דיון הליגיונרים האיטלקיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכולתי להוסיף אותם וגם לא את מגני הנבחרת, כי אז זה היה הופך את הטענה שלי לשקרית. אם יש לך רצון להפריך את דברי, אתה זקוק למשהו יותר מוחשי מנוסטלגיה מ"ימי ג'נואה" מלפני חצי עשור. מההודעה שלך אני מסיק שאתה פשוט לא מכיר את השמות שציינתי או מודע ליכולת שהם מציגים מתחילת העונה.

2. Roma מנהלים

קודם כל כל אחד והדעה שלו ואני חושב שלא ניתן לקבוע שחקן X יותר טוב משחק Y ובטח בדיון הזה שההבדלים לא גדולים. אני אישית חושב שקרישיטו לא יורד משום מגן בליגה.

דרך אגב אתה מודע לזה שקרישיטו, שחקן הרכב וקפטן בהעדרו של דני ולא איזה מחמם ספסל קר ברוסיה? יש לו מספרים מצוינים למגן בקבוצה שיותר טובה מרוב הקבוצות בליגה האיטלקית, רק יובנטוס טובה ממנה בוודאות. נסכם שזה לא בדיוק "ימי ג'נואה" שגרמו לי להאמין במגן זה אלא גם "ימי זניט" שמוצלחים לא פחות.

אני מכיר את רוב השמות שציינת ולמעט שחקן או שניים אני עדין תומך בדעה שלי לגבי קרישיטו. קרישיטו משחק ברמה יותר גבוה ומציג יכולת טובה על בסיס שבועי למה בדיוק אני אמור להתרשם ממגנים שנותנים עונה טובה בקבוצת תחתית\בטן בדיוק כמו שקרישיטו נתן בגילם(מאסינה, לאזר, רוי)?
    קח את דוגמת פאלקה , פרח בגנואה וכרגע נראה כמו עצם בגרון בסגל של רומא. לא כל שחקן יכול להצליח בקבוצה עם לחץ ודרישות גבוהות יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/16
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת הההודעות המוזרות והסותרות שקראתי בזמן האחרון.

http://replygif.net/i/750.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/16
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ההודעה מוזרה זה רק כי הבקשה של קובי מוזרה (להפריך ששחקן אחד טוב מאחר). לי כן יוצא לצפות בזניט וקרישיטו מציג במדיה יכולת נהדרת וראויה להערכה גם ללא העבר בג׳נואה. ומבלי להיכנס לדיון ממי הוא יותר טוב או פחות.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתה בקשה כזו בשום שלב. היה ניסיון לדובב נימוק להודעת שורה עצלנית שלא ניתן לקחת ממנה שום דבר. הדבר המצחיק הוא ששניכם מעלים שיכנוים שמדובר בשחקן מצויין כאשר אף אחד לא טען אחרת. אי ההסכמה שלי מכוונת לאמירה ש"הוא יכול להיות חיזוק לכל קבוצה בליגה", מהסיבה שכמחצית מקבוצות הליגה מחזיקות בכישרונות נהדרים בעמדה המדוברת (שהייתה בגירעון קיצוני בשנים האחרונות) שמציגים יכולת ממש טובה מתחילת העונה. אי התייחסות לצד הזה בויכוח והמשך "הערכה" לצד השני מפספס לגמרי את הנקודה.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כי לא היה לי עניין להיכנס לויכוח, אלא להגיב למוזרות, כביכול, של ההודעה. באשר לויכוח, אני עזבתי אותו בהסכמה עם ההודעה הזו שלך: ״הוא גר בעיר נהדרת, מרוויח פי 3 ממה שכל קבוצה איטלקית יכולה להציע לו, משחק עם שחקנים גדולים, חבר קבוע בצ'מפיונס ליג, למה לו?״.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://gianlucadimarzio.com/wp-content/uploads/2016/01/Schermata-2016-01-18-alle-17.19.12-900x444.Xxx

8. Roma מנהלים

פאלוסקי בדרך לחבור לגאודלין בסוואנזי שהסכימו לשלם את הדרישה של קייבו.

נוצ'רינו מתקרב לדיסי יונטייד מה-MLS.

שמועות שגרציאנו פלה יעזוב את סאות'המפטון לקבוצת אחרת בפריימר ליג, לא הזמן להחזיר את הבן האבוד לליגה? שחקן נהדר לקבוצות צמרת תחתונה.

9. yonmu Member

יש קבוצת צמרת תחתונה שתשלם את הסכום שקבוצות פרמיירליג ישלמו?...

10. Roma מנהלים

סמפדוריה שהתעיינה קיבלה סכום דומה מאדר שעבר לאינטר. את הכסף יש לה השאלה אם שווה לה להשקיע אותו בפאלוסקי.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Roma מנהלים

ג'וזפה רוסי שהושאל ל-לאבנטה מתחתית הליגה הספרדית כבש היום בהפסד 3-1 לסבייה בהופעת הבכורה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדריקו בארבה רשמית בשטוטגארט. השאלה ובמידה ירשום 10 הופעות ירכש ב 4 מיליון אירו.

לא מבין למה אמפולי הסכימו למכור אותו עכשיו. שחקן הרכב, פוטנציאל אדיר. עוד שנה וחצי יהיה אולי שווה פי 3 מזה ובינתיים היה עוזר לקבוצה לא לחטוף חמישיות. וכל זה בשביל 4 מיליון?!

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים.
    4 מ' על שחקן זוטר יחסית זה סכום יפה שמאפשר להם לסרב להצעה השמנה של נאפולי על הויקינג שלהם. טונלי הוא מנוע ההגנה שלהם בשנתיים האחרונות. גם אנדראה קוסטה נותן עונה מצויינת (להבדיל מהאחרונה עם פארמה). אלה האנשים שימנעו מהם לחטוף חמישיות, לא ילדי אינסטוש כמו רוגאני ובארבה ש90% מההייפ סביבם נובע מהרפרנס ליובנטוס ורומא.

הבעיה של אמפולי בעיניי היא חוסר ההתעקשות להכניס סעיפי רכישה לצעירים שהם שאלו. בקיץ, פארדס יחזור לרומא, זיילינסקי יחזור לאודינזה. הם מאבדים שני שחקנים בכירים ללא תמורה שהייתה עוזרת למצוא להם תחליף.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין איך סכום זוטר מההשאלה מאפשר להם לשמור את טונלי. בקיץ כאשר ואם יגיעו ה 4 מיליון גם טונלי ימכר למועדון גדול יותר.

הוא גם לא שחקו זוטר, אלא שחקן הרכב. אינסטוש או לא, הוא הציג יכולת טובה השנה ועזר לאמפולי להגיע למקום השמיני. והוא רק בן 22.