דיון האיגרוף / MMA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏8/11/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את התסריט הזה ראיתי כבר ב-WWE, אבל שם זה מבוים ועכשיו לא. ברצינות, כמה פעמים ראינו את זה בעולם של וינס מקמהון? במקום מקרגור זה היה יכול להיות "קולד סטון" סטיב אוסטין */aaarofl

2. k_700 Member

אין שום קשר לעניין החגורה.

זה בגלל התקרית עם לבוב מלפני יומיים.

אגב, את אותו דבר אפשר להגיד על חאביב.
    הוא בא אל לבוב ביחד עם פמלייה של 35 דגאסטנים וצ'צ'נים וכשלבוב היה עם עוד בן אדם אחד.
    בסרטון חאביב מוריד לי חינוכית אחת שנקלטה יפה.

בקיצור,
    אין בן אדם שזיהם את הרשת עם יותר פייק ניוז ודרמה מדנה וויט היום.

זה מתחיל בשקרים שהוא מבוקש על ידי NYPD וקיבל צו איסור יציאה מניו יורק(באותו רגע אפילו לא היה לו זימון לתיחקור), המשיך עם הרוז נומיונאז נפגעת חרדה .

בקיצור אם יש בן אדם שמסוגל לזייף פרצוף מוסרי ועל הדרך לעשות מהלימונים לימונדה זה דנה וויט הצבוע.

קונור בלי להתכוון אומנם ביטל 3 קרבות, אבל על הדרך זביט פתאום בפיי פר וויו והאירוע יעשה הרבה יותר קניות, כי מי לא מדבר על זה.

כמובן שכל הדרמה הזאת תייצר מהר מאוד אחרי השעיה ואיזה קנס כספי אירוע בספטמבר ברוסיה מול קאביב.

קונור גם יגיע עם הגב לקיר אם יתברר שהוא צריך לשלם כמה מיליונים מתביעות נזיקין.

בקיצור יש פה מרוויח עיקרי וצבוע מאירועי אמש, רוצה לומר זה התחבר כל כך באלגנטיות האירוע הזה עם הפציעה שהביאה לביטול חמישי של הקרב הכי מדובר בארגון מאז ומעולם, שאני מתחיל לחשוד שזה חצי מתוסרט.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני לא עוקב בצורה עקבית אחרי הארגון של ווייט(יותר אחרי המתחרה Belator). אותי בעיקר הדברים הזכירו את התסריטים המבויימים של ה-wwe. פייק ניוז או לא, הדברים האלה גורמים לתשומת לב ציבורי. אולי זה גם מה שוייט מחפש.

4. optimus Member

הקרב של מקס מול קביב בוטל גם כן. מקס לא כשיר להילחם.
    דיינה מחפש מחליף אבל אין לו כל כך הרבה אופציות.

5. k_700 Member

אל קווינטה חתם לקרב, בדיוק 155 פאונד.

תכלס אל קווינטה בחירה יותר טובה מהאלווי.

האלווי מגיע אחרי פציעה, בקושי שבועיים כשיר, שבוע שעבר עוד בילה באריזונה עם המשפחה, הוא מגיע כשהוא צריך בשישה ימים לחתוך יותר משקל מחאביב, בלי מחנה אימונים.

אל קווינטה היה צריך גם ככה להלחם באירוע הזה, אחרי מחנה אימונים שלם, ניצח 8 מ9 הקרבות האחרונות שלו.
    יריב במצב יותר ראוי לחאביב וגם לפחות יהיה לנו קצת ברול בכל זמן שהקרב בעמידה.

6. k_700 Member

כשאני מדבר אתמול בלילה על כמה צבוע דיינה ווייט בכל הסיפור הזה(בעצם מה צבוע? כמה הוא בתוך הלב שלו מודה לאלוהים שזה בכלל קרה)-

לא עוברים 24 שעות והיו אף סי כבר מפיק מורקים מהאירוע כולל זוויות צילום חדשות-

אמביידד 5 מתוסרט ומופק על ידי היו אף סי כשירות לציבור שפספס-

- הפרק האחרון בטרילוגיה שהיו אף סי מקיימים על חאביב בדרך לקרב, כולה מוקדשת לאירועי הפרקים הקודמים בעלילה.

וכמובן התארחות בשידור ארצי בפאנל של אי אס פי אן על הבוקר כשהפעם המנגינה שונה-
    מקונור הולך לכלא, נשלל לו הדרכון והפרייבט ג'ט מקורקע הוא כבר מדבר בעדינות, מודה שכבר הסתמס איתו ומעביר הודעות סליחה לצ'ייסה, רוז ובורג(הרי פחות מיום לפני הוא צחק על כתבים ששאלו אותו אם הוא בקשר איתו ואם הוא מתכוון לעשות איתו עסקים, בתשובה של מי לעזאזל ירצה לעשות עסקים עם קונור ושאיזה ילד בעולם ירצה לעקוב אחריו?).

אחרי שנרגעו הרוחות והיה אפשר להסיר את הפרצוף המזוייף של הזה שאכפת לו מהעולם המוסרי, פתאום דיינה מודה שבעצם אולי האהדה לקונור תגבר(מעניין....לא חשבנו שבעצם יש מצב שעכשיו הההייפ לקרב בספטמבר מול חאביב ברוסיה יעלה בערך פי 80 משהיה לפני פחות משבוע... מוזר).

בקיצור ים של צביעות ושני מנצחים עיקריים- קונור ודיינה שימשיכו לקצור פה ערימות של כסף.

למי שדואג קצת ל"קנסות" למיליונים שקונור יאבד-
    אז השופטת שיחררה בערבות של 50 אלף דולר(סכום מצחיק) כשחבר שלו קויילי משוחרר ב25 אלף דולר.
    שימוע נוסף ב14 ביולי, היו אף סי בדרך צינית יתנו לו "השעיה" לשישה חודשים שזה בדיוק הזמן שהוא יצטרך כדי לחזור לקרב באיזור אוקטובר- נובמבר(סבבה, לפני שבוע הוא דיבר על ספטמבר כמועד הכי מוקדם לחזרה) ועל הדרך ימשיכו לתת לו לבחור לעשות בהם כרצונו(כלומר להבחר באיזה מחלקה שהוא רוצה, 145, 155,170), אפילו בראיון דיינה ציין את זה.

איפה המוסריות? איפה הביצים לחתוך מי שרק לפני פחות מ24 שעות טענת שהוא הולך לכלא?
    אין מוסר בעולם של דיינה.

הוועדה בניו יורק אנסה לו את האירוע, אני מאמין שהיה טרפיק בהזמנות של הPPV לפני שמקס ירד מהפרק אבל הכל מחושב בעולם הזה של דיינה.
    אפשר לספוג מכת מתחת לחגורה לאירוע שגם ככה לא נבנה טוב אם בונים אירוע ממוספר שגם אולי יהיה הכניסה לשוק של רוסיה, מול חאביב וברמת הייפ שקפצה פי 800 בגלל אירועי השבוע האחרון.

אגב, בקשר לנזק הכלכלי של קונור-
    הבן אדם לא סתם הסגיר את עצמו אחרי כמה שעות(כשהבילד אפ להסגרה המתוכננת והמצולמת נבנבה דרך כל מדיה אפשרית), הוא שכר מייד את השירותים של ג'ים וולדון, מי שחושב שהוא הולך לצאת פה בקנסות של מיליונים ותביעות נזיקין של מיליונים חי בסרט שהיו אף סי תסרטו מספיק טוב.
    החוזה לקרב הבא, שיהיה היום הרבה יותר קרוב ממה שהיה לפני שבוע, ימזער כל הוצאה כספית על נזיקין או הוצאות משפט.
    הבן אדם ימשיך להיות הגאון הכי גדול בביזנס הזה בכל מה שקשור ליח"צ.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/18
    muller אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

איזה דבר זה הזאביט הזה.
    איזה מבט של זאב דגאסטני בלי טיפת נשמה.

הוא הולך להרוג את יאיר רודריגז, פשוט אומנות בגראפלינג ובעמידה.

8. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

קל מדי, אפילו שחביב נלחץ קצת בסיבוב החמישי.
    הקרב רק הוכיח איזה פספוס שטוני לא נלחם (אפילו מקס יכל לעשות מזה יותר).
    וגם ּג׳ורג׳ סנט פייר יכול לקרוע אותו.

9. k_700 Member

הדבר היחיד שהיה בעיה בקרב של חביב זה שנראה שהוא התעייף באמצע השלישי שזה גם די סביר בהתחשב בעובדה שהחליפו לו תוך שבוע 3 פעמים לוחם.

לא מאמין שמול סטרייקר עלית הוא הולך לנסות קרב עמידה, אלא לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב בארגון, לאנוס אותך עם הסמבו על הקרקע.

חביב ינגב עם ג'ורג' סנט פייר את הרצפה.
    אני לא כל כך מאמין שמבעיות קשות מאוד בעיכול ובחיתוך לקרב עם ביספינג סנט פייר חוזר לקרב עם חביב שבעצם יחייב אותו לעבור חיתוך הרבה יותר קשה.
    בגילו, לקחת קרב כמו חביב שהסכנה שהוא יוריד אותך לקרקע ויאכל אותך שם כמה סיבובים, זה מכה קשה לתדמית שלו מאמין שסנט פייר ירצה אחרי שמעשית הוא סיים את הקריירה.

למען האמת, היחיד שיכול להוציא את חביב מאיזון ולהשאיר את הקרב בעמידה זה קונור.
    למרות הגיוון של טוני אני לא מאמין שנראה ממנו בקרקע משהו שונה מול חביב ממה שראינו מסטרייקרים כמו אדיסון ברבוסה ומייקל ג'ונסון.
    לקרבות כאלה חביב גם לא יקח צ'אנסים וינסה לחתור לקרקע ורק לשם.

קשה לי להאמין שאחרי השבוע האחרון היו אף סי לא ינסו בכל הכוח לבנות קרב משוגע של חביב וקונור, במדיסון סקוור גארדן או אפילו ברוסיה.

10. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

למה אתה חושב שקונור יצליח להשאיר את הקרב בעמידה יותר מטוני לדוגמה?
    לדעתי ההבדל היחידי שיהיה לטובת מקגרגור הוא שקונור יכול לנצל את הרגע שבו חביב ממצמץ והולך אחורה כל פעם שתוקפים אותו עם יותר מאגרוף אחד כדי להנחית מכות הרבה יותר משמעותיות,
    לעומת זאת לטוני יש יתרון בזה שהוא כנראה ישרוד את הטייק-דאון שחביב כן יצליח בו
    לעומת מקגרגור שאני בספק...
    (חביב בטוח יצליח באחד מינימום, למרות מה שראינו בסיבוב החמישי בו זו כבר לא הייתה הסתלבטות של חביב אלא הוא פשוט לא הצליח למקם את עצמו בעמדה טובה כמו שהוא רגיל).

נ.ב.
    רוז אדירה!

11. k_700 Member

קונור הוא המתאגרף הכי טוב בארגון.
    לא בטוח שיצליח להשאיר את הקרב באוויר, אבל כמתאגרף הוא יכול להוביל לשם.
    וכמתאגרף הכי רציני הוא גם זה שיכול לתפוס את חאביב והסנטר שלו פעם אחת, וכמו שראינו כבר בעבר איתו הוא צריך רק וואן שוט.

טוני לא ישרוד כלום על הקרקע.
    עם כל הכבוד לג'יו ג'יטצו שלו, חאביב ימעך לו את הצורה בקרקע.

אני לא מאמין לקרב עם ג'י אס פיץ
    הבן אדם בקושי שרד חיתוך לקרב עם ביספינג.
    חאביב רוצה אותו ב155.
    הוא דיבר על חלום שלו ושל אביב, אתה יודע חלומות נשארים לפעמים בגדר חלום.

12. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

טוני אולי לא יצבור ניקוד על הקרקע וחביב ישלוט וירביץ שם, אבל זה לא יהיה נוק אאוט טכני (מה שסביר להניח יקרה עם מקגרגור),
    אחר כך בעמידה טוני יוכל לצבור ניקוד בחזרה /לדפוק אותו החוצה,
    הנקודה היא שמהקרב של אל יאקווינטה זה נראה כאילו מספיק סטרייקר טוב (וחזק-ברבוסה לא הספיק) כדי שמאזן הכוחות ישתנה לחלוטין (כבר עכשיו יש כאלו שטוענים (החמוד הזה שפרח לי שמו ותמיד נמצא בפודקאסטים של רוגן ) שבקרב של טוני או קונור נגד חביב הם ינצחו).
    ברור שהאגרופים של קונור יותר טובים וכשהוא יתפוס אותו הוא יביא לו נוק אאוט יותר מהר, הרעיון הוא שלדעתי להשאיר את הקרב שם (לא כל ההקרב כמו שציינתי) ולהביך את חביב גם טוני יוכל בהצלחה.

13. k_700 Member

לקונור אין ריאות לחמש סיבובים של קרב, ככה שאני לא חושב שבכלל צריך לחשוב על זה.
    הגיים פליין שלו צריך להיות להשאיר את הקרב בעמידה ולסיים אותו תוך 3 סיבובים.

ברבוסה יש הרבה יותר פאוור בסטרייקינג שלו מלאל קווינטה ולדעתי גם מלטוני(טוני לוחם יותר טוב ושלם).

חביב ניגב איתו את הרצפה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/18
  14. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

המגרעה הגדולה בברבוסה הייתה הכבוד שהוא רחש לסטרייקינג של חביב, הוא איפשר לו למקם את עצמו טוב יותר ולדחוק את אדסון לגדר ע"י המכות שהוא הנחית, בפועל אל יאקווינטה הוכיח נקודה
    -אין מה להתפעל מהג׳בים של חביב, בטח שלא כשזה במחיר של לתת לו מיקום טוב יותר.

מה שאתה כותב על ברבוסה מחזק את הנקודה שלי:
    ברבוסה חלש פיזית ולכן גם לא יכל לדחוף אותו הלאה ממנו (כמו שאל עשה בסיבוב החמישי, הוא ממש הלחיץ את חביב אגב).
    חביב ניגב איתו את הריצפה, וזה מה שהוא יעשה עם קונור, טייק דאון אחד בטוח יהיה כמו שכתבתי, השאלה מי יצליח להוציא את מי ראשון בנוק אאוט/נוק אאוט טכני במקרה שחביב יצליח, (האם חביב ישרוד סיבוב סטרייקינג וקונור לא ישרוד סיבוב גראונד אנד פאונד ולהפך).

אל שרד יפה וכך גם טוני לדעתי, כך שאני מניח שהנקודה ברורה:
    סטרייקר טוב וחזק פיזית/פחות חלש על הרצפה> סטרייקר מדהים שיתנגב על הרצפה.

15. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

בניגוד למצופה דארן טיל ניצח בהחלטה אחידה אחרי 5 סיבובים, לפני הקרב הפרשנים אמרו ש"אם דארן יצליח לכסות את המרחק הוא ינצח, אם לא הוא יפסיד כי זה סוג הקרב שתומפסון רוצה ורגיל)" בסוף דארן כמעט ולא הצליח לכסות את המרחק ולתת מכות משמעותיות אבל גם וונדרבוי לא נתן מכות רציניות.
    אני מסכים עם החלטת השופטים כי למרות שוונדרבוי נתן יותר מכות, אלו לא היו משמעותיות,
    הדחיקה של דארן קדימה כל הזמן וה"שליטה שלו" הטתה את הכף לטובתו.
    עריכה:וונדרבוי נתן פחות מכות ופחות מכות משמעותיות, בשבילי אין ספק שההחלטה ראויה,
    (למרות שמייקל קייזה ועוד מישהו שם בfox טוענים שלא ).

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/18