דיון הדפדפנים הרשמי

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Nesta, ‏22/12/05.

1. Barcelona Member

אני מציע לך לנסות גם את אבאנט. גם שם יש גלישה דרך טאבים, וכמו כן תוסף מעניין מאוד (בא ישר עם ההתקנה שלו): אתה כותב NANA, וזה נכנס לפורטל נענע בלי שום סי.או.איי.אל (כמובן שניתן להוסיף את זה לאינספור אתרים). בכל אופן אני ממליץ מאוד על AVANT!

אגב, איך אני עושה בשועל שכאשר אני כותב כתובת חדשה, זה לא יפתח באותה לשונית אלא בלשונית חדשה?

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/06
  2. בית"רי מלידה Member

חחחח....זה קיים אפילו באיכספלורר....

כתובת של נניח CNN , ואחרי זה קונטרול+אנטר, וזה עולה מיד ( רק לסיומות COM )....אבל 99.99 מתעצלים ללכת פעם אחת בחייהם ל HELP, והדפיס לעצמם את כל קיצורי המיקלדת....

למשל הדבק: קונטרול+V .

לגבי השועל:

בשורה מתחת לכתובת , מקש ימני בעכבר, ויש לך את כל אפשרויות הפתיחה החדשות: על הקיים, טאב חדש, או חלון חדש ( יענו עוד דפדפן פתוח ).

אני למשל מיקמתי בשורה הזו את תיקיות המשנה שלי, כמו ספורט, חדשות, כלכלה, וכדומה, ואז כשהולכים לכזו תיקייה אפשר לפתוח למשל את כל אתרי הספורט ביחד, כל אחד בטאב ניפרד, בלחיצה אחת - חיים קלים!

3. Barcelona Member

אני דיברתי על פתיחה אוטומטית של לשונית חדשה כאשר מקלידים אתר, ועושים ENTER.

יש אפשרות כזו? אני מנסה ומנסה, אך זה עדיין ממשיך להיפתח באותה לשונית.

4. SeRgInHo Member

אני משתמש באקפלורר.למה?כי כבר התרגלתי אליו ומש אין לי חשק להתרגל עכשיו לדפדפן חדש גם אם הוא פי מאה יותר טוב..לדעתי אקספ הוא ממש אחלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. Waters Member

אם אתה כותב מילה בשורת הכתובות של השועל (אהבתי את הכינוי...) אז הוא הולך לתוצאה הראשונה שהוא מוצא בגוגל
    בעצם כמו הכפתור בגוגל - "Felling Lucky"... או בעברית (תרגום עילג) "יותר מזל משכל"

6. Jose Mourinho Member

*כנ"ל 2

הנימוק שלי: נוח מאוד ואין בעיות איתו. לא רואה סיבה להחליף אותו.

7. Barcelona Member

למה המשתמש שלי כל הזמן מתנתק מאייסוקר כאשר אני נכנס לאתר? (אני משתמש בפיירפוקס, כאמור).

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כמוכם.

ראיתי כמה פעמים אצל חברים דפדפנים שונים, פיירפוקס במיוחד.
    אבל אין לי שום בעיות ותקלות עם האקספלורר, אני רגיל אליו והוא נוח, אז למה להחליף?

9. city Member

גם אני משתמש בפיירפוקס וקורה לי בדיוק אותו הדבר.
    אולי הוא לא שומר קוקיס.

10. Riki Member

צריך לשנות בהגדרות. לי זה כל הזמן קרה.
    עוד סיבה להשתמש בAVANT BROWSER.
    מי שרשם למעלה, למה זה טוב ?
    ובכן זה מרכז את כל דפי הגלישה שלכם במקום אחד, יותר נוח ויעיל כשלדוגמא פתוחים אצלכם כמה תוכנות בו זמנית, כמו שקורה אצלי לרוב למשל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/06
  11. Barcelona Member

גם פיירפוקס עושה את זה. והדבר הזה עם התיקיות פשוט מדהים!!!

ריקי, בתור משתמש ששיבח את AVANT, נסי את פיירפוקס שוב. תנסי להתרגל אליו.. הוא מדהים!

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

יש גם אפשרות כזאת באקספלורר, אם הבנתי למה התכוונתם.

13. Legolas Member

באבנט יש יותר מידי אפשריות לטעמי,למרות שביטלתי את רובם אבל בסופו של דבר יצא לי כמו האקספלור והבנתי שאין לי טעם להחליף אותו,כי את החוסם קוקיס אפשר לקבל מתוכנות חינמיות או מסרברס פק 2 שיותר יעיל מכולם.
    אבל אני נשאר עם האקספלור שאין טעם או סיבה נראת לי לעיין להחליף אותו.

14. road runner Member

בקיצור , כל אחד ישתמש בדפדפן שנוח לו לפי איך שהוא מרגיש. מי שחושב שצריך איזה תקופת התאקלמות לדפדפן חדש , שיהיה בריא (ואני לא אומר את זה כביקורת).
    מה שכן - אני ממליץ לכל אחד לנסות (רק לנסות) את השועל. לא תתאכזבו. http://www.smilchat.net/smileys/expressifs3/jadorefirefox.Xxx

להגיד שהאקספלורר יותר נוח נכון באופן מאוד מאוד חלקי. יחד עם ההרחבות , פיירפוקס פי אלף יותר נוח.

סתכלו על דף ההרחבות הזה:
    https://addons.mozilla.org/extensions/?appl...e-13a3a9e97384}
    אחת הבעיות הגדולות של פיירפוקס היא חוסר התאימות של חלק מהאתרים (ערוץ הספורט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ) , מה שגורם לזה שממש בלתי אפשרי לגלוש בהם דרך פיירפוקס.
    הפתרון (המרשים במיוחד , אני חייב לציין): תגלגלו למטה בדף ההרחבות עד שתמצאו את IE Tab. אחרי התקנה קצרה יהיה לכם בתוך החלון של פיירפוקס כפתור קטן (עם הסמל של השועל) , שכשלוחצים עליו עוברים מיידית לתצוגה של האתר באקספלורר (ולא שנפתח אקספלורר , זה פשוט בתוך הפיירפוקס) , ואז הסמל של הכפתור עובר לסמל של האקספלורר. לחיצה נוספת וחוזרים לפיירפוקס.
    פשוט גאוני!

15. Barcelona Member

עוד אחד מכור לפיירפוקס. מעולה!

עכשיו, שאלה לי אליך - הפיירפוקס שלי משודרג בצורה מצויינת לגלישה באתרים שלא תומכים בשועל, וכן גלישה בפורומים וחסימת פרסומות למינהם..

הדבר היחידי שלא הצלחתי לתקן הוא בקוקיז בפורום הנ"ל. רק פה הם אינם נשמרים ואני צריך להתחבר כל פעם שאני נכנס אליו.

מה לעשות?