דיון הליגיונרים האיטלקיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

1. Roma מנהלים

*/aa1באלוטלי כבש שער חמישי בליגה וקבוצתו ניס ממוקמת במקום הראשון. יש לציין שהאיטלקי הורחק בצהוב שני בסוף המשחק, טיפשי כמובן.

http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/Balotelli-Nice-ooh-epa_3.Xxx
    פתח את הקדנציה בצרפת בסערה. סופר מריו.

*/aa1פרנצ'סקו גווידולין פוטר מאימון סווינזי. האמת? שיחזור לאודינזה כולם ירוויחו.

*/aa1 עוד מאמן איטלקי מוצא את עצמו בחוץ, די מטאו מפוטר מאסטון וילה אחרי 124 ימים בלבד בתפקיד.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

6 שערים ב 5 משחקים. שער כל 66 דקות. בהחלט מרשים. וההרחקה אגב בוטלה (השופט הודה שטעה והוציא את הצהוב לא לשחקן הנכון).

3. Roma מנהלים

שמח לשמוע שהרחקה בוטלה. אני פשוט מאוהב בשחקן הזה, הוא חמור אבל כל כך הרבה כישרון ותמיד מעניין שהוא במגרש.

שומע הרבה דיבורים על זימון לנבחרת, כן זה מוקדם עדיין.

uri אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

לזכותו של בלוטלי יאמר שהוא גם מבין את זה ובראיון שערכו איתו היום הוא אמר שהוא מקבל את זה שונטורה לא זימן אותו ושהזמן שלו כבר יגיע.

5. Roma מנהלים

אפרופו באלוטלי, קישור לגול המדהים שלו. החל מ2:25.

6. Alta Tensione Member

נחמד לראות שבאלוטלי מצא את הנחלה שלו (= מקום מתאים לרמתו). עכשיו רק נשאר לקוות ש:
    1) ימשיך כך. בכל זאת, גם ההייטרים יסכימו שהוא נעים לצפיה כשהוא משחק כדורגל ולא עסוק בלריב עם שופטים\קולגות\אוהדים\עיתונאים\מאמנים.
    2) שונטורה לא ישתכנע פתאום שזה שחקן לנבחרת.
    3) שראיולה לא ידחוף אותו שוב לליגות ולקבוצות שהוא לא מתאים להן ויניח לו לנפשו.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראתי את הראיון איתו, אני מאחל לו רק טוב ועדיין, ראוי שיהיה לו קצת יותר כבוד. הוא מדבר על כך שמילאן לא הייתה הסביבה הטובה ביותר עבורו, ונכון שהיה כאוס לא קטן בשתי הקדנציות שלו במועדון, ובמיוחד השנייה אבל קצת מצחיק שהוא שוכח שהרבה גם היה תלוי בהתנהגות שלו מחוץ למגרש וגם ביכולת הדלה שהפגין שכן שיחק.

בכל אופן, טוב שהוא לא במילאן יותר. עשה יותר מידי רעש.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקח אותו any day of the week על אדר ופלה.

9. SerieA Il Capitano

באלוטלי בנבחרת היה שונה מאשר בקבוצות השונות בהן שיחק. לרוב, הראה מחויבות והשקעה. לעיתים זה נשא פירות (יורו 2012) ולעיתים, פחות (מונדיאל 2014).

אני לא חושב שונטורה יהסס להשתמש בו בעת הצורך, אם יראה יכולת טובה, לאור הפרסונל הנוכחי בנבחרת.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

4)שהיצור הזה לא יתפוס בטעות את מקומו של בלוטי בגלל יחסי ציבור וכמה שערים בניס.
    5)שיפסיק לזהם לי את הטוויטר.

*נורא קשה להיפטר מהדור הכושל הזה. אוהדי מילאן יכולים להעיד.

VAR, DRORIKO ו-Nesta אוהבים את זה.
  11. SerieA Il Capitano

קשה להיפטר, מאד, אבל המאמנים אינם עוזרים כאשר מהססים לזמן את ברארדי (ובמידה מסוימת, גם את אינסינייה).

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברארדי, אינסיניה ופוליטאנו לא מתאימים לשיטת המשחק אותה ונטורה רוצה לשמר מההצלחה ביורו. זה לא הכי נעים (עד שלאיטליה יש קיצוניים) אבל לפחות שקוף לקהל. בלי בולשיט וזימונים שמטרתם לרצות את התקשורת.

13. SerieA Il Capitano

נכון, השאלה היא האם אתה שומר על החבר'ה הבינוניים כדי לשמר את השיטה או שאתה משנה את השיטה כדי לתת את הבמה לחבר'ה החדשים.

אני בכלל לא בטוח שאינסינייה יכול להוביל את הנבחרת למשהו (לפחות לא האח הבוגר שביניהם), אבל האם אדר ופלה יכבשו מספיק עבורנו כדי לזכות בגביע העולם?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת התחילה ביורו משהו מאוד חיובי ומרענן. ונטורה מעדיף לבנות על זה במקום להפוך את הכל ולהתחיל מ0. שיטת המשחק (עם 352) למשל, מצמצמת תלות באינדיבידואלים וזה די מושלם לדור נטול טוטי\באג'יו או אחרים ששווים שינויי מערכים, מה גם שמרבית השחקנים שיהיו במונדיאל מכירים את צורת המשחק של הנבחרת אחרי עבודה של שנתיים עם קונטה.
    דווקא על אדר ופלה לא הייתי מהמר. כבר היום (שנתיים לפני המאני טיים) ישנם שחקנים שאמורים להדיח אותם. ונטורה בסך הכל מצ'פר אותם על הטורניר האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/16
  15. SerieA Il Capitano

שיטת המשחק אכן מצמצמת תלות באינדיבידואלים אך היא יוצרת תלות קשה מאד בשלושת הבלמים (האם רוגאני ורומאניולי יוכלו להחליף כהלכה את ברצאלי וקייליני בעתיד?) ובשני "המגנים" שבצדדים. זו שיטה שיכולה לעבוד רק אם יש לך שחקנים מאד חרוצים (שכרגע אכן יש) וטובים באגף. בקיצור - כרגע החוזק של הנבחרת הוא בהגנה ולא בהתקפה. אני לא יודע מה יהיה בעתיד.

אני לא רואה "חלוץ שני" שמחליף את אדר כרגע - האם יש כזה? בלוטי הוא המחליף של פלה, ככה זה נראה כרגע, אבל מי יחליף את אדר? גביאדיני אינו נראה מתאים כרגע, ברארדי ואינסינייה אינם, באלוטלי אינו יציב, מישהו מהפרימברה?