דיון הלגיונרים - עונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Blanco 7 Member

נראה שזה הולך להיות קיץ של ליגיונרים חדשים לא צפויים.
    טוטו תמוז בקאמבק מרגש לרומניה?

2. Telkiyski Member

האמת יכול להתאים לו.
    פטרולול התפרקו וירדו לאיזה ליגה רביעית. מתאים לרמה.
    טוב האמת שגם ללאומית אולי הוא מתאים.

Abu George ו-rivaldo אוהבים את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז שחקן עם 4 וחצי שערים מ-מ.ס אשדוד נרכש ע"י מועדון שלקח אליפות בבלגיה לא מזמן עבור 1.6 מיליון יורו לחצי כרטיס.
    הוא מבין שהוא סך הכל סעיף שנכפה על המועדון החדש שלו במטרה להעביר שחקנים גדולים יותר של הסוכן שלו בעתיד, או שבאיזה מקום הוא באמת מאמין שהקבוצה רצתה אותו?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. Blanco 7 Member

מניח שכמו שדודו דהאן יודע לעשות הכי טוב, הוא רק מספר לו כל היום על כמה הוא שחקן גדול וכמה גנט באמת רוצה אותו.
    מכל מכל העסקה הזאת יש מרוויח אחד גדול -

http://images.wcdn.co.il/484066-18.Xxx?crop=w300

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נראה לי שאתם מה זה מפספסים... הפכתם את השחקן לקורבן פה... המנצח הגדול זה השחקן, איתו גם דודו דהאן ובן זקן. כולם מנצחים בעסקה הזו. דודו דהאן גוזר עוד קופון, ג'קי עשה עוד קופה, והשחקן הגיעה לקבוצה טובה בליגה טובה יותר, בטוח שודרג בשכר ובתנאים, יקבל צ'אנס ברמות גבוהות יותר, אם יצליח, שיחק אותה. לא יצליח ? ברור לכם איפה הוא בקיץ הבא או זה שלאחריו, ובאיזה רמת שכר... לראייה דוידזאדה... מה הוא בדיוק? קורבן? קיבל צ'אנס, פישל, יאללה הביתה בשכר גבוה יותר.
    עסקה גדולה של דודו דהאן, היחידים שצריכים לשאול את עצמם שאלות אלו הבלגים, גם להם אין מה לדאוג.

hbs7, Sir Alex Ferguson, amn ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. amn Member

ובכלל, לדעתי (אני יודע ש- @Drama2 חולק עליי) אינברום כשרון גדול. מעדיף אותו על כל השחקנים הצעירים של אשדוד (למעט אוחנה) בפער.

העונה שלו בלאומית הרשימה אותי פי כמה מאשר העונה של אוחנה, אם כי לטעמי תקרת הזכוכית של אינברום נמוכה בהרבה מזו של אוחנה.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

המחירים הללו שמים כוכביות כאלו גדולות שמשפיעות על הצורה בה שופטים את היכולת.

בניגוד לאוחנה הוא יצא לחו"ל בגיל צעיר, ואת זה אני מאוד מעריך מאוד, ומקווה בשבילו שיגרום לי לאכול את הכובע.

8. קשר שמאלי Member

9. gilad16 Member

לא הייתי משתמש במילה קיצונית כמו קורבן, אבל השחקן לא תמיד מנצח גדול בעסקאות כאלו.
    דוידזאדה שהזכרת יכל אולי לעשות קריירה סבירה בבלגיה, אם רק היה מוצא קבוצה שמתאימה לו.
    חוץ מזה שהוא הלך לקבוצה מאוד חזקה, הוא גם הלך לקבוצה שמשחקת במערך שאין לו מקום בו.
    הדרישות שם מהשחקנים בכנף שונות ממה שהוא עשה אצלנו גם ששיחקנו בשלושה בלמים ופחות מתאימות לו.

אז נכון שהוא חזר לקבוצה גדולה עם משכורת יפה והוא גם אולי לא סתם את הגולל על הקריירה האירופאית ובכלל אולי הוא לא מספיק טוב
    אבל אם דהאן הוא זה שקבע שהוא ילך לגנט אז הוא אולי הוריד משמעותית את הסיכוי של אופיר לחוות קריירה אירופאית על כל המשתמע מכך.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני בדיעה שהשחקן מחליט לאיפה ללכת, הסוכן פותח חלונות והשחקן מחליט אם ללכת או לא. "להאשים" את הסוכן שנותן הזדמנות לשחקן בקבוצה שקצת גדולה למידותיו זה קצת מצחיק. כל שחקן חולם על זה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. gilad16 Member

זה לא רק גדולה למידותיו זה גם לא מתאימה לו מקצועית.
    דודו דהאן הוא לא סתם סוכן, הוא מגיע מתוף הענף כסקאוט ומאמן ויכול לעשות את ההערכה המקצועית הזו.
    אם בגלל קשרים טובים עם גנט הוא לא פתח לו אופציות אחרות, או שדאג לשכנע אותו ללכת לשם, יכול להיות שהקריירה של אופיר נפגעה.
    אני לא מאשים את דהאן, לא יודע מה היה שם ויכול להיות שהוא גם אמר לו על כל העניין של המערך ועדיין אופיר החליט.
    אבל עדיין שחקן יכול להיות "קורבן" לכל מיני מעשים במודע של סוכנים ולא רק במקרי קיצון של שקרים שלצערי נתקלתי בהם ולא רק פה.

amn אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שזה פחות רלוונטי לשחקנים מהביצה שלנו, הרי במה הפגיעה תתבטא? בעלייה בשכר בכל מקרה ובמקרה הפחות טוב בחזרה לארץ בשכר טוב יותר ממה שהרוויח לפני כן. במקרה הטוב השחקן יקבל צ'אנס, ישחק לו קלף והוא יצליח ואז השמיים הם הגבול. מדובר בשחקנים שמלכתחילה התקרה שלהם נמוכה ולא יכולים לברור אפשרויות מעבר לקבוצות כאלו.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אפשר לשנות את שם הנושא לקראת העונה החדשה לדיון הלגיונרים - עונת 2017/18 על שם דודו דהאן :)

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

gilad16, אמנם דודו דהאן מצליח להשאיר אותי ללא מילים כשהוא מצליח לשווק לליגה הבלגית שחקנים כמו רייכרט וגם אינברום שהוא שחקן מאוד לא יציב בטח בסכום ששולם עליו, אבל בכל הנוגע לאופיר דוידזאדה, גנט עקבה אחריו במשך שבעה חודשים לפני שהוחתם (כבר בינואר 2016 הם שלחו נציגים לצפות בו. הוא כמובן הוחתם באוגוסט 2016).
    ואופיר דוידזאדה בעצמו דחה הצעה לחוזה חדש בסכום של 250 אלף דולר מאלונה "כדי להגשים את החלום האירופאי".
    יתכן שגנט הפך עבורו לחלום אירופאי בגלל שיווק מסיבי מצידו של דהאן, אבל בכל הקשור לדוידזאדה, היה מעקב של חצי שנה אחריו מצד הבלגים, ורצון גדול של דוידזאדה לחוות את אירופה.
    בפועל הרצון להגשים חלום גרם לאופיר לשכוח משהו בסיסי וזה לבדוק את הקבוצה הבאה שלו מבחינה מקצועית, ואז הוא היה לומד שהם בכלל משחקים ללא מגינים טבעיים ולכן אין לו מה לחפש שם, אבל מבחינת העיסקה הספציפית של אופיר, לא נכון היה להגיד שהוא נקלע לסיטואציה המקצועית שנקלע אליה בגלל דודו דהאן.

15. ייא Member

אינברום בינואר 18:" חיפה היתה הכי רצינית לגבי. אעשה הכל כדי לעזור לה לחזור לצמרת. המטרה כרטיס לאירופה".

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.