דיון הקהלים באנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י spurs, ‏8/1/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין. קשה לי שלא לרחם על הבחור שבעיקר חווה אכזבות מהקבוצה שלו.

2. spurs Member

גם אנחנו חווים אכזבות מהקבוצה שלנו הוטספר

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

העלינו את זה לדיון בעקבות החזיז שנזרק בוויקאנד בגביע, אז רציתי כבר לדבר על זה כאן - האם לדעתכם יש מקום לפירוטכניקה בכדורגל האנגלי? האם זה יוסיף לאווירה במגרשים, שאט אט מדרדרת לה לאורך השנים מאז גירוש החוליגנים וסגירת יציעי העמידה? או שמא יבריח קהל מהמגרשים בהמוניו?

דעתי בנושא אח"כ...

4. MUFC - 1878 Member

לדעתי דחוף יציעי עמידה
    איסור על כול השיט הזה פריכוטנטיקה לא אוהב את זה זה מתאים לאיטליה וספרד לא לאנגליה
    לתת להביע אהדה ושינאה וסתם לעצבן אוהדי יריבה כמו עים מסכת קאנטונה למשל שהיו חייבים להתיר את זה לא רק בתור אוהד יונייטד אני אומר.

להרשות מצבים שמחחמים את הקבוצות כמו מוריניו משתיק את הסקאזורים וכאלה דברים שמכניסים עוד צבא ועיניין לליגה המדהימה הזאת.
    להחזיר את הכדורגל לספורט עממי ולא לעשות מזה ספורט לעשירים בלבד זה לא גולף.
    להוריד מחירי כטיסים הכוונה.

לתת לשחקנים להישתגע אחרי גול ולשמוח אים בא להם להוריד חולצה שיעשו את זה אים בא להם חלקפוץ על הקהל של היריבה לתת להם להרשות לשחקים לדבר לקהל כמו שהקהל מדבר אלהם אים זה קללות ירידות וכו'...
    כי בתכלס זה מוסיף לאווירה.
    אבל לא לשכוח שזה ספורט ולקחת הכול בפרופורציות ולא להגזים.

אולי בחלק אתם לא מסכימים ואיפלו אני אולי לא יסכים אחרי שאני ישמע טיעונים שלכם אבל זה יגרום לדעתי לאווירה יותר טובה...
    תשכנעו אותי אחרתhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירוטכניקה במובן של דגלים, צעיפים וכד' בהחלט. חזיזים אפשר לחסוך ממני.

מה שכן, נראה לי עונש כבד מדי מה שעושים באנגליה. להרחיק אוהד לכל חייו מהמגרשים בגלל נפץ תמים? קצת מוגזם.

6. spurs Member

אין איסור על דגלים
    אני בעד החזרת יציעי העמידה(shelf) וחוליגנים זה לא כזה רע כמו שחושבים

7. Hammers Fan Member

שימו לב איזו בושה מחכה לכם בעונה הבאה בפרימיירשיפ. וויגאן, סגנית מוליכת הצ'מפיונשיפ, במפגן עליבות ביציעים במשחק הליגה מלפני שבוע נגד מילוול:

http://img132.exs.cx/img132/6907/millwallawayfollowing.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/05
  8. קינג לדלי Member

הלואי שלא יעלו . אחרי שרואים את הדרבי האמוציונאלי של העיר ברמינגהאם נותר רק להצטער שהדרבי הזה נעדר כל כך הרבה שנים וטוב שהוא חזר אלינו. בעונה הבאה עושה רושם שהדרבי החם בין ניוקאסל לסנדרלנד חוזר בגדול אז יכול להיות שיהיה לנו פיצוי על הצטרפות אפשרית של וויגאן.

9. קינג לדלי Member

אגב הממוצע של וויגאן בעונה שעברה היה 9.483 באיצטדיון חדש שמכיל 25000....לפני שנתיים 7000 ולפני שלוש שנים 5000. נקווה שאיפסוויץ תעלה.

10. Hammers Fan Member

אם נוריץ' תצליח איכשהוא בנס להשאר בליגה, אז כנאה שגם הדרבי הגדול של איסט אנגליה בינה לבין איפסוויץ' יחזור לבמה המרכזית של הפרימיירשיפ...

כדאי לכולם להחזיק אצבעות שהטרקטור בויז יעקפו את וויגאן בישורת האחרונה של העונה ויפילו אותה לפלייאוף.

ואגב, כך זה נראה שהצבא בבורדו ותכלת מגיע לJJB של וויגאן...

http://www.mdcumberbatch.pwp.blueyonder.co.uk/johns/ham.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/05
  11. קינג לדלי Member

הם קיבלו את היציע המרכזי..

12. spurs Member

תקשיבו אני לא מקווה שהם יעלו אבל אתם לא יכולים להאשים את הקהל שנים שהוא אוהד רוגבי ופתאום לפני איזה 20 שנה וויגאן יצאה מהליגה החובבנית אני לא מצפה שהאיצטדיון יהיה מפוצץ אחרי 20 שנה אלה אחרי 40

13. THE STRETFORD END Member

אומנם לא קהל אנגלי אבל בכל זאת יש קירבה-הקהל של אירלנד,סיכום ההיסטריה המיותרת!

אני ואיסטלנד פתחנו את סוף השבוע בביקור באימון של הנבחרת האירית באצטדיון רמת-גן,היה לנו אישור מיוחד ויחד עם משה סיני ושורה אוברוב היינו היחידים באימון עד שרבע שעה לסיום נכנסו גם העיתונאים,
    רוי קין חתם לי על הספר שלו,תמונה עם ליאם מילר ומשם יצאנו לטיילת לפגוש את האוהדים,
    12 בצהריים ת'א פקוקה אבל בגלל פורים,הפאב האירי מול מלון דן היה ריק,עברנו למייקס פלייס ולבאז סטופ,
    טיפה יותר מלא אבל לא משהו,משיחות עמם הבנו שהרבה נסעו לירושלים וחלק נכבד הלך לישון ב 9 בבוקר אחרי לילה של שתייה,לקראת הצהריים המאוחרות כבר התאספו יותר ויותר אוהדים אבל די אכזבה,לא שרים,
    לא אלימים,אנמים משהו,
    נסענו לראות את הצעירה של אירלנד מקבלת בראש וזהו ליום שישי.

שבת,ראינו מחצית של אנגליה אצל גרמיין דפו ומשם לאצטדיון,שום פקקים ושום נעליים,סיבוב בקניון ואוהדים של שתי הנבחרות אבל ממש לא אווירה של משחק כדורגל,
    נכנסנו ליציע 17-18 של האירים,הם צבעוניים,נחמדים,סימפטים,פה ושם שרים,רוב הזמן שקט,בחורות יפות היו אבל כמו בפאבים בשישי כך גם במשחק עצמו ולאחר מכן ממש לא משהו שיגרום לרטט בלב,אחרי המשחק נכנסו לחדר מעל יציע הכבוד,הנבחרת עד גיל 21 של אירלנד היתה שם,אני דיברתי עם פול מקשיין של יונייטד(נגד ישראל זו היתה הופעת הבכורה שלו בנבחרת הצעירה),איסטלנד עם פלוייד מסיטי(רזה כמו מקל),חתמו לנו על "עלק" תוכנייה של המשחק,נחמד.
    ולסיכום הקהל האירי,אולי "בני-דודים" אבל המרחק בינם לבין האוהדים האנגלים הוא של שמים וארץ,אין מה לעשות!

הקהל של נבחרת אנגליה היה מפוצץ את הפאבים והסביבה בדגלים,צעיפים(ראו מקרה ניוקאסל) ודואג שכוווולם בעיר ידעו ש the boys are back in town
    הקהל האנגלי בזמן המשחק לא היה מפסיק לשיר בעד אנגליה ונגד ישראל ודואג לדחוף את הנבחרת(כמו שגם האירים וגם הקהל הישראלי לא עשו אתמול).

לסיכום,הקהל האירי עלה כיתה אבל לא בבית-ספרנו!

משהו קטן בהקשר המקצועי,נבחרת אירלנד היא בינונית ולא יותר מזה למרות כל הנסיונות בתקשורת הישראלית להפוך אותה למעומדת רצינית לזכיה בגביע העולמי או משהו כזה(מעניין למה?),הניעו את הכדור מצויין ושלטו במשחק כמעט כל הזמן אבל משום מה עד ה-16 של ישראל,שתי דקות לפני הגול של ישראל אמרתי לאוהד אירי מאחורי כי הם ישלמו על זה ביוקר ואכן לצערי הם שילמו,
    רוי קין היה מצויין,דאף ענק אבל לדעתי אנדי ריד היה חסר אתמול עם הבעיטות וההגבהות שלו שלבטח היו יותר מועילות מפינן,קילבאן....

ישראל נבחרת חלשה,אני ממש לא מבין על מה כל הרעש והמהומה בעיתונים ובתקשורת על האופי,התקדמות של הנבחרת הישראלית,אירלנד במשחק חלש יחסית החזיקה בכדור באחוזים גבוהים במשחק חוץ(בדיוק כמו שוויץ לפני כמה חודשים)ואם רק היו רוצים יותר אז היו עושים זאת בקלות,
    "החלום עוד קיים"הם כותבים!איזה חלום ואיזה נעליים!צרפת מגיעה לפה יום רביעי במצב רוח קרבי במיוחד,
    ישראל עוד צריכה לנסוע לשוויץ ואירלנד,בקיצור כמו שדוביד שוויצר היה אומר:כולם עובדים על כולם!

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין סטרטפורד, נבחרת שמביאה 4000 אוהדים למשחק חוץ זה לא משהו שהולך ברגל. נבחרות צרפת וספרד היו כאן עוד בזמנים שקטים ללא אינתיפאדה ולא הביאו רבע מזה.

15. קינג לדלי Member

האירים נחמדים אבל הם לא קהל אופייני של כדורגל. עולם אחר מהקהל האנגלי כי אנחנו מגיעים עם גאווה אקסטרה ואם ישראל הייתה מבקיעה בדקה ה90 מול אנגליה קנייון איילון היה נחרב.