דיון האירוחים - רוסיה תארח את מונדיאל 2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏13/4/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

צרפת תזכה. טורקיה לא ממש אופציה לדעתי בגלל הקיצוניות של המשטר שם ואיטליה לפי מה שאני קורא בתקשורת האיטלקית אין לה סיכויים גדולים לזכות.

2. שער 7 Member

ובארגנטינה 1978 לא הייתה קיצוניות של המשטר?
    זה די ברור שטורקיה תזכה, הכל פוליטיקה.

3. קרלס פויול5 Member

צריך מדינה מארחת מאוקיאניה, זו היבשת היחידה שלא אירחה עדיין, אוסטרליה יכולה להיחשב מבחינתי בשטח האוקיאני, כי כרגע אין מדינה חוץ ממנה שיכולה לארח.

4. N כמוני Member

רק חבל שאנחנו מדברים עכשיו על אליפויות אירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. קרלס פויול5 Member

זה שניהם . לא ידעתי שב2022 יש יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

היום נערכה ההצבעה למארחת יורו 2012, והזוכה...צרפת!!
    סוף סוף נזכה לראות את אליפות אירופה נערכת במדינה נורמאלית עם אצטדיונים נורמאלים!!
    האירוע הראשון עם 24 נבחרות יהיה בצרפת, כשצרפת כבר שם והיא תחכה לעוד 23 נבחרות שבעזרת השם יתנו לנו אליפות אירופה אדירה!!

האירוח הזה הוא האירוח השלישי של צרפת והיא המדינה הראשונה שמארחת את אליפות אירופה בפעם השלישית אחרי שאירחה אותה ב1960 וב1984.

מזל טוב!!

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכוונה ל-2016 נכון?

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אכן.

טורקיה זכתה במקום השני כשהפסידה בקול אחד בלבד לצרפת, וכבר קיבלה רמזים על סיכויים גדולים לזכייה באירוח ב2020, וכנראה בקרוב היא תגיש הצעה רשמית לאירוח.
    אם תגיש הצעה לאירוח, היא תתמודד נכון להרגע מול הצעה משותפת של בולגריה ורומניה, הצעה משותפת של צ'כיה וסלובקיה והצעה של אירלנד (שאני אישית מאוד מאוד רוצה שתיקח).

צרפת ככל הנראה תוותר על אצטדיון פארק דה פראנס של פ.ס.ז', אחד האצטדיונים המפוארים בצרפת, בשביל הגיוון בערים המאחרות של הטורניר לאחר שבפריז יארח כמובן אצטדיון סטאד דה פראנס, האצטדיון הלאומי של נבחרת צרפת שנחשב לאחד האיכותיים אם לא הכי איכותי באירופה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אוהב את שמגוונים בערים שמארחות את הטורנירים הגדולים, זה גם מה שיהיה בטורניר הקופה אמריקה הקרוב בארגנטינה, שם נראה כל מיני אצטדיונים בערים שלרוב לא רואות משחקי כדורגל בין לאומיים ובטח שלא רשמיים.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אוי, כמה שאני כבר מחכה לטורניר הזה..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx אני רק מקווה שההתאחדויות השונות חזירו לנו את הכיף כמו שאני זוכר מ-1991, 93' ו-95' כשכל הנבחרות שיחקו עם ההרכבים החזקים ולא עם כל מיני נבחרות אולימפיות למיניהן. אגב, אירוח הקופה אמריקה נקבע לפי סבב ה-A-B ע"י הקונמבול, משמע שב-2015 תארח בוליביה וב-2019 בראזיל (אם כי ישנן דיבורים על החלפה עם צ'ילה).

11. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

מקסיקו וארה"ב נכללות ברשימה הזאת?

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לדעתי מכסיקו כן, היא בטוח תארח קופה מתישהו, דובר על כך כבר בעבר. ארה"ב זה כלל לא בטוח מאחר ובניגוד למכסיקו היא אינה משחקת בטורנירים של קונמבול ולא תמיד מוזמנת לקופה. אולי עתיד, אם כי קשה לי להאמין.

13. Rudess Member

14. Julian Joachim Member

מכיוון שמדובר בטורניר הראשון שיש סיכוי שהנבחרת העלובה שלנו תעלה אליו, חבל שלא עשו אותו בטורקיה. היה יכול להיות מגניב אש ואם היו מסדרים איצטדיון רציני באנטליה ישראל הייתה מביאה 60 אלף צופים לקלאב, ולמשחק.

15. Ariel Member

הטורקים משוכנעים ש"אצבע ישראל" הייתה מעורבת, ובעצם מנעה מהם את האירוח כאשר הם הפסידו על חודו של קול אחד- קולו של אבי לוזון יו"ר ההתאחדות.

בציטוט נכתב כי אחד מהגורמים "הרציניים" באופ"א אמר מאחורי הקלעים כי לוזון אכן רצה לנקום בטורקים על יחסם כלפי מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/10