דיון המוזיקה הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AFC, ‏7/2/04.

1. GentlePunter Member

Clichy ו-golding אוהבים את זה.
  2. GentlePunter Member

ועוד אחד. פיטר האמיל לזכרו של הסופר היהודי-איטלקי ניצול אושוויץ פרימו לוי (אשר עקב התנגדותו לציונות המדינית הודר מתוכניות הלימודים בישראל - פשע של ממש לדעתי). בזכות הקטע הזה נחשפתי ליצירה של לוי - באופן אישי מסכים רק לחצי השני של הקביעה של האמיל forgive but not forget.

נ.ב. חידון שכתבתי פעם ובו עשרה שירי רוק המתייחסים לנאציזם ולשואה בעשר זוויות שונות:

Nazism and the Holocaust in Rock Music - http://www.funtrivia.com/playquiz/quiz2739081f5bf68.html

3. ~Omri~ Member

יצירת מופת!

golding ו-GentlePunter אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

5. ~Omri~ Member

יצא לך לעבור על הטקסטים שלו? נראה לך הגיוני שכספי הארנונה ילכו בשביל הפח זבל הזה?
    מי שרוצה לראות אותו מופיע, שיקנה כרטיס מכספו האישי ויילך להופעה שלו בהזדמנות אחרת. אני מצדיק לגמרי את ההורים ה"סאחים". ילדים לא אמורים להיחשף לגסויות שלו, ובטח שלא על חשבון כספי ציבור.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה מגוחך לחשוב ב-2019 שאפשר למנוע מילדים להיחשף לתוכן כלשהו.

7. ~Omri~ Member

צודק, אבל לא צריך לעודד או לממן את זה.

8. DRORIKO Member

ואם הילדים עצמם רוצים לשמוע אותו? כספי הארנונה אמורים לשרת גם את ילדי העיר לא?

שמע הדודו פארוק הזה מעניין לי את הביצה, אבל יש כאן צביעות ממדרגה ראשונה. מבלי להכיר את ההורים האלה אני אומר לך במיליארד אחוז שכשהם נפגשים עם חברים שלהם הם מדברים גסויות, וחלקם גם שותים אלכוהול וחלקם, רחמנא לצלן, גם מגלגלים ג'וינטים. אבל כשהם נכנסתי לתפקיד של "ההורה" הם פתאום נהיים לי אמא תרזה, זה פתטי.

אני בכלל חושב שהאלימות של הנוער היא באשמת הוריהם שמשמשים להם דוגמא רעה בבית. לא דודו פארוק. ואני כבר לא מדבר על ועדי ההורים שהפכו את מנהלי הבית ספר לשפוטים שלהם ומאפשרים לילדים המופרעים לבצע את זממם בלי מפריע. אבל בוא נרים עצומה נגד דודו פארוק ונרגיש נורא טוב עם עצמנו.

9. ~Omri~ Member

ואם הילדים רוצים במסגרת יום העצמאות לעשן סמים, למה שלא נממן להם גם את זה מכספי הארנונה?

אני מסכים לגמרי שיש צביעות ושהחינוך מגיע מהבית. עם זאת, אני לא חושב שזה ראוי לתת לו חשיפה במסגרת יום העצמאות ולתת לגסויות שלו לגיטימציה. ברור שבלתי אפשרי למנוע חשיפה שלו, היות שאנשים צורכים היום את רוב התכנית דרך האינטרנט, אבל המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לא לתת לו במה במסגרת אירועים ציבוריים.

ראיין אדלי אוהב/ת את זה.
  10. ראיין אדלי Member

קודש הקודשים

~Omri~ ו-GentlePunter אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

12. DRORIKO Member

אלונה טוראל הלכה לעולמה. מעבר להיותה מוזיקאית מחוננת היתה פורצת דרך פמיניסטית, ולמעשה המוזיקאית שהיתה מעבד ומפיקה ושירים(ואם נמשיל לעולם הקולנוע אז זה כמו הבמאית הישראלית הראשונה) ובכך סללה את הדרך למוזיקאיות-מפיקות אחרות כמו יהודית רביץ וקורין אלאל. בין היתר עבדה עם אריק אינשטיין, מתי כספי, שמוליק קראוז וגוז'י כץ, יצחק קלפטר ועוד רבים וטובים. גם בתחום הג'אז היתה פורצת דרך אבל בזה אני פחות מבין כי אני שטחי מדי :)

יהי זכרה ברוך

13. GentlePunter Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/19
    Michael Carrick אוהב/ת את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מת על הטעם של פיל, יש הרבה להקות שאני מאוד אוהב והוא לא אהב, אבל מאוד מרשים איך משמרים את מורשתו באנגליה. מי עושה אתרים כאלה על קוטנר?

DRORIKO ו-GentlePunter אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

היה גם חובב כדורגל ידוע. אוהד של ליברפול.