דיון החדשות 2018/2019

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏21/5/18.

1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

תמאש אידיוט שצריך לשחק כדורגל ולא להתעסק עם השיער שלו ואינסטגרם (אוי אוי אוי, קיללו שחקן כדורגל), אבל גזען הוא לא.
    המכתב של מכבי חיפה לתובע ההתאחדות מגוחך להפליא.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי שני הצדדים אשמים בליבוי האש. תאמאש כבר מעורב במספיק תקריות כדי לדעת שפוסט פרובוקטיבי יגרום לעוד יותר אלימות. אין שום הצדקה לאיומים מצד אוהדים והגיע הזמן שרשויות החוק בארץ יתחילו לטפל בכל אלה שלא יודעים להתנהג. לא חסר אנשים בהרבה מאד קבוצות שמשתמשים בכדורגל להוצאת העצבים על חיי היומיום שלהם.

לדעתי אין שום עניין גזעני בפוסט, אבל היות שהרומני השתמש בתמונה של עוואד הדבר יכול בחוגים קיצוניים להתפרש כדבר שכזה.
    יותר מזה, הוא שיחק בטורקיה. דבר שכזה גם לא יעבור בשקט שם. גם שם מאד רגיל לקלל את המשפחה של השחקנים. להגיד לבסוף שזה הומור זה בכלל מראה שתאמאש צריך להיענש. להתגרות זה הומור?

אני גם מדגיש שוב את הבעיה בתגובה של יואב כץ. האיש גם ככה מחפש לריב עם כל העולם. אין שום "שואו ביזנס" במה ששחקנו עשה. המצב יצא מכלל שליטה ולך תדעו מה יקרה בדרבי הבא.

3. גלץ Member

@de Middenweg
    אני חייב לציין שאני קצת מסכים עם התגובה של אנשי הפועל חיפה שבצד השני לא מגנים את השירים "רובי מת" ובוחרים פתאום לפתוח במאתיים על פוסט בפייסבוק.
    מצד שני אני מסכים שהפועל חיפה היו צריכים לגנות את המקרה הזה וגם לדרוש מתאמש להתנצל על העובדה שעוואד הופיע בתמונה ולספק הבהרה שזו לא הייתה הכוונה (עדיין אי אפשר לשפוט בן אדם שמקללים את אמא שלו, מילא היו מקללים אותו).

בכל מקרה זה יצא מכלל פרופורציות.
    אלימות במשחק הבא בין האוהדים? אפשרות ריאלית. חבל שבשני הצדדים לא מוכנים לקחת אחריות ולהפסיק ללבות את האש.
    ליגה משעממת וצריך קצת עניין אבל לא עד כדי כך.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שלא ידעתי על השיר "רובי מת". האם הדבר גם פורסם בתקשורת? אין לי בעיה לגנות את זה ואם הדברים ידועים לשחר וחבריו אני מצפה שיוציאו הודעה רשמית שהם מגנים לחלוטין את העניין הזה. אין מקום לדברים האלה בספורט.

גלץ אוהב/ת את זה.
  5. גלץ Member

טוב זה לא בדיוק שירים אלא צעקות של קומץ אוהדים ששרו 'רובי מת' לטענת הפועל חיפה במשחק. לפני שנה אוהדים מסוימים גם רוססו כתובות גראפיטי עם המילים "רובי מת" ובמכבי חיפה טענו שאלו לא אוהדים שלהם.
    זה לא הנושא אבל רציתי לחדד לך את העניין.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. G.B7 ירוק עולה

תאמש לא רצח אף אחד בסה"כ העלה פוסט מסריח לאינסטגרם אבל לשמוע את הדעות עכשיו של יונתן כהן קופמן ובוני רק עיצבנו אותי.
    גימדו את מה שעשה יותר מידי והיו עסוקים בגינוי מכבי חיפה שלקחה את זה רחוק מידי בתביעה שבעייני מוצדקת מאוד.

גם לפני האירוע עם פואד וזהבי בדרבי ההוא, היו המון התגרויות שהחמירו ממשחק למשחק ומיום ליום ואמרו שזה בסדר ופתאום שקרה מה שקרה היה לכולם מה להגיד, רק חבל שאף אחד עוד הרבה קודם לא גינה את האלימות המילולית (אך ורק המוגזמת בכל זאת זה כדורגל) של אוהדי הפועל ת"א ומצד שני גם את ההתגרויות הבלתי פוסקות והשחצנות הנוראית של זהבי.
    אני לא חושב שזה המצב במקרה שלנו וזה לא ידרדר למצב שקרוב לזה אפילו אבל עדיין אשמח שיתחילו להגיב לגיצים הקטנים שיכולים להדליק שריפה גדולה.

7. DRORIKO Member

בוני שונא חיפה ידוע. הקוף שונא את כל הקהלים בצורה שווה, אגב גם האוהדים של הפועל חטפו ממנו לא מעט, עד כדי תביעה נגדו. רק שבוע שעבר הוא אמר שצריך לסגור את הדרייב אין.

אני יכול להבין למה הפוסט של תמאש עיצבן את אוהדי מכבי, גם אותי הוא עיצבן, אבל כמו שאמרת הוא לא רצח אף אחד והקנטות בין קבוצות יריבות זה משהו שקיים בכל העולם. אגב זה ברור לך שאם תמאש היה לובש ירוק ומעלה פוסט כזה נגד הסרדינים האוהדים שלנו היו מחבקים אותו כן?

מי שיצא הכי פתטי, כהרגלו, זה דודו בזק. שיתעסק בלמה מכבי מתגוננת עם 8 בלמים נגד הסרדינים כאילו זה ארסנל במקום בלשחק את האבי נעלבי.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

9. G.B7 ירוק עולה

זה היה צפוי אבל תאמש לא יעמוד לדין על הפוסט.
    בן חיים מחק את הפוסט המתסיס שלו אחרי כמה שעות, אני לא בטוח אבל אם אני לא טועה הוא עדיין נענש.
    פה לא היה שום גינוי מהפועל חיפה והפוסט עדיין נשאר.
    הענישה צריכה להיות שווה.

10. G.B7 ירוק עולה

תאמש כותב פוסט, עוואד חבשי עונים, מנדז'ק כותב פוסט אראל עונה, תאמש ממשיך להתגרות, ועכשיו מודעת אבל.
    בהפועל חיפה מאשימים את ראשי הקבוצה בהסטה לאלימות */aaaroflבזמן שיואב כץ טוען שלתאמש יש חוש הומור.

מאוד אהבתי את התגובה מכבי חיפה: “מועדון כדורגל מכבי חיפה מגנה כל אקט של אלימות וגזענות וקורא לקהלי שתי הקבוצות לנהוג באיפוק ואחריות. כדור השלג המתגלגל שהחל לצערנו בהתנהגות חסרת האחריות של שחקן הפועל חיפה, שזכה לגיבוי לא ברור, חייב להיעצר.

Jakur אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

מסתבר שמועמדותו של איתן כבל ליו"ר ההתאחדות נתקלת בהתנגדויות, הסיבה: הוא התמודד בעבר לתפקיד יו"ר ההסתדרות. רק אני מתקשה להבין את הקשר בין הדברים?
    לא שאני חושב שכבל הוא בהכרח איזה מועמד על, אבל מה זאת הסיבה המטומטמת הזאת?

Drama2 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

בדיוק נכנסתי בשביל לכתוב על זה עכשיו. הזוי לגמרי ומעיד יותר מכל על הריקבון והעסקונה של הכדורגל הישראלי. בהערת סוגריים אני אגיד שאני דווקא הייתי רוצה לראות את כבל כיו"ר התאחדות. להבדיל משינו זה בן אדם שבא מבחוץ ואין לו חברים בכדורגל הישראלי, ולהבדיל מעופר עיני זה בן אדם שבאמת אוהב כדורגל.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

אמרו לי שאייל ברקוביץ' הציע לו את התפקיד בשידור חי בתוכנית שלו, זה נכון ?

14. סיונרה Member

אם הייתי צופה בתוכנית של איתן כבל או של אייל ברקוביץ' הייתי יכול לענות לך. יו"ר ההתאחדות הקודם הרי היה יו"ר ההסתדרות, אז הבעיה היא שאיתן כבל פשוט רצה להיות יו"ר ההסתדרות? זאת התנהלות של מאפיה לכל דבר.

15. קשר ימני Member

אחלה עונש לסכנין.
    גזענות בחסות ההתאחדות.

EsheD ו-oFiRzZz אוהבים את זה.