דיון החדשות 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

מי הביא אני לא יודע. כנראה שאת חלק מהישראלים הוא לא הביא. הציפיה שלי ממנו היתה מן הסתם יותר בעניין הזרים.
    מי החליט את מי הוא רוצה זה היה רק הוא.
    את מי שהוא לא רצה הוא ניפנף די מהר.
    מה שכתבת בסוגריים זו אחת הסיבות לטענה שלי שממנה החל הדיון הזה מלכתחילה- אם הבאת מאמן זר תדע את מי אתה מביא, תאמין בו ותן לו יותר מעונה אחת אם אתה מאמין שהוא יכול לקחת את המועדון קדימה.
    להביא מאמן זר לשנה(או פחות), לצפות לפלאים ובמידה והתוצאות לא טובות להעיף- זה מיותר.
    הוא יקח יותר כסף. לא יביא שום ערך מוסף ובגלל חוסר ההכרות עם השוק והמנטליות כל יובל נעים, אלי כהן, יוסי אבוקסיס- יתכן מאוד שיביא הישגים טובים יותר בטווח המיידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. oFiRzZz Member

אם מתיאוס ויאמר היו ממשיכים עוד שנתיים -שלוש אין לי ספק שהיינו רואים תואר.
    לא יאמן שהיינו מועמדים רציניים לאליפות עד הסיבוב השלישי (וגם חלק ממנו)
    כשבארסנל החלוצים שלך היו אלנתן סלמי,אבי כנפו וזאפטה - הטריו שהפחיד את כל הליגה.
    הייתה לנו אז הגנה נדירה - סבן ודדי (המגן הכי טוב שיצא לי לראות בנתניה ב10 רמות
    מעל זה שאחריו) בצדדים, פרנסמן ומרין (שני אולי רק לויטור מבחינת בלמים זרים שיצא
    לי לראות בארץ) באמצע, כשחיימוביץ' נותן את עונת חייו בתור בלם שלישי מדי פעם.
    וכמובן שטראובר שאפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל היה שוער ליגה מצוין.
    לי אישית זה ברור שאם היינו מביאים חלוץ זר נורמלי היינו מגיעים עד הסוף במירוץ
    על האליפות. אבל כש2 מהזרים שלך הם סיאבונגה וזאפטה.. לך תצליח.
    כמובן שלמתיאוס יש אשמה בהבאת הזרים האלה, אבל צריך לזכור שלא היה לו
    ג'ורדי מעליו או מישהו שמכיר את הליגה והסגל ויכול לכוון. היה לו את פאקינג נתי עזריה
    מאמן הנוער בתור עוזר מאמן שיכוון בהתחלה וזהו. חבל לי שליאמר נמאס מהצעצוע
    מהר מדי, לך תדע אם נראה ימים כאלה שוב אי פעם.

Maccabi Diamond, עידן444 ו-abcd אוהבים את זה.
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהעונה שבה עירוני ק"ש זכתה באליפות הייתה העונה המפוספסת ביותר של מכבי נתניה. הרבה יותר מהעונה עם לותר מתיאוס, למשל. הייתה קבוצה טובה, עם חלק קדמי מדהים, שכל מה שהיא הייתה צריכה זה שוער ושחקני הגנה סבירים - ולראובן עטר היה מספיק זמן לדאוג לכל זה. הוא פשוט העדיף כבר לבנות את מכבי חיפה של העונה שלאחר מכן והקבוצה נתקעה עם אמיר אדרי וליאור ראובן. מגיע לו שמאז הקריירה שלו רק דועכת. בעיניי, זה עונש הולם על כך שבמקום להתרכז במכבי נתניה 2011/2, הוא חשב על מכבי חיפה 2012/3.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

לותר מתיאוס הגיע לנתניה מרד בול זלצבורג שם היה לו "ג'ורדי". אבל בנתניה לא היה לו. זה די מגוחך אם הוא דימיין שגם בנתניה יש לו ג'ובאני טראפטוני. כי לא היה.

5. oFiRzZz Member

לא חושב שהוא דמיין שיהיו מנג'ר מעליו אבל לשפוט אותו רק על סמך השחקנים שהביא זה קצת אכזרי מדי.
    הוא הגיע לליגה זניחה בלי לדעת עליה בערך כלום ועדיין עשה עונה טובה (אולי העונה שהכי נהנתי
    ממנה כאוהד ואולי העונה היחידה מאז ועד עולמי עד שנדע מה זה מאבק אליפות, גם אם הוא נגמר 7 מחזורים
    לפני הסוף). תחשוב שהיית נוחת בליגה הבלארוסית השנייה ומתחיל לאמן- בלי להכיר אפילו שחקן אחד
    מהקבוצה שלך או מהליגה בכלל זה - בערך מה שהיה עם מתיאוס. בהתחשב בנסיבות
    אני מבסוט על מתיאוס ואין לי ספק שאם היה ממשיך לעוד זמן היינו רואים תוצאות יותר טובות. חבל לנו שכל
    פרויקט יאמר נגמר מהר מדי.

אגב, אחת מה'סצנות' בחתימה המתחלפת שלי היא שער של בני יהודה נגדנו בבלומפילד,
    ביום שבת קיצי ב12-1 בצהריים. הפסדנו ושם נגמר סיפור האליפות.

Maccabi Diamond ו-abcd אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

לא שופט אותו רק על סמך זה. שופט אותו גם על סמך זה.
    ובפרט הזרים שהביא- שם היה אמור להיות לו ערך מוסף.
    יש כאלה שטוענים שג'ורדי נכשל עם רוב הזרים שהביא. אם על ג'ורדי אומרים ככה אז מה נגיד על מתיאוס שהביא לכאן שחקנים מצחיקים כמו ג'ורג' בה, וזפאטה? ולא שסיאבונגה, פרנסמן ובלאנקו היו איזה ערך מוסף. קיוויתי שיביא לפחות בינגו אחד או שניים ברמה של מרין אבל פשוט אין לו את זה, הוא עצלן מידי ולראייה- מכבי נתניה היא המועדון האחרון בו אימן.
    ואני שוב אומר, הקבוצה היתה מאומנת. היה לה סגנון. הוא קידם את אלמוג כהן ולדעתי גם עזר לו להגיע לגרמניה עם זריקת מילה טובה לאנשים שהתייעצו איתו, שלו מנשה היה ענק. חיימוביץ' עשה התקדמות. אבל מצד שני היו גם פישולים. והיה מקום לפשל. זה לא שכדי לקחת תואר היה צריך לעשות עבודה מושלמת כפי שבכר עשה בעונה שעברה בב"ש. הרף היה הרבה יותר נמוך.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

קצת מפתיע אותי שלא מדברים על זה, אבל זו חתיכת ידיעה חדשותית: בהמשך לטרפוד מינוי של לוזון לועד הפועל של אופ"א, עו"ד מורן מאירי (נציג מכבי תל אביב בהתאחדות ומנכ"ל בפועל) ורו"ח ליאור שכטר (חבר הנהלת ההתאחדות) הגישו תביעה בגובה 38.5 מיליון שקל ש"נעלמו" מכספי ההתאחדות נגד אבי לוזון, חשב ההתאחדות לשעבר מאיר ליבר, רו"ח שמעון גרינברג, רשם העמותות וההתאחדות.

יש כאן מלחמה אמיתית נגד שחיתות בכדורגל הישראלי וניסיון רציני ואקטיבי לשינוי, ואני שמח שזה בא ממכבי.
    כולי תקווה שזה יצליח, והעסקונה הישנה והדוחה תתחלף. זה קרה במקומות אחרים ויכול לקרות גם כאן. בשביל זה צריכים להצטרף ראשי מועדונים עם רצון טוב - אלונה ברקת, אייל סגל, אולי אפילו אשר אלון. צריך אופוזיציה חזקה במוסד הרקוב הזה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

מעניין מה האינטרס של מאירי. לרגע לא מאמין ש"טובת הכדורגל" בראש מעייניו.

Drama2 ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תן לי נימוק אחד ראציונלי ללמה אתה לא מאמין לזה.

10. עידן444 Member

אופירה דווקא שאלה היום את מורן מאירי שאלה מצויינת-
    כל המדינה מתעסקת בכמה שמפניות ואם לא מורן מאירי לאף אחד לא איכפת מעשרות מיליונים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Don Joan Roman ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

כי הבחור עו"ד של מועדון ספציפי עם אינטרסים.

כמו שכשהוא לקח את המקרה של ראייקוביץ' לבית משפט אזרחי. טובת הכדורגל זאת לא היתה.

12. סמואל אטו Member

@עידן444, באמת נראה לך שללותר מתיאוס היה קשר להגעה של שחקנים מקוסטה ריקה לישראל? באמת?

איזו ציפייה יש לך לשדרוג ברמת הזרים ממאמן גרמני שעבד בברזיל ורד בול זלצבורג? אתם בכלל לא הייתם קרובים לרמות הכלכליות האלה.
    שוב, זה לא משנה איזו ציפייה הייתה לך, משנה מה קרה בפועל ומי באמת היה זה שהביא את הזרים.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו ראייה נורא צינית, אבל בכל אופן מנהל תקין ונקי של ההתאחדות לכדורגל הוא (לפחות אמור להיות) אינטרס של כל המועדונים בישראל.
    כרגע זה אפילו קצת פוגם באינטרסים של מכבי, כי היא יכולה להפגע מהאנשים שהיא יוצאת נגדם, שכרגע הם השולטים בכדורגל בישראל ובהתאחדות בפרט.

14. oranfu Member

שוב, טובת הכדורגל לא היתה בראש מעייניו כשפנה לבית המשפט.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איך אלו מקרים דומים?
    במקרה ראיקוביץ' הוא ניסה להגן על איש של מכבי תל אביב במסגרת דין נגד מכבי תל אביב.
    כאן זה מקרה נפרד, שהוא חשף כחלק מתפקידו כנציג בהתאחדות לפני הרבה זמן ומאז עוסק בו בקביעות.

מצב נושא:
הנושא נעול.