דיון הצרכנות הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י rainman, ‏14/6/07.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ישבתי בפאב עוד בימים הראשונים שרק יכולתי, החבר'ה הזמינו חצי, ואני, הנהג, הזמנתי שליש. פתאום המלצרית מגיעה לשולחן עם כוסות של חצי ועוד כוס קטנטנה שנכנסת פעמיים בכוסות של החצי. אני פערתי פה במבט המום, ואז ראיתי שסנטימטר מתחת לקצה הכוס רשום 0.25l. הייתי ממש עצבני, אמרתי להם "ביקשתי שליש, לא רבע וסנטימטר!", ובסוף הביאו לי חצי במקום.

2. AW forever Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , שליש זו בכלל מידה מעצבנת. אני לא זוכר בר אחד בעולם שנכנסתי אליו ובכלל אפשר היה לקנות "שליש" של בירה. במסעדות כן, אבל בפאבים/ברים? לא זוכר. ובטח ובטח שלא החוצפה של למכור רק שלישים ולא חצאים, למכור 0.4L במקום חצי ועוד שאר פטנטים. למי שלא מבין- לבעלי העסק יותר משתלם למכור שליש של בירה מאשר חצי כיוון שהיחס כסף/בירה יותר משתלם בשליש מאשר בחצי.

3. wolf89 Member

שיימכרו רק בחצאים. ככה אני יכול "לעזור" לאנשים שאני מסתובב איתם לסיים את הבירה.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

וונגר פוראבר, אם תיזכר, רק במרץ האחרון תראה איזה קטע מסריח עשו בעלי הפאבים בטיילת בתל אביב כשבאו האנגלים...

5. AW forever Member

לא הייתי שם, אבל אני לא נופל מהכיסא. הצרכן הישראלי הרי הוא האמ-אמא של הפרייארים, ובעלי העסקים לא יוותרו על האפשרות למצוץ עד תום את הלשד של איזה תייר שבטעות בא לכאן. כאילו שהם גם ככה לא עשו 40000% רווח באותם ערבים. ולהיכנס לפאב בת"א, להזמין חצי ולשמוע איזה פלצן אומר לך "יש רק שלישים" כאילו מה נסגר איתך, אתה לא מודע לטרנד? להזמין חצי זה so 90's! פתטי.