דיון המרצ'נדייז הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏1/6/04.

1. ArsenalFan Member

גולדרס גרין, והיא לא עד כדי כך מזוהה עם ספרס. זה לא ה"מעוז" כמו שאוהבים לומר בארץ. הסתובבתי שם בפסח לפני שנתיים, והיו שם די הרבה אוהדים עם חולצות של ארסנל.

אהבתי על ג'ורג' גרהאם, גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סתם גדול, זה די נכון. הוא היה נוהג לאכול שם מדי יום, והיה לנושא בדיחה פופולרי עבור אוהדי טוטנהאם.

לפעמים אני לא כל כך מבין למה נתנו לג'ורג'י ללכת. נכון שהוא היה מאמן אנגלי מהסוג הישן שכיום לא נחוץ, ונכון שהוא היה רב עם ההנהלה ודייויד פליט כל יום שני, אבל הוא היה מאמן לא רע שהביא לנו את גביע הליגה (וגמר עונה לאחר מכן).

עדי, נכון שיש כיום בלונדון לא מעט טרמפיסטים של ארסנל, אבל עדיין גולדרס גרין, כשכונה יהודית, מזוהה עם טוטנהאם, אבל פחות משכונות אחרות בעיר.

3. roykeane Member

טוב שניכנסתם שלום לכולם!!

זאת לא פרסומת, אני לא אומר על זה בכל פורום ודווקא כאן כי זה קשור לנושא וזה יכול לעניין אותכם.

כל מי שקנה ממני בעבר מחזיקי מפתחות/ בובות כדורגל כבר מוכר לעיניין ומי שלא אז שיכנס לאתר החדש שלנו שהוא www.football-stars.com

האתר החדש מכיל את כל המלאי המעודכן והחדש שלנו הכולל סדרות חדשות שעכשיו יצאו כמו יורו 2004 וכוכבי עונת 2004.

יש לנו מלאי רחב של מחזיקי מפתחות, בובות גדולות, בובות קטנות ובובות ענקיות. בנוסף גם חבילות של קבוצות שלמות ושל 3 או 4 שחקנים.

לכבוד פתיחתו החגיגית של האתר הורדנו מחירים ויש בובות שמוצעים כעת במחירים זולים ביותר.

אז כולם להיכנס לאתר החדש שלנו - זה הבובות של השחקנים הכי טובים בעולם שכולכם אוהבים, מתנה נהדרת ומקורית, או בשביל האוסף שלכם. אני מציע לכולם להיכנס ולבדוק - הרבה מכם יהנו ממנו וממוצריו זה בטוח!

תיצתרפו אל כל האנשים שקנו ממני במיוחד שעכשיו יש אתר חדש שנוח לעיין ולבחור ממנו את הבובות שאתם רוצים.

יש איסיקיו מיוחד שתוכלו לשלוח אליו את ההזמנות שלכם גם כשיהיה מנותק ובכל ערב יבדוק את ההזמנות ויחזור אליכם עם כל הפרטים.
    תוכלו גם באימייל ל info@football-stars.com בשביל בקשות/שאלות/הערות/הזמנות וכ'ו.

מקווה שתהנו!
    תודה
    רוי קין
    www.football-stars.com

***עריכת ההנהלה: א. זו לא פרסומת? אתה בטוח? ב. זה לא יימחק, אבל כיוון שנפתח דיון בנושא מרצ'נדייז, ההודעה תמוזג לשם. תודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/04
  4. ArsenalFan Member

עזוב, מיתוס היהודים עם טוטנהאם הוא נכון במידה חלקית. עוד לפני 20 ו-30 שנה היו לארסנל אוהדים יהודיים, פשוט בגלל שהרבה יהודים היו מרוכזים בצפון לונדון...

אגב, דיוויד דין- יהודי כשר. דניאל לוי- יהודי כשר. שניהם מחותנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. toon-UPON-tyne Member

בקשר לבובות כדורגל
    מישהו יודע אם יש איזה חברה רצינית שמייבאת כאלה מאנגליה?
    אני זוכר שכשחייתי באנגליה רציתי לקנות כזה של ניוקאסל של אז אבל לא יצא לי..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/04
  6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראו לך אתר שניתן להזמין ממנו. אני ראיתי שם את השם שירר.

אני דווקא חושב שטוב שהביאו את הלינק הזה. לא הייתי מודע לאתר הזה ועכשיו שוקל להזמין ממנו, למרות שהמחירים מוגזמים בטירוף.

העניין עם טוטנהאם ש-
    א. הם יותר מזוהים עם יהודים.
    ב. יש להם יותר אוהדים יהודיים.
    ג. ההנהלה שלהם תמיד הייתה מורכבת מיהודים.
    ד. חלק מהיהודים המעורבים בה היו חזקים בתמונה הפוליטית, מה שרק הוסיף לתדמית הזו שלהם.

7. toon-UPON-tyne Member

כן ראיתי את שירר.. הוא לא נראה משהו האמת ראיתי פעם בובה הרבה יותר דומה שלו.. גם של דאייר...
    אבל הייתי רוצה לקנות סט של כל הקבוצה.. וגם נראה לי עדיף היה לי להזמין מחול...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח בובות כדורגל מזכירות לי משהו חמוד מאוד..... הייתי בתחילת 1997 באנגליה, וקניתי סט של בובות של כל השחקנים של ניוקאסל, משהו כמו 15 בובות. הצבתי את כולם בחדר שלי. לאט לאט שחקנים התחילו לעזוב, אז גם הבובות שלהם עזבו... אני זוכר איך ערפתי את הראש של ז'ינולה והדבקתי אותו על הקיר, או איך תליתי את שאקה היסלופ מהרגליים למעלה, ועוד כמה סתם זרקתי לזבל. פתאום קלטתי שהבובות הולכות ונגמרות לי, והיום נשארו לי שמה רק 3 בובות: שירר, בארטון ולי.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

9. toon-UPON-tyne Member

חח דווקא בדיוק סט כזה אני רוצה... לא היה אכפת לי לקבל כמה שחקנים שכבר לא בניוקאסל.. רק בשביל הנוסטלגיה...
    יש אנשים בניוקאסל שהיו מתפללים מול הבובה של לי...
    בכלל זה ממש חמוד.
    ועם הרעיונות שלך אני חושב כרגע על לקנות את מנצסטר יונייטד... נראה כמה סדיסטי ויצירתי אני יכול להיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. roykeane Member

אנחנו החברה הרשמית והיבואנית המפיצה הבלעדית שלהם בארץ
    ככה שאי אפשר לחקות אותנו .. זה המחירים ואנחנו לכבוד פתחיחתו החגיגית של האתר הורדנו מחירים לכל מיני בובות כגון סדרת כוכבי העונה 2004

את כל הפרטים תמצאו באתר של החברה שלנו פוטבול סטראס (www.football-stars.com) עוד פרטים תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות אימייל info@football-stars.com או לאייסיקיו 241-404-750

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/04
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שהתעלמת משאלתי - למה זה כל כך יקר??

12. roykeane Member

אחי אני חייתי בEDGWARE עד גיל 8 ואז עברתי לתל אביב לישראל.

13. roykeane Member

התשובה לשאלה שלך אחי פשוטה ביותר.

למעשה אני היבואן הרשמי כך שאני קונה ביותר זול מהמחיר שאתם תקנו מאתרים אחרים מחול או מחנויות באנגליה. זאת אומרת שגם הם וגם אני קונים באותו מחיר מהחברה ומוכרים באותו מחיר ככה שזה לא ישנה לכם וזה יצא לכם אותו דבר, אולי בכמה שקלים (משהו בסביבות 3-4 שקל למוצר) יותר זול מכיוון שאני צריך לשלם מכס+משלוח לחול.

זה הסיבה, גם ללקוחות קבועים או ללקוחות רציניים אני נותן הנחה בהתאם!

בנוסף נתתי הנחות מסויימות משמעותיות ביותר לרגל פתחיחת האתר (למשל 35 ש"ח בלבד לבובות הגדולות של כוכבי עונת 2004 ) ועוד שלא נדבר על המבצע של הבובות הקטנות 3 במחיר של 2.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/04
  14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הגודל של "בובה גדולה"?

15. roykeane Member

8 סנטימטר אחי