואז מישראל לרודוס אף קרתה תקלה בברלין. ככה זה נמשך לאורך כל היום וכבר לקחו לנו את החדרים אז היינו קבוצה של חמישים איש תקועים במלון במשך 14 שעות,לפחות קיבלנו ארוחת ערב נוספת. ורק מאוחר בלילה הגענו לנמל תעופה ואז התברר שהמטוס יתעקב עוד כמה שעות וכשהוא כבר הגיע אז הוא שינה רציף והיה צריך לקרוא לאיזה אחראית שתבוא עם המפתח לפתוח לנו את הרציף וזה לקח לה משהו כמו שעה.

אלו היו חוויות הטיסה שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. A. Arshavin Member

דווקא טיסות זכורות לי כטובות, מסכי טלוויזיה פרטיים, סרטים לא רעים בכלל, שינה טובה. אבל על הכל מעיב דבר אחד, האוכל...יאק

6. M_T_A Member

אני היחיד שמסתכל כל הטיסה על המפה שמראה את מיקום המטוס בכל רגע ועל נתוני המהירות, המרחק והטמפרטורה?

7. George Best Member

לא אתה לא היחיד,
    כשאני מסתכל למעלה מ2/3 דקות ברציפות על המסך המטופש הזה, אני אומר לעצמי:"מה אתה עושה?!"
    ומיד מפעיל את נגן המוזיקה...

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תלוי מאוד באילו חברות אתה בוחר לטוס.
    באל על האוכל מצויין ברוב הפעמים.

9. wolf89 Member

אהה, טיסות.
    הטיסות הכי נוראיות היו בטיול לאירלנד.

טיסת "פנים" בין דאבלין לליברפול, ואחר כך בין ליברפול לבלפאסט, שתי הטיסות האלו היו על מטוסי פייפר או לא יודע מה שעוד רגע התפרקו, כל "פוווו" של האוויר הזיז אותם.. פחד אימים.
    הטיסה מדאבלין לתל אביב הייתה עוד יותר זוועתית, כולם גמורים מעייפות בערב, נדחסים כמו קופסאות סרדינים לתוך המטוס עם 0% של נוחיות. אמא יושבת ליד החלון, אני באמצע, וליד המעבר בחורה מבוגרת. היא גם חטפה חולשה איומה, ואפילו כמעט התעלפה באמצע הטיסה, ככה שפינו אותנו לשבת על כיסאות הדיילים, קרש לא נוח, ודלת החירום נמצאת מילימטר ממך כדי להוסיף על ההרגשה הבטוחה שלך. ועוד אחרי שחזרנו למקומות שלנו, המבוגרת הזאת קנתה בדיוטי פרי האווירי סיגריות. למה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

10. בית"רי מלידה Member

אני עליתי פעם על טיסה בסערת גשמים, והתפללתי שנגיע בשלום. אף פעם לא הרגשתי קרוב יותר למוות מאשר באותה טיסה קצרה , מניו יורק לוושינגטון הבירה. 40 דקות של פחד טהור. אני בקו הזה לא טס יותר - רק רכבת.

11. Ampelmann Member

אההההה....טעות!!
    בגרמניה, אוסטריה, איטליה, שוויץ ואפשר להמשיך, אין חיילים שנוסעים חינם אבל יש ציבור עצום בהרבה, הסטודנטים, שלא משלמים אגורה (או משלמים 50 שקל לשנה מראש כחלק מהחובה לאוניברסיטה) בשביל להשתמש בתחבורה ציבורית.

אז נכון, אין חיילים, אבל פי עשר סטודנטים יכולים היו לעשות הרבה יותר בלגן.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א חבר שלי אמר לי שבעקבות זה שיש כל כך הרבה תלונות בקריית אונו על קווים,עיירית
    קריית אונו אמרה שאם זה ימשיך ככה היא היא תעזור לדן או לאיזה חברה מתחרה של קווים
    כדי ליצור תחרות עם קווים,יש מישהו שגם שמע משהו דומה?

13. Ampelmann Member

קומיקאי יהודי-אמריקאי מוצלח (ששכחתי את שמו) אמר פעם "כמה חבל שכל האנשים המוכשרים ובעלי היכולת לנהל היטב את המדינה עסוקים בעבודתם כספרים ונהגי מוניות"

אמפלמן, לגזור ולשמור