דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bnei yeuda Member

זה דבר של תקופות.גם היה תקופה שהליגה הישראלית הייתה בתחרות אים הליגה הרוסית על המקום ה15 בדרוג.אני מדבר על העונה שכמעט היה לישראל שתי קבוצות בשלב בתים בליגת האלופות.אים לא הגול שחיפה קיבלה בדקה ה90 מול רוזנבורג.זה מכבי חיפה עפה מול רוזנבורג בדקה ה90 זה מה שהביא את הליגה הרוסית באותה תקופה להיות מעל הליגה הישראלית.גם היה תקופות ליפני כמה שנים שהליגה הישראלית הייתה מדורגת במקום 16 17 והליגה השוויצרית והצכית מקום 20 21

2. abcd Member

האמת שכשראיתי את הכותרת חשבתי שמופיעים שם עוד כמה שחקנים חוץ מארבעתם ואז ניחא.

מביך, מה אני אגיד לך.

EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

סבבה נחכה לתקופה שנחזור להיות ליגה 14-15 באירופה.

4. Telkiyski Member

זה בהחלט מביך אבל זו פשוט עוד דוגמא טובה לכמה יחצ יש לבחור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Bnei yeuda Member

אים גם בעונה הבאה וגם בעונה שאחריה ישראל תעשה עונה כמו העונה הזאתי של חמש וחצי נקודות דרוג אז ישראל תהיה מקום 15.והעונה הזאתי עוד לא נגמרה יש עוד את מכבי תל אביב שכנראה תעלה שלב והיא יכולה לעשות עוד נקודה וחצי שניים נקודות דרוג ואת ואת באר שבע שאולי תצליח להוציא תיקו בחוץ נגד פראג ולנצח בבית את ניס.שזה יוסיף לנו עוד איזה חצי נקודה.
    שכבר זה אומר שישראל תגיע לשמונה נקודות דרוג העונה.רק צריך לשמור על המשכיות.אני לא אומר שכל עונה ישראל תצליח להגיע ל7 8 נקודות דרוג כמו העונה הזאתי.אבל ל6 נקודות דרוג ישראל בהחלט מסוגלת להגיע כמו שהיה ליפני שלוש עונות וארבע עונות.מה גם שמהעונה הבאה הקבוצות הישראליות ישחקו במפעל החדש ועדיין אני לא יודע כמה נקודות דרוג מדינה תקבל על כל ניצחון ותיקו במפעל החדש.לא ברור עדיין אים ניצחון במפעל החדש יביא נקודות דרוג למדינה כמו ניצחון בליגה האירופית או בליגת האלופות

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/20
  6. abcd Member

אני בטוח שיש לו את החברים שלו בתקשורת as the next guy אבל שזה יותר רייטינג (במקרה הזה כנראה בשילוב עם טמטום וחוסר הבנה), זה לא שאפשר היה לפספס בימים האחרונים כמה לא אוהבים אותו בהולנד.

7. Telkiyski Member

ואחרי זה שאי אפשר היה לפספס כמה לא אוהבים אותו בהולנד - שמים לנו כתבה ששמה אותו באותה רשימה עם ברקו, בניון ורביבו.

אין יותר יחסי ציבור מזה.

ועזוב את זה, איפה @רון עמיקם שנהג כ"כ להלל אותו פה? למה הוא לא כותב על זהבי בשבועות האחרונים?
    איפה יוסיפון? איפה צנציפר?

כנראה שאסור להם לבקר אותו, רק לשבח ולהלל כשהוא כובש.
    את הביקורות נשאיר להולנדים.
    למה לבקר סתם את מלך הרייטינג. חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/20
  8. Bnei yeuda Member

ולהזכיר לך בתחילת העשור הקודם היה עונה אחת ששלוש קבוצות ישראליות העפילו לשלב הבתים באירופית.וגם היה שני עונות רצוף שקבוצות ישראליות הגיעו לשלב בתים של ליגת האלופות.וכמעט שלוש פעמים רצוף שחיפה הפסידה לגנט בפנדלים. גם היה עונה שישראל היית מעל בלגיה בדרוג הליגות.וגם היה עונה ב2009 שחיפה שיחקה בצמפיינס והפועל תל אביב בבתים באירופית שבני יהודה כמעט גם העפילה לבתים באותה עונה. בני יהודה היית אז בשיא וכמעט היצטרפה לחיפה והפועל בשלבי הבתים אים לא חוסר המזל בהגרלת הפלייאוף שהוגרלנו מול איינדהובן.בני יהודה היית אז בשיא וגם לא הייתה רחוקה מלהדיח את איינהובן בפלייאוף של האירופית.ולהיות הקבוצה הישראלית השלישית בשלב הבתים בעונה אחת ביחד אים חיפה בצמפיונס והפועל באירופית

9. סמואל אטו Member

יפה שהוא כבש נגד ריאל, פעמיים.
    בשביל לעקוף את בניון וכו' הוא צריך לעשות יותר, בליגה גדולה יותר, על בסיס קבוע.

10. The red Member

הייתי בטוח שמדובר במשהו ישן ואז הסתכלתי על התאריך, אני בהלם הכתבים האלה אמיתיים שהם מכנסים את זהבי לשורה אחת של רביבו, ברקוביץ ובניון? אני באמת בשוק, זה חוסר הבנה מוחלט של המקצוע

11. RubberSoul Member

יכול להיות רעיון טוב לפצל את זהבי לדיון נפרד מדיון שאר הליגיונרים, שלדעתי יגיע ל-10 עמודים בשנה.

Sturridge ו-netaneg2 אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

הגזמת, לסולומון עוד נשאר יובה בארסה וליברפול בבנק המטרות.

13. RubberSoul Member

עדיין ביקורת על זהבי תייצר יותר דיון מאשר שבח למנור. לא מגיע לו להיבלע.

14. Maccabi_Haifa Member

מישהו יודע מה החוזה הנוכחי של סולומון?
    כמה הוא מרוויח שמה?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג כמה זה קרוב למציאות עם כל הפרמיות, אבל כשהוא חתם בזמנו דווח על 350-300 אלף יורו לעונה. מי יודע, אולי במעבר הבא הוא יעשה את הסכום הזה בחודש.

מצב נושא:
הנושא נעול.