דיון החדשות 2012/13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י skyday20, ‏23/5/12.

1. סדרו קייטע Member

אתה רואה את ההבדל בהייפ גם מחיר של כל אחד מהם (האזארד אמור לעלות כמעט פי 2) וגם ברעש הכללי. מספיק להיכנס לאתר כדורגל אנגלי ממוצע בכדי להבין את זה.

2. אלי מתחן Member

יצא לי לראות את הזארד כמה פעמים, וכשאתה רואה אותו משחק אתה מבין שאתה רואה שחקן שתוך כמה שנים יהיה מהגדולים בעולם. לרעתי ייאמר שגם קנאלס עשה עליי רושם כזה, אבל לגביו יש סיכוי סביר שאם לא היה נפצע כל כך הרבה היה מגיע רחוק יותר.
    לדעתי, אפשר כמעט תמיד לנחש האם שחקן צעיר יכול להיות בטופ העולמי או שהוא רק מבשיל מוקדם.

3. riquelme1 Member

קאנאלס הוא דוגמא טובה לשחקן שיש סביבו הייפ, אבל לא עשה באמת כלום, ההייפ על קאנאלס היה אחרי שהוא נתן 2-3 משחקים מרשימים בראסינג סאנטנדר, וכבר אז אמרתי שאני לא מבין על מה ולמה ההייפ, בניגוד להאזרד שכבר שלוש שנים עושה חייל בליגה הצרפתית עוד מגיל צעיר מאוד, והוביל קבוצה קטנה כמו לייל לאליפות הראשונה בהיסטוריה שלה עם אינני טועה, זה שחקן בהחלט שחקן שעשה משהו והוכיח את עצמו לאורך זמן.

קאנאלס גם כשרון מצויין, אבל שלא הוכיח את עצמו, בריאל הוא לא היה פקטור, ובולנסיה הוא באמת סבל מפציעות.

4. סדרו קייטע Member

קאנאלס יותר צעיר מהאזארד..

בכל מקרה, הוא עלה לריאל חמישה מיליון יורו, רק לשים את הדברים בפורפורציות.

ריקלמה,

קאנלס היה השחקן הכי טוב של ולנסיה העונה שהוא לא היה פצוע. וזו קבוצה יותר טובה מליל. הזארד היה שחקן מפתח באליפות של ליל, אבל הוא לא הוביל אותה לאליפות לבד. שיחקו לצידו ראמי (שאתה כל כך מחזיק ממנו), קבאי המצוין מניוקאסל, ג'רביניו שבצרפת נראה כמו שחקן כדורגל ומוסה סו שהבקיע בצרורות. וזו ליגה שהעונה זכתה בה קבוצה עם תקציב של 30 מיליון יורו (לא רחוק ממכבי תל אביב), כלומר לא מדובר פה באיזה נס.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/12
  5. oranfu Member

אם תסתכל על הזארד לבד, תראה שחקן מאוד זריז,טכניקה ברמה הכי גבוהה ודריבל שלא נופל מאף שחקן כמעט באירופה.
    מעבר לזה,יש לו בעיטה טובה בשתי הרגליים וראיית משחק ברמה טובה.
    אז גם אם חושבים שהליגה הצרפתית חלשה והסטטיסטיקה שלו לא מרשימה במיוחד,הוא עדיין כישרון נדיר.

קאגאווה סוג שחקן שונה.שחקן מאוד חכם,עם טכניקה טובה וראיית משחק מצויינת.
    אבל הוא לא שחקן שירוץ עם הכדור ויבטל בדריבל הגנה שלמה.מה שעושה אותו כזה טוב זה התנועה בלי כדור, הנגיעה הראשונה שלו בכדור וראיית המשחק.

6. Strawberry Fields Member

סוואנסי והופנהיים הגיעו לסיכום על מחיר עבור סיגורדסון, רק 7.2 מ' פאונד.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17945917

קשה לי להאמין שהוא יחתום על חוזה לפני שידע בוודאות היכן מונח עתידו של רודג'רס כך שעדיין יש לנו סיכוי לחטוף את שניהם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

7. Gnus Avenue Member

Eden hazard ‏@hazardeden10
    good afternoon guys. i made up my mind. see you later. thanks

תוכנית ריאלטי אשכרה, למי עדן האזארד ייתן את הורד שלו?

8. Eric Cantona Member

יצור מאוס, מצידי כבר עכשיו שילך לסיטי. קאגאווה עדיף אלף אלפי מונים עליו.

9. WellNeverDie Member

די להגזים, אני לא אוהב את הגישה שלו אבל מדובר בשחקן ענק.
    כל עוד רק אחד מהם יבוא אני אהיה מרוצה, ובעיקרון אין לי העדפה על מי להביא מבין השניים אבל להגיד שקגאווה עדיף עליו פי כמה זאת סתם הגזמה.

10. Eric Cantona Member

אני לא מדבר על יכולת על המגרש אלא על אישיות. לא כל כך בא לי על עוד איזה סוג של כריסטיאנו רונלדו, שחצן שחושב את עצמו ואז תוקע סכין בגב והולך. הסימנים כבר שם, עדיף לנו שחקנים עם אישיות נוחה, כמו שפרגי משתדל תמיד להביא ועם זה נרוץ. יותר בריא לקבוצה.

11. Gnus Avenue Member

בצרפת מפרסמים שזאת צ'לסי. וואו, מארין, מאטה והאזארד?!

12. sandro Member

רונאלדו תקע לכם סכין בגב?! באמת?

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/12
  13. WellNeverDie Member

להגיד שרונאלדו תקע סכין בגב זה קצת מוגזם. אי אפשר לדרוש מכל שחקן טוב להישאר ולהיות נאמן למועדון, בטח שיש אתגרים חדשים, כסף רב והאמת שגם העדפה אישית שלו. סך הכל קיבלנו עליו סכום שיא והוא הביא לא מעט תארים.
    אני לא חושב שפרגי מביא שחקן הוא חושב 15 שנה קדימה - זה קרה עם גיגס למשל אבל הדברים האלו לא קורים היום. המחשבה היא גג 5 שנים, כמובן שיש העדפה ליותר זמן אבל אם האזר יביא אלינו לא מעט תארים בשנים שיהיה כאן (במידה שיבוא כמובן) ואז ירצה לעזוב - נגיד לו להתראות, נעשה קופה, ונמצא מישהו אחר.

כל עוד פרגי רוצה להביא שחקן אני מאמין שהוא יוכל לטפל באופי שלו. סך הכל האזר רק אומר שהוא מתבלט לאיזה קבוצה ללכת וזה מאוד לגיטימי. קצת מעצבן שזה ככה בתקשורת, וכל יומיים שמועה חדשה, אבל בעולם הטוויטר זה המצב בטח ובטח שמדובר בשחקן כמו האזר.
    אישית הייתי מעדיף את קגאווה רק בגלל שהוא עולה פחות, והתפוקות שלהם כמעט שוות ואפשר לומר שגם קגאווה טיפה יותר בשל (היה מהמובילים של אלופת גרמניה). אנחנו צריכים כסף לרכש נוסף, בעמדות נוספות, אבל אם פרגי יחליט שהבלגי שווה את הסכום מי אני שאתווכח איתו.

14. alexshw Member

שיפסיקו כבר עם השמועות. אף אחד לא יודע פרט ממנו ואולי משפחתו במי הוא בחר.
    כל יום מנסים לנחש ומציגים את זה כשמועות.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם גבול למה שפרגי יכול וינסה לעשות. הוא מכיר בכך שהצעירים של היום זה לא כמו הצעירים של פעם. זה לא שיש איזו תבנית של שחקן שהוא הולך איתה עשרות שנים ותמיד יוצק לתוכה את השחקנים החדשים. הוא הרבה יותר מתירני מהעבר, זה הכדורגלן המודרני. והוא גם לא יירתע מרכישת שחקן בגלל זה. להיות מוחצן או קצת ראוותני זה לא פשע.

במקום של הזאר, פרגי כבר לא רלוונטי בכל מקרה. המטרה בעונה הבאה תהיה לעצור אותו עם צ'לסי.