דיון החדשות 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

אין דרך לצאת טוב מהמצב הזה, אבל אולי אם היו עושים את הטקס, היו רואים שרוב האוהדים עומדים ומכבדים ומתחילים בשיח רציני ועמוק על משמעות היום בקרב הציבור הערבי.
    מצד שני, זה הכדורגל הישראלי, כנראה שקופמן היה צועק משהו, שלמה שרף צועק בחזרה וקופמן היה צועק עוד משהו ואז הדובר של בית"ר אומר כמה דברים וכולם היו יוצאים מפסידים. אז מזל שהמנהלת ביטלה בלי לערב את סכנין.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממתי במחוזתנו עושים שיח רציני ולא מכלילים, משחירים והופכים הכל לשחור-לבן?

3. DRORIKO Member

4. Raulito Madridista

שני דברים ככה בקצרה:
    1) בני-יהודה חוזרת למאבקי התחתית בגלל רשלנות. לא משהו שחלמה עליו לפני גמר הגביע. אבל עם כל הכבוד לבית-זונות בקבוצה של ברק אברמוב, הקבוצה הכי מחוררת מבפנים חוץ מהפועל כפר-סבא - אם יחזקאל היה איש של מילה, אחד שנלחם על מעמד המאמן ולא רוצה להיות סמרטוט - הוא היה עוזב ממזמן, כששומי התעלם מההחלטות המקצועיות שלו. עכשיו זה חוכמה קטנה בדיעבד לברוח.
    2) ראיון עם יואב ג'רפי בעיתון מעריב. שוער העונה ללא ספק. ספג הכי מעט בליגה חוץ מבאר-שבע ומכבי. אוהב את החוכמה, הצניעות לצד השאפתנות שלו. השאלה האם אחרי עונה גדולה אחת הוא רלוונטי למכבי נניח אם ראיקוביץ' עוזב או אפילו לבאר-שבע שכבר פתחה סניף של אשדוד. אולי כדאי שאחת מהן תרכוש אותו ותשאיל אותו לעוד עונה. אגב, לעומרי גלזר התייחסו הרבה יותר מהסיבה הפשוטה - הוא משחק במועדון גדול.

5. סיונרה Member

כרגיל מנפחים שחקנים כדי להפיל אותם חזק יותר בעתיד, כדאי מאוד להזהר, במיוחד עם שוערים שלא ראית אף משחק מלא שלהם.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

הייתי הולך על זוביאס בתור שוער העונה, מציג יכולת מעט חלשה ב-2 מחזורים האחרונים אבל חוץ מכך, הציג יכולת ברמה מאוד מאוד גבוהה.
    ברור, מה זה אשדוד, הפועל רעננה אימפריה ;) @אבי סנדור

אבי סנדור אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ג'רפי אמר לפניי כמה חודשים ש"אם הייתי משחק במועדון גדול הייתי מקבל זימון לנבחרת", ויש המון בדבריו, כי בזמן שהוא לא הוזכר כמועמד ריאלי אלא רק כאופציה ע"י התקשורת, עמרי גלזר, שגם הוא נראה כפוטנציאל גדול לעתיד אך לא בטוח שיותר טוב מג'רפי בנקודת הזמן הנוכחית, קיבל זימונים ולדעתי אם היה משחק בצורה קבועה לפניי ספרד גם למשחק שם הוא היה מוזמן.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ניסן יחזקאל: ״שבועיים - שלושה יושבת אצלי המחשבה להתפטר״.

בקיצור, אפס מאופס שפוחד מכתם של ירידת ליגה.

9. Butragueño מנהלים

הפועל אשקלון והפועל תל אביב עסוקים בהכל חוץ מכדורגל, יותר לכיוון טביעות משפטיות.

היום אשקלון הגיבו להפועל תל אביב, שזו טענה שאשקלון מקבלת עדיפות מיפת (יש לו סוג של שייכות למועדון, לא הבנתי איך), ואשקלון טוענת שהאלי חכמון אוהד הפועל תל אביב מוצהר (מה שמחזיר אותי 4 שנים אחורה, ביתר-הפועל, שריקה לנגיעת יד שלא הייתה של דסה, פנדל, אדום, נצחון תל אביבי).

כל העסק הזה מעלה בי תהיות איך אפשר לנהל משחק אובייקטיבי כשיש לא מעט שופטים שכבר הדליפו את הקבוצות שהם אוהדים (מה שבעבר היה אסור, ורק בעת הפרישה השופטים היו "מגלים" את מי הם אוהדים).

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

אני לא מבין, בשביל להשאר בליגה על האמצעים כשרים? שני המועדונים העלובים הללו ישאירו עם הויכוח הזה אחריהם אדמה חרוכה, מערערים על היושר של כל השופטים בארץ בלי בכלל לחשוב פעמיים.
    אפשר לנהל משחק אובייקטיבי כי יש פה שופטים שאולי לא הכי טובים במקצוע שלהם אבל הם בטח לא לא-אובייקטיבים.

11. סמואל אטו Member

יש הוכחה לעניין הזה שחכמון אוהד הפועל?
    כמו שאמרת הדבר הראשון שעולה בראש זה הפנדל שלא היה דסה-תמוז.
    הדבר השני שעולה לראש זה המשחקים נגד הפועל ב״ש בתקופה מסויימת.
    אוהדי בית״ר יודעים על מה אני מדבר.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי חכמון באר-שבעי(מה שמסביר את המשחק המפורסם שלו נגדנו לפני 7 שנים) אבל אח שלו אוהד הפועל שרוף ממה שהבנתי ויכול להיות שגם הוא.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלי חכמון באר שבעי? זה חדש לי, אולי בשורשים הוותיקים שלו בלבד, בוודאות הוא לא גר בבאר שבע בעשרים שנה האחרונות, לא יודע מה היה לפני כן.

מי שבאר שבעיים:

מאיר לוי (משבץ)
    משה בוחבוט (רק קוון נדמה לי)
    גל לייבוביץ (מתחיל לשפוט לאט לאט בליגת העל)- אני יודע שהוא תקופה היה גר בבאר שבע, לא יודע אם באר שבעי במקור או לתקופת לימודים היה גר בעיר)

14. עידן444 Member

עד כמה שאני יודע אלי חכמון מאשדוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלי חכמון מורה לספורט מאשדוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.