דיון החדשות לעונת 2008-09

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/7/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מצליח להבין איפה הכשלון של מישל דיין. במה עירוני קריית שמונה טובה יותר מכל הקבוצות שנמצאות מעליה? בכלום. היא לא הביאה השנה אף שחקן ישראלי משמעותי ובכדורגל, כשאתה צועד במקום, אתה בעצם הולך אחורה ולכן התהליך שעובר על הקבוצה מובן בהחלט. יש שם שלד צעיר, במיוחד בהתקפה וניתן להבין את חוסר היציבות. שקט תעשייתי וגיבוי מלא למאמן היו עושים עם הקבוצה שירות טוב יותר. זה לא שעכשיו הקבוצה תסתער על אחד מהמקומות שמובילים לאירופה.

הסיכוי של עירוני קריית שמונה להצליח בליגת העל היה אך ורק דרך מיתוג הקבוצה כמשהו 'קצת אחר' מכל הזבל שיש כאן. עם הפיטורים של מישל דיין, איזי שירצקי החזיר את מפעל החיים שלו למעמד של סתם עוד קבוצה בליגת העל. העיקר ימשיך לעשן סיגרים ולאמץ את פוזת יעקב שחר. ולחשוב שרק אתמול אחד השדרים ב'שירים ושערים' טען שאם איזי שירצקי אומר שהוא נותן גיבוי, אז הוא מתכוון לזה.

2. Raulito Madridista

אני חושב שמישל דיין פוטר בצדק, ואולי פרדי דוד לא גאון כדורגל, אבל הוא מגיע ללב של השחקנים ללא ספק, הוא גורם להם לשחק גם בשבילו, דבר שמישל דיין לא הצליח לעשות, ולק"ש יש סגל טוב פחות או יותר גם ככה, כך שפרדי דוד בהחלט אמור להרחיק את ק"ש ממאבקי התחתית, ואולי היא תצליח לתפוס את המקום השישי, אולי. מה גם שבינואר צפוי חיזוק משמעותי לפי דבריו של שירצקי, שדיבר על משהו כל שלושה זרים חדשים.
    מישל דיין חשב יותר מידי על התקפה בק"ש, הקבוצה איבדה את המשמעת הטקטית שלה. בשבועות האחרונים זו הייתה טיילת, נתניה ופ"ת עשו מק"ש צחוק. ירידה ביכולת של מספר שחקנים הייתה צפויה, אף אחד לא ציפה למקום שלישי שוב, אבל בק"ש יש סגל שחקנים טוב ומוכשר בחלק הקדמי, וגם ההגנה לא אמורה להיראות ככה. אף אחד לא ציפה לסיבוב ראשון כה חלש. הקרייה לא הציגה אף משחק טוב באמת פרט לניצחון על בית"ר ירושלים. לי לא היה ספק שמישל דיין הוא הבעייה, ואין לי שום דבר נגדו, אני דווקא מעריך אותו על הכנות שבה הוא מתראיין אחרי משחקים, הוא מדבר בצורה גלויה ולא מחרטט, יודע לברך את המנצחים למשל ולא בורח מאחריות. היה לק"ש קצת מזל רע עם מספר פציעות כמו זו של צרפתי, אבל אלו תירוצים. לדעתי הייתה שגיאה מרכזית גם בבניית הקבוצה בכל-זאת - במקום להביא קשר אחורי רציני, ולא את אבובאקרי שבכפר-סבא היה שחקן בינוני שמתאים כדי להיות סותם חורים(הוא גם ירד ביכולת שלו), העדיף מישל דיין להחתים חלוץ זר שלא עושה כלום למשל. ישנה גם אפשרות שהנהלת ק"ש הייתה מוכנה לספק למישל דיין עוד רכש והוא פשוט וויתר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה לא טובה מאף קבוצה שמעליה בגלל איך שהיא משחקת, יש לה את הכלים ואת השחקנים לצבור יותר מ-12 נקודות ולהפסיד חצי ממשחקיה עד כה, הקבוצה נראית רע מאוד מבחינה התקפית ובנוסף לכך מפסידה משחקים שהיא לא צריכה להפסיד ובצורה די מבזה אפילו.

לא רוצה להתייחס לפיטורים עצמם כי אני לא חושב או באמת בעל דיעה אם פיטורים הם הפיתרון בשלב זה בקרית שמונה.

אבל מהבחינה המקצועית אין ספק שלקרית שמונה יש את הכלים לעשות יותר, גם אם נשים בצד את צבירת הנקודות, קרית שמונה נראית למשך שלבים גדולים העונה מאוד אנמים וחסרי יכולת לשחק כדורגל חיובי, ויש לה את הכלים לעשות יותר מזה, ופה זה נופל על מישל דיין.

4. JO_NY Member

שמעון אבוחצירא הועמד לוועדת משמעת פנימית עקב אירועי השבת

העונש: משחק אחד בחוץ , 4000 שקל קנס (שיופנו לקהל לקניית אביזרי עידוד) ועבודות שירות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx במשך חודש עם ילדים ליקויי למידה

בנוסף ,השחקן יתנצל פומבית לפני המשחק מול נתניה

לא מספיק לדעתי בתור שחקן שיעזוב בינואר או בקיץ זה היה אמור להיות קטע של יראו ויראו אבל מילא

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מכבי חיפה מול הפועל תל אביב - ישודר או לא ישודר? זאת השאלה!

ההתאחדות לכדורגל הוציאה אתמול בבית המשפט המחוזי בתל אביב צו עיקול בסך
    7.5 מיליון שקל על נכסי ערוץ 10 בעקבות הסכסוך העסקי בין הצדדים,
    במסגרתו הודיעו ראשי הערוץ כי לא יעבירו כספים להתאחדות למרות החוזה ביניהם.

אתמול, במהלך שידור משחק היורוליג בין מכבי תל אביב לציבונה זאגרב,
    חרג הערוץ מהרגלו ולא שידר קדימונים למשחק המרכזי והמסקרן ביום שני הקרוב בין מכבי חיפה להפועל תל אביב.
    החשש הוא שלאור החלטת בית המשפט אתמול וההליכה של הצדדים לעבר קרב משפטי לא פשוט, עשויים בערוץ 10 להימנע משידור המשחק ביום שני.

ערוץ 10 מסר בתגובה: "ערוץ 10 ראה ורואה חשיבות גדולה בשידורי הספורט ובאופן עקבי היה הבית הראשון לחובבי הספורט בישראל.
    מדובר בסכסוך מסחרי שיתברר בבית המשפט, ההחלטה על עיקול זמני התבקשה במעמד צד אחד
    כדי לייצר כותרת בניסיון להפעיל לחץ על הערוץ, ברגע שנקבל את ההחלטה נעביר לבית המשפט את תגובתנו".

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עד כמה שאני יודע, ולפי תגובתו של ערוץ 10 לאחד הערוצים, המשחק בשני ישודר כמתוכנן אך לגבי המשחקים בהמשך עדיין אי אפשר לדעת.

7. burning soil Member

חבל כי השידורים של ערוץ 10 על רמה וכיף לצפות בשידורי הספורט שלהם.

8. Number 8 Member

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

החלטה מתבקשת, במצב כיום בדרום למי יש ראש לכדורגל ...

10. Igi Member

... כל פעם שמזכירים בתקשורת ש"דבידוביץ' עשוי להיות כשיר לפתח תקווה" אני לא מבין על מה הם מדברים בכלל וכל פעם נזכר שיש מחזור ליגה השבוע(או לפחות היה)....

בקיצור, החלטה מתבקשת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/09
  11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הליגות הבכירות חוזרות לפעילות בסוף השבוע

חברי מזכירות ההתאחדות לכדורגל התכנסו היום כדי לקיים ישיבה מיוחדת כשעל סדר היום:
    חידוש פעילות הכדורגל וקיום משחקי הכדורגל המתוכננים לסוף השבוע, למרות המשך הלחימה בעזה.
    כפי שנרמז מנטיות לבם של המשתתפים בישיבה, הוחלט בתום הדיון על חידוש הפעילות - בשלב זה, רק בשלוש הליגות הבכירות.

ההחלטה היתה צפויה והתקבלה פה אחד על ידי כל חברי המזכירות. הפעילות לא תחודש בליגות א', ב' וג'.
    גם ליגות הנוער השונות לא יקיימו פעילות. בהתאחדות הבהירו כי ההחלטה כפופה להוראות פיקוד העורף והמשטרה.
    אי לכך, תידרש הערכות מיוחדת בארבעה משחקים: בני סכנין - הכח ע. רמת גן בליגת העל,
    הפועל באר שבע - הפועל רמת גן, בני לוד - הפועל רעננה, אחי נצרת - הפועל ירושלים בליגה הלאומית.
    - - - - - - - - - -
    ישנם לא מעט חילוקי דעות, מה לדעתכם היתה צריכה להיות ההחלטה? בהתאם למצב בדרום, זה טוב או לא טוב להחזיר את הליגות הבכירות לפעילות?

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה ענקית להתאחדות הכדורגל !!!

לא לראח בבית?!?!?!?

אני רוצה לראות את ההתאחדות לא נותנת לבית"ר לארח בטדי משחק עונה, או שהדרבי התל אביבי ישוחק בחיפה...

בושה וחרפה!!!!

הקבוצה לא עשתה כלום, הקהל לא עשה כלום בשום משחק!!!

אנשים יתפרעו, תעצרו אותם אם הם עוברים על החוק, אבל לא לשחק בבית????? במשחק הכי חשוב אולי העונה...

פשוט ביזיון...

בחיים שלי לא ראיתי שמענישים קבוצה מבלי שעשתה כלום... אז שיבטלו את המשחקים בבלומפילד כי ביפו יש אוכלוסיה ערבית, או שגם בחיפה לא יהיו יותר משחקים... פשוט בושה !!!!

13. הפועל_23 Member

שערורייה שב"ש וסכנין לא מורשות לארח בבית שלהן, אם אי אפשר אז שידחו את המשחקים שלהם.
    למרות שהקבוצה שלי היא הנהנית העיקרית מההחלטה הזאת, אפשר היה לדחות את המשחק בין ב"ש לר"ג ולקיים אותו במועד אחר (כמו למשל ביום שישי של פגרת הנבחרת נגד יוון).
    גם חוטפים טילים וגם לוקחים להם את הביתיות?

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאנשי המשטרה האינפנטילים האלה במקום לבלוס עוד ועוד נקיניקיות על חשבון כספי הציבור ולהסתכל על המשחק במקום לבצע את העבודה שלהם כולם שילכו לעזאזל, מה זה אי אפשר לארח?? לא יכולים לאבטח?? שיתפטרו...

יש קבוצות שאי אפשר שיארחו עכשיו אז עדיין לדחות את הליגה.

אני מהתחלה לא הייתי בעד לחזרת הליגה השבוע.

עוד מחזירים ולוקחים ביתיות לכמה קבוצות במשחקים כל כך חשובים.

פשוט בושה

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכל מי שצריך הסבר לחרא בכדורגל הישראלי, צריך רק להביט במשפט המעליב הזה מכתבה בוואלה: "אם שחקן יודע שאין תחרות בעמדה שלו, למה שהוא יתאמץ?", שאל שחקן הרכב בחיפה.

בשביל אליפות? בשביל קהל? בשביל גאווה מקצועית? נייט, כלום. למי שיש מקום בהרכב אין סיבה להתאמץ, ומי שאשם זה המאמן שלא דאג שתהיה תחרות. הרי זה מוגזם לצפות ששחקן יעשה את המקסימום אם המקום שלו בהרכב לא בסכנה. עלוב.