דיון הלגיונרים 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אלה שני משחקים שאפילו לא נפרסו על פני תקופה ממושכת, צריך לזכור את זה.

2. Telkiyski Member

יש דרך של שני משחקים כן להתפרס על פני תקופה ממשוכת? למה זה רלוונטי לדיון אם בין שני המשחקים עברו שלושה ימים או חצי שנה?
    עכשיו בגלל ששני המשחקים האלה לא מסתדרים עם האג'נדה אז שולפים מהכובע איזה טיעון מונפץ של "אלה שני משחקים שאפילו לא נפרסו על פני תקופה ממושכת" (מה?!?!).

ישראל נצחה בסמי עופר את סקוטלנד ושיחקה טוב, עברו שלושה ימים והיא גם נצחה בבית את אלבניה.
    שני המשחקים האלה, לבד, מגחיכים מאוד את הטענות של הגרופים על כמה אי אפשר בלי זהבי.

אפשר איתו בדיוק כמו שאפשר בלעדיו.
    בלעדיו כנראה שגם אפשר קצת יותר, בהסתמך על תוצאות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/20
  3. Telkiyski Member

"הייתי בהלם שלוש שנים. כמעט שלא יצאתי מהבית"

"חתמתי בווסטהאם לשלוש שנים וחצי, אבל כבר אחרי שבוע התקשרתי ליענקל'ה ואמרתי לו שזה לא בשבילי ושאני רוצה לחזור. קיבלתי הכל על מגש, אבל לא נהניתי"

חחחח.
    אייי הכדורגל הישראלי...

וזה שחקן ש"עשה צחוק" מיונייטד, פעמיים.
    שחקן ש"כבר בגיל תיכון זיין תצפרתים" (פסז').
    אפרופו הדיון על כמה זהבי גדול.

והשחקן הזה אחרי שבוע התקשר ליענקלה וביקש לחזור לשכונת ליגת העל.
    הבנאדם אשכרה קיבל הזדמנות של החיים והפך לשחקן פרמייר ליג בגיל 25 ואשכרה תוך שבוע הוא כבר ביקש לחזור למשחקים בקופסא ולטיולים נגד בני יהודה.

מדהים.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

ירד לי מקטן עוד יותר ואני אולי מגדולי השונאים שלו
    מה זה בן אדם בוגר בוכה כמו ילד קטן אחרי שבוע. וזה לא ששלחו אותו לכלא. רבים חולמים לחיות בלונדון ועוד היה לו את בניון לידו.
    מה יגיד נאתכו שחתם בחור של התחת?

אגב קטן היה הכי קרוב לבית"ר בחורף 2002, עם רגל אחת אפשר להגיד. היה אמור להגיע בהשאלה.

5. Telkiyski Member

נאתכו בגיל 22 יצא בשיא החורף לפאקינג קאזאן, איפה ששיחקנו במינוס 18 מעלות.
    זה לא יאמן פשוט.

לא רק נאתכו, אני בטוח גם שיש עוד הרבה שחקנים ישראלים שתשים אותם בשיא החורף בכל מיני חורים בבלגיה או באוסטריה והם יגידו תודה על ההזמנות ויעשו הכל כדי להצליח, ככה אני רוצה לקוות לפחות.

אבל יאניב? גם לונדון ופרמיירליג לא טוב לו.
    "הלו יענקלה אני מת לחזור לאוורווה".
    בושה.

6. DRORIKO Member

אתם מודעים לזה שזה סתם תירוץ כן? הוא לא באמת התקשר ליענקלה אחרי שבוע, הוא פשוט לא היה מספיק טוב לפרמייר ליג אז הוא מכסה את זה עכשיו בתירוצים של "לא הרגשתי בבית".

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

עשרה משחקים הם תמיד מדד טוב יותר משניים.
    אתה בכלל זוכר את ההרכב במשחקים הללו? אלה שחקנים שחותכים פה קבוע, ואכן חוו ירידה מאז. בירם כיאל הפך משחקן סגל בפרמיירליג לשחקן תחתית צ'מפיונשיפ, דור פרץ ירד ביכולתו, טוואטחה ירד ביכולתו, בן שהר ירד ביכולתו, ייני ירד ביכולתו. על תומר חמד אני בכלל לא אדבר.
    זה היה פיק שלא ממש מייצג את היכולת של הנבחרת, ואיכשהו נשענים על זה ולא על קמפיין שלם של עשרה משחקים בו הנבחרת הייתה זהבי ועוד עשרה, ולא כי כפה את עצמו או משהו, אלא פשוט כי הוא היה 90 רמות מעל היתר וכבש כמות משוגעת של שערים.

8. alexshw Member

מאמין שזה סיפור אמיתי. קטן מגדולי הפרימדונות שהיו בכדורגל. היה פייבוריט של שחר מאז גיל 16. תמיד ליטפו אותו במועדון. החל מראובן עטר בדיוק בתקופה שהוא היה שחקן ספסל בעיקר, אחרי חזרה שלו מאנגליה, שזו הייתה טעות אסטרטגית של המועדון, הוא בכלל הפך ליותר גדול ממנו.
    אחרי שהלך לו הגב ב - 2009 הוא בקושי התאמן אבל שיחק וקבע הכל.
    קטן קיבל את המנהיגות. איך אדם כזה יכול להיות מנהיג באמת?

9. oranfu Member

לא אתפלא אם זה נכון.

כמו שאלכס רשם, קטן היה בייבי של שחר וטופח מגיל צעיר מאוד.

עכשיו, הוא באמת היה כישרון גדול והוא גם הביא קבלות (לפני שיצא לווסטהאם הוא היה פשוט גדול על הליגה פה בכמה רמות) אבל מנטאלית הוא כנראה קיבל חתיכת בום כשהגיע לארץ זרה ולמועדון שהוא סתם עוד שחקן בו.
    כשחזר לארץ משהו השתנה, אולי הכישלון באנגליה פגע בו מנטאלית.
    ברגע שהתחילה הפציעה עם הגב נגמר בכלל הסיפור שלו. הבאנדם היה עומד על הדשא, בקושי מסוגל לבעוט בכדור. זה ידוע שהוא בכלל לא היה מתאמן כי לא היה מסוגל פיזית אבל לעלות בהרכב הוא היה עולה קבוע וזה היה ביזיון.

כמובן שמי שאשם זה המועדון. מאמנים עלובים עם אפס יכולת להתנהל מול כוכבים כמו אלישע. נתן לקטן לעשות מה בזין שלו כמו שנתן לזהבי בנבחרת. פשוט שם שחקן מעל המועדון\נבחרת כי הוא סמרטוט.

ואני מאוד אהבתי את קטן, היה אחד האהובים עליי וגם היום אני ממש לא שונא אותו.
    הוא נתן לחיפה הרבה אבל כל ההתנהלות איתו מהרגע שחזר מווסטהאם היתה ביזיון.

10. alexshw Member

השתנה דבר אחד. בנו עליו כשחקן מרכזי, ולפני החזרה היה את בנאדו, טל, זנדברג, רוסו שהם קודם כל אלה שעשו את ההבדל. קטן היה עוד שחקן טוב.
    לקטן יש רק את האליפות של 2008/09 בתור שחקן מרכזי. אליפות אחרונה שלנו לא הייתה קורית אלמלא קטן לא היה זז הצידה אחרי התבוסה בבלומפילד. אחר כך אין מה לדבר.

קטן חרא של מנהיג בגלל מנטליות וזה התבטא בכך שכשכולם חלשים, הוא היה בדרך כלל הראשון להיעלם.
    חוץ מזה לדעתי הוא לא אהב לעבוד קשה בפן ההגנתי. תמיד היה עושה את עצמו עושה גליץ'.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

בייבי בייבי, אבל זה נראה לי מוזר שבן אדם מגיע מחור כמו ישראל לפרמייר ליג והדבר הראשון שהוא רוצה לחזור חזרה. חוץ מזה שגם היה לו בקבוצה את יוסי שיעזור לו להתאקלם. בואו נגיד את האמת, קטן לא הצליח בפרמייר ליג כי הוא לא היה מספיק טוב.

לגבי כישרון, היה מוכשר בקנה מידה ישראלי, אבל לא ברמה של יוסי, ראו את ההבדלים כשהם שיחקו יחד אצלנו.

12. קשר שמאלי Member

אז למה אתה כועס שבלבול לא נותן לשועה(ילד חרא, והרבה פחות מקצוען מקטן) לעשות מה שהוא רוצה?

13. oranfu Member

נכשל, ברור שנכשל. לא טענתי אחרת. אבל הקטע שהבנאדם כבר למעשה "ויתר" אחרי שבוע לא יפתיע אותי.

ברור שלא היה מוכשר ברמה של בניון. מי כן? אני לא ראיתי בכדורגל הישראלי שחקן מוכשר כמו בניון ואני רואה פה כדורגל כבר 30 שנה.
    היו כמה שהיו יחסית קרובים כמו ברקוביץ' ורביבו, אבל זהו.

קטן היה מוכשר מאוד ביחס לכדורגל הישראלי. היה בנוי כמו ששחקנים ישראלים לא בנויים, היתה לו יציאה אדירה מהמקום והיתה לו בעיטה טובה.
    אבל באופי שלו הוא כמעט תמיד היה מאוד מופנם על המגרש. הבדל של שמיים וארץ מברקוביץ', רביבו, בניון, אוחנה וכאלה שתמיד שיחקו כאילו הם יודעים שהם יותר טובים מכל השאר.
    לקטן היה את זה ברגליים אבל לא היה בראש, את הכאילו הבנה הזאת שהוא יותר טוב מאחרים.

אני כועס על בלבול על הרבה דברים, לא רק על שועה. הוא חרא מאמן.
    העניין עם שועה מבחינתי הוא כזה:
    אני לא מאמין לבלבול. נקודה.
    גם אם שועה היה מתאמן יותר טוב מכולם - הוא לא היה סופר אותו.
    כל ההחלטות לגביו לא מקצועיות.
    בלבול בכוונה מתנכל לו בשביל ששועה יתפוצץ.

יש לי טענות גם לשועה, כמובן. אבל צריך 2 לטנגו ובלבול הוא האשם המרכזי מבחינתי כי הוא המאמן והוא צריך לדעת להתנהל בסגל גם עם שחקנים שלא מצדיעים לו כשהוא מגיע למתחם.

14. Maccabi_Haifa Member

15. קשר שמאלי Member

דאבור לא התראיין היום, הכל בסדר איתו? הוא בריא ושלם?

Maccabi_Haifa אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.