דיון הליגות הנמוכות 2014/2015

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י WhiteCottage, ‏24/10/14.

1. superleeds Member

לא בהכרח , כי גם אם יאלץ לעזוב , צילנו יכול לחזור בחודש מרס שנה הבאה (בגלל התישנות העבירה). אבל אנו לא זקוקם לעוד תקופה של חוסר וודאות זה משפיע על השחקנים. חברת רד בול מעוניית לרכוש את המועדון ויתכן שזה מה שיקרה בסוף , כי הנהלת הליגה לא רוצים את צלינו באנגליה וימשיכו לרדוף אותו.

2. StevenGerrard Member

תתפלל שזה לא יקרה אחרת תהפכו מ-'לידס יונייטד' ל-'רד בול לידס' וגם הסמל ישתנה...

http://www.rb-fans.de/img/geschichte_redbullsworld.Xxx

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא כל כך מהר. ההתאחדות האנגלית סרבה למשל לבקשת האל סיטי להקרא האל סיטי טייגרס.

4. StevenGerrard Member

א. ההתאחדות לא בדיוק ידועה בעקביות שלה.
    ב. אם בקשה מרד בול תדחה אז האם החברה תרצה להישאר בבעלות או להעביר את המועדון הלאה כמו תפוח אדמה לוהט?
    כך או כך אני לא רואה outcome חיובי עם רד בול.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/14
  5. WhiteCottage Member

טוב , אז אחריי היעדרות ארוכה , בין הייתר לימודים (זה תמיד תרוץ טוב) , אני אחזור להיות פעיל יותר במטרה להפרות את הדיון ב PREVIEW וטיעונים כאלה ואחרים (ויש מספיק!). הליגה כבר נמצאת ב"שוונג" ובצעדים בטוחים אל עבר מחצית העונה.
    אשמח אם תעלו השארות לגביי הקבוצות שלדעתכם יסיימו עם העלייה האוטומטית הנכספת , וודאי שיהיה נחמד לצרף טיעון.
    אז במקרה הזה השואל דיי אבוד ומתחבט עם עצמו , אבל מה שרובנו נסכים עליו זאת העובדה שברנפורד פשוט שלטה שליטה מוחלטת בנובמבר , תוך כדיי שהיא מנצחת כמה מהקבוצות החזקות בליגה ובנוסף לזה שני דרבים. ANDRE GRAY מצטרף ל"גילדת החלוצים " הצעירה , המפתיעה , והמרעננת יש לציין שמבחינתי כוללת גם את :CALLUM WILSON ו BRITT ASSOMBALUNA , שאמנם ביסס את מעמדו כסקורר מכונן בליג 1 , אבל עם המעבר לCHAMPIONSHIP הוא פשוט ביסס את עצמו כסקורר הטוב ביותר בליגה מהמחזור הראשון.
    ומי מכם רוצה לראות את ה"טרקטור בוייס" מגיעים לפריימרליג?
    דארן בנט... "איך נפלו ... " הם אומרים.
    תום אינס? מה יהיה איתו אחריי העונה.... פריימרליג , או השאלה ל "רויאל אנטוורפ"?

שמח לחזור!

gilad16, golding ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

בולטון החתימה את גודיונסן שהיה שחקן חופשי מאז הקיץ.
    איידור כבר שיחק במועדון בין 1998 ל - 2000

7. WhiteCottage Member

אכן גודיונסון חותם ב ריבו... הא סליחה ב "מקרון סטדיום". נחייה ונראה לגביו.
    בנוסף לכך יש את האסקי שמחפש את החצי קדנצייה , ואולי גם "שירת הברבור" שלו.....
    מעניין בטוח שיהיה.

8. WhiteCottage Member

פולהאם הפסידה אמש 5-0 לווטפורד. המשחק הוכרע דיי מהר , כאשר מרקוס בטינלי הורחק אחריי הכשלה של טרוי דיני ברחבה, כאשר התוצאה הייתה כבר 0-1 משער של אלמן אבדי. דיני כבש , והספיק לצרף עוד אחד עד לסיום המחצית. הצערות עלו למחצית השנייה ללא לחץ מיוחד וכבשו בקלות ודיי מהר את הרביעי , ובדקות הסיום גם את החמישי. בוסט אדיר לצרעות , ומנגד מפלה לא פשוטה לפולהאם שתצתרך להתאושש במשחק לא פשוט באלנד רואד בשבוע הבא.

9. gilad16 Member

BRITT ASSOMBALUNA ישחק עם קונגו באליפות אפריקה?

10. WhiteCottage Member

gilad16 אוהב/ת את זה.
  11. StevenGerrard Member

בקרב צמרת שנערך בין סטיב מקלארן לבין המועדון איתו הגיע עד גמר גביע אופ"א, מידלסברו ניצחה בביתה את דרבי 0-2.
    התוצאה אפשרה לאיפסוויץ' לעלות למקום הראשון אילו הייתה מנצחת את בולטון בחוץ אבל סיימה בתיקו 0-0.
    בורנמות' ניצלה את המצב עם ניצחון 3-5 על קארדיף והיא כעת חולקת את המקום הראשון עם בורו, 39 נק' ו-20+ הפרש שערים.

ברנטפורד ממשיכה להיות ההפתעה של העונה עם ניצחון שישי מתוך שבעה משחקים. העולה החדשה עם 37 נק' עד כה.
    פולהאם מתרחקת מהתחתית עם ניצחון חוץ 1-0 על לידס מרגליו של רודאייגה, ניצחון שביעי מאז פיטורי מגאת'.
    בירמינגהאם הנחילה תבוסה לרדינג בסט. אנדרוז בתוצאה 1-6. נוריץ' עלתה למקום השביעי אחרי 0-5 על האדרספילד.

12. Ariel Member

מסמנים גם את פירס סוויני וקלי כחלק מהדור הבא שירכיב את הקבוצה.

בעניין טרגדי, רדינג אתמול ספגה שישייה מהמועמדת לירידה (למרות שמדובר במועדון גדול) ברמינגהאם.

אני המון שנים עוקב אחרי רדינג, אבל לא זכורה לי תקופה כמו תחת נייג'ל אדקינס שהקבוצה הזו סופגת שישיות לא פעם ולא פעמיים. בד"כ רדינג הייתה זו שמנחיתה תבוסות על יריבותיה.

ככל שהימים עוברים- אני מחזיק פחות ופחות מנייג'ל אדקינס. כבר שנתיים שאני נאזר בסבלנות וחושב שהוא יצליח לעשות כאן מה שעשה בסאות'המפטון, ולאחרונה הבנתי שההצלחה שלו שם היא בזכות הצוות המקצועי מעליו שמורכב מגאוני כדורגל.

כנראה שנייג'ל אדקינס לא מתאים להפוך את המועדון הזה למועדון פרמיירליג, למרות שהקבוצה נראית באמת משחקת לא רע. אתמול אף הייתה טובה מברמינגהאם שבעטה 7 פעמים למסגרת מתוכם 6 עברו את פדריצי.

בורנמות' מפתיעה אותי לטובה, אני חושב שהיא תאבק עד הסוף, התהליך שעברו שם בשנים האחרונות הוא שיעור בסבלנות לכל מי שחובב כדורגל. מידלסבורו (שסימנתי בתחילת העונה כמועמדת לעלייה) יכולה בהזדמנות נדירה לנצל חולשה של אריות הליגה (פולהאם, נוריץ, פורסט וקארדיף) ולסיים גלות ארוכה במרתפי הצ'אמפיונשיפ לארץ המובטחת.

StevenGerrard אוהב/ת את זה.
  13. superleeds Member

לצערנו , התאוששה בניצחון על לידס האומללה, אחרי השיא של לפני שבועיים אנו שוב בצרות במגרש. פתאום רדפרן הוא לא המושיע (גם היו לא תקופות קודמות כממלא מקום שלא היה מוצלח במיוחד). גם הבטיח לעמצו שצלינו לא יוכל לפטר אותו. אנו צפויים למאבק מר נגד הירידה .

14. StevenGerrard Member

15. StevenGerrard Member

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/14