דיון הליגות הנמוכות: עונת 08/09

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏7/7/08.

1. chucky Member

מרקוס בנט , שחקנה של צ'רלטון ,שהיה מושאל לוויגאן בעונה שעברה,
    צפוי לחתום בקרדיף סיטי , לאחר שיעבור את המדיקל ביום שני הקרוב.

2. Strawberry Fields Member

אני מקווה שפול אנדרסון יוכל להביא לנוטינגהאם ולצ'מפיונשיפ את היכולת הטובה שנתן בסוואנסי בעונה שעברה.
    בנוסף, אני מקווה שהוא יוכל להשתלב בסגל שלנו בעונת 2009/10 אבל אני לא בונה על זה כל עוד רפא המנג'ר.

שימו לי עין על הילד - תודה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

http://www.youtube.com/watch?v=8he3lnLCqOk&feature=related

3. superleeds Member

עם לב שבור אנו חוזרים שוב לדיון ליגת הנמוכות. טוב שיש אייסוקר.

כשמצאתי את הפורום ב-2004 אחרי ירידת לידס לצ'מפיונשיפת לא יכולתי לדמיין בחלומות הכי גרועים שכעבור 4 שנים אני מתכוננים לשנה שנייה בליגה וואן-פשוט בא לי להקיא שוב ושוב.

כזכור לידס עשתה כל מה שצריך לצאת מהליגה הזאת היא שגמרה במקום שני אך בגלל הורדת 15 נקודות היא מצאה את עצמה בפלאיי-אוף שידענו שזה אבוד מראש וכך היה . בגמר דונקסטר גברה על לידס ונשארנו בליגה שלישית . לפחות הפעם מתחילים מאפס.

הלוואי שאתבדה אך אני צופה שיהיה קשה ללבנים לחזור על הישגיה בליגה משנה שעברה כשגרפה 91נקודות (פחות 15). אנו זוכרים במיוחד אך פתחו את העונה בסערה עם 7 ניצחונות רצופים.

דרך אגב הליגה הטילה קנס של עוד 20 נקודות (30 בסה"כ!) על לוטון ,וזה נראה כבר בדיחה ומראה את האיבוד עשתונות של הנהלת הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/08
  4. Strawberry Fields Member

superleeds - תתעודד, נראה שמקאליסטר יודע מה הוא עושה כי מה שהפריד בין לידס לבין הצ'מפיונשיפ זה בעצם העונש.
    אני מאמין שלידס תעלה אוטומטית בתום העונה במיוחד אם השמועות נכונות ולידס תשאיל את החלוץ המבטיח שלנו, קריסטיאן נמת'.

5. superleeds Member

הלוואי!-השאלה איך יגיבו השחקנים לאכזבה בוומבלי-והאם יספיקו להתרענן אחרי עונה מפרכת פיזית ונפשית?

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידוע כמה פורסט קיבלו על אגוגו? צעד חכם לדעתי, הוא היה להיט בליג וואן אבל ממה שראיתי מהשחקן בגביע אפריקה לפחות, בצ'מפיונשיפ הוא לא היה מתבלט לדעתי. יחד עם זאת, לא ברור למה בונים על אנדי קול בתור החלוץ השלישי של הקבוצה, הוא כבר במרחק נגיעה מ-40 לא?

7. בועז Member

כנראה שעדיין יש לו משהו להציע. להזכירך גם שרינגהאם בגיל 41 היה חלוץ שלישי בווסטהאם בפרמיירליג. יש גם חיות כאלה.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי קול אף פעם לא היה חלוץ שמתבסס על נתונים פיזיים עילאיים. תמיד הוא היה איש של חוכמת משחק ומיקום, וככזה אני בטוח שיש לו מה לתרום גם בגילו המופלג. הוא יכול לעזור לפורסט מבחינה מקצועית וחברתית.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/08
  9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טור מה-BBC על חשיבותה של הצ'מפיונשיפ והקסם שלה. הטור הזה לא מחדש שומדבר, בסה"כ את כל מה שהוא אומר כולנו יודעים ואומרים גם כן. בצ'מפיונשיפ הכל פתוח ולכולן יש סיכוי וזה מזכיר את דיוויז'ן 1 של פעם, הימים היפים של הכדורגל האנגלי אם תרצו, בעוד שבפרמיירליג בעידן הכסף הגדול ישנם דברים סגורים וידועים מראש, הכל מוכר. אבל מעניין לראות את זה מגיע גם מבפנים, מתוך הממלכה, לא הייתי בטוח שרואים שם את הדברים כשם שאנחנו רואים אותם מכאן.

10. kobi711 Member

שלום לכולם.
    שמי קובי בן 36 ואני חדש כאן ויש פה אחלה פורום לכל אוהדי קבוצות מהליגות הנמוכות.
    אני מה שנקרא אוהד "פסיבי"של נוטינגהאם פורסט אותה אני אוהד מילדותי.
    עם השנים(משפחה,ילדים) והירידה לליגות נמוכות ירד קצת המעקב אחרי הקבוצה אך בשנתיים האחרונות חזרתי לעקוב אחיהם(בעיקר דרך האתר שלהם באינטרנט).
    אני ל אימשיך לבלבל לכם במח ורציתי לברר אם יש קבוצה מאורגנת של אוהדי נוטינגהאם בארץ שנפגשת ורואה משחקים שלהם ואף לעמים נוסעים יחד למשחקים.
    במידה וכן הייתי מעוניין להצטרף לקבוצה כזו.
    בלי קשר תענוג של פורום וכיף לראות אוהדים של קבוצות אחרות מאשר יוניטד,ליברפול וארסנל.

11. קינג לדלי Member

קובי,בגדול יש את אח של "איסטלנדס" מהפורום.
    קוראים לו יובל קדוש והוא אוהד פורסט כבר שנים ארוכות.גם לא יש משפחה וילדים והוא עוקב דרך האינטרנט.אם יש שידור בלווין הפרטי שלנו אז כמובן שהוא מגיע לראות.
    שמגיע איזה משחק מכריע אז הוא מגיח לאנגליה.
    הוא נותן כאן הודעה וחצי בשנה אז אל תבנה עליו...
    בגללו,אני שנים עוקב אחרי הפורסט ומקווה מאוד שתחזרו למקומכם הטיבעי.
    אגב,אם תראה פיל ברחוב אז זה אותו יובל.
    אגב,המשחק הראשון שלכם העונה מול רדינג משודר אצלנו בלווין הפרטי.
    איזה כיף.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/08
  12. kobi711 Member

תודה רבה על התשובה המהירה.
    איזה קבוצה אתה אוהד?.
    מז'תומרת בלווין הפרטי שלכם?
    יש מצב לצרף מישהו נוסף?

13. קינג לדלי Member

אני אשלח לך בפרטי.

14. קינג לדלי Member

הצ'מפיונשיפ נפתחת כבר בשבת הקרובה.

הנה כתבה יפה מהגארדיאן על החזרה לדרבי המידלנדס הגדול בין פורסט לדרבי קאונטי והמעבר של כריס קומונס מהפורסט לדרבי השנואה.

http://www.guardian.co.uk/football/2008/au...est.derbycounty

15. THE STRETFORD END Member

רובי,
    שואו-טיים פותחים את העונה עם שידור של בירמנגהאם נגד שפילד יונייטד.