דיון הניחושים לעונת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏12/7/09.

1. KirkH Member

אני לא משוכנע שיש יותר מדי קבוצות עם יעדים ממשיים בליגה.

טופ 5 (נחייה ונראה, אבל בינתיים זה נחמד לקרוא לזה ככה..) + אברטון + א.וילה + ספרס. מעבר לשמינייה הזו, איזו קבוצה באמת שמה לעצמה מטרות רציניות? כל החשודות הרגילות יהיו שמחות להתרחק מהתחתית כמה שיותר אבל צניחה שלהן לאזור המסוכן לא בדיוק תפתיע מישהו. פולהאם עם כל הטרארם ואירופה והחיזוק והתקופה הנהדרת של הודג'סון - כמה באמת בלתי נתפס זה יהיה לראות אותם במקום ה-16?

הקבוצה היחידה שיש לה שאיפות של ממש מקבוצות מרכז הטבלה היא סאנדרלנד בגלל ההשקעה. לדעתי כל היתר מקוות לטוב, חולמות על אירופה אבל גם לא ממש יקפצו מהמרפסת אם ימצאו את עצמן במאבקי ירידה.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. ליברפול - למרות שכשאני מסתכל על הסגל אני רואה בו לא מעט חורים, יש בי איזו אופטימיות שאני לא מסוגל להסביר לגבי העונה הקרובה, ובעיקר תחושות מצוינות לגבי ג'ונסון ואקווילאני. זאת העונה שלנו.

2. מנצ'סטר יונייטד - ולנסיה יושב מצוין על המשחק הקבוצתי שבונה פרגוסון, הצעירים ייתנו קפיצת מדרגה ונראה יותר את רפאל ופאביו דה סילבה, נאני, טוסיץ' ועוד, אבל לדעתי זה לא יספיק לאליפות.

3. ארסנל - זה תלוי מאוד בתותחנים לדעתי. אם יגיע בלם ברמה גבוהה (האנגלאנד) אני חושב שהם יהיו במאבקי האליפות במשך רוב העונה בניגוד לצ'לסי. אני חושב שיש להם גם סגל יותר מרענן וסוחף מהקבוצה של אנצ'לוטי, ורק חסר להם קצת קשיחות הן במרכז השדה והן במרכז ההגנה, ואם יגיע עוד חיזוק באחת משתי העמדות האלה הם בהחלט ייראו טוב.

4. צ'לסי - אני ממש לא מאמין בשיטה של אנצ'לוטי. לדעתי היא כלל לא מתאימה לפרמיירליג. מה גם שהסגל מזדקן בעוד שנה, ואני ממש לא חושב שאנלקה יחזור על העונה הנהדרת שהייתה לו בעונה שעברה. אבל מקום בצ'מפיונס הם יבטיחו לדעתי, ואם ארסנל לא תתחזק בעמדות שציינתי אולי הם גם יסיימו במקום השלישי.

5. טוטנהאם - סגל מצוין ועברו קיץ שקט בניגוד לבדרך כלל, לדעתי זאת תהיה שנה מוצלחת בשביל התרנגולים. קראוץ' ודפו זה החוד הכי טוב בליגה למעט הטופ4(כן, גם יותר מטבז-אדבאיור לדעתי) והם יסחפו את הסגל המוכשר של הקבצה קדימה. אבל אני עדיין לא חושב שהם מספיקים בשביל להיכנס למקום שמוביל לצ'מפיונס ליג.

6. מנצ'סטר סיטי - הסגל איכותי אבל מאוד לא מאוזן, ויוז זה לא המנג'ר שיוביל קבוצה כזו למקומות הגבוהים יותר. אולי בעונה הבאה.

7. ווסטהאם - ההימור שלי לעונה הקרובה. אני מאוד אוהב את מה שזולה עושה שם וחימנז זו תוספת מבורכת מבחינת הפטישים. לדעתי הם יגיעו לאירופה ויעפילו אפילו על קבוצות שנראות על פניו עדיפות כמו אברטון ואסטון וילה. אני אישית גם מחבב אותם אז אני גם אאחל להם בהצלחה.

8. אברטון - הסגל לא קיבל חיזוק משמעותי ולדעתי זה לא מספיק, על אחת כמה וכמה אם הם יאבדו את לסקוט(למרות שזה לא נראה סביר). ז'ו זה פשוט לא מספיק לדעתי.

9.  אסטון וילה - התלבטתי רבות בינם לבין פולהאם במקום הזה, והחלטתי ללכת על הויאלנס בסופו של דבר. האבידות של נייט ולאורסן במרכז ההגנה יחד עם עזיבת בארי יצרו המון חורים בסגל. אז אוקיי, דלף כשרוני מאוד ויכול לכפות מעט על האבידה של בארי, אבל מה עם מרכז ההגנה? עם סגל כל כך קצר יהיה למרטין אוניל כמעט בלתי אפשרי לקבל מקום באירופה. ועדיין, עם יאנג, אגבונלהור, קארו, ומילנר הנהדרים - אני צופה שהם יצליחו להתעלות מעל פולהאם המצוינת.

10. פולהאם - כפי שאמרתי, התלבטתי רבות אם לשים אותם מקום אחד למעלה, אבל לדעתי בעונה שעברה הם נהנו מעונות חלשות של סיטי, ספרס ו-ווסטהאם ובעקבות כך הצליחו לקבל את המקום באירופה.ובכל זאת, הודג'סון בונה שם משהו יפה ודאף שקרוב לקבוצה הוא תוספת מבורכת. אני חושב שהעונה הם יבטיחו לעצמם מקום בחלק העליון של הטבלה.

11. סנדרלנד - הסגל שנבנה שם נראה כלל לא רע, עם מרכז שדה קשוח שכולל את קאטרמול וקאנה, וחוד שכולל שחקנים חזקים ופיזיים כמו בנט וג'ונס, לדעתי ברוס יצליח לקחת את הסגל הזה מעל לקבוצות החלשות יחסית בחלק התחתון של הטבלה.

12. בולטון - סגל לא רע, ודייויס יוביל את הקבוצה לעוד עונה טובה במרכז הטבלה.

13. סטוק - אני חושב שהבריטניה סטדיום והחוצים של דלאפ יקנו לקבוצתו של פוליס עוד עונה מוצלחת רק מקום אחד מתחת למה שסיימו בעונה שעברה.

14. בלקבורן - הסגל לא מאוד חזק, אבל אלרדייס יודע מה הוא עושה, והקבוצה לא תהיה קרובה לתחתית העונה לדעתי.

15. וויגאן - מרטינז לדעתי הצליח לכפר פחות או יותר על העזיבות של שחקני המפתח של הקבוצה, ו-וויגאן לא תרד העונה.

16. האל - תלוי מאוד בהגעתו של נגרדו, שנראית סבירה ביותר כרגע. חוד של אלטידור ונגרדו הוא פשוט ברמה שלא נראיתה בקבוצה כמו האל הרבה זמן, והצמד הזה יכול להשאיר אותה במו רגליו. במקרה שהספרדי לא יגיע לדעתי הם יסיימו מתחת לקו האדום, עד כדי כך.

17. בירמינגהאם - רכש טוב מאוד עשה מקליש בקיץ, ולדעתי יש לבלוז סיכוי בכלל לא רע להישאר העונה בליגה.

18. וולברהאמפטון - הסגל פשוט לא מספיק איכותי, ולצערי לא נראה את וולבס בעוד עונה בפרמיירליג.

19. פורטסמות' - איבדו המון שחקנים חשובים בקיץ ולא הביאו אף אחד במקום. התנהלות כושלת לחלוטין של ההנהלה והמנג'ר, פומפיי תרד העונה.

20. ברנלי - הסגל הכי חלש בפרמיירליג, וכמו ווסט ברום, לא תצליח לשרוד עם הכדורגל שהיא שיחקה בצ'מפיונשיפ.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/09
  3. fego7 Member

1.צ'לסי
    2.ליברפול
    3.מנצ'סטר יוניטד
    4.טוטנאהם
    5.אסטון וילה
    6.אברטון
    7.ארסנל
    8.מנצ'סטר סיטי
    9.סנדרלנד
    10.ווסטהאם
    11.בלקבורן
    12.אברטון
    13.פולהאם
    14.פורטסמות
    15.וויגאן
    16.בולטון
    17.ברמינגהאם
    18.ברנלי
    19.האל
    20.סטוק סיטי

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

1.צ'לסי
    2.ליברפול
    3.מנצ'סטר יונייטד
    4.ארסנל
    5.מנצסטר סיטי
    6.אברטון
    7.טוטהנאם
    8.ווסטהאם
    9.פורסמות
    10.בולטון
    11.אסטון וילה
    12.בלקבורן
    13.סנדרלנד
    14.וויגאן
    15.האל
    16.בארנלי
    17.פולהאם
    18.סטוק
    19.בירמינגאם
    20.וולבס

5. kfiros Member

הטבלה שלי:

1.צ'לסי
    2.מנצ'סטר יונייטד
    3.ארסנל
    4.מנצ'סטר סיטי
    5.ליברפול
    6.אסטון וילה
    7.טוטנהאם
    8.אברטון
    9.וולבס
    10.בולטון
    11.בלקבורן
    12.פורטסמות
    13.וויגאן
    14.ווסטהאם
    15.האל סיטי
    16.פולהאם
    17.סנדרלנד
    18.בירמינגהאם
    19.סטוק סיטי
    20.ברנלי

אני התמקדתי ב10 הראשונות, מעבר לזה די התקשיתי אבל די ברור לי שברנלי וסטוק מועמדות די ודאיות לירידה.
    לדעתי העונה הסיטי יתמזגו ברביעייה הראשונה וזה יהיה על חשבון ליברפול. מנצ'סטר די נחלשה ולהערכתי זו תהיה עונה של צ'לסי. מה שלא יהיה, התותחנים פתחו יפה את העונה ואני מאוד מקווה להמשכיות, במצב הנוכחי אני קונה מקום שלישי (ובהחלט מאמין שזה מה שיהיה בסופו של דבר)

6. Strawberry Fields Member

הגיע הזמן לבדוק מי היה הכי קרוב....
    אני צדקתי רק לגבי זהות היורדות לצ'מפיונשיפ והמיקום של מנ' סיטי ובולטון.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כרגיל, רע מאוד, אבל לפחות ניחשתי שתי יורדות נכונה.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איום ונורא... גם אני פגעתי עם שתי יורדות (מותר לי להגיד אפילו שלוש, אמרתי שאם נגרדו לא מגיע להאל הם יהיו מתחת לקו האדום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx).

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם אני פגעתי בשתי יורדות, סטוק הפתיעה לגמרי העונה וקשה לי להאמין שמישהו פגע בה. לא מעט פגעו עם אברטון, כל הכבוד, אני בחוסר אובייקטיביות ותקווה של המשכיות מיקמתי אותם יותר גבוה, אך התבדיתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Dimitar Berbatov Member

סביר. פגעתי נכון באלופה ובסגנית ובשתי יורדות. כמו כולם אני חושב נפלתי עם ליברפול וטוטנהאם.

11. דנידין Member

זה הכי קרוב שמצאתי בכל הנוגע לצמרת, לא רע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

היו הרבה שפגעו רק ב 2 המקומות הראשונים אבל תקעו את טוטנאהם במקום שמיני. היא הפתיעה את כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/10
  12. AW forever Member

לא משהו, קלעתי בסגנית ובשתי יורדות. מה שכן רשמתי שלדעתי בסוף העונה ההנהלה של ליברפול תפטר את בניטז, את זה נדע בקרוב.

13. דנידין Member

רשמת שזה מינוס שלאנצ'לוטי אין ניסיון בפריימרליג, אבל זה נראה שהניסיון שהוא הביא ממקום אחר לא פחות טוב, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. AW forever Member

הישג מדהים, לזכות באליפות בעונה הראשונה בפריימרליג. מגיע לו קרדיט ענק על האליפות הזו.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפלתי עם ליברפול וארסנל, אבל צדקתי ב-2 יורדות ובהפתעת העונה בירמינגהאם, גם עם טוטנהאם כמעט צדקתי אחרי שכמה אנשים כאן שמו אותם במקום התשיעי והשמיני.