דיון הסקאוט הדילטנטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י StevenGerrard, ‏22/8/15.

1. StevenGerrard Member

אם יש שחקן בנוער של הקבוצה שלך שאתה בטוח שהוא מנייה בטוחה, אם יש שחקן בליגות הנמוכות שאתה משוכנע שיגיע לרמה הכי גבוהה של הכדורגל, אם במהלך צפייה בטורניר נבחרות צעירות שחקן תפס את תשומת ליבך ואחרי חיפוש בגוגל גילית שמכנים אותו "מסי הגאורגי", אם באמצע לילה לבן הכדורגל היחיד ששודר הוא מהליגה היפנית ואולי זאת העייפות אבל נדמה לך שמצאת את שינג'י קגאווה הבא (*לפני שיונייטד הרסה אותו)... זה המקום.

------------
    שם: ג'ו בריאן (Joe Bryan).
    קבוצה: בריסטול סיטי, צ'מפיונשיפ.
    לאום: אנגלי.
    עמדה: מגן/ווינג-בק שמאלי.
    כמה מילים: בריסטול סיטי משחקת עם 3 בלמים וצמד ווינג-בקים. בעונה שעברה היה חלק מהקבוצה שלקחה את אליפות ליג 1. כבש 6 שערים ובישל 10. העונה כבר הטביע את חותמו בצ'מפיונשיפ עם שער בחוץ נגד מידלסברו.
    יעד: לכל הפחות, ארון קרסוול הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/15
  2. Kompany Member

אני אכתוב על הדור הבא של סיטי, הלילה רק אציין את שמותיהם ובהמשך השבוע גם אשמח להרחיב (סופסוף קצת זמן ברגילה*/aaa031):
    בארקר; קיצוני אנגלי שאני באמת רואה לו עתיד בפריימרליג, עתיד גדול. בתקווה במדים התכולים.
    איהנאצו; ממליץ לכולם לשים לב לחלוץ הניגרי שיתפוס את המשבצת של החלוץ השלישי בסגל העונה. תרשמו את השם ביוטיוב ותבינו... כוכב.
    דנאייר; אם יתפספס הבלגי הזה שנחשב גם לשחקן בית אז באמת שאין עתיד לכל ההשקעה של סיטי בנוער. אחרי עונת השאלה מוצלחת מאוד בסלטיק הבטיחו לו מקום בסגל, חתם על חוזה חמש שנים אבל בגלל חוסר שביעות רצון מצמד הבלמים הבכירים שלנו בעונה החולפת ובמשחקי
    ההכנה כבר החליטו מראש להביא את אוטמנדי, מנגאלה צריך היה להיות מושאל אבל בגלל שהיה ניפלא בצמד המשחקים האחרונים ובכל זאת יש עליו תג מחיר של 33 מיליון ליש"ט יש העדפה לצרפתי אף על פי שאני כלל לא בטוח שהוא טוב מהבלגי ואני לא מגזים. דנאייר כניראה יושאל עוד עונה למארסיי ואינשאללה עונה הבאה מצבה של 4 בלמים מפחידים: ויני, אוטמנדי, מנגאלה ודנאייר. אגב - הוא עם 2 הופעות בנבחרת הבוגרת וזה למרות שמות בלגים גדולים על העמדה שלו. רק בן 20 :sm_1luvu:

3. oranfu Member

איהנאצו שיחק נגד ליברפול בקדם העונה שעברה (יובטיץ' הבקיע צמד באותו משחק)? אם כן אז הוא היה מאוד מרשים.

4. Kompany Member

אכן היה להיט במשחקי קדם העונה בעונה שעברה...
    ככה קצת קנה מידה על חשבון הבית:

5. k_700 Member

איהנצו זה מקרה די קלאסי של שחקן צעיר שכבר לפני שנה וחצי ראית שהוא גדול מדי על הרמה שהוא משחק בה.

קצת חבל שהוא לא גדל אצלינו, לדעתי גם היה מקבל כבר מזמן את ההזדמנויות של ווילסון לפחות.

הכי הרשים אותי באקדמיה שלהם זה ברנדון בארקר.
    אני עוקב אחריו כמעט שנתיים, לדעתי זה גם השחקן הכי מעניין שגדל שם.