דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏15/11/11.

1. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפה לשם, הערב בשעה 20:00 יערך גומלין גמר פלייאוף העליה. ג׳ירונה הרביעית תארח את אוסאסונה השישית, כשהקבוצה מפמפלונה מחזיקה ביתרון שביר של 1-2 מהמשחק הראשון.

אני עם ג׳ירונה בהתמודדות. עוד פנים חדשות רק יועילו לליגה הראשונה. חוץ מזה, מהביקור שלי שם לפני 10 שנים אני זוכר עיר די יפה :).

2. Ever Banega Member

אני בעד אוססונה בגלל שהיא תמיד הייתה עושה חיים קשים לבארסה וריאל בבית שלה.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקפיץ עם ההחתמה הפיקנטרית הבאה - גסטון דל קאסטיז'ו, אח של קון אגוארו, חתם בקאדיס העולה החדשה לליגת המשנה

http://i68.tinypic.com/jfxidy.Xxx

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם לא משחק ליגה, אלא גביע, אבל כן בין 2 קבוצות מהליגות הנמוכות (וגם לא מצאתי את דיון הגביע).

רואה כרגע את ראיו נגד חימנסטיק, בעיקר בשביל לראות את סוקוליני שנשלח לשחק בהגנה מסיבה כלשהי (פציעה של שחקן אחר לדעתי) ודווקא עושה עבודה טובה. ראיו שולטת ומבזבזת מצבים על ימין ועל שמאל, הצליחה לחזור מפיגור לתיקו 1 ואז בדקה ה-90+ קיבלה פנדל הזוי ולא קשור למציאות. את המתנה הזו היא החמיצה והמשחק נכנס להארכה שאוטוטו תגמר.

אבל בלי קשר למשחק עצמו, הצפייה הזו הזכירה לי כמה חבל הקבוצה הזו לא בליגה הראשונה. אצטדיון הזוי ומגניב ומאוד לא מודרני, אחלה קהל בסטנדרטים ספרדיים גם אם לא גדול במיוחד ואיזשהו וייב טוב מסביב. מקווה שיחזרו לליגה הבכירה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם לא משחק ליגה, אלא גביע, אבל כן בין 2 קבוצות מהליגות הנמוכות (וגם לא מצאתי את דיון הגביע).

רואה כרגע את ראיו נגד חימנסטיק, בעיקר בשביל לראות את סוקוליני שנשלח לשחק בהגנה מסיבה כלשהי (פציעה של שחקן אחר לדעתי) ודווקא עושה עבודה טובה. ראיו שולטת ומבזבזת מצבים על ימין ועל שמאל, הצליחה לחזור מפיגור לתיקו 1 ואז בדקה ה-90+ קיבלה פנדל הזוי ולא קשור למציאות. את המתנה הזו היא החמיצה והמשחק נכנס להארכה שאוטוטו תגמר.

אבל בלי קשר למשחק עצמו, הצפייה הזו הזכירה לי כמה חבל הקבוצה הזו לא בליגה הראשונה. אצטדיון הזוי ומגניב ומאוד לא מודרני, אחלה קהל בסטנדרטים ספרדיים גם אם לא גדול במיוחד ואיזשהו וייב טוב מסביב. מקווה שיחזרו לליגה הבכירה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיו עפה בפנדלים. אחרי הפנדל ההזוי שהם קיבלו דקה 90, והחמיצו, משהו לא פחות הזוי קרה בפנדלים בסיום ההארכה. את הפנדל הראשון ניגש לבעוט טראשהוראס הוותיק, שלח פננקה שפגע במשקוף ירדה לדשא וקפצה מחוץ לשער, אין גול. בהילוך החוזר נראה די בבירור שהכדור עבר את הקו כשפגע בדשא... מזל שיש קוון שמסתכל בדיוק על זה 5 מ' משם :(

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קאדיס הודחה מהגביע גם היא לאחר הפסד בייתי לקורדובה, ובכך נמשך השבוע הקשה למשפחת אגוארו. הפעם זה גסטון דל קסטיז'ו, אחיו של קון, ששותף כמחליף בבכורה שלו במדי קאדיס.