דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. Nordia Member

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10609406_4645176425104_1290627187254958360_n.Xxx?oh=287167f80f20748f4106b5d30394d752&oe=54EB8BD9&__gda__=1424058366_1876268ebc47e8bf6123b23f4e1be796

2. איתי שכן-טוב Member

מישהו יודע אם יש יציע במגרש של מחנה יהודה?!

3. Nordia Member

כן 30 מקומות בערך

4. רון עמיקם Member

הם לא נותנים לאוהדים לשבת ביציע העץ הקטנטן (50 מקומות), רק למוזמנים ורצוי מהשכונה.
    עומדים מסביב לגדר, אם המשחק יהיה במחנה יהודה. כמו שאני מכיר את אשקלון, פתאום יהיה במחנה יהודה שזרוע...
    בכל מקרה, המגרש אינו מהמשובחים.

5. איתי שכן-טוב Member

זה פשוט בושה שאוהדים צריכים לבוא ולראות משחק בלי יציע. ואני עוד חשבתי שהמגרש של שעריים הוא הכי גרוע בליגה..

6. idans Member

מיקו הפתעה, זה עניין של זמן עד שהוא יכנס להרכב, הוא גם צעיר עם פוטנציאל להתקדם לליגה גבוהה יותר..התחיל את העונה בהכח ועזב עם דודו דהן.

רון עמיקם, אני עוד לא הבנתי אם אתה עושה את זה הפוך על הפוך, אבל עם קרית גת בסופו של דבר זה לא עבד והם באמת עלו..אולי כדאי להחליף מנחוס/טקטיקה..ליפו יש חוסר מזל עם היריבות בשנתיים האחרונות, אבל אתה יכול להיות מעודד בדרך כלל אתם פותחים גרוע ומשתפרים בהמשך, העונה פתחתם מצוין אחרי הרבה זמן נראה לאן זה יוביל.
    איתי, לדעתי המגרש הכי גרוע בליגה א דרום זה סירקין והמנגלים מסביב.

7. רון עמיקם Member

נדמה לי שלא קלטתם את מכבי יפו העונה. הקבוצה מאוד צעירה חוץ מכמה עוגנים. התקציב הכי נמוך מאז היווסדה של הקבוצה החדשה (ורבע מהתקציב של אשקלון). לא הייתי משתמש בביטוי "הפתעת העונה", כי בכל זאת אנחנו מכבי יפו - אחד המועדונים בעלי המסורת הכי גדולה בכדורגל הישראלי ששיחקו אי פעם בליגה א' - אבל אין ספק שאנחנו מעל הציפיות של עצמנו. אין כאן שום הפוך על הפוך.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מחנה יהודה כנראה יארחו בסיננטי באיצטדיון ראש הזהב
    הדשא במחנה יהודה נהרס בגשמים ואני בספק אם יאשרו להם לארח שם בשבועות הקרובים

9. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1799547-18.Xxx

עשור שלם חלף מאז הצמד של דגו נגד אייקס בליגת האלופות. והיום? בהפועל אשקלון. כבר מזמן שהוא נעלם מהפה. ברוך דגו מדבר מדבר על הכל: האבא הביולוגי שבגד לו, עד כמה קשה לו לראות היום את הדרבי, על ערן זהבי וגילי ורמוט וגם על המשפחה שעומדת להתחרב(אשתו בחודש שמיני).

-------

אני מעוניין להעלות כאן מס' נושאים לדיון. אוהדי מכבי בעיקר מוזמנים להגיב.
    - האם דגו לא ספג סתם שנאה? הוא לא אשם במה שקלינגר עשה לאבי נמני.
    - אני חושב שדגו לא חזר בכלל להיות אותו שחקן מאז אותה פציעה, דעתכם?
    - האם אותה עונה ב-2002-03 הייתה התעלות ומדובר בסה"כ בשחקן שלא היה מהיר יותר מהשאר, לא טכני יותר מהשאר ולא גולר יותר מהשאר.
    - אולי הבעייה היא בעייה מנטאלית?
    - האם העמדה הכי טובה לדגו הייתה באמצע ולא באגף?
    - האם יש לו מקום בליגת העל?

ברוך דגו שיחק בהפועל שלוש שנים ומאוד לא הרשים. הוא כבש בעיקר בפנדלים בעונה האחרונה ולא הביא שום ברק לקבוצה אפרורית. מאוד הערכתי אותו על המלחמה הבלתי-פוסקת וגם היה לו שיר מרגש - אבל זו הייתה החלטה נכונה מצד הפועל ת"א לפי דעתי. ברור שעם שחקנים טובים יותר כמו שהגיעו כשגוטמן בנה את הקבוצה - גם דגו היה משתפר, אבל בכל-זאת. מה דעתכם?

10. סגול בדם Member

היום התפרק הפרויקט של אייל גולן במרמורק , אלדד פרי החליט שהוא לא רוכש את הפועל מרמורק בגלל שיש מחנאות בקבוצה . שבעת השחקנים רובם שחקני ליגה לאומית לגיטימים שיכולים להוביל קבוצות יצטרכו לקבל החלטה - ללכת לקבוצה בליגה א בשכר נמוך או לא לשחק שלושה חודשים ולחכות לינואר .
    זה הלקח בשביל השחקנים שחושבים שבשביל עוד 3000 שקל בחודש שווה לרדת מהלאומית לליגה א
    את הכסף שחקני מרמורק לא יראו בחיים
    ורגב וולק שבלאומית הוא אחד הבלמים הטובים בליגה חתם היום בהפועל הרצליה מליגה א צפון .
    לפעמים עדיף להגיע לקבוצה שיש לה אמא ואבא בקרה תקציבית והכל מסודר .
    בדקתי באתר ההתאחדות חננאל עדני היה ונשאר מנכ"ל הקבוצה , אין שום זכר לגבי קצרה ,אלדד פרי, אבי ארביב או אייל גולן וזה למה? כי בליגה א אין בקרה תקציבית הכל נעשה במרתפים
    וגם אני יכול להחליט שאני המנכ"ל של מחנה יהודה מחר . מי שמבין קצת בליגה הזאת ומכיר את עלילות שמעון אבו הליצן מבין בדיוק מה זאת הליגה הזאת

11. איתי שכן-טוב Member

יש שם יציעים? אם כן, כמה מקומות?

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יש יציע של 300 מקומות.

13. רון עמיקם Member

מגרש חדש, אבל גרוע מאוד לקבוצה טכנית ולשחקנים שמעולם לא שיחקו או התאמנו על סינתטי. מומלץ להצטייד באמבולנס

14. איתי שכן-טוב Member

בסופו של דבר מחנה יהודה יארחו במגרש הביתי שלהם. קשה לי לקבל את העובדה שמאשרים משחק במגרש ללא יציעים!
    לפני חודש היה נראה לי הזוי שמאשרים בכלל את המגרש בשעריים.. בגלל זה ככה נראה הכדורגל שלנו..

15. רון עמיקם Member

אתה בליגה א', אלה התנאים. כולם מנשחקים שם. יפו איבדה שם שתי נקודות, ולא אמרה מילה