דיון החדשות לעונת 2020/21: לוח המשחקים פורסם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/8/20.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

קבלו את שחקן חודש דצמבר בליגה הספרדית: יאגו אספס. קפטן סלטה ויגו הוביל את הקבוצה לרצף ניצחונות מרשים (שלושה ברציפות ובסך הכל ארבעה ניצחונות ותיקו באותו החודש) עם ארבעה שערים וארבעה בישולים ומקרבות תחתית קשים עד למקום טוב באמצע. זו פעם רביעית שהוא זוכה בפרס החביב הזה (והראשונה מאז אפריל 2019) - עוקף את כריסטיאנו רונאלדו ומשתווה ללואיס סוארס. הפרס קיים קצת יותר משבע שנים (יצא לדרך באוקטובר 2013) וב-33 מקרים זכו בו שחקנים שהם לא משלוש הגדולות - סלטה ויגו (6), סביליה (4), אתלטיק בילבאו ו-ויאריאל (3), ולנסיה, דפורטיבו לה קורוניה, אייבר וראיו וייקאנו (2) וכן ראיו וייקאנו, לבאנטה, לגאנס, חטאפה, אספניול ואייבר עם פעם אחת.

2. Raulito

Raulito Madridista מנהל

שינויים באלאבס: אבלרדו חוזר למועדון לאחר פיטוריו של פאבלו מצ'ין. המשא ומתן בין הצדדים היה פשוט ובקבוצה זכרו לטובה את הקדנציה שלו בין 2017 ל-2019 (69 משחקים על הקווים), הוא השאיר את הקבוצה בליגה ותחתיו היא רשמה את הסיבוב הראשון הטוב בתולדותיה. אבלרדו לא הציב תנאים וחתם עד לתום העונה. אבלרדו לא הצליח להשאיר את אספניול בליגה אשתקד. אלאבס מדורגת רק במקום ה-16 בטבלה במרחק שתי נקודות מעל הקו האדום אם כי לאלצ'ה שני משחקים פחות. שימו לב כי אלאבס ספגה שישה כרטיסים אדומים העונה - יותר מכל קבוצה אחרת.
    המבחן הראשון יהיה נגד אלמריה בגביע המלך ולאחר מכן תארח אלאבס את סביליה.

3. Raulito

Raulito Madridista מנהל

ביום שני הקרוב יגיע ציון דרך: סרחיו קנאלס ירשום את הופעתו המאה כשחקן בטיס, כשזו תפגוש את אוססונה. במארקה החמיאו: "מגיע לו לרשום את ההישג הזה כשהוא בכושר הטוב בקריירה", ועוד נכתב כי לואיס אנריקה צפוי לזמן אותו לסגל נבחרת ספרד. הוא היה אחד מהיהלומים הגדולים בכדורגל הספרדי לפני עשור אך התקשה לעמוד בציפיות בשל פציעות קשות. לפני שנתיים וחצי הגיע לבטיס, מריאל סוסיאדד, וכבש 24 שערים. 82 שערים, 11 הופעות בגביע, 6 בליגה האירופית. העונה יש לו כבר תשעה שערים, עונת השיא בחייו. "האוהדים לא במגרש אבל אנחנו מרגישים אותם, הם עושים אותי מאושר כל הזמן".
    בסנטאנדר היו לו שבעה שערים ב-39 משחקים| בריאל רשם 15 הופעות ולא הצליח לכבוש| בוולנסיה יש לו חמישה שערים ב-58 משחקים| בסוסיאדד: 12 שערים ב-161 הופעות.

4. YYY

YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שנה של קורונה ולא למדתי לעשות גרפים. אז אני מעתיק טבלאות.
    צמרת טבלת הצהובים:
    Getafe 73 tarjetas
    Celta de Vigo 65 tarjetas
    Atlético de Madrid 58 tarjetas
    Athletic de Bilbao 57 tarjetas
    Deportivo Alavés 55 tarjetas
    תחתית טבלת העבירות:
    Atlético de Madrid 279 infracciones
    Cádiz 277 infracciones
    Villarreal 275 infracciones
    Real Madrid 249 infracciones
    FC Barcelona 190 infracciones
    ממוצע עבירות לכרטיס:
    FC Barcelona 4,75
    Atlético de Madrid 4,81
    Athletic de Bilbao 5,33
    Getafe 5,36
    Elche 5,55

5. riquelme1

riquelme1 Member

לא יודע איפה לכתוב.

שלוש ספרדיות מארחות בביתם. בארסה וסוסיאדד מקבלת 4, סביליה 3. כולם קבוצות צמרת.

הליגה מתה.

6. Ever Banega

Ever Banega Member

סוסידאד חלשה מאוד השנה, לא מזכירה בכלום את הקבוצה של השנה שעברה. ואם אתם זוכרים אמרתי את זה גם בתקופה שהיא ניצחה וכולם התלהבו.
    ועדיין זו אכזבה ענקית לראות אותה חותפת 4-0, אפילו שזו מנצ'סטר יונייטד. מקווה מאוד ששאר הנציגות יצילו את כבוד הליגה.

7. riquelme1

riquelme1 Member

כן, התלהבו מסילבה, תמיד טענתי שהוא אוברייטד, בגילו הוא בכלל שחקן גמור.

הליגה חלשה בטירוף, בטירוף. גם אתלטיקו הלא חזקב במיוחד מובילה את הליגה למרות שהיא בינונית.

8. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אין ספק, שלוש נציגות באירופה, שלושה משחקי בית ויחס שערים משפיל 11:3, אני חושב שאין לזה תקדים. איך כתב מיסטרצ'יפ בטוויטר שלו: "שונאי הלה-ליגה תתחילו לחגוג".

אפשר לומר שסביליה פגשה מפלצת כמו ארלינג הולאנד אבל היא צריכה להוכיח שהיא קבוצה. כל אחד היה מוותר על רצף הניצחונות הרצופים של ז'ולן לופטגי קודם. הרי סביליה סיימה שנייה בבתים והייתה יכולה לקבל הגרלה אכזרית יותר, נניח באיירן מינכן או מנצ'סטר סיטי| כנ"ל לגבי ריאל סוסיאדד אגב, זה לא משחק שאמור להיגמר אחרי 90 דקות, אי אפשר להתפרק אחרי שער אחד שסופגים. אין טעם לנסוע לגומלין, וההרכב היה די בסדר - עם דויד סילבה, עם אלכסנדר איסק, אפילו אסייר יירמאנדי שיחק (חשוב בפן המנהיגות וכן הלאה). זה היה הניצחון הכי גדול של קבוצה אנגלית על אדמת ספרד בצוותא עם...ה-0:4 של צ'לסי על סביליה בשלב הבתים.

לסוסיאדד היו שישה ניצחונות ליגה רצופים אבל לאחר מכן השיגה 3 נקודות מ-18. אני אגלה לכם סוד: בעונה שעברה שההייפ סביב היה נמוך יותר הייתה לה בסה"כ נקודה אחת פחות בליגה והיא כבשה יותר שערים. ואני חושב שריאל וברצלונה היו פחות חלשות.

מניין אפשר לשאוב תקווה? אתלטיקו אמנם ספגה רביעייה מבאיירן מינכן אבל אני בהחלט רואה אותה כסוס שחור, ההגנה תחזור לתפקד במאני טיים ואני חושב שהיא פייבוריטית מול צ'לסי. ויאריאל כן יכולה להגיע לשלבים האחרונים בליגה האירופית גם אם אין לה כוכבים כמו איברה או אובמיאנג.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!