דיון הסרטים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏29/6/03.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אחותי אהבלה ואפילו היא יודעת שהוא אהבל. גלדיאטור גם דב נבון יכל לגלם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

אם DC סוגרים את מחלקת הסרטים שלהם מחר לא נראה לי שמישהו יבכה על זה.

חבורה של נבלים לא מעניינים וחסרי כוחות(באמת הקמתם אותם כדי להילחם בישות בעלת כוח כמו של סופרמן?) מתאגדים כדי להילחם באנשי בוץ ומכשפה מקסיקנית עם מבטא בריטי(?). מרתק.
    טוב, לפחות זרקו לנו וויל סמית׳ והג׳וקר כדי שנקנה כרטיס.
    מרגיש פלשבאק לימי הג׳ואל שומאכר.

3. Butragueño מנהלים

מהיום שהית' לדג'ר מת, יחד איתו מתה הדמות הג'וקר. אין שום סיבה לשחזר אותה עם שחקן ואופי אחר.

למזלי לא הלכתי לסרט הזה, אף אחד מהטריילרים לא חשף שום קטע שבאמת העלה לי את החשק לראות אותו.

בנימה יותר נעימה, 9 מלכות (nueve reinas).

4. סמואל אטו Member

אמרו דברים דומים גם על ג׳ק ניקולסון.
    הבעיה של הסרט הזה בכלל לא קשורה לדמות שלטו משחק, כי היא בקושי מופיעה בסרט.

5. yonmu Member

הג'וקר לא היה הסיפור של הסרט. כל הרעיון היה להשאיר את הבמה להארלי ולדדשוט, ואת זה עשו כמו שצריך.

כן, הנבלים היו מגוחכים והעלילה אותו שיט רגיל. ממתי זה שונה בסרטי גיבוי על? מארבל עושים את זה אחרת? מישהו בכלל עקב אחרי העלילה במלחמת האזרחים (היתה עלילה בכלל)? יש נוסטלגיה, יש שחקנים לא רעים, ויש כמה בדיחות. זה מה שמוכרים בסרטי גיבורי על וזה מה שקונים.

6. HEART BREAK KID RED DEVIL

הבעיה של הסרטים האלה, של הגיבוריי על שקבוע כול שנה מוציאים 4 סרטים של מארוול ואין לך מושג מי ומה קשור לאיזה סרט, אשכרה אנשים מתבלבלים בגלל זה. בזמנו היה יוצא לך סרט על גיבורי על כול 3-4 שנים, כמובן שהעיקר זה הכסף ושבירת קופות בלי שום היגיון

7. סמואל אטו Member

בשביל לספר בדיחות לא צריך את הארלי קווין ודדשוט, מספיק אדם סנדלר או כריס רוק. הסיבה שבחרו את הדמויות האלה היא בגלל שמדובר בדמויות מאוד פופולריות והן פופולריות בגלל הסיפור שלהן. ברגע שאין סיפור, אז כל הסרט לא שווה כלום.\

רוב סרטי מארוול בעיני הם תפלים, אבל יש עלילה ויש דמויות עם רקע, אם פיספספת את זה זה עניין שלך, אבל יש סיבה למה הסרטים שלהם הם קונצנזוס מבחינת סיפור ואצל המתחרה הביקורות הן אדירות.

בסרטים כמו טרילוגיית האביר האפל, איירון מן, קפטן אמריקה 2, ספיידרמן(הראשון) והנוקמים 2 יש קצת מעבר ל-"נוסטלגיה ובדיחות".

8. ManUtd Fan Member

טוב שאלה למטורפים שביניכם כי זה מציק לי כבר הרבה זמן ואני חייב למצוא לזה תשובה,
    מאיפה הקטע הזה, סרט קומדיה, שאחד השחקנים נוקש על הראש של מישהו וצועק "emptyyy?!".
    אמרו לי אולי back to the future אבל זה לא זה.
    ואגב, אני חושב שזה סרט, אבל אולי אני טועה וזאת סידרה. בכל מקרה, הקטע הזה לא יוצא לי מהראש ואני חייב לגלות מאיפה זה.

9. Doritoz FCBJ - RMCF

היום סוף סוף ראיתי את יחידת המתאבדים, וזה התלווה עם הכנות מוקדמות בקריאת ביקורות ותגובות פה ובמקומות שונים, והאמת שחוץ מהיופי של מרגו רובי ופסקול טוב, לא מצאתי בסרט הזה בידור מיוחד, אפילו שדחפו כמה בדיחות, זה היה די חלש, ואת כולם כבר הראו בטריילרים ככה שזה לא העלה בי יותר מדי גיחוך.
    הכי סיקרן אותי זאת ההופעה של הג'וקר, אין מה לעשות זה הנבל הכי מעניין בכל DC וגם אותו הצליחו לעשות די חלבי, וחבל כי ג'ארד לטו זה שחקן שאני מאוד אוהב ודי סמכתי עליו שיעשה מטעמים מהתפקיד הזה, וזה אפילו בלי לנסות להשוות אותו להית' לדג'ר (אי אפשר להשוות, אז לא משווים !)
    מה גם שאמרו שהכנתי את עצמי למעט דקות שלו על המסך, והאמת שהוא הופיע יחסית די הרבה ממה שציפיתי אחרי כל הביקורות.
    בקיצור סרט קיץ חביב למי שלא אוהב להעמיק באיכות של סרטים ורק תיתן לו קצת אקשן, הומור גס, קללות וכוסית עם אקדח.

מה יהיה DC... נקווה לשיפור בליגת הצדק (כי וונדר וומן לא הכי מעניין אותי עם כל הכבוד לגל גדות).

10. RGB Member

הבלוקבסטרים האלה מסריחים מהחלטות של מפיקים, קבוצות מיקוד והקרנות מבחן כדי להוציא את המוצר הכי גנרי שקיים, בשביל שהם יוכלו לעשות כמה שיותר כסף. אשכרה מקס הזועם הוא הבלוקבסטר האחרון שהיה יצירתי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  11. Doritoz FCBJ - RMCF

12. דימה Member

בתור אחד שלא רואה סרטים בדרך כלל ולפעמים מצטער על זה, ראיתי הרגע את קפה סוסייטי ("cafe society") של וודי אלן.
    דרמה קומית למחצה, אבל איזה מחשבות הצופה עובר תוך כדי... אהבתי ומאוד ממליץ

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

Franco ו-Nave אוהבים את זה.
  14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

Central Intelligence - סוכן וחצי בעברית.

לא יצירת אומנות, אבל אחלה סרט לראות עם חברים באיזה ערב או עם הבת-זוג. אקשן קומדיה שמעביר בכיף את הזמן.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הייתי קורא לזה סרט חובה, אבל סרט חמוד ומשעשע. תודה על ההמלצה, נהנתי :)