דיון הסרטים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏29/6/03.

1. סמואל אטו Member

לוגן.
    אחד מסרטי הקומיקס הטובים שנעשו.
    פטריק סטיוארט ויו ג׳קמן סופר מרגשים במה שלדבריהם היא ההופעה האחרונה שלהם בתור פרופסור אקס ו-וולברין. אחרי 17 שנים(!). וואו.

2. Doritoz FCBJ - RMCF

מסכים, בדיוק חזרתי מהסרט הזה, פשוט מי שיכול שירוץ לראות את הסרט הזה, בקלות מדורג בחמישייה הראשונה של סרטי הקומיקס והאקשן הטובים שראיתי, כי בניגוד לסרטי מארוול שראינו בזמן האחרון (בלי להחשיב את דדפול) הסרט מאוד ברוטאלי ומלא בדם ואלימות ולא מצניעים כלום, פשוט תענוג, אני בטוח שזה מדורג לגילאי 18+ , ואם כבר דיברת על פטריק סטיוארט ויו ג'קמן הנהדרים והמרגשים, אשכרה היו בנות בשורה לפניי שבכו בסרט הזה גם, וגם אהבתי את החיבור שעשו לקומיקס של אקס-מן.
    בקיצור שאפו אדיר ליוצרים ולאולפני סוני שכבר סרט שני ברצף ביקום הזה שעושים עבודה מעולה (דדפול ואז לוגאן).

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. RGB Member

פוקס הפיקו את הסרט, לא סוני. סוני זאת החברה שדופקת את ספיידרמן כבר עשור.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הסתכלתי בביקורות הסרט לאור התגובות שלכם וראיתי שהן פשוט מעולות. זה נראה סרט ששווה קולנוע. תודה על ההמלצות.

האם ניתן להבין מה קורה בסרט אם לא ראיתי שום סרט של וולברין/אקס מן מעולם?

5. Doritoz FCBJ - RMCF

לא מומלץ לדעתי אם לא ראית בכלל אף סרט, אלא אם יש לך ידע על הדמויות מהקומיקס ועל העבר שלהם (או מסדרות הטלויזיה).
    בעיקרון אירועי הסרט מתחרשים בעתיד מה שמביא קצת את הסרט להיות סיפור בפני עצמו כמעט בלי קשר לעלילות הסרטים הקודמים, אבל עדיין יש איזה בסיס לדעתי שצריך לראות ולהבין אותו.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הבנתי. האם תדע למקד אותי פחות או יותר מה צריך לדעת? או לפחות רקע מסויים על דמויות מסויימות?

7. Doritoz FCBJ - RMCF

עצה שלי, כנס לויקיפדיה, תקרא את עלילות הסרטים, באנגלית אפילו יותר טוב אם בא לך ואתה מרגיש נוח.
    יש 8 סרטים של אקסמן/וולברין ככה שתהיה סבלני. אני לא זוכר כ''כ באיזה סרטים ספציפים למקד אותך כי את כולם ראיתי מזמן.
    בעיקרון הכי משמעותיים לדעתי זה מאקס מן המקור - וולברין ועד הסרט האחרון

8. סמואל אטו Member

הרבה מהסרט הזה בנוי על הקשר בין הדמויות של וולברין ופרופסור אקס. בלי לראות את הסרטים הקודמים לא בטוח שתקבל את מלוא עוצמת הריגוש של הסרט הזה( גם לגבי וולברין/לוגן באופן פרטני).
    הסרט, שלא כמו סרטי מארבל, הוא סיפור בפני עצמו, אבל אם יש לך אפשרות להשלים את הסרטים הקודמים אז מומלץ.

Nave ו-Doritoz אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

אז אחרי שראיתי את מנצ׳סטר-ליד-הים אני חייב להגיד שאני קצת מאוכזב. לא כל כך הבנתי לאן הסרט הולך עם הסיפור שלו וכשהמסך עבר לקרדיטים חשבתי שזו בדיחה.

אפלק שיחק מצויין, אבל אני חושב שהדמות שלו די מוגבלת, ואני לא חושב שהזכייה שלו באוסקר מוצדקת אם אני משווה אותו לדנזל, גארפילד ואפילו גוסלינג.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ראיתי ביומיים האחרונים שני סרטים:

- לוגאן היה בסדר גמור לדעתי, טיפה מייגע, ואולי העובדה שהגעתי ללא רקע מקדים על סרטי אקס-מן קצת הרסה לי את החוויה. אחותי, שחולה עלייהם, הרבה יותר נהנתה.

- זרים מושלמים סרט חובה בכל אספקט שהוא. סרט ענק.

11. Doritoz FCBJ - RMCF

הרוח במעטפת , מישהו ממליץ ?

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטובת הכלל:
    לא לראות את Arrival!

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וונדר וומן לא סרט גדול, אבל הוא עוד הוכחה ל-DC שזאק סניידר לא נולד לביים ועדיף שלא יעשה זאת. שיפור מאוד משמעותי מבאטמן נגד סופרמן, נהנתי מרוב הסרט.

15. DRORIKO Member

כל הפסטיבל הזה שיש עכשיו סביב גל דגות פשוט מגוחך. באופן אירוני זה נראה כאילו היא הוונדרוומן של העיירה הישראלית. יצא לי לראות אותה משחקת פה ושם, שחקנית גדולה היא לא. יכול להיות שהיא מתאימה לתפקיד של הגיבורת על, אני פחות מתחבר לסרטים האלה. גם שמעתי שעושים עכשיו השוואות בינה לבין טופול, הצחקתם אותי. טופול היה שחקן ענק, מי שראה אותו בארבינקא או בסלאח שבתי(סרטים קצת יותר מורכבים ממהיר ועצבני 7) יבין על מה אני מדבר. בכלל יש לא מעט שחקנים ישראלים שהם יותר טובים מגל גדות, אבל בגלל שהיא עכשיו סלב עולמית אז היא יותר "שווה" מהם