דיון הלגיונרים - עונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/6/17.

1. yedidel Member

לא מצליח להבין מה הולך שם.
    באמת עם הפינצטה שלהם בתקציב של 500,000 יורו קניוק זה הכי טוב שמצאו?
    מצטרף למה שקרה עם ספרטה פראג וטב"ח

2. סיונרה Member

מי יסכים להגיע לאוזבקיסטאן?

3. Blanco 7 Member

מי שלא תהיה לו הצעה מאירופה שמגיעה לסכומים כאלה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה הזייה ברמת הזהבי לגמרי. שחקן שהוא אפילו לא כוכב בישראל, שכר מטורף, כל הכבוד לו, שיינצל עד תום את אורך החוזה שם.

5. alexshw Member

זה עוד כלום. להזכירכם ריבלדו שיחק בבוניודקור וגם זיקו הגיע לאמן.
    הסתובבו שם פעם סכומים מטורפים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Blanco 7 Member

אריאל הרוש חותם באופן רשמי באנורתוסיס פמגוסטה של רוני לוי לעונה אחת. הוא מצטרף לבן רייכרט, עומרי אלטמן ואדי גוטליב שירדו ליגה עם הפועל ומוצאים את עצמם מעבר לים. הרוש בניגוד לשלושת הטאלנטים עשה עונה מצויינת וסיפק הופעות מרשימות מאוד ובהחלט מגיע לו הקידום הזה. מניח שאם ב"ש/מכבי/חיפה לא היו נעולות על שוערים לעונה הקרובה אז הייתה נעשית אליו פנייה. בכל מקרה אני שמח בשבילו שהוא חתם בחו"ל ולא בהפועל חיפה נניח שממש רצתה אותו.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לקאניוק והשכר היפה שהוא מקבל. הוא ממש לא ראוי לכינוי ליגיונר.

8. סמואל אטו Member

לדעתי זה דבר טוב שיש לישראלים אופציה נוספת בדמות קפריסין.
    ששחקנים ומאמנים כמו הרוש ורב״ש יוכלו לחוות דברים אחרים כדי להשתפשף ולצבור ניסיון.

9. Raulito Madridista

ליבי-ליבי עם הרוש שלא הסתדר לו לשחק בנבחרת בזמן האחרון למרות הכושר הנפלא שלו ושהקבוצות הגדולות באמת תפוסות, מה גם שהפועל ת"א היא לא מה שחשב לצערי.
    זה מדהים שהפועל ת"א יורדת ליגה ועדיין 'מייצאת' ארבעה לגיונרים. החוזה של אלטמן מכובד, גם של הרוש, גם של גוטליב. כמובן שהפועל לא מרוויחה שקל על שניים - הרוש וגוטליב, ומעט מאוד על אלטמן, ואפשר לצחוק עליה - אבל בכל-זאת זה מכובד. הזוי שרייכרט הצליח לצאת.

לגבי הרוש, אפשר להתווכח עליו מקצועית, כנראה שלא עמד בציפיות. אני ראיתי אותו בפעם הראשונה במשחק שלם כשבית"ר המיליונרית משמשת שטיח ומקבלת 4 בבלומפילד והרוש הדף והדף והדף ומנע עשירייה. ייתכן שהיה באז סביבו קצת מוגזם והיו לו עונות בינוניות, אבל לא מבין איך יש אוהדי בית"ר שיכולים לשנוא אותו או לקרוא לו בוגד. הוא היה במצב בלתי-אפשרי, תחילה בגלל פרשת הצ'צ'נים ואחר-כך בגלל טביב. הוא ספורטאי מצוין ושחקן שלדעתי לא נכון לשנוא אותו. מאחל לו בהצלחה

10. Drama2 הסמל מעל הכל

גידי קאניוק השתדרג בסכום מאוד צנוע, הוא נהג להרוויח במכבי פתח תקווה 450 אלף אירו והוא השתדרג בסה"כ בעוד 50 אלף אירו. לפי דעתי זה כסף קטן, אני הייתי מעדיף את אם המושבות.

וואלאק מה קרה לכם התחלתם להאמין לONE ? גידי הרוויח כאן 50-60 אלף דולר והיום הוא מרוויח 200 אלף אירו ברוטו ללא בונוסים. (בקבוצה החדשה)
    סוף הסאגה

אם גידי לא יכול להיחשב כליגיונר אבל בן אדם שמייצג נבחרת אחרת כן.... תודה לאל שהאחראיות שלנו בתחום המדיני-ספורטיבי נגמרת בתגובות באייסקור.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. לא מצאתי כינוי Member

בסופו של יום, קאניוק עושה את המהלך הנכון. ראשית כל, השידרוג המשמעותי בשכר מהווה קריצה לכל שחקן ושחקן, ושקריירת הכדורגלן מוגבלת בשנים - לא מוותרים על אופציה כזאת.
    בנוסף לכך, עונה לא רעה באוזבקיסטן תוכל בוודאות להחזיר אותו לקבוצות ליגת העל, שמודעות ליכולתו - בשכר של לגיונר. כלומר, כמו רבים מהכדורגלנים הישראלים, לעיתים על מנת לעשות את הupgrade הכל כך נחשק בשכר
    צריך לצאת לחו"ל, ושתחזור לארץ, עקב מיעוט השחקנים הטובים הגדולות ישלמו לך שכר יפה. ברור לי שהליגה באוזבקיסטן היא לא מהרמות הגבוהות, אבל גם ברור לי שקאניוק שחקן מצויין לליגה שלנו, ושהוא ירצה לחזור קבוצות יסכימו לשלם לו יותר.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

יש משהו מעניין עם הכוכבים החדשים שיצאו השנה לאירופה?
    איך הולכים במשחקי האימון לאינברום? רייכרט?

13. Blanco 7 Member

קצת על הליגיונרים החדשים:
    - אינברום כבש במשחק הבכורה שלו במדי גנט, אולי יום אחרי שחתם. מעבר לכך לא שמעתי עליו עוד משהו.
    - רייכרט משחק במשחקי האימון של וורגם, פעם בהרכב ופעם עולה מהספסל - היום הוא עלה כמחליף בדקה ה-62 ב-1:7 של זולטה וארחם על רוסלייר מהליגה השנייה.
    - אלטמן ערך את הבכורה שלו בפנאתינייקוס היום, שיחק 53 דקות ב0-0 עם אולכסנדריה.
    - קובי מויאל עדיין לא ערך את הבכורה שלו בניו יורק קוסמוס, אולי הלילה.
    - טב"ח, קניוק ואלבז טרם ערכו בכורה בקבוצות החדשות.

gilad16 ו-Nave אוהבים את זה.
  14. danielone Member

בטח גם את שמתם לב לנהירה של השחקנים הישראלים לליגות שונות באירופה, לפי מה ששמתי לב זה מזכיר קצת את המגמה לפני 5-6 שנים ששחקנים ישראלים נהרו לליגות שונות באירופה בדגש על הבלגית, ואחרי שנה שנתיים זה היה נראה כאילו הבלוף התגלה כפי שחלק מהאנשים טענו ומעט מאוד שחקנים יצאו לאירופה ויותר חזרו עם הזנב בין הרגלים. ופתאום שוב יוצאים המון שחקנים מהליגה שלנו לאירופה ולא דווקא שחקנים שבלטו והרשימו אלא יותר שחקנים שיש להם סוכן טוב. מעניין אותי לראות אם יש איזה גרף של השחקנים הישראלים בליגות השונות באירופה והמגמה שאני מדבר עליה..

Nave אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

יש גם את עניין הדרכונים.
    גוטליב, אלטמן ונדמה לי שגם רייכרט מחזיקים בדרכון זו (אולי גם הרוש?) מה שמונע מהם להיחשב זרים.