דיון הליגות הנמוכות 09/10 - גמר פלייאוף העלייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/6/09.

1. קינג לדלי Member

בילי דייויס עושה בפורסט מהפכה של ממש.
    תוך יומיים הוחתמו גאנטר,בלאקסטוק,מק'נה מפרסטון והיום הגיע בהשאלה קשר טכני פולני צעיר בשם מג'ווסקי.

פורסט היו צריכים ניסיון בקבוצה ואני מקווה מאוד שזה יעזור להם העונה.

2. sagiv Member

בדיוק באתי לכתוב על בלקסטוק, ג'ואל לינץ' (ששיחק כמושאל בחודשים האחרונים ונרכש היום סופית) והמאייוסקי הפולני הזה והקדמת אותי לדלי. אחרי מק'קנה דייויס רדף הרבה זמן, הוא כבר אימן אותו בפרסטון לפני כמה שנים. דייויס שועל ותיק וגם די מצליח בליגות הנמוכות, יכול להיות שיקרה משהו בנוטינגהאם השנה ולא רק בצד של קאונטי.

לגבי נוטס קאונטי - אחת הקבוצות הראשונות שהכרתי באנגליה בזכות העובדה שהם היו בליגה הבכירה נדמה לי ב-1991 (שנה לפני הקמת הפרמיירליג, אבל אני לא סגור על זה). קבוצה עם כל כך הרבה משמעות בכדורגל האנגלי וגם העולמי. למי שלא יודע - הרעיון למדים של יובנטוס נלקחו מקאונטי. אם אני לא טועה זו קבוצת הכדורגל הראשונה אי פעם, או קבוצת הכדורגל המקצוענית הראשונה אי פעם. תשומת הלב שעכשיו תופנה אליהם בהחלט מגיעה להם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/09
  3. Hammers Fan Member

בילי דייויס הוא האיש המתאים להעלות את פורסט לפרימיירשיפ כפי שעשה עם דרבי וכמעט עשה עם פרסטון. אין עוררין לגבי העובדה שהמועדון הזה לא רק חייב לחזור לפרימיירשיפ אלא גם לצמרת הגבוהה של הכדורגל האנגלי. מועדון עם מסורת מפוארת, הסיטי גאונד היפייפה, אוהדים רבים ומסורים ואקדמייה איכותית.

מקנה יוסיף ניסיון ותו לו, הוא סמל בפרסטון, קשה לי להבין למה דווקא בגיל כזה הוא החליט לעזוב את הדיפדייל. אם פורסט תעלה הוא מסוג השחקנים שלא יצליחו לעבור את הסף לפרימיירשיפ. כולם ראו כמה פוטנציאל טמון בבלאקטוק בימים הראשונים שלו בסיינטס, אבל בק.פ.ר הוא לא עשה פריצה יותר מדי משמעותית, אבל אולי דייויס הוא המנג'ר שיוציא ממנו את מה שהוא שווה (כפי שעשה בעבר עם ריצ'ארד קרסוול ודייויד נוג'נט).

4. Strawberry Fields Member

לא מסכים. בעונה הראשונה שלו בק.פ.ר (בגיל 21) הוא כבש 14 שערים שזה מספר לא רע לחלוץ בצ'מפיונשיפ.
    העונה שאחריה הייתה מאכזבת אבל בעונה הקודמת, לפני שהושאל לפורסט, הוא כבש 11 שערים (והוסיף עוד 2 במדים האדומים).
    ק.פ.ר פישלה כשהשאילה אותו עם אופציה לרכישה והסיבה שלקח כ"כ הרבה זמן להחתים אותו היא בגלל שרצו אותו בחזרה.

http://www.youtube.com/watch?v=-PtjKeGe6gk

מסכים לגבי דיוויס, עושה רושם שהוא האיש הנכון עבור פורסט.

5. Hammers Fan Member

בזמנו השם של בלאקסטוק הוזכר באותו הקשר עם ת'יאו וולקוט. במשחק הבכורה שלו בסאות'המפטון הוא הבקיע שלושער. 14 שערים בליגה של 46 משחקים זה נחמד אבל רחוק ממה שציפו בסט' מארי'ס שהוא קיבל חוזה מקצועני...

6. Strawberry Fields Member

אם כך אז אני מצטער, אתה צודק. לא ידעתי שהציפיות ממנו היו בגודל הזה.

7. Bujuga Member

לגבי פורסט, אכן עושה רושם שהם בונים קבוצה חזקה שתתמודד על המקומות לפלייאוף, לא מאמין שעל הכרטיס האוטומטי, רדינג, שפילד יונייטד, מידלסבורו, ברומיץ' קבוצות טובות ממנה לדעתי.
    וכמובן שניוקאסל אם תשאר בסגל הזה ולא יורדו לה נק'.
    לא הייתי פוסל את רוי קין ואיפסוויץ' גם כן.

ק.פ.ר מחתימה את עדאל טראבט, הקשר של טוטנהאם, בהשאלה, אני מאוד אוהב את השחקן הזה, מוכשר וטכני, עם רגל שמאל, בהחלט יכול להוסיף מימד התקפי בלופטוס רואד. נקווה שזה גם יוביל את ק.פ.ר קדימה לכרטיס לפלייאוף או משהו...

8. Hammers Fan Member

אני לא מבין לאן נעלם כל הכסף של ק.פ.ר לאחר שנרכשה על ידי האיטלקים. בזמנו אמדו אותה כעשירה יותר מצ'לסי...

9. Strawberry Fields Member

לא רק האיטלקים. גם לאקשמי מיטל, איש עסקים הודי מתחום הפלדה שהונו מוערך בכ-20 מיליארד דולר, מחזיק ב-20% מהקבוצה.
    אפילו לצמד הבעלים שלנו יחד אין 20% אחוז מהכסף שלו.

בכל מקרה, הם סביר להניח יודעים שהם יכולים לקנות את הכוכבים של הצ'מפיונשיפ ומיני-כוכבים מהפרמיירליג אבל הם מנסים ללכת על הדרך הבריאה יותר של לבנות קבוצה מהיסוד באופן שקול ומתון, שזה ראוי להערכה.
    מעניין כמה סבלנות תהיה להם ומעניין אם חילוקי דעות לא יגרמו להתפרקות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/09
  10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך יצליחו כשזה האוהד מספר אחת שלהם?
    http://festooned.files.wordpress.com/2009/06/pete_doherty.Xxx

אחחח איפה הימים של רוי ווגרלי.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. sagiv Member

חדשות ניוקאסל מהיומיים האחרונים:

* רובי לי מזהיר שאלן שירר לא יחכה לניוקאסל לנצח ושבגלל אי הבהירות לגבי הרכישה - תהיה או לא תהיה - יכול להיות שאם וכאשר יחליטו לפנות אליו, הוא כבר לא יהיה זמין.

http://www.guardian.co.uk/football/2009/ju...astle-takeoever

* ה-FA יחקרו את המהומה במשחק האימון נגד האדרספילד לפני שלושה ימים (0:1, קווין נולאן). בערך 20 שחקנים ואנשי צוות השתתפו. נחמד שהצד הרע של שחקנים כמו קולוצ'יני ואלן סמית' התחיל לצאת. לא סובל את קולוצ'יני אחרי השנה האחרונה, ואת אלן סמית אף פעם לא אהבתי, אבל נראה לי שחשוב שיהיו לך מניאקים בקבוצה כשאתה בליגה השנייה (בעצם גם בפרמיירליג). חביב בייה, שהכל התחיל מתאקל שלו, נפצע בבלאגן והוא בספק למשחק האימון נגד לייטון אוריינט.

URL=http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/newcastle_united/8166125.stm]http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ted/8166125.stm[/URL]

* באתר הרשמי של המועדון דיווחו בימים האחרונים שעד עכשיו נמכרו 25 אלף מנויים.

* והכי חשוב: בניוקאסל הודיעו שמי שיזמין את חולצת החוץ עד יום ראשון יקבל 20 אחוז הנחה, 32 פאונד במקום 40. התוצאה נכון להיום בבוקר: רק שלושה אוהדים קנו את חולצת החוץ. פשוט נתון מדהים.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...irt-launch.html

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/09
  12. eldadl Member

לא ברור לי בתור אוהד של ניוקאסל למה הקבוצה עדיין לא נמכרה , להזכירכם שבועיים בלבד נותרו לפתיחה העונה ו-5 שבועות לחלון העברות.
    לא מובן למה העניין מתעכב כל כך הרבה?!!!
    נקווה להתפתחויות בתחילת השבוע....

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנתון על החולצה,רק בגלל שהיא פשוט מאוד מזעזעת!

14. Strawberry Fields Member

ברור. מי ירצה להסתובב ברחובות ניוקאסל כשהוא נראה כמו סורבה לימון?

15. Claret&Blue Member

הצרות של ניוקאסל לא מפסיקות להיערם. מעבר לחוסר הבהירות בעמדת המאמן ובדבר הבעלים הבא של הקבוצה, המגפייז מפסידים 6-1 ללייטון אוריינט במשחק ידידות בהרכב די חזק.