דיון החדשות, השמועות וההעברות לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/27/14854773832336.Xxx

יש חיים בחלון ההעברות בחורף. בזכות לאס-פלמאס הקטנה מהאיים הקאנריים. הקבוצה עדיין חולמת להחזיר הביתה את חסה רודריגס שמתייבש בפאריס, אבל בינתיים היא עושה מהלכים אחרים. סרחיו ארואחו המאכזב עובר לאא"ק אתונה היוונית בהשאלה עד סיום העונה. מנולו חימנז הוא מאמן הקבוצה מה שהשפיע רבות על החלטתו. 'אחזור חזק יותר', אמר החלוץ הארגנטינאי שכבש העונה רק פעמיים והסתבך בשערוריות. בינתיים מי שהגיע הוא הקשר אלן חלילוביץ' שגדל בברצלונה ומיעט לשחק השנה בבונדסליגה. הקשר הקרואטי הושאל עד לסיום העונה ולאס-פלמאס תוכל לרכוש אותו בתמורה ל-5 מיליון יורו. הקשר כבר הוצג במדי קבוצתו החדשה(קיבל את חולצה מס' 20) וערך אימון בכורה. "אני אוהב את הכדורגל של לאס-פלמאס ושמח להגיע לכאן", אמר. בינתיים איש מהנהלת לאס-פלמאס הודיע - "מעולם לא היינו קרובים כל-כך להחתמתו של חסה".

2. Raulito Madridista

הוא שוב כאן. סרחיו גארסיה חוזר לאספניול! החלוץ עוזב את קבוצתו בקטאר ובשעות הקרובות ההודעה תהפוך לרשמית. למרות זאת פיליפה קאייסדו יישאר. החלוץ בן ה-33 מוכן לקצץ בשכרו עד לסיום העונה והפערים הקטנים ייסגרו. הוא שיחק באספניול חמש עונות, בין 2010-2015 וכבש 36 שערי ליגה ב-135 משחקים ובסה"כ 40 שערים. זכור לטובה בעיקר בשנתיים האחרונות שלו בקבוצה וגם היה הקפטן כמובן. באותה מסיבת עיתונאים בה עזב מירר בבכי. בעונת הבכורה בקטאר כבש 16 שערים ב-24 משחקים אך בזמן האחרון הרגיש תחושת מיצוי. אספניול מציעה לו חוזה עד סיום העונה ואחר-כך נראה.

3. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/29/14857061299085.Xxx

חסה חוזר לספרד. זהו, זה נגמר. הילד חסה רודריגס חוזר הביתה ללאס-פלמאס בשורותיה ישחק עד סיום העונה כשהוא מושאל מפריס. הילד נכשל בגדול בהרפתקאה הצרפתית הקצרה שלו. חסה הסתכסך עם המאמן אוני אמארי, העיתונות הצרפתית רדפה אחריו. שיחק בסה"כ 14 משחקים, רובם כמחליף, כבש 2 שערים, אחד מהם בפנדל במסגרת הליגה ועוד אחד בגביע. לא כך קיוו בפריס לקלוט את השחקן ששולמו עליו 25 מיליון יורו בקיץ. כעת חסה רוצה לשחק, זה הכי חשוב עבורו. הוא יוצג הערב ב-20:00 שעון ספרד כשחקנה החדש של לאס-פלמאס. במארקה בינתיים התענגו על הגולים הגדולים שלו.

4. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/videos/imagenes/2017/01/31/portada/1485897709_381733_1485897765_miniatura_normal.Xxx

חסה רודריגס שוב מאושר. החלוץ הספרדי חזר הביתה ללאס-פלמאס והתקבל באהבה אדירה ע"י הקהל. לא פחות מ-9000 אוהדים הטריחו עצמם לאצטדיון כדי לראות את הצגתו לתקשורת של חסה בן ה-23 שיקבל את החולצה המחייבת, החולצה מס' 10. "אני בא למות כדי להילחם על החלום שלנו", אמר חסה שהוסיף - "כסף לא יכול לקנות אושר". חסה הודה לקהל הרב שהגיע, אמר שהוא בא להשתפר כשחקן וכאדם ולעזור לקבוצה וסיפר - "תמיד היה לי כבוד גדול והערכה רבה למועדון הזה, מהימים שהייתי ילד ואבא שלי לקח אותי למגרש הזה בהתרגשות". "יש לי יחסי ידידות עם חלק מהשחקנים ועם הנשיא שעמל קשה כדי להביא אותי ואני מחכה כבר לחגוג שער עם החברים החדשים". חסה סיפר שכן היה מקצוען בניגוד לדיווחים של התקשורת הצרפתית שקטלה אותו ושהוא לא קיבל צ'אנס אמיתי. "מבחינתי לא היה ספק שאם אעזוב זה רק ללאס-פלמאס". חסה אמר שהקבוצה משחקת טוב, הוא לא אוהב את הכינוי 'גלאקטיקו' אבל הקבוצה קרובה לאירופה ותילחם עד הסוף. בסוף סיכם - "אני מדבר יותר מדי, הגיע הזמן לדבר על המגרש".

בעוד קצת יותר מחודש הוא חוזר לברנבאו ויהיה מרגש. יש לחסה צ'אנס גדול, לאס-פלמאס משחקת התקפי והוא יהיה שחקן משמעותי. יוצב בכנף ולא בחוד אני מניח, צד ימין תפור עליו. מאוד מקווה שיממש חלק מהתקוות הגדולות שהיו כלפיו.

5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/02/10/14867430571757.Xxx

חדשות גדולות לאייבר: החלוץ סרג'י אנריך האריך את חוזהו בקבוצה עד 2019. החלוץ אמר:"הלב והראש שלי נמצא אך ורק באייבר ואני שמח להמשיך בקבוצה שהיא הבית שלי". אנריך הגיע לאייבר ב-2015 ועמד בציפיות. בחורף האחרון פולהאם הציעה 10 מיליון יורו עבורו, סעיף השחרור, כולל שידרוג בשכר אבל אנריך הלך עם הלב והחליט להישאר בקבוצה בה הוא מקבל אהבה גדולה מהקהל וגם את הגב של המאמן. החלוץ כבש 17 שערי ליגה ב-59 הופעות במדי אייבר - 9 בעונה שעברה ועוד 8 היום והבקיע גם שלושה שערים בגביע המלך בסה"כ.

- כמוכן הקשר הגנאי וואקאסו מצטרף לגראנדה בהשאלה עד לסיום העונה מפנאתינייקוס היוונית ובהצגתו לתקשורת אמר שהוא משוכנע שהקבוצה יכולה להישאר בליגה. "אני מביא לקבוצה הרבה ניסיון במאבקי התחתית וכן שקט נפשי ואשמש דוגמא לצעירים".

6. Raulito Madridista

המאה של אייבר. המחזור האחרון היה מרגש במיוחד עבור אייבר, הסינדרלה של הליגה, שמדורגת במקום ה-7 במרחק נקודה אחת בלבד מהליגה האירופית. הקבוצה הצנועה שעלתה לליגה הבכירה לראשונה ב-2014/2015 המשיכה את העונה המצוינת שלה והביסה 3:0 את מאלגה בבית. ככה חוגגים את המשחק המאה בליגה הבכירה. אייבר כבשה 122 שערים עד היום וספגה 147 כשמלך שעריה הוא סרחיו אנריך החלוץ שכבש 19 בעוד בורחה באסטון כבש שער אחד פחות. חאבי לארה היה זה שכבש את השער ההיסטורי - השער הראשון של הקבוצה בליגה הבכירה. גאזיקה מארטינו העלה את הקבוצה לליגה הבכירה ובהמשך אימן אותה, עד היום - המאמן חוסה לואיס מנדיליבאר. במאזנה 31 נצ', 23 תוצאות תיקו ועוד 46 הפסדים. אייבר בדרך-כלל פותחת את העונה חזק מאוד ואז סובלת מנסיגה ביכולת והפעם היא מקווה שזה לא יקרה. אשתקד היו לה 43 נקודות והיא סיימה במקום ה-14 בעוד לפני שנתיים אחרי סיבוב שני נוראי החלום היה אמור להגיע לקיצו אך הקבוצה נשארה בליגה רק בשל בעיות כלכליות של אלצ'ה למרות שסיימה במקום ה-18 עם 35 נק' בלבד.

7. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/03/05/14887503552042.Xxx

סטיין יישאר בלאס-פלמאס? הניצחון הנהדר 5:2 על אוססונה החזיר את לאס-פלמאס לתלם והרגיע את הרוחות, ובקבוצה מצפים לצאת לדרך חדשה. מצד שני אין ספק שהיא חווה סיבוב שני מאכזב. ביום שישי האחרון הפתיע נשיא הקבוצה שחזר בו מהרעיון למהר עם חידוש חוזהו של קיקה סטיין. כנראה שלנשיא יש ספקות, והשיחות בין הצדדים ידחו לפחות עד לסיום העונה. במועדון מסרו לתקשורת שעדיין יש כוונה לראות את המאמן ממשיך להוביל את הפרויקט אך לא בכל מחיר. הקבוצה מדורגת במקום ה-12 כשהיא רחוקה מהקו האדום ומשחקת כדורגל אטרקטיבי - כבשה 40 שערים, אבל זה לא מספיק.

8. Raulito Madridista

משחק מעניין באתר 'בלייזר' - מה אתם זוכרים מהליגה הספרדית לפני מסי ורונאלדו? לפניכם עשר שאלות עם שחקנים דומיננטיים ודומיננטיים פחות מסוף שנות ה-90 בספרד. בכוונה אני לא כותב כאן את השמות, לאלה שרוצים להתנסות ולשחק. מקבוצות קטנות ועד לסלטה ויגו של חיים רביבו, הימים העליזים של דפורטיבו לה-קורוניה וכן נציגים של השחקנים הפחות מבריקים אך שחקני נשמה שהיו בריאל מדריד וברצלונה. אני סיימתי עם 10\10, ואתם?

http://cdn.playbuzz.com/cdn/8e41ebdc-ba46-4eff-8fd3-6bf4fdff91fb/90eef1e1-375a-4988-829b-8b224d9c2a7d.Xxx

YYY אוהב/ת את זה.
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

9/10 הבחור עם הפלסטר על העף הפיל אותי (בלי ספוילר עם שמות)

10. Ever Banega Member

11. Civil Anti Madridista

9/10 - נפלתי ב5.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אלימינציה.
    10 מ-10 וכמובן 0% סיכוי שאני אהיה ברמון סאנצ'ז פיחואן.

Franco אוהב/ת את זה.
  13. cheddar Member

4, וחצי בטעות :sm_5cold: אני אחזור לבד לאנגלי

Franco אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/03/10/14891636129401.Xxx

עוד שעשועון חביב, הפעם של המארקה. ויאריאל חוגגת 94 שנים להיווסדות המועדון. היא שיחקה 17 עונות בסה"כ בליגה הראשונה. ואכן, בליגה הבכירה השנה 11 מתוך 20 הקבוצות חצו את רף 100 השנים. כמובן שזה לא חדש לגבי ריאל מדריד(1902), ברצלונה(1899) או אתלטיק בילבאו(1898), אבל מה לגבי היתר. מתי נוסדה העולה החדשה לגאנס? עד כמה וותיקה אלאבס? מה עם סלטה ויגו? ועד כמה הזיכרון שלכם טוב לגבי אייבר. חפשו וגלו מתי נוסדה כל קבוצה וקבוצה בליגה הבכירה. רק נגלה לכם: סביליה היא הקבוצה הוותיקה מכולן!

15. Raulito Madridista

קיקה סטיין יעזוב את לאס-פלמאס. זה היה באוויר וכעת זה הפך לרשמי: קיקה סטיין לא ימשיך בלאס-פלמאס בעונה הבאה. דווקא אחרי הניצחון המצוין 1:0 על ויאריאל אמש, הודיע המאמן במסיבת העיתונאים שהחליט לא להאריך את חוזהו בקבוצה והוא יעזוב בסיום העונה הנוכחית. המאמן העלה את הקבוצה מהליגה השנייה ב-2015 ואחרי העונה שעברה הייתה ציפייה שהקבוצה תתקדם אלא שזה לא המצב. מסתמן שחדר ההלבשה של לאס-פלמאס אינו יחידה אחת והמאמן נאלץ להתמודד עם מספר בעיות משמעת. כמוכן הקבוצה לא עשתה את קפיצת המדרגה לו ציפה והמאמן הבין שאין בו אמון מלא מצד ההנהלה, שלא אהבה חלק מהתבטאויות בתקשורת וכך גם הקהל. "עכשיו יותר מדי אני מצפה מהשחקנים שיתנו הקהל ויעשו את האוהדים גאים", אמר המאמן בהודעה רשמית אחרי שהודה לקבוצה על הצ'אנס שקיבל. המאמן אמר שזה הזמן הנכון עבורו להודיע כדי שגם הקבוצה תוכל להתכונן לעונה הבאה. המאמן דיבר על היחס הבעייתי עם הקהל ושמס' שחקנים בקבוצה רוצים לדעת האם ימשיך או לא וזה לא הוגן להשאיר אותם באוויר. המאמן סיכם - "המסע שלי לא היה כה ארוך אבל בהחלט מרגש. שמחתי וצעקתי בנצחונות והייתי עצוב ובכיתי בהפסדים".

מצב נושא:
הנושא נעול.