דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו החלטה מזעזעת, אין טעם להתפלפל.

חייל שוקולד, הרצליה ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. VAR Member

המצחיק הוא שהם אפילו לא חיכו לשריקת הסיום לפני שפרצו.

והשופט שרק לסיום עוד לפני 90:00 כי לכולם היה ברור שכבר אין טעם.

אבל זו בסך הכל אחת המדינות הכי יעילות ומתפקדות בעולם, למה לקחת מהם דוגמה כשאפשר להיות יוון?

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שמלכתכילה בית הדין קיבל את עסקת הטיעון הזאת זה דוחה ופריווילגי. זה פחות או יותר כמו שהפועל תעשה עסקת טיעון שהפחתת הנקודה תהיה שנה הבאה בגביע הטוטו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הנה, בוטלו ההנחיות. העונש עומד ויהיה קהל, רק לא של מכבי תל אביב.

פריווילגי? העונש מתקיים, זה במשחק פלייאוף עליון משמעותי, פשוט זה המשחק הראשון אחרי יוזמת הענישה, ולא כזה שיתקיים אחרי דיון.

5. Butragueño מנהלים

מעניין אם עכשיו כשההגבלות בוטלו אז גם העונש יוחל הערב וגם הקהל יוכל להיכנס. כבר אי אפשר לדעת

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

זה שבוטלו ההנחיות ויהיה קהל של ב"ש במשחק זאת ממש, אבל ממש לא הפואנטה.

7. yakov_y YNWA

הבנאדם עולה לתחנות הרדיו כמעט כל יום.
    איש מאוס וחולה צומי, בטוח שהוא העניין.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה להיתמם?
    יש אוהד מכבי בעולם שלא היה חותם על זה שהעונש יהיה במשחק הזה, נגד יריבה פחות גדולה באופן כללי ולא יריבה על התואר, אל מול משחק נגד אחת מ2 היריבות הגדולות שלכם במה שיכול להיות משחק הכתרה באיצטדיון שלהם? קיבלתם עונש בהזמנה, ליטרלי.

אתה בעצמך כתבת לפני כמה הודעות שבית הדין "לא רצה להסתבך שוב עם מאירי שזימבר אותם כמה פעמים". אחלה ספורטיביות ושוויון בין הקבוצות.
    ליגת העל לעורכי דין.

9. GentlePunter Member

חצי גמר גביע המדינה 1982. בהחלטה של רגע חבר ואני בורחים מבית הספר ועולים על אוטובוס. מגיעים בלי נשימה לאיצטדיון (רמת גן? לא זוכר) לדקה השנייה של המשחק מול הפועל ת"א. הכדור מונח לבעיטה חופשית כ-40מ' מהשער. ואז זה.

נוח על משכבך בשלום, שלום אביטן.

אביטן מפציץ - YouTube

10. G.B7 ירוק עולה

11. alexshw Member

המשטרה העצלנית חכמה על לעורר מהומות ולפגוע באנשים לא קשורים במגרש, מאשר אשכרה לטפל באלה האלימים בזמן אמת.

12. Mahranlala Member

המשטרה לא מעוניינת לטפל בעבריינים

13. G.B7 ירוק עולה

אני לא בא לסנגר לרגע על המשטרה, ויכול להיות שהם פועלים חרא, לא חכם, עצלנים, אני לא אומר משהו אחר.
    אני בא לתת ביקורת קשה כלפי כל אותם "עבריינים אוהדים" שמרשים לעצמם ללכת מכות בינם לבין עצמם/לחסום יציאה של אוהדים לפני סוף משחק כי להם לא מתאים/לקרוע חולצה של אוהד קבוצה אחרת/לדפוק גרזן בראש של אוהד אחר/לשיר שירי שואה ושירים נגד המשטרה (ואחד כזה אפילו מאוחד ביציע שלנו)/לרדת לדשא כמו אבו עלי ועוד ועוד עוד....

אחרי ההפסד שלנו לבני ריינה או ב-0 -0 נגד הפועל ת"א, אחרי שהשחקנים ירדו מהדשא שוטרים נכנסו ליציע והתחיל שם בלאגן קטן ואז אחד האוהדים אמר לי "מה יש למשטרה להיכנס לשם?" אני שאלתי את עצמי באמת למה?.... הם סתם עלו בשביל לתת מכות לאוהדים? בשביל לתת מכות לאוהדים שלא עשו כלום? או שיש סיבה טובה להיכנס ליציע בידיעה כמעט מוחלטת שזה יוביל למהומה גם אם קטנה (אולי אבל רק אולי הם רוצים להיכנס לעצור אוהד שהם זיהו שזרק חפצים לדשא או אבוקות?).
    אני לא יודע אם אתם מודעים לאירוע הספציפי הזה, אבל אם אתם יכולים לענות לי על השאלה אני אשמח (מה יש לשוטר שפוי להיכנס ליציע בידיעה שהוא הולך לתת ולקבל מכות).

אני לא יודע למה איצטדיון כדורגל הוא שונה או צריך להיות שונה, אם שוטר מבקש משהו ברחוב זה הגיוני לא להקשיב לו (אירועי נתניה)? או שוטר עוצר בצד מישהו בכביש, זה לגיטימי לא לעצור?.
    את האלימים צריך לעצור, לא צריך להוריד נקודות, לא צריך לפגוע בי ובעוד 30000 אוהדים בסמי עופר שבאים לראות את הקבוצה שלהם.

מעבר לזה כל הטענות האלה של הארגונים על עוולות שעושים להם מרגישות לי כמו טענות של ארגוני השמאל הקיצוני על צהל- "צהל עצר באלימות נער צעיר" מה שהם לא אומרים/לא מראים בווידאו זה שחצי דקה קודם אותו נער "תמים" עשה משהו והגיע לו לקבל את המעצר האלים הזה ואפילו היה צריך להפעיל נגדו יותר כוח.

ושוב אולי אני חריג אבל לשיר "אני שונא את המשטרה, את הסמויים אני אכניס למשרפה" במיוחד אחרי ה-7.10, לא נראה לי כל כך לגיטימי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/24 ב- 20:20

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 35)

1. yedidel