דיון החדשות, השמועות וההעברות החדש - עונת 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/6/15.

1. golding מנהלים

חתם בצ׳לסי בגיל 14 יחד עם שני אחיו הגדולים (החתמתם הייתה רק תירוץ להחתים אותו, הוא סומן ככישרון על מגיל מאוד צעיר). מדובר בקשר התקפי צנום, נמוך אבל מהיר מאוד עם שליטה נהדרת בכדור ובעיטה לא רעה בכלל. ממה שאני ראיתי הוא יכול לשחק באגפים וכפליימייקר, כלומר הוא מסוג השחקנים שמסוגל לבצע מהלכים של ווינגר (כאמור, כדרור ומהירות) מחד ושל עושה משחק (ראיית משחק טובה והוא נוטה לחפש את המסירה) מנגד.

באופן כללי הוא חייב להתחזק ולשפר את משחק הלחץ שלו אבל הוא באמת כישרון על.

אה כן, והוא בן 19.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בזכות עדי וצ'רלי אני יושב לראות את בטיס ומגלה על הדרך שלאנדרו דאמיאו חתם שם לאחרונה. אחרי כל כך הרבה שנים של "כן יעבור לאירופה, לא יעבור לאירופה, מיד עובר..." דאמיאו מגיע לאירופה וזה קורה הרבה אחרי שההייפ יורד ממנו. מכאן גם יעד הנחיתה. יהיה מעניין לראות את החלוץ, שכבר ברור שהוא לא כוכב על כמו שחשבו שאולי יהיה לפני מספר שנים, בתחרות עם ריקי על דקות משחק מהספסל בינתיים.

אני בכל מקרה תמיד אזכור אותו לטובה בזכות ההשפלה שעשה לפאפה החביב וגם בזכות הבחירה השונה בעליל ממרבית שחקני הכדורגל שזה נוגע לבנות הזוג שמייחדת אותו.

golding אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

אני זוכר שצ׳לסי וטוטנהאם ״נלחמו״ על דאמיאו. אני מניח שזאת הייתה עבודת יחסי ציבור של הסוכן. אל תגיד לי שזה מנדס? ;)

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נראה לי שהוא קשור לפורטוגלי אבל אני לא יכול להגיד בוודאות.

שמע, אם מה שאתה זוכר קרה לפני מספר שנים זה הגיוני, גם מילאן הייתה אז בתמונה אם אני לא טועה, כי בתחילת דרכו הוא באמת נראה מפחיד. הייתה לו נפילה לא ברורה פתאום בסוף דרכו באינטרנסיונאל והיכולת הבינונית, עם הברקות פה ושם, נמשכה גם בקבוצות הבאות לפחות עד השלב שהפסקתי לעקוב (בערך סביב המעבר שלו לקרוזיירו).

5. Alexander Hleb Member

כמה זמן לא ביקרתי פה...
    לא מצאתי את הדיון המתאים לרשום בו את השאלה שלי אז מתנצל מראש.
    אני מעוניין לקנות כרטיסים לריאל-בארסה בעונה הבאה בברנבאו. כמובן שעדיין לא התפרסם לוח המשחקים וזה יקרה רק בקיץ, אך כשזה יקרה אני רוצה לרכוש כרטיסים כמה שיותר מוקדם כדי להוזיל עלויות...
    מהי הדרך הכי טובה לעשות זאת?
    האם אתרי הכרטיסים מציעים כרטיסים מיד לאחר שמתפרסם הלוח או שרק כאשר מתקרב מועד המשחק?
    האם רכישה לקלאסיקו כמה שיותר מוקדם אכן תאפשר לי לקנות בזול יותר?
    תודה לעוזרים ושוב מתנצל שזה לא קשור לפה, אשמח אם תעבירו לדיון הרלוונטי.

6. cheddar Member

ליאו מסי הוא שיאן ההחמצות פנדלים בלה ליגה, פשוט אוברייטד.

7. Ever Banega Member

אתה צוחק נכון?

8. avicii Member

די בטוח בזה.
    בכל מקרה כמות ההחטאות הפנדלים בברצלונה שברה שיא.

9. Civil Anti Madridista

http://srv214.Xxx.co.il/images/966290barca.Xxx

10. gilad16 Member

11. doundoun Member

לפי קאנאל ספורט בן ארפה קיבל הצעה קונקרטית להצטרף לבארסה.

12. Ever Banega Member

זה יהיה אדיר אם זה יקרה, שחקן כל כך מוכשר הייתי רוצה שיקבל עוד הזדמנות להוכיח את עצמו ברמות הגבוהות.

13. Raulito Madridista

http://e04-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/06/28/14671340114508.Xxx

מעניין מאוד באספניול. קיקה סאנצ'ז פלורס מונה הקיץ למאמן והרכש השני שלו הוא חוסה אנטוניו רייס בן ה-32. מחר יעבור את הבדיקות הרפואיות ויוצג בקבוצתו החדשה, התחנה הרביעית שלו בספרד חוץ מסביליה שם גדל ואותה עזב, ריאל מדריד אצלה שיחק עונה אחת לפני עשור ואף כבש צמד במשחק האליפות נגד מאיורקה, ואתלטיקו מדריד שם שיחק תחת קיקה. רייס מגיע עם ניסיון רב בדמות 327 הופעות בליגה הבכירה והוא הבין שבמדי סביליה מעמדו יילך ויפחת. רייס שסיים חוזה בסביליה מגיע בחינם והוא יחתום לשנתיים אם כי אספניול תוכל לבטל את התקשורת בחלוף עונה אחת בלבד, תלוי בביצועיו. הרכש הראשון למי שמבולבל: רוברטו חימנז השוער. יש לציין שמרקו אסנסיו שבלט לחיוב בעונה הקודמת חוזר אוטומטית לריאל מדריד אם כי בקבוצה יבדקו אופציה להשאילו שוב.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מאמין שהוא רק בן פאקינג 32!

למרות הירידה ביכולת העונה, באמת שחשבתי שהוא בן 34-35 כבר, עדיין שחקן שיכול לתרום יפה לקבוצות בחצי התחתון של הטבלה וליצור מצבים לחבריו לקבוצה.

15. doundoun Member

בן ארפה לסביליה ,זה בדרך הבטוחה להיסגר וזאת תהיה באמת עיסקה יוצאת מן הכלל לשני הצדדים.