דיון החדשות עונת 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏26/5/11.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

2. הרצליה Member

גם את "חלוץ" הפועל כפר סבא חנן פדידה.

3. yedidel Member

למה? כי קוראים לו יוסי אבוקסיס?

משגע אותי הקיצורי דרך האלה

4. ARSI Member

בני יהודה קבוצת אמצע-תחתית ולמי שהיה עוזר מאמן הפועל ת"א ושותף להישגים גדולים שם אפשר לתת את הג'וב המדובר. לא יצליח, יחליפו.

5. yedidel Member

בני יהודה קבוצת צמרת בשנים האחרונות והולכת לעונה לא פשוטה. לפי איזה פרמטרים בוחרים את אבוקסיס? בחירת זרים? ניהול משחק? התמודדות עם משברים?

הייתי מבין אם הוא היה מאמן את הפועל ת"א בתור אחד שבא מתוך המערכת, כמו שהייתי מבין אם חזי שירזי היה מאמן את בני יהודה. אבל להביא אותו מבחוץ בזמן שיש מאמנים מוכחים כמו לופא קדוש, גיא לוי, פייגנבויים וכו' זה אבסורד. חבל שזה קורה כל כך הרבה בכדורגל שלנו (ע"ע גיא עזורי)

6. ARSI Member

בני יהודה היא קבוצה שמתנדנדת דרך קבע בין אמצע לתחתית. כרגע גם אין רוכשים לקבוצה וישנה אי וודאות מה שמגדיל את הסיכויים שלהם להיות סוג של ביתר ירושלים בעונה שעברה.
    הקריטריונים לבחירה של אבוקסיס לא חייבים להיות מה שציינת. הוא לא אימן אף קבוצה אז אותו דבר אפשר להגיד עליו בכל קבוצה שיהיה מועמד למאמן. עוזר מאמן בקבוצה בכירה מתקדם והופך להיות מאמן בקבוצה פחות טובה בלי שאיפות גדולות. זה לגיטימי בעיניי.

7. yedidel Member

לא יותר הגיוני שיוכיח את עצמו קודם בליגה נמוכה יותר?

8. ARSI Member

ליגה נמוכה יותר זה כבר פח אשפה, עם כל הכבוד. ליגת העל זה לא הסרייה א', אפשר להצליח גם בלי להיות גאורדיאולה או פרגוסון. זה לא שאבוקסיס הגיע לבני יהודה כשנותרו 3 משחקים והיא מתחת לקו האדום.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

yedidel, אל תשכח שאולי לא מציינים זאת בשמות, אבל לנפי מינוי אבוקסיס דווקא כן רשמו שהנהלת הקבוצה חיפשה מאמן אחר, ורק לאחר שכמה השיבו בשלילה היא בחרה באחרון. אי אפשר להאשים מאמנים שלא רוצים להגיע למועדון שאין לו בעלים, השחקנים במגמת עזיבה, ולמעשה כלום לא ידוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/11
  10. הקופ בישראל Member

לאחר שדייויד גומז, אוהד כהן, עמירן שקלים וריף מסיקה חתמו בהפועל ראשון לציון , רז כהן חזק על הכוונת, ממשיכים בחיזוק והשם הבא הוא... משה אוחיון!

העולה החדשה מעוניינת לצרף את קשרה הוותיק של מ.ס אשדוד, שאשתקד כבש 17 שערים ומסיים את חוזהו בקבוצה של מזרחי.

הפועל ראשון לציון, העולה החדשה ליגת העל, מעוניינת לצרף את קשר מ.ס אשדוד, משה אוחיון. אוחיון בן ה-28 מסיים הקיץ את חוזהו באשדוד, וטרם קיבל מקבוצתו הצעה ראויה להמשך חוזהו במועדון.

כזכור, בשנה שעברה אוחיון היה אחד השחקנים הבולטים בעונה המאכזבת של אשדוד, כשכבש 17 שערי ליגה והוסיף 8 בישולים, ומאמן ראשון לציון ניסן יחזקאל ישמח להוסיף לקישור שלו שחקן מנוסה ויעיל כמו אוחיון.

http://sports.walla.co.il/?w=/3825/1832841

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בונים קבוצה מצוינת שיכולה לסיים במקומות 7-9.

טבלת סטטוס שחקנים בהפועל ראשל"צ - לקראת פתיחת עונת המשחקים 2011\2012

http://www.rishonia.co.il/?CategoryID=0&ArticleID=850

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גומז לא חתם באשדוד?

12. Yotam Member

כל הכבוד על מדיניות ההעברות, אבל בוא לא נגזים, גם אשקלון הייתה במצב דומה ותראה לאן היא הגיעה, אני מאמין שראשון לציון תיאבק בפלייאוף תחתון + סיכוי קטן להתחרות בפלייאוף האמצעי, לדעתי גיא משפטי ייתן את עונת הפריצה שלו.

13. הקופ בישראל Member

אין העונה פלייאוף אמצעי.

בניגוד לאשקלון שהחליפה את כל הסגל, אנחנו נשארים עם רובו למעט 5-6 שחקנים שעזבו ויגיעו במקומם חדשים.

רוב הסגל הוא צעיר, בני 23 ומטה.

14. הרצליה Member

וזה ידידי סגל שלא מספיק לשום מקום מלבד מאבק הישרדות קשה עד הסוף.
    אף אחד מההחתמות של ראשון לציון עד עכשיו היא לא החתמה שמיועדת לקבוצת מרכז טבלה, אם משה אוחיון יגיע הוא יהיה הראשון.

מי שחקני ההגנה שלכם? תעדכן אותי אם אני טועה בבקשה.
    קובי מוסא בצד ימין,לא נתן שום משחק טוב עד עכשיו בליגת העל.
    רובי רגב לדעתי מעולם לא שיחק בליגת העל ומה שטוב ללאומית לא בהכרח מספיק לליגת העל כי שם משחקים חלוצים קצת יותר רציניים, כנ"ל לגבי גל ספיר שעד כמה שידוע לי לא בטוח ימשיך.
    מי משחק כמגן שמאלי? כנעאן עזב, מי מחליף אותו?
    מקווה שלא בונים על דודו אברהם בקישור כי לבחור הזה אין אוויר ואני לא זוכר גם מתי הוא שיחק בפעם האחרונה בליגת העל בעשר השנים האחרונות.
    דיוויד גומז בליגת העל הוא נעלם, ללאומית הוא חלוץ טוב מאוד אבל שוב ההבדלים גדולים.

אם הסגל שלכם היה דורס את הליגה הלאומית בעונה שעברה כמו קריית שמונה עוד הייתי מבין, אבל זה סגל שללא הקיזוז היה רחוק 7 נקודות מהפועל כפר סבא והיה לו בסך הכל 59 אחוזי הצלחה.

לא ברורות לי כל ההצהרות האלה, מסתמן שיהיו בעונה הבאה ארבע קבוצות בסכנת ירידה(3 אוטומטית ועוד אחת למבחנים) ראשון ורמת השרון שהחתימה עד עכשיו רק שחקני ליגה לאומית לא הולכות ללקק דבש.
    במבט לאחור אני מתחיל להבין שטוב שלא עלינו העונה ליגה, בחיים לא היינו שורדים את העונה הזאת עם הקטנת הליגה.

15. הקופ בישראל Member

אני יכול להבין את החששות לגבי קבוצה צעירה שכמעט רוב ההרכב והסגל יחוו את ליגת העל בפעם הראשונה.

המגנים השמאלים שלנו הם עמירן שקלים בן ה23 ממכבי ת"א ששיחק בהפועל פ"ת ואופיר צדוק בן ה20.

לפי גם מה שאני מבין ורואה המשך מדיניות הרכש לא יהיה בומבסטי וימשיכו להזרים עוד דם צעיר לקבוצה, כרגע ישנו מו"מ עם רז כהן חלוצה של הפועל רעננה, כמו כן נרכש גיא אבנד הקשר בן ה20 ממכבי נתניה וראשון פנתה למכבי חיפה בכדי לנסות להשאיל את סינטאו סוליליך שגדל עד גיל הנוער אצלנו.

ריף מסיקה הרכש החדש באימון הבכורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx
    http://img545.imageshack.us/img545/5875/93149541.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/11