דיון הניחושים לעונת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏12/7/09.

1. רמי Member

1. צ'לסי
    2. ארסנל
    3. יונייטד
    4. טוטנהאם
    5. אברטון
    6. ליברפול
    7. וילה
    8. סיטי
    9. ווסטהאם
    10. פולהאם
    11. סנדרלנד
    12. פורטסמות'
    13. וויגן
    14. בירמינגהאם
    15. סטוק
    16. בלקבורן
    17. וולבס
    18. בולטון
    19. ברנלי
    20. האל

2. Jack Wilshere Member

1. צ'לסי
    2. יונייטד
    3. ליברפול
    4. מנצ'סטר סיטי
    5. ארסנל
    6. אסטון וילה
    7. אברטון
    ...

18.האל
    19. וולבס
    20. בארנלי

3. COYS Member

1.מנצ'סטר סיטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.ליברפול
    2.ארסנל
    3.צ'לסי
    4.יונייטד
    5.מנצ'סטר סיטי
    6.אברטון
    7.טוטנהאם
    8.אסטון וילה
    9.פורטסמות'
    10.ווסט האם
    11.סנדרלנד
    12.בלקבורן
    13.פולהאם
    14.וויגאן
    15.בירמינגהם
    16.בולטון
    17.סטוק
    18.ברנלי
    19.האל
    20.וולבס

5. Bujuga Member

1. מנ. יונייטד.
    2. צ'לסי.
    3. מנ. סיטי.
    4. ארסנל.
    5. ליברפול.
    6. אברטון.
    7. ווסטהאם.
    8. טוטנהאם.
    9. אסטון וילה.
    10 סנדרלנד.
    11. וויגאן.
    12. בלקבורן.
    13. פולהאם.
    14. בולטון.
    15. בירמינגהאם.
    16. וולבס.
    17. פורטסמות'.
    18. סטוק.
    19. האל.
    20. ברנלי.

6. KirkH Member

1. צ'לסי - לא שזה משתנה מעונה לעונה בין כה וכו', אבל הפעם אני ממש מאמין. אני אוהב את השקט סביב הקבוצה. משהו מרגיש שונה. נקווה שלא יתפוצץ לנו בפנים.

2. מנצ'סטר יונייטד - לא מבין את ההתרגשות מהעזיבה של הליידי בוי. הקבוצה הזו הרי מפוצצת כישרון גם בלעדיו. יחזרו להיות יותר קבוצתיים, יחזרו לשחק כדורגל שמח.

3. מנצ'סטר סיטי - לדעתי הם הולכים להפתיע. הרכש שלהם כלל שחקנים שכבר היו שם, שחקנים שיודעים את העבודה ואיך להתמודד עם לחץ. אם הם יתחילו טוב, הם ירוצו חזק מאוד לדעתי.

4. ליברפול - לא חושב כמו מי שטוען שהקבוצה התחזקה או שמרה על האיכויות שלה. הפוטנציאל של אקווילני זה נחמד, זה לא פרקטי כרגע. אני גם לא בטוח שזה מתאים לסיגנון של בניטז.

5. פראנסנל - דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. פשוט ככה. אפשר לסגוד ולהקשיב לונגר מדבר עד מחרתיים. עובדתית הקבוצה סוגרת קיץ נוסף בו היא מאבדת כוכבים ומחליפה אותם בילדים עם מידה זו או אחרת של פוטנציאל. אז אולי זה אחלה יחסית למחיר, אבל לדעתי העונה הקרובה תהיה העונה בה השיטה של ונגר שלמעשה בנתה את הקבוצה והביאה אותה עד הלום, תהפוך להיות הגורם שיפיל אותו.

6. טוטנהאם - בדרך כלל אני שולח אותם לצ'מפיונס. נקווה שלא ניפול עם העניין הפעם. בנו קבוצה חזקה ועמוקה. לפעמים עמוקה מדי (בחוד). אחרי הנפילות בעונות האחרונות בכל פעם שהעיזו להרים את האף החבר'ה מפחדים מהצל של עצמם. הלוואי וזה גם יהיה מה ששוב יפיל אותם.

7. אסטון וילה - חייבים עוד בלם לרוטציה ולדעתי ישיגו אחד כזה עד סגירת החלון. אהבתי את הפעולות של אוניל לעיבוי הסגל עד כה. אני חושב שזה מה שגם ירים אותם מעל ליריבות בישורת האחרונה. אם הבלם יהיה ברמה גבוה מספיק, הם גם ילחמו גבוה יותר.

8. אברטון - עם החזרה של יעקובו ובעיקר ארטטה, צפויים להיות טובים כרגיל וקצת מעבר. אם יאבדו את לסקוט בנוסף לפציעה של ג'אגז הם בצרות.

9. פולהאם - בתנאי שישמרו על הקרחון האיסלנדי שלהם. השאלה הגדולה תהיה איך הם מסוגלים להתמודד עם שתי מסגרות אם וכאשר.

10. ווסט האם - לא יודע איך לאכול אותם. נראים כמו מכונית בהרצה. מפוצצים פוטנציאל אבל חייבים להבין שאם הוא לא מתפרץ בזמן נתון, הם בבעייה והילדים יהיו הראשונים להיפגע מאותו לחץ.

11. בולטון - רכש חביב, שחקנים סבירים ומוניטין של קבוצה לוחמת. לא יודע לגבי שינוי הסיגנון, אבל אני חושב שהם יסתובבו מאוד מוקדם באזור מרכז הטבלה בואך חוף הים...

12. בלקבורן - אלרדייס פשוט מעצבן. מתעקש לנסות להביא כל שחקו שעובר גיל מסויים והיה פעם, מתישהו בעברו, מזמן מזמן - שחקן איכותי. שום שחקן, שום זהות. שום עניין.

13. סנדרלנד - לא מתרשם מהשמות שברוס וידידיו בהנהלה מפזרים. עדיין קבוצה אפורה ובינונית. כמו שברוס אוהב אומנם, אבל לא מעבר לכך.

14. האל - הפתעת העונה אולי (לאור הדירוגים שלכם לפחות). אני חושב שהם יעשו צעד קדימה לעומת העונה הקודמת. אולי אפילו יצליחו להחתים פעם חלוץ.

15. סטוק - עוד עונה עם אוהדים ביתיים, חוצים של דלאפ וקטנות של ביטי בדרך להישארות.

16. ברמינגהאם - הרכש שהובא הוא נכון על הנייר. אם יצליחו לממש את הפוטנציאל של החלק הקדמי שלהם הם עלולים למצוא את עצמם עונה נוספת בליגה העליונה. תמיד פייבוריטים שלי, נקווה שלא יאכזבו.

17. וולבס - מתלבט בין המיקום הנוכחי לאחד מתחת. אולי בכל זאת ימצאו את הנוסחה לעשות את מה שהאל עשו בעונה שעברה עם התלהבות ומלחמה נטו כי שחקנים גדולים מדי אין שם.

18. וויגאן - לא אוהב בכלל את מה שנעשה שם מהיום בו ברוס חתך להם. הביאו מנג'ר ספרדי ועכשיו הוא מביא איתו את כל השחקנים הבינוניים בעלי אזרחות ספרדית שהוא מצליח לשים עליהם יד. בחייאת.
    נשארו כישרוניים בלא מעט עמדות. אבל לדעתי יקרסו העונה. בעיקר אם ימשיכו להיפרד מכל מי שמסוגל לתת פס נורמאלי.

19. פומפי - עושה לי רושם שהקבוצה פשוט מרקיבה ומתפרקת מול עיניינו ולאף אחד לא נעים להגיד את זה. הם המשיכו גם בקיץ לאבד שחקנים מרכזיים, הם לא החתימו שחקן משמעותי מהיום בו רדנאפ נסע ללונדון. פול הארט עושה רושם של אדם טוב, אבל לא בדיוק האיש האידיאלי לעמוד על הקווים בעונה שכזו. מזכירים לי מאוד את ניוקאסל שאנשים סירבו להאמין שקבוצה עם סגל כזה יכולה לרדת ליגה. אבל עובדה.

20. בארנלי - לא כוחות. הם הביאו משהו שונה לדשא ברמת הצ'מפיונשיפ, לא חושב שהם מסוגלים להתמודד מול יריבה כלשהי בליגה מבחינה פרסונאלית. הפערים גדולים מדי לגישור.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/09
  7. ManUtd Fan Member

1. ליברפול - מטעמי נאחס.
    2. יונייטד - כנ"ל.
    3. צ'לסי - לטעמי התרכזו יותר בליגת האלופות וקצת יזניחו את הליגה.
    4. ארסנל - כי אני עדיין חושב שהחיזוק יגיע בסופו של דבר וגם אם לא אני דיי בטוח שהם יתפסו את המקום הזה, לאחר מאבק עם סיטי.
    5. סיטי - צריכה זמן להתחבר זה נכון, אבל עדיין יש שם שחקנים שיכולים לשנות משחק במהלך אחד. יהיו קרובים לליגת האלופות, אך עדיין לא.
    6. טוטנהאם - אם בעונה עם פתיחה כל-כך גרוע הם מסיימים במקום השמיני, אז אני מאמין שעם פתיחה קצת יותר טובה הם התקדמו.
    7. וילה - בשנה שעברה הם פתחו נהדר את העונה ובגלל הסגל הקצר סיימו נמוך ממה שיכלו עם סגל קצת יותר רחב. אז הם הרחיבו את הסגל, אך עדיין צריכים בלם. עם הבלם הנכון אני לא שולל מיקום גבוה יותר.
    8. אברטון - מעריך מאוד את הקבוצה הזאת איך אין לדעת כיצד יחזרו ארטטה ויעקובו. בנוסף, אני לא חושב שהם התחזקו מספיק, אף-על-פי שעוד לא מאוחר מדי.
    9. ווסטהאם - זולה עושה שם עבודה מצוינת, ולמרות שלא הגיעו חיזוקים (מלבד חימנז) אני מאמין שהם יצליחו להישאר באותו מיקום.
    10. סנדרלנד - ברוס בהחלט חיזק את הקבוצה ולדעתי הדבר יתבטא בטבלה.
    11. בלקבורן.
    12. סטוק - אפקט הביתיות ישפיע גם הפעם.
    13. ברמינגהאם - מקליש חיזק בצורה יפה מאוד את הקבוצה והביא שחקנים בשביל להישאר כאן ולא להתנדנד. אולי אפילו תהיה להפתעת העונה.
    14. פולהאם - לטעמי המשחקים באירופה יעשו את שלהם ותהיה להם ירידה חדה ביכולת, שישפיע על המיקום בטבלה.
    15. בולטון.
    16. פומפי - התחלשו מאוד הקיץ, איבדו שחקני מפתח. בקיצור, המצב אצלם לא נראה טוב אך ישארו בליגה אחרי מאבק מייגע ועם הרבה כוח מהאוהדים.
    17. וויגאן - ברוס עזב, עזבו שני שחקני מפתח ובקיצור המצב לא נראה טוב בכלל ויאבקו קשות נגד הירידה.
    18. האל - מצטער, לא מחזיק מאלטידור למרות שהוא בדיוק מה שקבוצה כמו האל צריכה. לטעמי הם פשוט לא מספיק טובים.
    19. וולבס.
    20. בארנלי.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכיתי וחיכיתי עם התחזית כדי שאולי ארסנל תביא איזה רכש, מה שכמובן לא קרה, אז התחזית הזו היא בהנחה שרכש לא יגיע גם עד ה-1.9:

1. ליברפול - אם לא עכשיו אז אימתי? לא ביצעו שינויים משמעותיים במיוחד בסגל, אבל ההיחלשות של יונייטד יוצרת להם הזדמנות לשבור את הנאחס שספק אם תחזור בשנים הקרובות. יילכו ראש בראש עם צ'לסי עד הסוף, הבחירה בהם ולא בכחולים היא יותר ווישפול ת'ינקינג מאשר רציונלית.
    2. צ'לסי - גם כן לא ביצעו שינויים מהותיים בסגל, ימשיכו עם אותו קאדר קשוח ומעט אפרורי וירוויחו גם כן מההיחלשות של היונייטד. יילכו ראש בראש עם ליברפול עד הסוף.
    3. מנצ'סטר יונייטד - אני יודע, עדיין יש להם את פרגי על הקווים ואת האופי הווינרי הנצחי, אבל הם נחלשו הקיץ וגם נראה לי שהחומר שנותר בקבוצה קצת שחוק ופחות נלהב אחרי 3 אליפויות רצופות.
    4. ארסנל - אם יגיעו קשר אחורי ובלם לדעתי אנחנו שווים אליפות, אבל עד שזה יקרה אנחנו נמשיך להפסיד בסטוק ובבולטון ולהיאבק על המקום הרביעי. גם השנה אני מאמין שנחזיק מעמד בטופ 4, אבל זה לא יהיה קל.
    5. סיטי - לא יתחברו בהתחלה, מה שייתן לארסנל את ההזדמנות לפתוח עליהם פער בתחילת העונה. ייתנו פייט חזק על המקום הרביעי.
    6. טוטנהאם - קבוצת שופעת כישרון בכל העמדות ועם עומק לא מבוטל שמקנה להם יתרון מול וילה ואברטון.
    7. וילה - או'ניל מצליח לשמור על הכוכבים שלו באופן מעורר כבוד, והיציבות הזו שהוא מקנה תיתן לוילנז עוד עונה יציבה בצמרת הנמוכה. אני מצפה לראות אותם מגיעים רחוק באירופה העונה.
    8. אברטון - אני מעריץ את דייויד מויס על העבודה שהוא עושה שם עם תקציב אפסי, אבל לאור המשאבים הפיננסיים שיש ליריבות של הטופי בויז על מקומות 5-8 הם לדעתי קצת יצנחו העונה.
    9. סנדרלנד - סטיב ברוס קיבל תקציב רכש נדיב ועשה איתו כמה רכישות נהדרות, אם הכל יתחבר כמצופה הנסיעה לאיצטדיון האור תהיה סיוט עבור כל קבוצה העונה.
    10. בולטון - עוד עונה אפורה באמצע.
    11. ווסטהאם - כשרוניים מאוד אבל צעירים ובלי עומק מספק, וכתוצאה מכך יתקשו למצוא יציבות שתדחוף אותם למעלה.
    12. האל - יפתיעו העונה את הספקנים ועם רכישות כמו אלטידור ואלבארו נגרדו יעשו עונה יפה הרחק מהתחתית הבוערת.
    13. וולבס - אני מאמין במיק מק'ארתי וברכש שהוא עשה הקיץ, יהיו הפתעת העונה.
    14. בלקבורן - עוד עונה משעממת תחת ביג סאם המגעיל, יישבו להם בניחותא במרכז הטבלה לכל אורכה.
    15. בירמינגהאם - אני לא מתרשם במיוחד מהסגל שמק'ליש בונה שם אבל המבצר בסט. אנדרו'ז לבדו שווה עוד איזה 10 נקודות בעונה שעושות את ההבדל בין הישארות לירידה.
    16. פולהאם - לא יוכלו לרוץ בשתי חזיתות עם הסגל הקצר שלהם וכתוצאה מכך ייאבקו בתחתית עד הסוף.
    17. סטוק - כדורגל אין להם כל כך, הם גם לא עשו רכישות בקיץ כדי להשתפר באספקט הזה, אבל עם חוצים ארוכים ועם האיצטדיון הכי ביתי בליגה הם יצליחו לשרוד עוד עונה.
    18. פומפי - אי ודאות גדולה סביב המועדון הזה שלא מאפשרת להארט לבצע את החיזוקים שהוא רוצה. נאלצים בינתיים להסתפק בכל מיני גריאטרים סטייל סטיב פינאן וככה בדיוק מגיעים לצ'מפיונשיפ. חבל על האוהדים הנהדרים.
    19. וויגאן - איבדו שחקני מפתח ואני בספק אם התחליפים שלהם ברמה מספקת. להם בניגוד ליריבותיהם בתחתית אין את הערך המוסף של איצטדיון ביתי חם, השנה הסיפור של הלאטיקס בפרמיירליג ייגמר.
    20. ברנלי - סגל שנראה על סף המעליב, אני מקווה שהם יוכלו לתת תצוגות מכובדות השנה.

9. Stretford Ender Member

1. מנצ'סטר יונייטד - למרות שאני חושב שנחלשנו הקיץ הזה, אני לא יכול להמר נגד הקבוצה ונגד פרגוסון. מקווה לא להתבדות בסוף העונה. אף קבוצה אחרת בטופ לא עשתה קולות של חיזוק משמעותי כך שאני יודע שזה אפשרי בשבילנו.

2. צ'לסי - הסגל מוכשר מאוד גם בלי חיזוק גדול בקיץ. העובדה שאסיין היה פצוע לתקופה ארוכה בשנה שעברה פגעה בהם קשות לדעתי, ועם הכוח העצום שהוא מוסיף להם למרכז המגרש הם לא ידשדשו בפתיחה וילחמו עד הסוף.

3. ארסנל - קשה לי להמר איפה ארסנל יסיימו בעונה הזאת. האינסטינקט שלי אומר שהם יתנו עונה טובה, אבל ההיגיון אומר שעם רכש מינימלי והאבידות של אדביור וטורה הם מטים לנפול. החלטתי לתת משהו באמצע.

4. ליברפול - אישית אני פשוט לא מאמין ברפא בניטז וביכולת שלו לקחת את ליברפול את העוד צעד שהיא צריכה. יש שיגידו שהוא הוכיח את עצמו בעונה שעברה, אבל מה שחשוב זה השורה התחתונה ולמרות כמות הנקודות המרשימה הוא לא הצליח להביא את האליפות. האובדן של ניהול המשחק המצויין של אלונסו והיציבות של ארבלואה, בצירוף של עוד שנה בלי רכש של קיצוני יצירתי מביא אותי לתת להם מקום במוקדמות הצ'מפיונס בלבד.

5. מנצ'סטר סיטי - מקום חמישי ולדעתי כל אוהד סיטי יכול להיות מרוצה מהמיקום הזה. אין עוררין על כמה שהסגל שלהם התחזק בקיץ אם כי עדיין חסר הבורג האחרון להגנה (שאין לי ספק שהם ישיגו בסופו של דבר). אני לא חושב שהם צריכים לדבר כרגע על שבירת הטופ 4 למרות שעם מזל הכל אפשרי העונה. אבל בכל זאת, עם כזו כמות מסיבית של רכש אני לא רואה אותם נותנים התחלה מספיק טובה לעונה. על הנייר הסגל של סיטי רמה מעל שאר המתמודדות על המקום החמישי ואני מאמין שבסופו של דבר זה יתבטא גם בטבלה.

6. אברטון - הקבוצה של היציבות. לא רואים אף פעם מהפיכות מטורפות בסגל ושנה אחר שנה הם מציגים את אותו כדורגל שלוקח אותם לצמרת התחתונה למרות חשבון ההוצאות הקטן ביותר מבין שאר הקבוצות שמבלות בחלק הזה של הטבלה. לא רואה סיבה שזה ישתנה השנה גם אם שוב אין חיזוק משמעותי.

7. טוטנהאם - כולם כבר ציינו את עניין הקיץ השקט שעבר על ספרס, אין טעם לחזור על זה. הרבה כישרון על הנייר, שלקראת סוף העונה שעברה התחיל לבוא קצת לידי ביטוי. עונה סולידית לפי התחזית שלי.

8. אסטון וילה - אחרי הפרישה של לאורסן הם זועקים לבלם או אפילו שניים. בעונה שעברה מה שהיה שם הספיק לחצי עונה ואז הגיעה דעיכה. אני לא רואה את הוילאנס מוצאים את אותו מומנטום של החצי הראשון של העונה קודמת וכמובן עוד לא דיברתי על כך שבארי עזב.

9. סנדרלנד - בעיקר בגלל הערכה ואמונה ביכולת של סטיב ברוס. הרכש נראה טוב, במיוחד במרכז הקישור. אם יהיה שם חיבור מהיר אני אגדיל ואומר שעוד יש להם סיכוי להיות אפילו יותר למעלה.

10. פולהאם - הפתיעו את כולם בעונה שעברה ושמרו פחות או יותר על אותו הסגל. קצת ירידת מתח בשילוב של התמודדות בשתי החזיתות תגרום להם לרדת טיפה מהמקום של העונה הקודמת אבל עדיין לסיים במקום טוב.

11. ווסט האם - אני מסמפט את הפטישים ורוצה אפילו לתת להם חצי עליון, אבל הדבר החיובי היחידי לעומת הסגל של העונה שעברה הוא שהצעירים קצת יותר מנוסים. אני עדיין לא בטוח שאני מבין מה התפקיד שמיועד לחימנז (חלוץ מאחורי קול? שחקן אגף?) אבל לשחקנים הדרום האמריקאים קשה לתת אימפקט מיידי. אם אשטון יחזור לכשירות וישמור על הרגליים עוד יש סיכוי לעבור למעלה.

12. בולטון - סגל וחיזוק סולידיים. אין לי יותר מדי מה להגיד על הקבוצה הזו.

13. בלקבורן - עושה רושם שחיפו שם יפה על העזיבה של סנטה קרוז. לא רואה אותם נגררים למאבקי התחתית אבל גם לא יותר ממרכז טבלה.

14. סטוק - כמו שכבר נאמר, אין סיבה שמה שעבד בעונה שעברה לא יעבוד העונה. החוצים של דלאפ, האווירה המחשמלת בבית וגם חיזוק לא רע בכלל עם דין ווייטהד ישאירו אותם עם הראש מעל המים.

15. ברמינגהאם - מבין העולות נראה שלכחולים מברמינגהאם הסגל שהכי מתאים לפרמיירליג. מקווה בשבילם שמקליש ישכיל לבנות מומנטום שם ולהפסיק את הנדנדה.

16. וויגאן - לא יודע איך לאכול את החיזוק שלהם. לא מכיר אף אחד מהשחקנים שהם החתימו חוץ מסינקלייר, אבל אני לא רואה אותם עושים יותר מדי. האבידה של ברוס תהיה לא קלה עבורם.

17. האל - כמו בעונה שעברה, לדעתי גם העונה יש לטייגרס של פיל בראון מספיק בשביל לשרוד על חוט השערה, בעזרה של קצת מזל.

18. וולבס - עם סיכוי לא רע בכלל גם לעלות מעל הקו האדום. אני מאמין שדויל יוכל להוכיח את עצמו כהחתמה טובה, כמו גם האנמן. את האלפורד אישית אני ממש לא אוהב אבל סה"כ יש להם סגל סביר. אני חושב שהם קצת חלשים מהקבוצות שדירגתי למעלה אבל עם התלהבות של עונת עלייה הם יכולים להציל את עצמם.

19. פורטסמות' - נראים כמו קבוצה על סף קריסה. אני חושב שהם ירדו לצ'מפיונשיפ להתאפס על עצמם. איבדו שחקנים חשובים כמו ג'ונסון וקראוץ' ואני לא רואה שום סיבה לאופטימיות עבורם.

20. ברנלי - מקווה שיצליחו יותר, אבל לא רואה סיבה לדרג אותם יותר למעלה.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה את שלי אני פרסמתי,זה הניחוש של אתר ONE,אם בסוף העונה יוצא שהם צדקו,באמת שאני מבקש פה מכל הפורום שלא מפסיק לרדת על הרמה והידע הנמוכים שם באתר,לחזור בהם.
    אני מקווה שכולם מסכימים איתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הניחוש של וואן:
    20.האל
    19.בירמינגהאם
    18.וויגאן
    17.פורטסמות' (???)
    16.ברנלי
    15.סטוק
    14.וולבס
    13.בולטון
    12.פולהאם
    11.ווסטהאם
    10.בלקבורן
    9.טוטנהאם
    8.וילה
    7.סנדלרנד
    6.אברטון
    5.ארסנל ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx )
    4.ליברפול
    3.סיטי\יונייטד
    2.סיטי\יונייטד
    1.צ'לסי

http://one.co.il/Article/142456.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/8/09
  11. קינג לדלי Member

זה מה שאתה מביא לנו ? אתר וואן ?
    מנצ'סטר ? איזה מנצ'סטר ?

שכונה.

12. SeRgInHo Member

יאמר לזכות וואן שהן כתבו מנ' סיטי ומאנ' יונייטד. המנצ'סטר בלבד בא ממנו.
    מסתבר שעדיין יש את הבורים האלה...

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלתי..

14. SeRgInHo Member

לא נורא, קורה.

אני גם לא יודע על מה מבוסס הניחוש שלהם אבל הוא פשוט לא מובן. טוטנהאם שהפעם באמת נראת מבטיחה, מקום שמיני? וולבס וברנלי ישארו בליגה וברמינגהאם שנראת הכי טוב מביניהן תירד?
    סיטי מקום 2, ארסנל מקום 5.

אל תכנסו לוואן.

15. KirkH Member

זה בסך הכל הימורים ואי אפשר לבוא ולנתח אותם מקצועית. זאת אומרת, אפשר - אבל זה קצת מוגזם.

אני מסתכל על הטבלה שהם הביאו ומוצא אותה די דומה לשלי. למעט הכניסה של סאנדרלנד כל כך גבוה - אני דווקא מאוד מסכים איתם. מופרך ברמת וואן זה בטח שלא.