דיון החדשות וההעברות 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏3/6/09.

1. _Rushie Member

לאנצ'לוטי יש את בוסינגווה ו"למלצר" יש את ארבלואה,שלא משנה כמה הוא משעמם ולא אטרקטיבי,הוא עדיין מגן יותר טוב מג'ונסון. (מגן מלשון עושה עבודת הגנה,לא התפקיד מגן כמכלול,למרות שלדעתי הוא כן כזה)
    מבחינתי זה 50-50 וההרגשה הולכת עם צ'לסי,לדעתי לשני המועדונים יש אופציות יותר טובות מג'ונסון והם לא צריכים אותו.

2. פול סקולס Member

תחליפו תקליט באמא שלכם.

3. קינג לדלי Member

אתה רואה אותם מתקרבים אליו התקפית ?
    אני לא רואה הרבה כאלה אפילו בעולם.
    מגן שכובש ומבשל ומתחיל כל כך הרבה התקפות.
    זבאלטה וריצ'רדס שחקנים טובים אבל התקפית לא מדגדגים אותו.

4. Stretford Ender Member

נחכה ונראה,
    אבל גם אם נניח שארבלואה יותר טוב מג'ונסון בצד ההגנתי (ואני נוטה להסכים איתך כאן), ג'ונסון תורם הרבה יותר בהתקפה, וזה יתרון שאין לו על בוסינגווה ששה העונה עבודה מצויינת בשני הצדדים.

מה שאני בטוח זה שמה שלא יקרה, הוא יימכר במחיר חסר היגיון...

5. Strawberry Fields Member

ג'ונסון
    דקות: 2,590
    שערים: 3, בישולים: 4
    בעיטות לשער: 48, בעיטות למסגרת: 13 (אחוז דיוק: 27%)

ארבלואה
    דקות: 2,575.
    שערים: 1, בישולים: 2.
    בעיטות לשער: 8, בעיטות למסגרת: 4 (אחוז דיוק: 50%)

אין ספק שג'ונסון מעורב יותר במשחק ההתקפה של פורטסמות' מאשר ארבלואה אצל ליברפול אבל אם היה ניתן למצוא נתונים של כמות השערים שנספגו באשמתם הישירה והעקיפה אני מאמין שהם היו יותר ממאזנים את המשוואה ומראים שארבלואה מגן יותר טוב ויותר שלם מג'ונסון.
    הסיבה היחידה שבגללה אני רוצה את ג'ונסון בליברפול היא פשוטה. אני לא רואה את ארבלואה נשאר במצב כזה, מה שכנראה יהפוך את דארבי לגיבוי ראשון ובסופו של דבר הוא גם יתפוס את מקומו של ג'ונסון (כמו אינסואה-דוסנה) ונרוויח שחקן בית חדש. לפחות אפשר לקוות.

6. Stretford Ender Member

קודם כל אמרתי שאני מוכן להסכים עם זה שארבלואה יותר טוב מבחינה הגנתית, אבל עזוב את ההשוואה ביניהם רגע, אם אני עוקב נכון אחרי ההודעה שלך אתה מעדיף להוציא כסף ולהיחלש בעמדת המגן הימני, רק בשביל שדארבי יקבל את ההזדמנות (שהוא לא יקבל אם ארבלואה יישאר בגלל שארבלואה.. יותר טוב מג'ונסון?).
    מצטער בן אדם...זה הזוי ברמות הכי מטורפות. אני חושב שבניטז עם כמה שאתה לא סומך עליו היה מסוגל לזהות את היכולת של דארבי להיות כ"כ טוב אם היא הייתה קיימת. ואם כרגע הוא לא מספיק סומך עליו כדי לתת לו דקות משמעותיות כגיבוי אז קשה לי לראות איך הוא נותן לו להחליף רכש שיבוא במחיר מפוצץ כמו ג'ונסון.
    שוב, התיאוריה שלך אם הבנתי אותך נכון הזויה לגמרי.

7. _Rushie Member

חשוב לציין גם שנכון לעכשיו דגן נשאר בליברפול ובגדול,אפילו לא שמועה זניחה אחת אמרה שהוא בדרך החוצה.אם שואלים אותי אז גם בצדק,זה שהוא שברירי לא הופך אותו אוטומטית לשחקן גרוע. וכך יש עוד שחקן בתור שדארבי צריך לעקוף.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/09
  8. פול סקולס Member

אגר (שם?),
    אתה רוצה להשקיע כסף (והרבה) בג'ונסון כדי שהוא יהיה גרוע וכך דארבי יקבל הזדמנות?
    אף פעם לא שמעתי על קניית שחקן רכש למטרה כזאת...

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים שהוא מצוין מבחינה התקפית ועולה על זבלטה וריצ'רדס אבל אם הוא מגיע זה על חשבון מיקה ריצ'רדס(אלא אם ישחק כבלם...).
    מיקה ריצ'רדס מגן עם פוטנציאל גדול וגם שחקן בית ואני מעדיף אותו על ג'ונסון.

10. Strawberry Fields Member

סקולס וסטרטפורד,
    למרות שארבלואה הוא כרגע לטעמי מגן טוב יותר מג'ונסון, יש לאנגלי פוטנציאל. אני מקווה שרפא יצליח לעזור לו לממש אותו. זאת בהחלט אופציה ששווה לקחת סיכון עבורה.
    אבל... במידה והוא לא יצליח, תמיד קיימת האופציה, זה יציב את דארבי (שלדעתי לא נופל בהרבה אם בכלל מהשניים) בעמדה טובה.
    אמרתי את זה גם בדיון שלנו שהדגש ואופן המשחק של ארבלואה ודארבי זהה ולכן הסיכוי של דארבי לקבל יותר דקות יגדל כ-understudy למגן שונה ממנו. רפא אוהב possibilities וזה מה שהוא יקבל.

לגבי דגן, אם רפא משאיר אותו זה יהיה עצוב. אני לא מאמין שמישהו ישלם עליו יותר ממיליון אבל לדעתי הוא יושאל בחזרה לגרמניה כמו וורונין (במטרה לנסות להוכיח שהוא לא עשוי מזכוכית).

(כל הדיון הזה תקף כמובן רק במידה שיש לנו כוונה בכלל לשלם סכום גבוה כ"כ עבור ג'ונסון).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/09
  11. Hammers Fan Member

אם יש מישהו למעלה שחושב עלינו - אז ג'ונסון חוזר הביתה, אנחנו צריכים מגן ימני יותר מכל הקבוצות המוזכרות עכשיו שלוקאס ניל עוזב.

אמור להיות לנו בין 10-15 מיליון לבזבז, אני מעריך ש7 ילכו על לואיס חימנז, שווה להשקיע 7-8 מיליון על ג'ונסון ולהסתפק בהשאלות / העברות חופשיות על שאר השחקנים שנביא.

אבל כמובן שמדובר בחלומות באספמיה ובסוף זו תהיה סיטי (או טוטנהאם) במחיר מנופח בסגנון ה15 מיליון פאונד (שעם כל הכבוד הוא לא שווה)..

12. wolf89 Member

יש עודף של מגנים בליברפול, שלפני שאם ורוכשים את ג'ונסון, צריך קצת ניקוי.
    על האגפים יושבים ארבלואה, אינסואה, אאורליו, דארבי ודגן. עכשיו נוסיף את ג'ונסון? נשמע נהדר לעשות רוטציות של שלוש שחקנים על עמדה אחת בכל צד.

13. Strawberry Fields Member

אפשר לשמוע את הראיון עם פיטר סטורי כאן:
    http://www3.talksport.net/channels/index.a...=100000&t=sport

ממה שהבנתי הוא די שולל את האפשרות שג'ונסון יעבור למנ' סיטי ואומר שפורטסמות' קיבלה ואישרה שתי הצעות כך שהבחירה היא בידיים של גלן. הוא סביר להניח ינהל שיחה עם המאמנים של שתי הקבוצות ויקבל החלטה.

יש לי תחושה שהמועדונים שסטורי מדבר עליהם הם צ'לסי ומנ' יונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/09
  14. KirkH Member

מה צ'לסי? איך מצליחים לדחוף אותנו לכל דיון על שחקנים בהרבה כסף?

הוא היה אצלנו בשתי קדנציות אצל שני מאמנים שונים והוכיח שהוא הרבה דברים - רק לא מגן. נתנו לו צ'אנסים, נתנו לו במה - בסוף זה הגיע למצב שהעדיפו להעביר את דיארה חסר הניסיון או את מייקל לשחק על העמדה שלו.

יש לנו את אחד המגינים הטובים בליגה, אנחנו צריכים בק-אפ סביר במידה ופאולו פריירה מחליט לעזוב במטרה לצבור יותר דקות משחק מאשר כאלה על הספסל. היות וסטורי מאשר שיש כמה הצעות ושלג'ונו תהיה מילה בעניין - האופציה של צ'לסי די קלושה כי גם הוא בעצמו יודע שאין לו סיכוי להתמודד מול בוסינגווה שאפילו עדיף עליו התקפית שלא לדבר על כך שהוא אשכרה יודע לעשות הגנה.

15. sagiv Member

לא יודע, בעיני בוסינגווה בין שלושת המגינים הימניים הכי טובים בעולם
    נראה שחיף, אבל שחקן קשוח בטירוף. כמו ש-KIRK כתב, מגן ימני שגם יודע לעשות הגנה
    ובגלל זה אני אישית מעדיף אותו על פני כל מגן ימני בעולם חוץ ממייקון.
    מגלן ג'ונסון התלהבתי מאוד כבר מזמן, כשצ'לסי עשתה משחקי אימון באיזה קיץ איפה שאוכלים ג'וקים וכלבים,
    אבל עם כל הכבוד הוא לא בוסינגווה.