דיון הגביע האנגלי 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י GentlePunter, ‏5/8/22.

1. one united Member

קיי, מה חשוב מה דה חיאה היה לפני כמה עונות?מה חשוב שסאנצ'ו היה להיט בדורטמונד או שאנתוני עשה פעם סלאלום באייקס ועיוור אותנו? מה העבר הזה חשוב?........צריך אומץ קודם כל להודות שהיום הם פשוט לא טובים וצריך לבנות תוכנית מהירה ככל האפשר להפטר מהם.כל שנה שנחשוב שמשהו טוב אולי עוד יקרה,זה עוד שנה שנלחם להיות קרובים לסיטי בטבלה אך לא ביכולות.

2. Lebron Member

ראיתי אותו מספיק גם בתקופה הזאת. דעתי לא השתנתה שמדובר בשוער אוברייטד שבתקופה הטובה ביותר בקריירה שלו כיכב בקבוצה שלא התמודדה על שום תואר משמעותי.

נראה לך שאני עד כדי משועמם כדי ללכת לבדוק טעויות של דה חאה מלפני 7 שנים?

Gianzola אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

את האמת? אני חושב שדה חאה בעונה טובה בסך הכל.
    לא מדהימה אבל טובה בחלקים גדולים ממנה. יש חלקים הרבה יותר חשובים לחזק מבחינתי לפני שאני מחליף אותו.
    העניין שהוא כן בירידה גדולה ובעוד שנתיים הוא כבר יהיה בעיה גדולה וכנראה שוער ברמה של קוסטה לא יחכה לך לנצח על המדף.
    קוסטה בעצמו שוער שטועה לא מעט במשחקים חשובים העונה אבל הוא מאוד מתאים לדרישות של טן האח(מסירות) והפוטנציאל שלו כנראה הכי גבוה מכל השוער הצעירים אנדר 24 באירופה.

הלוואי שנביא אותו, אני רוצה אותו מהשנה שעברה.

אני חושב שאתה כבר מוציא תוכנית פעולה מהירה להתמודדות עם החולשה של אנתוני וסאנצ׳ו.
    אתה ממש עכשיו רוצה לסגור את מאונט שיכול לשחק בתפקידים שלהם ותחזיר את אמאד.
    לא מכיר פתרון טוב מזה. אתה לא צריך להוציא כסף ממש גדול על קיצוני בקיץ הזה, לא לפני שדאגת שהקישור שלך יושלם.

תתן לי שחקן כמו מאונט היום בסגל. מישהו שיוכל להפעיל את ראשפורד, מישהו שיעשה משהו על האגף. חוץ מגארנצ׳ו לא היה לך כלום על הספסל היום.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/23
  4. DRORIKO Member

כנראה שהיריבות בין סיטי ליונייטד היא פרווה. אם קלופ מחבק ככה את אלכס פרגוסון מגרשים אותו מאנפילד.

5. alexshw Member

הוא הפסיק להתפתח אי שם לפני 9- 10 שנים. שוב יונייטד יצרה לו סביבה נוחה מדי. ההזדמנות האחרונה שלו לעשות משהו עם הקריירה הייתה באמת לברוח לריאל ב - 2015, אולי שם היה נאלץ להמשיך לעבוד.
    חלק מהתרבות האירגונית הרעה, במקום לעשות צעדים להבראת המועדון ועבודה אפקטיבית בשוק, אז הם לא מודים בטעויות, אלא מפעילים פרופגנדה של סטטיסטיקה לא חשובה. זה אבוד אצל גלייזרים. חשוב מאוד שהבעלות תשתנה עכשיו.

6. k_700 Member

give me Sheikh Jassim please.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנטוני בסך הכל סגר שנה ראשונה ביונייטד. לא מדהימה, אבל יש לו כדורגל. איך אפשר לסגור את הבאסטה איתו אחרי שנה? צריך לתת לשחקן הזדמנות להתפתח.

במצב קלאסי היינו מחזקים את הכנפיים, אבל ספק אם יהיה את הכסף לזה. החדשות הטובות הן שיש לנו שם אפסייד בסגל הקיים מעבר לראשפורד: התפתחות של גרנאצ'ו, שיפור של אנטוני, אולי החזרה של דיאלו. לא מדבר כרגע על סאנצ'ו ועל ההוא, גרינווד.

Sir Alex Ferguson ו-k_700 אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

אנתוני שחקן קטרגל. ב - 90 מיליון מצפים להרבה יותר מתרגילים חסרי תכלית ותנועה זהה בכל התקפה. אנתוני שחקן ממש מוגבל. מסמל את חוסר האפקטיביות בחלון של הקיץ ומראה עד כמה יש צורך למנהל מקצועי רציני.
    אחרי כל השנים אין ליונייטד זמן לחכות להתפתחות של שחקנים.

MaxAaRons, Raulito ו-one united אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

הבילד אפ לשחקן המשתפר של העונה הבאה כבר נבנה.
    ברכות על המהלך המדויק.

לפני שנה זה היה בסגנון שכדאי לראשפורד לפרוש מכדורגל בגיל 24 ולהתרכז בפוליטיקה כי הוא גם ככה לא יגיע רחוק.
    עכשיו אנתוני לקטרגל, רשמנו.

10. one united Member

אני איתך בזה, אם אפשר להביא את חלוץ על+מאונט ועוד מגן ימני ובלם בלי למכור אותם אז בסדר, אבל אני בכלל לא בטוח שאפשר.....אנחנו גם מסכימים שצריך גם גיבוי לקאסמירו ועוד חלוץ מעבר לקיין, את כל זה לא נצליח להביא רק אם נמכור את מקטמויני ומגוואיר בשני שקל.

11. k_700 Member

מה זה שני שקל?

מכל הסחל׳ה שצריך לעזוב אני מאמין שאתה מגרד לפחות 70 מליון פאונד בקיץ הזה.
    אני מסרב להאמין שהטיפול שלך לקישור מסתכם במאונט ואיזה ראביו. זה עיוורון לא נתפס אם כן וזה גם מנוגד לכל הדיווחים והשמות שקושרת אליהם לאורך החצי שנה האחרונה. צריך להיות פה עוד קשר.

אני לא אופתע אם הדיווחים על קים הם יותר נסיונות לעשות כותרות על הגב שלנו.
    אנחנו נדע את זה מוקדם מאוד כי הסעיף שחרור שלו רלוונטי לשבועיים בתחילת יולי.

אגב, טימבר הגיע לוומבלי היום.

12. one united Member

אני חושב שגארנצ'ו ודיאלו כשרונות גדולים בהרבה מאנתוני,שהוא שחקן סופר מוגבל לתנועה אחת שהיא גם כל כך צפויה,אני מקווה שמאונט יחתום והוא יהיה זה שיחלוק את מירב הדקות בצד ימין עם דיאלו.

13. one united Member

אתה לא תביא גם מאונט גם ראביו וגם עוד קשר לפני שתסגור חלוץ בלם ומגן ימני,אני לא רואה רכש של 6 שחקנים בקיץ אחד גם אם תשחרר 5 אחרים.
    4 מעולים "בכסף" ועוד ראביו בחינם יהיה נהדר.

14. k_700 Member

יכול להיות שהמגן הימני שלך יהיה גם הבלם שיגיע(טימבר) ואז שמת 40 מליון ומחקת את שתי העמדות האלה מהלוח שלך.
    אני מאמין שטן האח רוצה שני חלוצים בקיץ הזה, אבל אם המחיר של ראשמוס יהיה גבוה כמו שאטלנטה מנסה להוציא עכשיו הוא יסתפק בקיין.
    אני חושב שכן יש סיכוי שנלך על קוסטה אם תצליח לחסוך את הכסף בהעברות שלך(למשל אם פתאום לא תצטרך להביא מגן ובלם ב90 אלא בלם שגם יכול לשחק בימין ב40). לגבי הקשר האחורי. לא ראביו ולא מאונט נותנים לך מענה לקאסמירו כשהוא לא ישחק. לא מאמין שזה נעלם מהעיניים של המאמן שלך ואתה לאורך העונה בודק המון אופציות של קשרים אחוריים לא יקרים. מאמין שאתה תקבל משהו שם, זה לא חייב להיות יקר.
    אתה קושרת לקשרים מצרפת שאמורים לעלות לך 25-35. זה בערך מה שתקבל על מקטומיני.

גם מאונט אגב חוסך לך כסף אם אתה זוכר בכמה דובר שדה יונג יעלה לך בקיץ שעבר.

15. Raulito Madridista

למה אדריאן ראביו? כי הוא מגיע בחינם? גם הוא שחקן מרגרינה, הראשון לזרוק זין, שחקן מעצבן ואדיש, סרטן בחדר ההלבשה. יש לו עונה טובה בפן ההבקעות, בלט מתוך החושך של יובנטוס העונה אבל זו עונה לסיום חוזה או משהו כזה. עבודה שחורה אמיתית של קשר אחורי הוא לא עושה, ההתלהבות של מועדון חדש תסתיים מהר מאוד. הוא משחק על עמדה שיש בה את ברונו פרננדש וכריסטיאן אריקסן בגדול.
    אני מסכים עם הניתוח של רוב הדברים כאן, מה שכן גם אי אפשר לצפות לקבוצה של 11 גלאקטיקוס. אנתוני? בסדר, הוא יהיה יותר טוב בעונה הבאה. אבל בסכום שהוא נרכש וכן הלאה, השאלה אם השיפור שלו יספיק. השאלה אם השיפור יהיה כמו מוחמד סלאח בליברפול או ויניסיוס ג'וניור תחת קרלו אנצ'לוטי. אני אהמר שלא