דיון הליגות הנמוכות 09/10 - גמר פלייאוף העלייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/6/09.

1. FaN_MU Member

חבל, לא פורסט וגם לא קרדיף בסוף.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלאקפול מסתמנת לי כרגע כ"דרבי 2", לא רואה אותם עושים משהו רציני בפרמיירליג וחבל שלא קיבלנו את קארדיף הוולשית עם האוהדים שלה ואת פורסט עם העבר המפואר שלה וגם עם איצטדיון אנגלי יפה, בכל מקרה ברכות לבלאקפול שם מרענן בפרמיירליג.

3. שלו Guest

מזל טוב לבלקפול!

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאמרתי קודם הייתי בעד בלקפול היום, אבל אני חושב שראינו היום שאם יש קבוצה אחת מהשתיים ששיחקו היום שתוכל לשרוד בפרמיירליג זו דווקא קארדיף, ולא הכתומים החביבים. קארדיף לא שיחקו היום טוב, אבל עדיין בכל התקפה של הבלובירדס ניתן היה לראות את האיכות של הקישור והחלק הקדמי שלהם. המסירות הנפלאות של וויטינגהאם עם רגל שמאל נהדרת (נתן בישול ענק לצ'ופרה בשער הראשון ועוד כמה כדורי אומן שבוזבזו), החדות של צ'ופרה מול השער (שער ו-2 משקופים כשהוא בקושי נוגע בכדור במשחק), האיכות של ג'ו לדלי ועוד, אלה שחקנים שקבוצות תחתית בפרמיירליג היו יכולות ליהנות מהם.

בבלקפול מנגד לא ראיתי מישהו עם איכות רצינית מקדימה למעט צ'ארלי אדם (איזה שער, איזו שמאלית מתוקה). הם יצטרכו לעשות מייקאובר רציני לקראת העונה הבאה, ולא גורלם באמת יהיה דומה לגורלם של דרבי קאונטי לפני כמה עונות. יצטרכו לעשות מייקאובר רציני וגם דיאטה רצינית בנוסף, לא ייאמן כמה שחקנים שמנמנים יש להם. גם האיצטדיון של קארדיף ביתי יותר והקהל שלהם חם יותר, שני פקטורים חשובים מאוד בקבוצות שנלחמות על חייהם. בקיצור, נראה לי שקארדיף היו יכולים להתמודד טוב יותר בפרמיירליג, נראה מה הסיסיידרס יעשו עם הכסף הרב שנפל לידיהם כעת.

עוד בבלקפול נהניתי מהמשחק של המגן השמאלי הסקוטי הותיק סטיבן קרייני. חכם, סולידי, אגרסיבי ובלי חוכמות, עשה היום עבודה טובה מאוד בשני צידי המגרש.

גמר אנגלי נהדר כמיטב המסורת, חבל שלא משדרים גם את הגמרים של league one ו-league two כמו שערוץ הספורט נהגו לעשות בעבר.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציטוט מה-BBC:
    זה אומר שהם אפילו לא הצליחו למלא העונה את הבלומפילד רואד הקטן, שיהיה האיצטדיון הקטן ביותר בפרמיירליג בהליכה בעונה הבאה עם 12,500 מושבים בלבד. אומנם מדובר בקבוצה עם היסטוריה ומסורת, אבל מספרי קהל כאלה מעלים חשש מפני וויגאן 2.

6. cityblues beter dead than red

זו הסיבה האמיתית שהייתי נגדם היום.
    נוטינגהאם או קרדיף שאת שתיהם בלקפול הדיחו היו מוסיפות הרבה יותר צבע וענין בפרמייר מבלקפול.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/10
  7. Ryan Giggs11 Member

העדיפות הראשונה שלי הייתה נוטינגהאם ושכזאת הודחה רציתי את קארדיף, את שתי הקבוצות האלה הדיחה בלקפול ועל כך מגיעים לה שבחים רבים.
    חבל, במקום לקבל קבוצה עם אוהדים כמו קארדיף ופורסט נקבל את הקהל הצנוע של בלקפול.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם נתנו הופעה יפה אתמול, הביאו כמה עשרות אלפים שגם עשו רעש... אני מאמין שהם יצליחו למלא את המגרש הקטנטן שלהם בעונה הבאה.
    הם ללא ספק הקבוצה הקטנה ביותר ששיחקה אי פעם בפרמיירליג, יותר אפילו מברנלי שכל העונה דיברנו על כמה היא צנועה בכל המובנים.

איזה מבטא! unbelievable! what a day!

9. קינג לדלי Member

הפציעה של בוט'רוייד הרסה המון לקארדיף אבל צריך לתת קרדיט גדול לבלאקפול.

מדובר בקבוצה שהייתה צריכה לנצח במחזור האחרון בבית כדי להעפיל לפלייאוף וגם את זה היא לא הצליחה לעשות רק שסוונסי יצאו יותר מפגרים ולא ניצלו את זה לניצחון ועלייה בעצמם.

בלאקפול הגיעו לפלייאוץ אנדרדוג וכבשו 9 שערים בשלושה משחקים !
    מגיע.

10. THE STRETFORD END Member

אני לא מבין את האנטי כלפי קבוצות כמו בלקפול ומי שאוהבים לציין כל הזמן ובגלל מיעוט האוהדים,וויגאן,
    אז מה אם הן קבוצות קטנות ועם קהל אוהדים קטן יותר?
    מה,אין להן זכות קיום?

גם אני רציתי שפורסט יעלו וממש לא היה אכפת לי שקארדיף היתה עושה זאת ומוסיפה הרבה צבע ובלאגן
    אבל וואלה,בלקפול...סבבה לגמרי,היסטוריה גדולה בעבר ושינוי מרענן עבור הפריימיר ליג,
    זה חלק מהקסם של הכדורגל והכדורגל באנגליה,השמות הללו שגדלנו עליהם אבל לא ראינו והנה
    הם סוף סוף הגיעו לטופ.

אני מעדיף את הקסם והרומנטיקה שברנלי הביאו עונה שעברה ואת מה שבלקפול יביאו בעונה הבאה
    על פני הפינג פונג של ווסט ברומיץ למינהם שעולים ויורדים עולים ויורדים.
    אני מעדיף הבלומפילד רואד של בלקפול על פני האיצטדיון המשעמם שקרוי על שם חברה שמייצרת את הביסלי האנגלי של לסטר.

ושסרוסי יזדיין.

11. Andrei Kanchelskis Member

משחק סיום עונה פנטסטי לכדורגל האנגלי שמביא איתו גם שינוי מרענן ומפתיע עם עולה חדשה מפתיעה ביותר שעולה לראשונה בתולדותיה לפרמיירליג ולראשונה מזה 39 שנה לליגה הבכירה(מאז 1971)!
    אני לא חושב שצריך להספיד מיד את הכתומים ולנבא להם ירידה בטוחה לליגת המשנה בגלל איצטדיונם הקטן,קהל אוהדיה המועט ותקציבה הצנוע אתם יכולים לראות בעצמכם קבוצה כמו שוויגאן ששורדת עם כמעט אותם נתונים בדיוק כמו של בלקפול כבר חמש עונות ברציפות(בעונה הבאה תחל את את עונתה השישית בליגה) אני מאמין שעם ניהול נכון ובחירת שחקנים נכונה בהחלט תוכל בלקפול לשרוד.

אגב לא הרבה יודעים שבקבוצה הזאת שיחקו שניים מן השחקנים הגדולים בתולדות הכדורגל האנגלי:סטנלי מתיוס הבלתי נגמר שהוליך אותה להישגה הגדול בהיסטוריה-הגביע האנגלי ב-1953, ואלן בול הבלם הג'ינג'י המצויין של נבחרת אנגליה בעת זכייתה במונדיאל 66 שבו נטל חלק כשחקן בלקפול,לאחר בלקפול המשיך בול למספר עונות מצויינות בארסנל איתה אף זכה בדאבל היסטורי ב-71.

12. Dimitar Berbatov Member

קשה לי לראות את בלקפול שורדת, בניגוד לקרדיף או פורסט, למרות תקדים וויגן, אבל בנוגע לקהל - אני דווקא מוצא בזה דבר יפה ורומנטי. הבלומפילד רואד איצטדיון אינטימי מאוד, קטן ואני חולה על סוג האצטדיונים האלה. עתיק, הקהל על הדשא. וגם אין לי ספק שכעת, כשבלקפול בפרמיירליג,הם ימלאו אותו עד אפס מקום. וזה כבר הבדל עצום מוויגן 2 שם אם ההאצטדיון מלא בשני שלישים, החבר'ה ב-JJB/DW/וואטבר, סוגרים יום טוב. אני בטוח שהחבר'ה פה יתבדו.

אגב, קנצ'לסקיס, אתה מדבר ולא בפעם הראשונה שמעטים יודעים שסטנלי מתיוס שיחק בבלקפול. בלי לפגוע, זה די טיפשי. באופן אישי השם בלקפול מעלה בי ישר את האסוציאציה של מתיוס וקשה לי להאמין שיש כאן אחד שלא יודע שמתיוס שיחק שם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/10
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מסכנים קארדיף. בספק אם תהיה להם הזדמנות כזו עוד פעם בקרוב, לא המועדון הכי מבוסס בליגה והעובדה שהם דווקא השקיעו בשנים האחרונות ולבחור שמנהל אותם קוראים פיטר רידסדייל היא באמת סיבה לדאגה.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי

טל, אני חושב שמקרה בלקפול לא דומה למקרה של וויגאן בכל הפרמטרים. לשתיהן יש קהל אוהדים קטן, זה נכון, אבל בלקפול קבוצה עם מסורת והיסטוריה עשירה בניגוד ללאטיקס, וכפי שראינו אמש הם גם מסוגלים להביא כמה עשרות אלפים למשחקים קריטיים במידת הצורך. אין לי ספק שהם יוסיפו צבע לליגה, ואני אחזיק להם אצבעות בעונה הבאה כי יהיה נחמד לראות קבוצה כל כך צנועה מבחינה תקציבית מצליחה לשרוד בליגה עם כל האריות הגדולים. ברנלי, עם יכולות תקציביות דומות, כמעט עשתה את זה השנה. וכמו ברנלי תחת אואן קויל גם בלקפול של הולוויי היא קבוצה שדוגלת בכדורגל התקפי ומשוחרר.

בקיצור, יש את כל הסיבות לרצות בהצלחתם בעונה הבאה לדעתי.

Up the Tangerines!

15. Strawberry Fields Member

וזאת בדיוק הסיבה למה בלקפול ו-ווסט ברומיץ' הן הקבוצות הראשונות שיבטיחו את חזרתן לצ'מפיונשיפ (כמו ווסט ברום של מובריי). עם כל הצער שבדבר.