דיון החדשות עונת 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏26/5/11.

1. Number 8 Member

קודם כל הוא זכה בכל תואר אפשרי - 5 אליפויות, גביע מדינה וגביע הטוטו.
    מעבר לכך הוא שיחק ב4 מ-5 הקבוצות הגדולות בישראל.

הוא השיג הכל וכעת הוא "מעביר" את הזמן. אחרי כל כך הרבה שנים בכדורגל הישראלי ואחרי כל זכייה אפשרית, גם זה מותר לו.
    עצלן או לא עצלן, את שלו הוא השיג וכל שחקן היה רוצה רזומה כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/11
  2. alexshw Member

מה עם אירופה, מה עם להפוטך לשחקן בולט בנבחרת, מה עם להצליח בגביע אירופה.
    זו בדיוק הטענה. הוא הסתפק במועט יחסית לכשרונו. העדיף כסף קל אצל ארקדי, מאשר מעבר לאירופה. אני בטוח שב - 2006 הוא יכל להשתלב בליגה יותר טובה מבלגית.

3. Number 8 Member

אני לא בטוח שהוא היה מצליח באירופה, לא לכל שחקן יש את המנטליות ואת האופי המתאים להצליח באירופה.
    יש מספיק שחקנים שלא הצליחו בחו"ל או יצאו לתקופה קצרה וחזרו אבל הם עדיין נחשבים לחלק מהשחקנים הגדולים בכדורגל הישראלי.

4. alexshw Member

איתמר ניצן, השייך למכבי הרצליה, חתם בק"ש.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

:aa1: ערן לוי חוזר לכרמל, חתם לעונה אחת בהפועל חיפה
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=102435&lang=HE

דווקא בעונה האחרונה הקבוצה הסתדרה מעולה בלעדיו, החל מהעונה הקרובה היא שוב תתבסס עליו וזה עלול להיות בעכריהם של הצעירים.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

החיפאים הסתדרו בלעדיו, כשבן-בסט פרח.
    עכשיו בן-בסט לא אצליהם, כך שלערן לוי יש מקום בחיפה, לפחות עם מצבת החלוצים הנוכחית שלה.

7. Ice Cream חסה

זו החתמה לליגת העל! אסי בלדוט חתם לעונה בעירוני ראשל"צ העולה החדשה!
    http://www.one.co.il/Article/182263.html
    http://sports.walla.co.il/?w=/157/1836636
    עם איך שהם נראים באימונים ואם הם מצליחים להשאיל גם את ברטקובסקי ולפגוע בחלוץ ובלם זר- הם עוד יהיו הק"ש של העונה!

8. kfiros Member

רק ההשארה של גומז היא הישג ענק בפני עצמה.. השחקן הזה היה מבוקש מאוד בהרבה מקומות. בסוף בחר להישאר בראשון.

לדעתי הוא עשה בשכל בסופו של דבר, בעירוני ראשון הוא יוכל להתפתח ולתת עונה טובה- לאחר מכן יוכל להשתלב טוב בקבוצה גדולה יותר.

אני לא יודע אם כל המהלכים שביצעה ראשון יעזרו לה להישאר בליגה אבל נראה שגם הם וגם רמה"ש מנסות לתת את המקסימום שהן יכולות להעמיד ולא מוותרות על העונה הקרובה למרות היורדת הנוספת והיותן אנדרדוגיות ברורות.

9. Ice Cream חסה

רמת השרון מזכירה יותר את אשקלון. מאיר יצחקי מגדיר את עצמו כמשוגע, כאילו גם קצת ווסחאב כזה. אין לרמת השרון בסיס של נוער, השחקנים שהם מביאים הם שחקנים בינוניים למדי, אין מאמן, בקושי תקציב, איצטדיון רעוע. בעוד ראשון נראים כמו מועדון מסודר, עם מחלקת נוער משובחת, בעלים יציב, שחקני בית, רכש שנראה חכם יותר (מלבד אוהד כהן שכבר שנתיים פשוט עלוב), אין שחקנים בעייתיים כמו אלן מסודי ומיכאל זנדברג ובאמת יש בסיס סביבו יבנו את הקבוצה.

לגבי גומז: הוא עוד מעט מתחתן עם חברתו הישראלית ואם הוא ימשיך במגמת השיפור שהוא מציג יכול להיות שיש לנו את קולאוטי החדש ושחקן שיכול לשחק בנבחרת. רק שברזיל לא תגנוב לנו אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/11
  10. yakov_y YNWA

עומר פרץ ממכבי נתניה הושאל להפועל רמת גן.
    גיא גומברג ממכבי נתניה הושאל להפועל הרצליה.
    גל גניש ממכבי נתניה הושאל לעירוני בת ים.

11. מור!!! Member

אתה בטוח שהם הושאלו? אם כן אני שמח מאוד כי הם שחקנים עם כישרון שיחזרו אלינו יותר משופשפים.
    אבל לפני מה שהבנתי עומר פרץ לא הושאל,הוא עבר קבוע.

12. alexshw Member

סינטאיהו סלליך הושאל ממכבי חיפה להפועל עכו. מאחל לו בהצלחה! שיחזור יותר מחושל והלוואי שיתקדם בעונה הקרובה.

13. kfiros Member

אני לא יודע כמה זה אחראי מצידה של מכבי חיפה להשאיל אותו.. קבוצה שמתיימרת להתמודד בשתי מסגרות חייבת סגל כמה שיותר מעובה.

בכל מקרה אני חושב שההשאלה הזו טובה מאוד לשחקן שיזכה להרבה יותר דקות משחק ולצבור ניסיון וכמובן טובה מאוד להפועל עכו שחייבת לתת גיבוי נגדי לגל העזיבות הגדול שפוקד אותה.

14. הרצליה Member

מסכים, ההתנהלות של שתי הקבוצות בפגרה היא טובה, בהתאם למשאבים הם עושים את המקסימום כדי להעמיד קבוצה ראויה.

למרות הכל אני עדיין מאחל לרמת השרון לרדת ליגה בצורה הכי מבזה ומשפילה שקבוצה אי פעם ירדה מליגת העל.

15. Ice Cream חסה

במעט שיצא לי לראות את סולליך רואים כמו הוא נחוש להצליח וכמה הוא עולה באטרף. הוא ממושמע, מוכשר (מהיר, בועט טוב, מגביה לא רע) ואם לא גאדיר אז הוא צריך להיות היורש של אלון חזן באגף ימין. מקווה שיראה השנה את מלוא כשרונו בעכו.