דיון הליגות הנמוכות 09/10 - גמר פלייאוף העלייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/6/09.

1. sagiv Member

לא ייאמן. רק משחק אימון, אבל פשוט לא ייאמן.
    דרך אגב, לייטון אוריינט הבקיעה שני צמדים בדקות 52 ו-53 ואח"כ 82 ו-86. איזו שבירות, איזה אופי מחורבן.
    רק כדי להראות כמה זו בושה, הנה ההרכב עם שחקנים שמרוויחים עשרות אלפי פאונד בשבוע:

קרול, בייה, סטיבן טיילור, קולוצ'יני, אנריקה, חונאס, ברטון, אלן סמית', דאף, נולאן, אובפמי.
    נכנסו כמחליפים: ג'רמי, סיסקו, גאת'רי. ועוד כמה ילדים שלהם אפשר לסלוח.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/09
  2. eldadl Member

ב-ז-י-ו-ן !!!!!!!!!!!!!!
    בתור אוהד ניוקאסל אני מתבייש!!
    נמאס כבר מהמצב , שום דבר לא זז בקבוצה , הכל תקוע
    וטוב מאוד שהפסדנו היום בצורה כזו , למרות שעדיין לא ברור לי איך אפשר?!
    אולי זה יגרום לתזוזה של משהו במועדון , שבועיים לפתיחת העונה...
    הגולים של לייטון בדקות כל כך סמוכות רק מראים איך המועדון הזזה נראה ותמיד הוא היה ככה...
    חוטף שער ואז לא עובר הרבה זמן וחוטפים עוד אחד.

3. leeds12 Member

לא להתרגש. עיישה המכשפה מיפו תנבא את העונה הבאה שלכם יותר טוב ממשחקי ידידות.

בידידות שלנו, 1-1 עם בלקבורן שמשווה בפנדל בדקה ה-90. בכורה באלאנד רוד לאוסטרלי הבינלאומי, פטריק קיסנורבו, שהגיע מלסטר.

4. Strawberry Fields Member

למחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/09
  5. Cosmic Weed Member

6. Bristol City Member

פותחים עונה חדשה, אני מקווה שהשנה סוף סוף נעשה את קפיצת המדרגה המשמעותית, העונה שעברה התאפיינה בחוסר מזל גדול, מקווה שהעונה נפתח את הליגה חזק כבר מההתחלה, ולא רק באמצע הליגה נתעורר. עם החיזוקים שעשינו אני מאמין שנוכל להעפיל לפחות לפלייאוף. הכי חשוב שבאסו יישאר.

Come on City!!!

7. Selby Member

8. Rudess Member

9. Idlewild Member

וול, אז לסטר שבים לצ'מפיונשיפ אחרי עונה די משעממת בליג וואן, אך עונה גדולה ללא ספק. שחקנים צעירים כגון גרדל, קינג, מוריסון, הובס ואדאמס הראו שהליג וואן קטנה עליהם וזו כבר בשורה משמחת, ואל לנו לשכוח שסיימנו את העונה כאלופה הטובה ביותר ששיחקה אי פעם בליגה וואן, עם מספר שיא של שערים, ניצחונות ורצף ללא הפסדים.

העונה הבאה היא מבחן עבור מאטי פריאט (שאגב, כבש רק אתמול שער בניצחון 1:0 במשחק ידידות על ויאדוליד). הוא סיים את העונה עם 26 בליג וואן, ואם הוא היה משחק בקבוצה קטנה יותר אין ספק שהקבוצות הגדולות בליגה היו מתנפלות עליו. בעונה האחרונה בצ'מפיונשיפ הוא כבש שני שערים ב-30 משחקים, בהם פתח ב-28, עבור חלוץ מדובר בעונה פשוט ביזיונית. מאטי צריך להוכיח שהוא עלה מדרגה והוא מוכן להיות חלוץ מוביל בצ'מפיונשיפ.

אני מבסוט מהרכש של לסטר. הבאנו את כריסי וול מבריסטול לעמדת השוער, ביינתים במשחקי ההכנה הוא נראה לא רע בכלל. רובי ניילסון, קפטן הארטס בעונה שעברה הגיע בהעברה חופשית והוא לפי דעתי ההחתמה הגדולה ביותר שלנו הקיץ. בן 29, מגן ימני עם ניסיון, וביחד עם טונצ'ב (שחזר מפציעה) והובס במרכז ההגנה צפוים לתת לנו שקט הגנתי, לפחות עד שג'ו מאטוק יתופקד כמגן שמאלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שתהיה לנו עונה פוריה, שנת 125 שנים של לסטר בעולם הזה, ואני מקווה שנסיים באיזור המקומות שמובילים לפליי-אוף.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נייס, אוהד לסטר, מה שלום סטיבן קלמנס התותח בימינו?

ד"ש מאלן נילסן!

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/02/27/article-1157188-03B0CD32000005DC-939_468x346.Xxx

11. Idlewild Member

קלמנס ? הו, אל תשאל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx
    הוא הגיע לפני שתי עונות, אחרי עונה אחת כקפטן הקבוצה (שבה לצערי ירדנו ליגה) הוא נפצע לקראת סיום העונה אך הצפי להחלמתו היה בתחילת העונה הבאה. היו סיבוכים בפציעה שלו והוא עבר עד היום שלושה ניתוחים והוא עדיין לא החלים מהפציעה. את משחקו האחרון הוא שיחק במרץ 2008.

למרות הכל, הוא כרגע שחקן סגל של הקבוצה למרות פציעתו ואף הצטלם בפוסטר הקבוצתי כקפטן הקבוצה (עדיין).

הד"ש מנילסן מתקבלב ברכה, ידוע כבר שאנחנו מועדון לוזרי ברמות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לסטר סיטי...אחת הקבוצות שאני הכי מסמפט באנגליה, גם הייתי בעיר לסטר למשך בערך שתיים וחצי דקות. אפשר לשאול איך הגעת לאהוד אותם?

עריכה: יופי דניאל אגר...

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/09
  13. Idlewild Member

אחח, סיפור ארוך.
    דוד שלי מכהן עד היום כמנהל תברואתי בווקרס סטדיום, האיצטדיון של לסטר, ובעקבות הג'וב החדש הוא לקח את המשפחה שלו (זאת אומרת גם הבני דודים שלי) ללסטר ב-2002, ומאז כל פעם שאני הולך אליהם אנחנו הולכים למשחקים של לסטר.
    לא הייתי ממש אוהד עד בערך 2005, זה היה מעין תחביב שנוסף למכבי חיפה. ב-2005 נסענו בדיק בזמן למשחק דרבי נגד קובנטרי, שניצחנו 2-1, ומאז אותו משחק אני משתדל להתעדכן ואוהד של הקבוצה.

14. leeds12 Member

Idlewild, תגיד, איך פטריק קיסנורבו ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/09
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע רגע, האם אני מבין מדבריך שג'ו מאטוק לא בדיוק מוסיף שקט להגנה? הוא דווקא השחקן שהכי הרשים אותי עכשיו במדי ה-U19 של אנגליה בפער גדול מהיתר.

כבר כתבת פה בעבר לא? זכור לי שהיה פה אוהד של השועלים ויש לי תחושת בטן שאין כמה כאלה בארץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/09